تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 71 از 225 اولاول ... 216167686970717273747581121171 ... آخرآخر
نمايش نتايج 701 به 710 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

طبق اعلام وزیر ارتباطات، امروز عملیات اجرایی ارتقای اینترنت خانگی از ADSL به VDSL در استان تهران و قم آغاز شد.

محمدجواد آذری جهرمی امروز با انتشار پستی در صفحه توییتر خود اعلام کرد: سرعت اینترنت خانگی، را حداقل ۴ برابر می‌کنیم. امروز عملیات اجرایی ارتقای اینترنت خانگی از ADSL به VDSL در استان تهران و قم آغاز شد.

به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در هفته‌ی آینده، سایت ثبت نام آغار بکار خواهد کرد. اولویت توسعه با مناطقی است که سرعت نسل۴ موبایل در آن‌ها از متوسط کشوری پایین‌تر است.

2. 2 کاربر از dvb55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

درود. دوستان اگر ممکنه چندتا سایت دانلود فیلم بروز که تست کرده باشید و با اینترنت مخابرات نیم بها حساب بشه رو معرفی کنید. سایتی مثل دوستی‌ها زده نیم بها اما بعد که کلی دانلود کردم میبینم در پنل مخابرات همه رو بین الملل باهام حساب کرده!

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnambazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

درود. دوستان اگر ممکنه چندتا سایت دانلود فیلم بروز که تست کرده باشید و با اینترنت مخابرات نیم بها حساب بشه رو معرفی کنید. سایتی مثل دوستی‌ها زده نیم بها اما بعد که کلی دانلود کردم میبینم در پنل مخابرات همه رو بین الملل باهام حساب کرده!
    من اصلا با کخابرات فیلم نمیگیرم چون همه رو 4 برابر حساب میکنه شکایت هم کردم گفت لیستو بروز نمیکنیم
    جم شیم یه تاپیک تشکیل بدیم برای این مشکل

5. این کاربر از behnambazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

من اصلا با کخابرات فیلم نمیگیرم چون همه رو 4 برابر حساب میکنه شکایت هم کردم گفت لیستو بروز نمیکنیم
    جم شیم یه تاپیک تشکیل بدیم برای این مشکل
    طرح 183گیگ، 330گیگ یا 420گیگ ماهانه بگیرین دیگر غصه نخورین
    ماهانه 183گیگ 87تومانه, 420گیگ 137تومان
    با هزینه دو یا سه پرس چلوکباب در ماه کل ماه سرتون گرمه و مشغول
    Last edited by dadash42; 30-03-2020 at 14:24.

7. این کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

طبق اعلام وزیر ارتباطات، امروز عملیات اجرایی ارتقای اینترنت خانگی از ADSL به VDSL در استان تهران و قم آغاز شد.

محمدجواد آذری جهرمی امروز با انتشار پستی در صفحه توییتر خود اعلام کرد: سرعت اینترنت خانگی، را حداقل ۴ برابر می‌کنیم. امروز عملیات اجرایی ارتقای اینترنت خانگی از ADSL به VDSL در استان تهران و قم آغاز شد.

به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در هفته‌ی آینده، سایت ثبت نام آغار بکار خواهد کرد. اولویت توسعه با مناطقی است که سرعت نسل۴ موبایل در آن‌ها از متوسط کشوری پایین‌تر است.
    خوب تا خونه بیارن یه باره فیبر بشه دیگه! ولی امیدوارم که این مسله انجام بشه من که 4G اصلا خوب نیس و به شدت این vdsl بهتر هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

اگر امکانش رو دارین بکشین رو سرور شاتللند بعد از اونجا دانلود کنید

فیلم و سریال با زیرنویس رو فعلا از دیجی مووی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

سلام
    جهت اطلاع مودم VDSLقیمتش از 600هزار تومن شروع میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

PSArip+Trainbit

12. این کاربر از franchescaolsonEqP بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه S!AVASH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

مديرعامل شركت مخابرات ايران با اشاره به دستور و تاكيد وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات مبني بر ارتقای اینترنت خانگی و افزایش ۴ برابری آن گفت : ظرف مدت ۲ ماه آینده، عملیات اجرایی ۵۵۰ هزار پورتADSL به VDSL(سُرینو) در شهر تهران صورت می گیرد .

به گزارش اداره كل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سید مجید صدری ضمن بیان این مطلب به لزوم افزایش کیفیت خدمات اینترنتی تاکید کرد و افزود: همچنین به دنبال کیفیت حداکثری هستیم تا آنچه مورد نظر تمام مشتريان اينترنت پرسرعت شركت مخابرات ايران تامین شود .

وی افزود : در همین رابطه در حوزه سرمایه گذاری و توسعه شبکه مخابرات کشور گام هایی بر داشته شده است و ادامه روند توسعه و نوسازي شبكه هاي ارتباطي كشور با سرعت بیشتر ازمهم ترين برنامه هاي شركت مخابرات ايران در سال ۱۳۹۹بوده است.
    مهندس سید مجید صدری با اشاره به افزایش مصرف اینترنت در پی شیوع ویروس کرونا توجه هرچه بیشتر به کیفیت و زیرساختهای مورد نیاز در تمامی ابعاد سخت افزاری و نرم افزاری در دستور کار است .

14. این کاربر از S!AVASH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اپلود سنتر شاتل تا جایی که خبر دارم فقط برای کاربران شاتل قابل دسترسی هست ما که مخابراتی هستیم چطور چنین کاری کنیم؟ آیا روشی هست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •