تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 704 از 754 اولاول ... 204604654694700701702703704705706707708714 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,031 به 7,040 از 7540

نام تاپيک: سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

داره خودمونی میشه ali_3001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام
    من پرینتر کانن 4010 دارم
    یه نرم افزار حسابداری دارم که به خوبی در سایز A4 و A5 چاپ میکنه
    به تازگی یه نرم افزار مدیریت تعمیرگاه گرفتم که در سایز A5 به خوبی چاپ میکنه ولی تو سایز A6 که برای مصرف کمتر کاغذ طراحی شده هیچی چاپ نمیکنه
    ولی اگه کاغذ A4 بزارم و سایز رو A6 انتخاب کنم گوشه کاغذ با سایز A6 چاپ میکنه
    با برنامه نویسش تماس گرفتم گفت خودش با HP چاپ گرفته خوب بوده و مشکل من با تنظیمات چاپگره
    اگه میشه راهنمایی بفرمائید
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان من دانشجو هستم و درس کارورزیم را در یک شرکت پالایش نفت میگذرانم. یه سوالی برام پبش امده. تمام اداره ما به یک دفتر کپی متصل هست (البته فکر نکنم این موضوع مهم باشه)وقتی من میخوام از فایل پی دی افی که دارای عکسها و نقشه های A4 و A3 هست پرینت بگیرم .مجبورهستم یکی یکی از فایلها پرینت بگیرم .مثلا اگر صفحه اول A4 باشه اول پرینتر را روی A4 تنظیم میکنم و بعد پرینت میگیرم و بعد میرم صفحه 2 و اگر A3 باشه پرینتر را روی A3 تنظیم میکنم .بعد پرینت میگرم.آیا روشی هست که بتوان فایل پی دی اف را وقتی باز گرد همون اول تنظیم کنبم مثلا صفحه اول A3 و صفحه دوم A4 و صفحه سوم A3 باشه و بعد دگمه پرینت را بزنیم و خودش به طور خودکار همه پرینتها بگیرد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

خسته نباشید من یه پرینتر HP laserjet 1018 دارم که جدیدا وقتی یه عکس رو پرینت میکنم جوهر رو بخشی از صفحه یا میچسبه یا نمیگیره همیشه هم رو همون بخش از کاغذه... اینم عکسش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام.من یه پرینتر hp laserjet1020 دارم وقتی با کابل usb به کامپیوتر وصلش میکنم اصلا تشخیص داده نمیشه (انگار اصلا وصلش نکردم ) .در حالی که قبلا درست کار میکرد یه دفعه اینجوری شد.(کابل هم سالمه پورت usb هم همینطور)

اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

درایورشو نصب کردی؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

من یک پرینتر کانن لیزرشات 1120 دارم بعد از چند سال اکه مشکل آنچنانی نداشت امروز می خواستم طبق معمول پرینت بگیرم ابتدا یه بوق (یا صدا مانند) ممتد داد و کاغذ هم حرکت نکرد و چند صدای تیک تیک مانند هم اومد و چاپی انجام نشد و خودش پیغام داد که تیونر رو دربیار و این پیغامو موقع مشکلات بطور ثابت میده ... اما مشکل امروز برای اولین بار بود لطفا راهنمایی کنید
    Last edited by ghassam2; 18-12-2014 at 10:34.

آخر فروم باز h_khozooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوستان من دانشجو هستم و درس کارورزیم را در یک شرکت پالایش نفت میگذرانم. یه سوالی برام پبش امده. تمام اداره ما به یک دفتر کپی متصل هست (البته فکر نکنم این موضوع مهم باشه)وقتی من میخوام از فایل پی دی افی که دارای عکسها و نقشه های A4 و A3 هست پرینت بگیرم .مجبورهستم یکی یکی از فایلها پرینت بگیرم .مثلا اگر صفحه اول A4 باشه اول پرینتر را روی A4 تنظیم میکنم و بعد پرینت میگیرم و بعد میرم صفحه 2 و اگر A3 باشه پرینتر را روی A3 تنظیم میکنم .بعد پرینت میگرم.آیا روشی هست که بتوان فایل پی دی اف را وقتی باز گرد همون اول تنظیم کنبم مثلا صفحه اول A3 و صفحه دوم A4 و صفحه سوم A3 باشه و بعد دگمه پرینت را بزنیم و خودش به طور خودکار همه پرینتها بگیرد؟
    اگر اشتباه نکنم
    این رو تیک بزن use custom paper size when needed
    Last edited by h_khozooei; 18-12-2014 at 13:25.

8. 2 کاربر از h_khozooei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام.من یه پرینتر hp laserjet1020 دارم وقتی با کابل usb به کامپیوتر وصلش میکنم اصلا تشخیص داده نمیشه (انگار اصلا وصلش نکردم ) .در حالی که قبلا درست کار میکرد یه دفعه اینجوری شد.(کابل هم سالمه پورت usb هم همینطور)

اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
    احتمال کابل زیاده که ایراد داشته باشه. ابتدا یه کابل نو بخر و با کیفیت بالا از این اشغالهای بازاری هم نخر چون این مشکل رو دارن. بهتره این پرینتر رو با یه کابل نو روی یه دستگاه دیگه امتحان کنی. اگر اونجا هم اینطور بود یعنی فرمتر دستگاه 1020ت رفته. باید عوض کنی.

10. این کاربر از h_khozooei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

خسته نباشید من یه پرینتر HP laserjet 1018 دارم که جدیدا وقتی یه عکس رو پرینت میکنم جوهر رو بخشی از صفحه یا میچسبه یا نمیگیره همیشه هم رو همون بخش از کاغذه... اینم عکسش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه

ممنون
    متاسفانه فیلم فیوزینگ دستگاه که در قسمت هیتر هست پاره شده . احتمالا الان شما یه صدای اضافه هم باید بشنوی. در هر صورت باید اون فیلم تعویض بشه و کار خیلی ساده ای هم نیست. باید یه آدم تعمیر کار یا یه آدم خیلی فنی بازش کن تا به هیتر برسه.

12. این کاربر از h_khozooei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

من یک پرینتر کانن لیزرشات 1120 دارم بعد از چند سال اکه مشکل آنچنانی نداشت امروز می خواستم طبق معمول پرینت بگیرم ابتدا یه بوق (یا صدا مانند) ممتد داد و کاغذ هم حرکت نکرد و چند صدای تیک تیک مانند هم اومد و چاپی انجام نشد و خودش پیغام داد که تیونر رو دربیار و این پیغامو موقع مشکلات بطور ثابت میده ... اما مشکل امروز برای اولین بار بود لطفا راهنمایی کنید
    برای این مشکل جوابی نیست

14. این کاربر از ghassam2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •