تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 701 از 2199 اولاول ... 20160165169169769869970070170270370470571175180112011701 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,001 به 7,010 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

پروفشنال emprator_kochak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

وایمکس مبین نگیییییییرین

2. این کاربر از emprator_kochak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان ایا میشه مودم مبین نت رو به یکی دیگه توی یه شهر دیگه فروخت یا نمیشه؟
    کسی نمیدونه؟

در آغاز فعالیت محمود2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

10 نتایج تست سرعت

وایمکس مبین نگیییییییرین
    من که ازش راضیم، با اینکه طرح 512 گرفتم اما حداقل سرعت دانلودم 90KB/s است بیشتر موقع ها هم سرعت دانلودش صده
    هر شب حدود 1.8 گیگابایت دانلود میکنم (رایگان) که از این لحاظ از وایمکس ایرانسل بهتره

تست سرعت طرح 512 ساعت 3:44 شب از دو سرور کرج و برلین:

اینم سرعت دانلود با IDM:

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ADSL بهتره، البته اونم بستگی داره چه سرویسی و از کدام شرکت انتخاب کنی
    من چون امکان استفاده از ADSL رو ندارم از وایمکس استفاده میکنم

اینم سرعت دانلود 512 ساعت 9:00 صبح:

102KB/s

عزیز! البته این سرعت لحظه ایه. شما میگذاشتی فایلت کامل دانلود میشد، بعد سرعت میانگین میگرفتی.
    البته دانلود منیجرها همه، سرعت میانگین میدهند. ولی خوب این کویک تایمه که خوش داره دانلود میکنه.
    من که تا حالا نتونستم فایل مثلاً 400 مگابایتی فیلم را با سرعت بیش از 70 بگیرم.

پروفشنال emprator_kochak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

من که ازش راضیم، با اینکه طرح 512 گرفتم اما حداقل سرعت دانلودم 90KB/s است بیشتر موقع ها هم سرعت دانلودش صده
    هر شب حدود 1.8 گیگابایت دانلود میکنم (رایگان) که از این لحاظ از وایمکس ایرانسل بهتره

تست سرعت طرح 512 ساعت 3:44 شب از دو سرور کرج و برلین:

اینم سرعت دانلود با IDM:

دوستان شاهدن که اوایل اسفند ماه که منم گرفته بودم اینطور می گفتم ولی الآن....

وایمکس مبین نت نگییییییریییییییین

7. این کاربر از emprator_kochak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با سلام خدمت کلیه کاربران مبین نت
    همانطور که اطلاع دارید صفحه ورود به بخش مشترکین مبین نت فقط روی مرورگر IE کار می کنه
    متاسفانه این مشکل برای مشترکین و بخصوص شخص حقیر که سیستم عاملم مک هست و IE ندارم خیلی عذاب آور هست
    تا به حال چندین باز مکاتبه کردم که بخش مشترکین رو با مرورگرهای مدرن هم سازگار کنید که خبری نشد
    لذا چون شغلم طراحی و برنامه نویسی وب هست ، دست به کار شدم و یه صفحه ورود به بخش مشترکین درست کردم که با تمامی مرورگرها سازگار هست و به راحتی می تونید وارد محیط کابری خود بشید
    فایل لازم رو از مسیر زیر دانلود نمایید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پ.ن :
    بعد از ورود یه صفحه سفید میاد که کافی هست که رفرش نمایید تا صفحه مشترکین براتون باز بشه

9. 6 کاربر از zamanphp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن زیست شناسی و پزشکی hajoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بچه ها شما هم مشکل دارین؟من تقریبا از مهر سال پیش تا حالا اینترنت بسیار بی کیفیتی داشتم.خیر سرم 1mb دارم.بخدا بعضی موقع مجبور میشم با gprs ایرانسل پیج باز کنم.
    خیلی از پورت ها رو هم که بستن.
    مودم out door دارم. سیگنال گیری هم کامله. هر وقت هم زنگ میزنم 60 نفر تون نوبتن. به نظرتون مشکل از منه یا اینا کم فروشن؟

داره خودمونی میشه yasaroj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با سلام خدمت همه دوستان
    من از دیشب یه مشکل عجیب پیدا کردم که اگه لطف کنید و بتونید راهنماییم کنید ممنون می شم

من مودم بیرونی دارم که روی پشت بام نصب هست اوایل به مدت 6-7 ماه چراغ 4 مودم همیشه روشن بود (یعنی سیگنال عالی) بعد تقریبا به مدت یکسال فقط چراغ شماره 2 روشن میشد و بالاتر نمیومد

حالا از دیشب هیچ کدوم از چراغها روشن نمی شوند حتی چراغ 0 که نشانگر عدم سیگنال هست هم روشن نمیشه.
    در ضمن به مودم یک اکسس پوینت هم وصل هست که از وقتی چراغ ها همه خاموش هستند (دیشب) دیگه نمی شه باهاش به اینترنت وصل شد.
    تا اینکه امروز به پشتیبانی زنگ زدم و گفت بدون اکسس و با LAN به کامپیوتر وصل کنم و جالب اینجاست که با کابل LAN به اینترنت وصل شد. اما باز هم همه چراغ ها خاموش هستند که پشتیبانی گفت احتمالا آداپتور مودم که روش چراغ ها هستند دچار مشکل شده و گفت می تونه اسمم را توی لیست بزاره که برام یکی بفرستند ولی پیشنهاد کرد به دلیل اینکه این کار زمانبر هست خودم اگر خواستم از بازار تهیه اش کنم.
    بعد از اینکه تلفن را قطع کردم دیدم باز هم با اکسس پوینت وصل نمیشه ولی باLAN وصله

حالا من 2 تا سوال دارم که اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم
    1- اینکه به نظرتون واقعا مشکل چراغ ها از آداپتوره و اگر اینجوریه از کجا میشه گیرش آورد وقیمتش چنده؟ (پشتیبانی گفت نمیدونه قیمتش چنده ولی گفت زیاد نیست)
    2-به نظر شما عمل نکردن صحیح اکسس پوینت می تونه ربطی به روشن نشدن چراغ های آداپتور داشته باشه یا مشکل دیگه ای برای اکسس پوینت هست؟
    Last edited by yasaroj; 14-04-2012 at 16:36.

آخر فروم باز =CYBER='s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    پشت مانیتور !!! :D

پيش فرض

در کل مبین نت به هیچ وجه توصیه نمیشه .
    در حال حاضر تنها کاری که می کنن پول گرفتن از مردم هست و هیچ گونه پشتیبانی نداره .

چند مگابایت پهنای باند خریدن چند ساله دارن می فروشن .
    400 هم شد آخه پینگ ؟!!!
    سرویس 1 مگ هم که داریم خیر سرمون شب ها به زور 1.5 گیگ دانلود می کنه .

این دوستانی که وضعشون خوب هست باید بگم که دکل هایی که اونا استفاده می کنن یوزر کمی دارن به همین خاطر راضی هستن .
    به احتمال زیاد هم تو شهرهای کم جمعیت این سرعت ها موجوده .

کلا سراغ اینا نرید که خودشون هم نمی دونن دارن چیکار می کنن !!!

13. 3 کاربر از =CYBER= بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

با سلام خدمت همه دوستان
    من مودم بیرونی دارم که روی پشت بام نصب هست اوایل به مدت 6-7 ماه چراغ 4 مودم همیشه روشن بود (یعنی سیگنال عالی) بعد تقریبا به مدت یکسال فقط چراغ شماره 2 روشن میشد و بالاتر نمیومد

بعد از اینکه تلفن را قطع کردم دیدم باز هم با اکسس پوینت وصل نمیشه ولی باLAN وصله

حالا من 2 تا سوال دارم که اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم
    1- اینکه به نظرتون واقعا مشکل چراغ ها از آداپتوره و اگر اینجوریه از کجا میشه گیرش آورد وقیمتش چنده؟ (پشتیبانی گفت نمیدونه قیمتش چنده ولی گفت زیاد نیست)
    2-به نظر شما عمل نکردن صحیح اکسس پوینت می تونه ربطی به روشن نشدن چراغ های آداپتور داشته باشه یا مشکل دیگه ای برای اکسس پوینت هست؟
    عزیز! یه بار مودم را ریست کن. تنظیمات را ازنو انجام بده، ببین درست میشه؟ ضرر نداره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •