تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 70 از 116 اولاول ... 206066676869707172737480 ... آخرآخر
نمايش نتايج 691 به 700 از 1153

نام تاپيک: ||| راهنمایی و مشاوره خرید مناسبترین سرویس دهنده اینترنت |||

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

سلام دوستان از بین شرکت های مخابرات و شاتل و پارس آنلاین کدوم رو پیشنهاد میدین؟
    طرح غزال مخابرات واقعیه؟ سرعت چند برابری تو چه شرایطی میده؟
    پینگ کدوم اپراتور بهتره؟(جدا از سرویس گیمینگ)
    ممنون میشم پاسخ بدین
    سلام..من که برام کیفیت تک کانکشن خیلی مهمه و بیشتر واسه استریم ویدیو استفاده دارم..شاتل رو توصیه میکنم ...از مخابرات و فن اوا و های وب داشتم و خیلی کیفیت تک کانکشن افتضاحی داشتن و مجبور شدم هربار برگردم به شاتل...تنها مشکل شاتل کندی در ساعات اوج ترافیکه یعنی بین ساعات ده تا دوازده شب روی ترافیک بین الملل کندی داره...مخلص کلام اینکه توصیه بنده شاتل هستش...هرچند در مراکز مختلف کیفیتها ممکنه اندکی متفاوت باشه

داره خودمونی میشه msf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام.دوست عزیز اگه ممکنه بفرمایید حجم مصرفیتون چقدره و چقدر میخواید هزینه کنید..اخیرا شبانه رایگان تقریبا معنی خودش رو از دست داده و شرکتهای مختلف حجم به اندازه کافی ارایه میدن...شاتل با ده هزارتومان هزینه بیشتر شبانه رایگان به من دادن..مخابرات در کمپین رنگین 1500گیگ شبانه روی بعضی طرح ها میده..
    سلام
    روزی حدودا 10 گیگ حجم مصرفی دارم
    برا شش ماهه دویست و پنجاه تومن
    شما شاتل شبانه دارید کاملا رایگانه و سرعت محدود نمیکنن؟؟
    ممنون
    Last edited by msf66; 03-03-2019 at 18:54.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

سلام
    روزی حدودا 10 گیگ حجم مصرفی دارم
    برا شش ماهه دویست و پنجاه تومن
    شما شاتل شبانه دارید کاملا رایگانه و سرعت محدود نمیکنن؟؟
    ممنون
    این حجم و این هزینه میتونید از مخابرات کمپین رنگین نت خرید کنید،شبانه رایگان با همون سرعتی که خریدید سرویس میگیرید و سرعت محدود نمیشه

4. این کاربر از salam4802 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان خواهشا جواب بدید و راهنماییم کنید به اینترنت شبانه رایگان نیاز دارم مصرفم خیلی زیاده
    توی گوگل سرچ میکنم مینویسه شبانه داره میرم داخل ولی نداره کلا سردگم شدم
    ممنونم
    اگه واقعا فقط مصرف شبانه دارید خب از این بسته های شبانه همراه اول هم میتونید بگیرید.
    من درست متوجه نشدم که میخواین شبانه رایگان "هم" داشته باشه یا نه فقط شبانه رایگان کفایت میکنه براتون.

6. این کاربر از cool11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه superbadboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

درود:
    سرعت 8 مگ
    ترجیحا یک ساله و تک کانکشن برای دیدن بدون فریز IPTV (شبکه های مختلف کارتی از طریق اینترنت) (حجم مصرفی احتمالا بالای 20 گیگ در ماه)
    الان از شاتل سرویس دارم ولی میخوام بدونم گزینه بهتری از نظر کیفیت و قیمت برای این مورد خاص هست یا نه؟
    با سپاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

درود:
    سرعت 8 مگ
    ترجیحا یک ساله و تک کانکشن برای دیدن بدون فریز IPTV (شبکه های مختلف کارتی از طریق اینترنت) (حجم مصرفی احتمالا بالای 20 گیگ در ماه)
    الان از شاتل سرویس دارم ولی میخوام بدونم گزینه بهتری از نظر کیفیت و قیمت برای این مورد خاص هست یا نه؟
    با سپاس

سلام،واسه ایپی تیوی بهترین گزینه شاتله،اما حجم نصرفی ساعتی یک گیگ شما در نظر بگیر،و برای کانالهای ۱۰۸۰سرعت بالای۱۰مگ نیاز میشه

9. این کاربر از salam4802 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من از شرکت های وب سرویس دارم
    بدلیل مشکلات جدیدی که باهاش دارم مثل حجم خوری اونم نه یک بار بلکه 4 بار که دوبارش رو با چه بدبختی با مدرک تونستم حجمم رو برگردونم
    دیگه خسته شدم از این شرکت
    میخواستم اگر شرکت خوبی میشناسین معرفی کنین

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوستان من الان نت شاتل دارم و واقعا راضیم فقط قیمت تعرفه هاش با حجمش گرونه الان 8مگ دارم 175گیگ ترافیک خارجی حجمش برام کمه برای یه ماه شما کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید که هم حجمش بالا باشه هم برای گیم آنلاین و دیدن ویدیو آنلاین عالی باشه سرویس گیم داشته باشه و پینگ پایینی برای گیم داشته باشه من آبادان هستم

پروفشنال sia0368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران پاریس

پيش فرض

سلام
    الان سرویس 8 مگ مخابرات دارم که زیاد قطع و وصل میشه و البته snr هم حدود 10 11 هستش(پشت کنتور هم تست کردم)
    حالا به نظرتون با تغییر شرکت وضعیت بهتر میشه یا نه؟

داره خودمونی میشه Sorrow_X's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

دوستان من الان نت شاتل دارم و واقعا راضیم فقط قیمت تعرفه هاش با حجمش گرونه الان 8مگ دارم 175گیگ ترافیک خارجی حجمش برام کمه برای یه ماه شما کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید که هم حجمش بالا باشه هم برای گیم آنلاین و دیدن ویدیو آنلاین عالی باشه سرویس گیم داشته باشه و پینگ پایینی برای گیم داشته باشه من آبادان هستم
    هیچ شرکتی دیگه شما همه رو بهم میخوای که یا باید حجم بالا رو انتخاب کنی یا پینک پایین و کیفیت مناسب

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •