تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 706 از 722 اولاول ... 206606656696702703704705706707708709710716 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,051 به 7,060 از 7212

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محسن چاوشی

پروفشنال green-mind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

دوستان کمی ظرفیفت و ببریم بالا بهتره
    اتفاقا به نظر من جالب بود
    کمی شوخی هیچ وقت بد نیست . هیچ وقت ...

2. این کاربر از green-mind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز تعریف شوخی با تحقیر و تمسخر خیلی فرق میکنه
    شوخی یعنی کاری که فیتیله ای ها کردن
    تمسخر یعنی یک کشور رو به خاطر ویژگی های ذاتی مردمش و جمعیتش و رنگ پوستشون و مساحتش مسخره کنیم

4. 3 کاربر از yoosef_st بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

دوست عزیز تعریف شوخی با تحقیر و تمسخر خیلی فرق میکنه
    شوخی یعنی کاری که فیتیله ای ها کردن
    تمسخر یعنی یک کشور رو به خاطر ویژگی های ذاتی مردمش و جمعیتش و رنگ پوستشون و مساحتش مسخره کنیم

یعنی الان دوستان نگران کشور جیبوتی هستند؟ البته صد در صد این موضوع که شما فرمودین صحیحه ولی تو پست دوستان من اشاره ای در مورد ی کشور خاص متوجه نشدم
    توهینی هم به نزاد و... نشده فقط پیکان به سمت مساحت وجمعیت بوده

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

هرچیزی خطوط قرمز خاص خودش رو داره.شما به شخصه خوشتون میاد روی یچیزی کلی زمان و وقت و هزینه کنید بعد یکی بیاد باهاش شوخی کنه؟؟؟ شوخی محدودیت های خاص خودش رو داره نه که یک اثر فرهنگی فاخر رو به سخره بگیره

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

اخه من توجیح نیستم الان چه اتفاقی افتاده که به این اثر توهین شده؟ کدوم توهین نسبت به اثر شده؟ کاش کمی روشنم کنید در مورد اینکه که دقیقا چه توهینی شده؟ به نظر من حرکت جالبی بود شاید خیلی ها علاقه ای به اثار این خواننده نداشته باشند اما به خاطر این جوک گوش کنند به اهنگ و نظرشون عوض بشه

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه من نمیگم به اثر توهینی شده
    میگم کلیت این حرکتی که علیه جیبوتی شده کار زشتیه
    وگرنه این شعر هرچی هست (که من گوش ندادم البته) دلیلی برای توهین به اثر اصلی نیست

9. 2 کاربر از yoosef_st بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز

در مورد این آهنگ چند مورد به ذهنم می رسه ...

1 _ مسخره کردن دیگران و از مسائل تاسف بار جک ساختن دیگه تو مملکت ما چیزی نرمال و عادی شده ، به جای اینکه به اصل مساله ای رسیدگی بشه و ریشه ی اون مساله پیدا بشه و ازش حرف زده بشه ، به موارد دیگه ای پرداخته می شه.

2 _ اینکه چرا به خواننده و سازنده ی اثر توهین شده موردی کاملا مشهود هستش ، قطعا خواننده ای که با حس و علاقه و انرژی و وقت با ارزش خودش یه کار با معنی رو می سازه ، قاعدتا نباید از کاور کردن آهنگش در جهت بیان و گفتن شوخی ای بی مزه و سطحی با نام و اعتبار یک " کشور " خوشش بیاد ... یادمون نره ، صورت مساله رو پاک نکنیم و یادمون باشه که این مسائل از کجا و با چه اقداماتی شروع شد و به کجا ختم شد .

3_ البته ورژن اصلی آهنگ " کجایی " کار خوبی بود ... اما من خیلی دوسش نداشتم ، بعضی از علاقه مندان این آهنگ رو فراتر از کارهای محسن چاوشی دونسته بودند که به نظرم محسن چاوشی کار به مراتب زیباتر هم داره مثل آهنگ " خواب " ... مثل " قطار " و ...

11. 2 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه abdolahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Helm's Deep

پيش فرض

همزمان با انتشار قسمت‌های جدید سریال

دومین قطعه مشترک محسن چاوشی و سینا سرلک برای سریال شهرزاد منتشر می‌شود
    موسیقی ما – دومین قطعه مشترک محسن چاوشی و سینا سرلک برای سریال «شهرزاد» همزمان با انتشار قسمت‌های منتشر می‌شود. به گزارش «موسیقی ما»، موفقیت‌های ویژه قطعه «کجایی» که با اقبال عمومی و استقبال قابل توجه دوستداران موسیقی رو به رو شد، باعث شد همان تیم درتدارک قطعه جدیدی باشند و این اثر به زودی منتشر خواهد شد.

بخش‌هایی از قطعه جدید چاوشی و سرلک برای سریال «حسن فتحی» با گویش بختیاری اجرا شده و در این بین همچون قطعه «کجایی»، ویدئو کلیپی نیز برای آن از سوی گروه سازنده این سریال پرطرفدار ساخته شده است که همزمان با انتشار قطعه جدید چاوشی و سرلک در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

اخبار انتشار دومین قطعه مشترک سینا سرلک و محسن چاوشی در حالی به بیرون درز کرده که هر دوی این خواننده‌ها از توضیح بیشتر درباره این قطعه خودداری کردند و اعتقاد داشتند زمانی باید در این باره اطلاع‌رسانی شود که قطعیت تصمیم برای ارائه و قطعیت زمان انتشار آن مشخص شود.

محسن چاوشی برای سریال «شهرزاد» قطعاتی چون «همخواب»، «به رسم یادگار»، «کجایی» و «شهرزاد» را ساخته و خوانده که دراین بین قطعه «کجایی» که چاوشی، سینا سرلک را نیز در کنار خود می دید، به شدت در بین مخاطبان این سریال و دوستداران موسیقی موردتوجه قرار گرفت و با واکنش های مختلفی در جامعه و فضای مجازی رو به رو شد.

چاوشی پیش از این اعلام کرده بود که آلبوم جدیدش «امیر بی گزند» اواخر اسفند ماه امسال روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

منبع:
    اختصاصی سایت «موسیقی ما»

13. 2 کاربر از abdolahe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

محسن چاوشی تا ساعاتی دیگر، قطعه‌آهنگ «قلّاش» را منتشر خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، چاوشی - آهنگساز و خواننده - با اعلام این خبر گفت: «آرزوی من همواره شادی، صلح و خوشبختی برای همه مردم دنیا، بویژه مردم عزیز کشورم ایران است».

قلّاش، شعری از مولانا با آهنگ و تنظیم محسن چاوشی است که در آن، از ظرفیت‌های موسیقایی نواحی مختلف ایران استفاده شده است.

15. این کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

17. 2 کاربر از abdolahe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •