تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 70 از 71 اولاول ... 2060666768697071 آخرآخر
نمايش نتايج 691 به 700 از 704

نام تاپيک: TD-LTE - Wireless / شرکت زیتل - Zitel

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

دوستان این تی دی زیتل چطوریاس ارزش خرید داره ماهیانه 150 گیگ به بالا مصرف دارم
    امروز اومدم تو سایتشون دیدم اندیشه و خونه ما هم تو پوشش سبز هست
    مودم جدا باید تهیه کرد یا همین مودم معمولی فایو ک پشتیبانی داره از تی دی اوکیه؟ مودم اوتدوره

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

مودم جدا باید تهیه کرد یا همین مودم معمولی فایو ک پشتیبانی داره از تی دی اوکیه؟ مودم اوتدوره
    اندیشه شهریار؟

- - - Updated - - -

اندیشه شهریار؟

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

بستگی به منطقه داره که چه تعداد یوزر داشته باشه...
    توی ساعات آخر شب مثلا از 12 به بعد تا ساعت 11 صبح خیلی خوبه و با سرعت خوب می تونی دانلود کنی...ولی بقیه ساعات سرعتش همون ADSL میشه با نوسان زیاد...من قعلا خودم از سر ناچاری زیتل استفاده میکنم...
    اگه مصرفت ماهیانه همون 150 گیگ هستش مبین نت هم بگیری تقریبا همون قیمت برات درمیاد حتی ارزونتر...البته اگه مودم رو حساب نکنیم و بسته های حجیم رو خریداری کنی...ولی کیفیتش به مراتب بالاتر هستش

فرق مهمش با مبین این هستش که باید برای مبین نت ازشون مودم بخری یا مودم های آنلاک از بازار بخری که هزینه اضافه تری داره اما برای زیتل مودم رو خودشون نصب میکنن و بصورت امانی هستش مبلغی که اول برای مودم میگیرن رو بعد از اینکه خواستی جمع آوری کنی بهت پس میدن.

من ندیدم سیم کارت زیتل رو جدایی بفروشن باید تماس بگیری...و البته مودم های خودشون داخلی نیستن باید روی پشت بام نصب بشه...

مودمی که نصب میکنن اینه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از Vahid67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

شهریار نه اندیشه فاز های 2 3 بخشی از 1 اونم نه کامل

6. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

شهریار نه اندیشه فاز های 2 3 بخشی از 1 اونم نه کامل
    بستگی به منطقه داره که چه تعداد یوزر داشته باشه...
    توی ساعات آخر شب مثلا از 12 به بعد تا ساعت 11 صبح خیلی خوبه و با سرعت خوب می تونی دانلود کنی...ولی بقیه ساعات سرعتش همون ADSL میشه با نوسان زیاد...من قعلا خودم از سر ناچاری زیتل استفاده میکنم...
    اگه مصرفت ماهیانه همون 150 گیگ هستش مبین نت هم بگیری تقریبا همون قیمت برات درمیاد حتی ارزونتر...البته اگه مودم رو حساب نکنیم و بسته های حجیم رو خریداری کنی...ولی کیفیتش به مراتب بالاتر هستش

فرق مهمش با مبین این هستش که باید برای مبین نت ازشون مودم بخری یا مودم های آنلاک از بازار بخری که هزینه اضافه تری داره اما برای زیتل مودم رو خودشون نصب میکنن و بصورت امانی هستش مبلغی که اول برای مودم میگیرن رو بعد از اینکه خواستی جمع آوری کنی بهت پس میدن.

من ندیدم سیم کارت زیتل رو جدایی بفروشن باید تماس بگیری...و البته مودم های خودشون داخلی نیستن باید روی پشت بام نصب بشه...

مودمی که نصب میکنن اینه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    هزینه اش یخورده بیشتر برام در میاد درسته اینطور ک کامنت های اینستا و بقیه جاهارو خوندم راضی نبودن خونه مام تو پوشش سبز هست ولی خیلی نزدیک به زرد هست از ی طرف میترسم سیگنال بد بگیرم
    تماس گرفتم گفتن امکان سنجی میکنیم براتون ببینم چطوره اگ نصابش بیاد از ی طرفم باید هزینه مودم امانیشو بدم ک مودم دارم ازین کتش هم بالاتره و تی دی 2300 و 3500 هم ساپورت داره
    روی ایرانسل با دوتا بسته همین 90 گیگی 180 گیگ میتونم بگیرم 300 تومن

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

هزینه اش یخورده بیشتر برام در میاد درسته اینطور ک کامنت های اینستا و بقیه جاهارو خوندم راضی نبودن خونه مام تو پوشش سبز هست ولی خیلی نزدیک به زرد هست از ی طرف میترسم سیگنال بد بگیرم
    تماس گرفتم گفتن امکان سنجی میکنیم براتون ببینم چطوره اگ نصابش بیاد از ی طرفم باید هزینه مودم امانیشو بدم ک مودم دارم ازین کتش هم بالاتره و تی دی 2300 و 3500 هم ساپورت داره
    به نظرم ریسک نکن مستقیم برو سراغ مبین نت البته اگه ساپورت داره منطقه شما...

- - - Updated - - -

به نظرم ریسک نکن مستقیم برو سراغ مبین نت البته اگه ساپورت داره منطقه شما...

9. 2 کاربر از Vahid67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام من تازه اینترنت زیتل گرفتم یه مشکلی که داره وقتی موقعی که چیزی دانلود میکنم همزمان میخوام سایت باز کنم یا تو یوتیوب بزور صفحات باز میشه و سرعت افتضاح میشه حتی برای سایت باز کردن باید چند بار رفرش کنم تا باز بشه راه حلی داره سرعت درست بشه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام من تازه اینترنت زیتل گرفتم یه مشکلی که داره وقتی موقعی که چیزی دانلود میکنم همزمان میخوام سایت باز کنم یا تو یوتیوب بزور صفحات باز میشه و سرعت افتضاح میشه حتی برای سایت باز کردن باید چند بار رفرش کنم تا باز بشه راه حلی داره سرعت درست بشه؟
    سرعت ابلودت بایین هست

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان رو زیتل w.a.r.p کانکت میشه؟

- - - Updated - - -

دوستان رو زیتل w.a.r.p کانکت میشه؟...................

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان رو زیتل w.a.r.p کانکت میشه؟

- - - Updated - - -

دوستان رو زیتل w.a.r.p کانکت میشه؟...................
    من زیتل ندارم ولی این میار خوبی برای انتخاب ای اس پی نیست چون هر لحظه اون هم به بقیه میپیونده. برای استفاده از وا--رپ هم راه حل هست. تو گوگل فرگمنت و ای پی تمیز رو سرچ کن با کمی مطالعه میتونی پشت کلود-<فلر یک اکانت دائمی نامحدود بسازی.

14. 3 کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •