تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 709 از 753 اولاول ... 209609659699705706707708709710711712713719 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,081 به 7,090 از 7528

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود
    دوستان بنده از ADSL مخابرات استفاده میکنم.
    و مخابرات گفته برا اینکه خططون نویز داره و کیفیتش پایینه
    نمیتونه بیشتر از دو مگ اینترنت بده به من

خب بنده مستقیم از سیمی که میاد تو خونه مودم رو متصل کردم
    ولی باز همونجوره ینی کیفیت خط تغییری نمیکنه
    و مسافت رو هم از طریق گوگل اندازه گیری کردم
    تقریبا سه کیلومتر و خورده ای بود که ADSL تا پنج شش
    کیلومتر مشکلی نداره.
    فقط مونده پوسیدگی سیم ها که بنده وقتی پست مخابراتی رو دیدم
    خیلی به هم ریخته بود.
    به مخابرات هم گفتم که کارشناس بفرستید سیم ها رو بررسی کنه
    که میگه به ما ربطی نداره باید 117 تماس بگیری
    با اونم تماس گرفتیم اون پدر بیامرز هم اومده بوق تلفن چک میکنه میگه سالمه
    (از اینترنت هم سردرنمیاره.میگم نویز داره.نمیدونه نویز چیه)

مخابرات میگفت پورت رو هم عوض کن شاید از اون باشه که اونم چند هفته طول میکشه
    و اینکه قبل از این شرکت اسیاتک بودم و همینجور بود.

حالا من نمیدونم چیکار کنم دوستان راه حلی دارید بگید.
    فقط من احتمال میدم که از پوسیدگی های سیم های مخابراتی باشه
    که اونم بنده اجازه ندارم دست بزنم کارشناس 117 هم چیزی نمیدونه
    چون فقط بوق رو چک میکنه.

اینم عکس از کیفیت خط:

منتظر راه حل های شما هستم.

موفق باشید.

خیلی وضعیت خط خرابه، منم تا وقتی سیم مسی بود داغون بود، ولی برای شما ،وحشتناکه، من 6 مگ دانلود و 1 مگ آپلود از خط قبلی میگرفتم
    شما زنگ بزن بگو خطت روی 4 مگ ببنده. احتمالا جواب بده، چون snr الان 9 هست و تا snr 6 میتونی احتمالا بدون قعطی استفاده کنی. آپلودتم جا داره بگو ببنده روی 1 مگ
    زنگ بزنن و اصرار کن و جدی صحبت کن مجبورش کن انجام بده(البته اگه سرویست 4 مگ و بالاتره) چون احتمالا جواب بده(نویز خطت خیلی عجیب بالاس، برای من 48 اینا بود). مخابرات از خداشه هرچی میتونه پایینتر ببنده که مشکل قعطی احتمالی نداشته باشی و دردسر نشه براشون ولی شما منفعت خودت در نظر بگیر

در مورد خطت فکر نکنم هیچ راه حلی داشته باشه واقعا. حتی اگه یه خط جدید بگیری میان از سیم دم در یه شاخه دیگه بهت میدن خط جدید با همین کیفیت میشه باز
    شنیدم بعضیا به همون کارشناس که اومده دم خونتون پول میدن و دست مزد بعلاوه پول کابل کشی. برات کابل میکشن تا در خونه. ولی باید راضیش کنی با پول
    در نهایت همون پولی که برای کابل کشی میخوای هزینه کنی میتونی سرویس مبین نت و ایرانسل بگیری
    یه راه دیگم دوتا خط بگیری رو هر کدوم 2 مگ یا 4 مگ اینترنت و سوا سوا تو خونه خط ها رو تقسیم کنید(یعنی یکیتون از یه خط اینترنت استفاده کنه و یه نفر دیگه از اینترنت خط دیگتون)
    من در نهایت خونمون که چندتا کوچه جا به جا شد و خط منتقل کردیم شانسمون گفت. گفتن جا به جایی شده و خطت فیبر نوری شده دیگه
    Last edited by saeid72; 02-11-2020 at 20:53.

2. این کاربر از saeid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه champion saleh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    زمین خدا

پيش فرض

خیلی وضعیت خط خرابه، منم تا وقتی سیم مسی بود داغون بود، ولی برای شما ،وحشتناکه، من 6 مگ دانلود و 1 مگ آپلود از خط قبلی میگرفتم
    شما زنگ بزن بگو خطت روی 4 مگ ببنده. احتمالا جواب بده، چون snr الان 9 هست و تا snr 6 میتونی احتمالا بدون قعطی استفاده کنی. آپلودتم جا داره بگو ببنده روی 1 مگ
    زنگ بزنن و اصرار کن و جدی صحبت کن مجبورش کن انجام بده(البته اگه سرویست 4 مگ و بالاتره) چون احتمالا جواب بده(نویز خطت خیلی عجیب بالاس، برای من 48 اینا بود). مخابرات از خداشه هرچی میتونه پایینتر ببنده که مشکل قعطی احتمالی نداشته باشی و دردسر نشه براشون ولی شما منفعت خودت در نظر بگیر

در مورد خطت فکر نکنم هیچ راه حلی داشته باشه واقعا. حتی اگه یه خط جدید بگیری میان از سیم دم در یه شاخه دیگه بهت میدن خط جدید با همین کیفیت میشه باز
    شنیدم بعضیا به همون کارشناس که اومده دم خونتون پول میدن و دست مزد بعلاوه پول کابل کشی. برات کابل میکشن تا در خونه. ولی باید راضیش کنی با پول
    در نهایت همون پولی که برای کابل کشی میخوای هزینه کنی میتونی سرویس مبین نت و ایرانسل بگیری
    یه راه دیگم دوتا خط بگیری رو هر کدوم 2 مگ یا 4 مگ اینترنت و سوا سوا تو خونه خط ها رو تقسیم کنید(یعنی یکیتون از یه خط اینترنت استفاده کنه و یه نفر دیگه از اینترنت خط دیگتون)
    من در نهایت خونمون که چندتا کوچه جا به جا شد و خط منتقل کردیم شانسمون گفت. گفتن جا به جایی شده و خطت فیبر نوری شده دیگه

درود
    دیروز تماسی با مخابرات داشتم عرض کردند که سیم های زیر زمینی مشکل دارن
    گفتم که عوض کنین خب میگن هزینه ش زیاده ما هم حوصلمون نمیشه
    بعدش هم ADSL دیگه قدیمی شده(در حالی که VDSL و فیبر نوری FTTH/FTTC هم به ما ارائه نمیدن.)
    به 2020 هم اطلاع دادیم میگه از دست ما کاری بر نمیاد مرکز مخابراتیتون اگه خواست عوض میکنه.

موفق باشید.

4. 2 کاربر از champion saleh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود
    دیروز تماسی با مخابرات داشتم عرض کردند که سیم های زیر زمینی مشکل دارن
    گفتم که عوض کنین خب میگن هزینه ش زیاده ما هم حوصلمون نمیشه
    بعدش هم ADSL دیگه قدیمی شده(در حالی که VDSL و فیبر نوری FTTH/FTTC هم به ما ارائه نمیدن.)
    به 2020 هم اطلاع دادیم میگه از دست ما کاری بر نمیاد مرکز مخابراتیتون اگه خواست عوض میکنه.

موفق باشید.
    آره دیگه اونا انجام نمیدن و هزینه نمیکنن. مگر هزینه کار رو بر عهده بگیری و کارشناس بفرستن بهش بگی شخصا برات انجام بده.هزینه کابل و دستمزد کارشناس بدی حوصله دارن منم سالها سیم مسی داغون داشتم سرطان بود. فیبرم اگه باشه برای کل کوچه خودشون باید بکشن. برای یک نفر انجام نمیدن
    ================================================== ================

در مورد فعال سازی annex m خط خودم. و پیگیری مجدد که یکی از کارشناساش گفت درسته آپلودت باید بیاد حداقل روی 2 با دانلود 18. ولی annex m دسترسی نداریم و شرکت های خصوصی انجام میدن ولی ما نمیتونیم. دوباره یه تیکت بخش فنی برام زد...

6. 3 کاربر از saeid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

دوستان line attenuation downstream من در حالت ADSL2+ برابر 14 هست فاصله مستقیم من تا مخابرات 400 متر هست الان اگه VDSL رو خط من فعال بشه 50 مگابیت رو میکشه یا جواب نمیده؟

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوستان line attenuation downstream من در حالت ADSL2+ برابر 14 هست فاصله مستقیم من تا مخابرات 400 متر هست الان اگه VDSL رو خط من فعال بشه 50 مگابیت رو میکشه یا جواب نمیده؟
    این پارامترتون که از عالی هم بهتره ضمناٌ snr دانلودتون چقدره؟فاصله از مرکز مخابراتی بیشتر برای ای دی اس ال مطرحه چون در وی دی اس ال تا کافو فیبرنوری و از اونجا به بعد مسیه و فاصله تا کافو مهمه چون در تکنولوژی فیبرنوری تا فاصله 60 کیلومتر هم مشکلی نیست در حالت ایده آل با شرایط ایران تا 70-80 مگ هم سرعت رو میده فاصله ایده آل تا کافو هم زیر 100 متره

تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

این پارامترتون که از عالی هم بهتره ضمناٌ snr دانلودتون چقدره؟فاصله از مرکز مخابراتی بیشتر برای ای دی اس ال مطرحه چون در وی دی اس ال تا کافو فیبرنوری و از اونجا به بعد مسیه و فاصله تا کافو مهمه چون در تکنولوژی فیبرنوری تا فاصله 60 کیلومتر هم مشکلی نیست در حالت ایده آل با شرایط ایران تا 70-80 مگ هم سرعت رو میده فاصله ایده آل تا کافو هم زیر 100 متره
    snr دانلود 14 هست فاصله تا کافو هم 80 متره

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

snr دانلود 14 هست فاصله تا کافو هم 80 متره
    این پارامتر شما شرایط خوبی داره بین 20-28 عالی و 29 به بالا بهترین شرایط رو داره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2020

پيش فرض

سلام
    دوستان کسی اطلاع داره این چند خط ارور در مودم در چه مورد هست ؟
    near-end FEC error interleaved: 62870
    near-end CRC error fast: 0
    near-end CRC error interleaved:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

سلام چند روز پیش خطم هم adsl و تلفن قطع شد و خود مخابرات برام قطعی ثبت کرد بدون اینکه بهشون زنگ بزنم!! قبل ازون روی مرز 3 مگ (3070 kbps) میگرفتم و snr بالای 7 بود هم آپلود هم دانلود و مشکلی نبود. اما بعد قطعی کلا خطم ازین رو به اونرو شده… الان snr آپلود بالاتر از 3 نمیره بعد جالبیش اینه با این وضعیت annex m هم رو خط فعال کردن که من از طریق مودم غیرفعال کردم با اون آپلود میشه 1200 kbps و فقط پینگ 20 میشه و تا همون 1 مگ میکشه و تو این چند روز مشکلی نبوده و اصلا قطعی نداشتم.
    مگه خط با snr زیر 6 نباید قطع و وصلی داشته باشه؟ اینم بگم که snr روی 3 ثابت نیس و تا 2.4 هم افت میکنه
    پینگ هم خیلی عالیه… اونم رو پروفایل interleave

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
    Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=44ms TTL=108
    Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=42ms TTL=108
    Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=41ms TTL=108

status مودم:
    Adsl Line Status SHOWTIME.
    Adsl Mode G992.1
    Channel Mode Interleave
    Up Stream 928 kbps
    Down Stream 2048 kbps
    Attenuation Down Stream 51
    Attenuation Up Stream 31
    SNR Margin Down Stream 10.4
    SNR Margin Up Stream 3.0
    Vendor ID RETK
    Firmware Version 4926d722
    CRC Errors 0
    Up Stream BER 0e-7
    Down Stream BER 0e-7
    Up Output Power 12
    Down Output Power 16.5
    ES 99
    SES 0
    UAS 0

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

سلام امار نویز من یکم عجیب هست . الان خط من و سیم هام مشکل داره یا مرکز داده ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •