تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 70 از 83 اولاول ... 206066676869707172737480 ... آخرآخر
نمايش نتايج 691 به 700 از 828

نام تاپيک: آموزش تصویری انواع روش های Internet Sharing در شبکه

آخر فروم باز arashlolos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تو یه ویلا نیمه سنتی قلعه رودخان! امضام...

پيش فرض

دوستان سلام من یه سوال دارم فوری فوتی دارم سریع جواب بدین بنده یه لپ تاپ دارم که وایرلس داره یه گوشی هم دارم اونم وایرلس داره ومیخوام کاری کنم که از طریق لب تاپ به اینترنت وصل بشم یعنی گوشیم به عنوان مودم باشه چون جی پی ار اس داره ممنون
    نیازی به وصل شدن با وای فای نیست
    با بلوتوث به اینترنتوصلش کنید
    Last edited by arashlolos; 03-12-2012 at 07:27.

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت

پيش فرض

سلام دوستان

میخواستم بپرسم تو حالت بریج که با کانکشن وصل میشم چطور میشه از وایرلس مودم روی گوشی استفاده کرد؟ چون توی حالت pppoe وصل میشه ولی

توی حالت bridge , نشون میده گوشی به وایرلس وصل شده ولی هیچ صفحه ای باز نمیشه و علامت وایرلس روی گوشی , سفید میمونه و آبی نمیشه

انشاءالله سربلند باشید
    تا اونجایی که من میدونم تو حالت بریدج نمیتونید از وایرلس مودم برای اینترنتش استفاده کنید.باید حتما pppoe باشه.

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    سه کامپیوتر توی مدرسه هست که هر کدوم یک کارت شبکه وایرلس اینترنال دارند و یک کامپیوتر هم هست که به یک مودم وایرلس وصله و adsl داره می خوام بدونم چه تنظیماتی نیاز هست که این سه کامپیوتر به adsl وصل بشند؟ و سه تا کامپوتر چه قدر می تونند از مودم فاصله داشته باشند ؟ و اگه یک کامپیوتر دیگه بدون کارت شبکه وایرلس بخواد توی همان اتاقی که مودم هست به مودم وصل بشه چه کابلی و چه تنظیماتی نیاز داره تا بتونه به اینترنت وصل بشه؟
    البته من این سوالم را قبلا توی قسمتی دیگه پرسیدم ولی تازه فهمیدم باید اینجا مطرح می کردم تا به جواب برسم .
    workgroup رو تو تموم کامپیوترها یکی کنید
    ip ها هم خودکار باشند و تنظیمات داخل مودم رو pppoe باشه.فکر میکنم همینقدر کافی باشه
    فاصله اونها رو باید با مودم بسنجید بسته به نوع مودم و گیرنده وایرلس و شکل هندسی اتاق و ... متفاوته ولی تو یه اتاق معمولی جواب میده.باید تست کنید ببینید چقده بردش.
    اگه یکی بدون کارت شبکه باشه یا یه وایرلس اکسترنال میگیری برای سیستمت و یا اینکه با کابل شبکه وصلش کنید به یکی از پورت های مودم(اگه داره)تنطیمات خاصی نمیخواد.فقط باید حتما pppoe باشه

4. این کاربر از arashlolos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

14

سلام
    من میخواستم اینترنت کامپیوتر رو از طریق wif شیر ( share ) کنم یعنی من اینترنتم رو که از طریق lan بوسیله مودم d-link وایرلس دار میگیرم رو با کانکشن دلخواه (چیز پی ان) شیر کنم.اما نمیشه نه از روش ad-hoc نه از طریق برنامه های مختلف . اول فکر میکردم که چون کامپیوتر وایرلس مودم رو به صورت سخت افزاری نمیشناسه نمیشه اینکارو کرد ولی بعدا دیدم کسایی رو که این کارو کردن ولی نتونستم بپرسم ازشون.درضمن من میتونم از طریق وایرلس به وایرلس (local area) هم فایل بفرستم هم دریافت کنم پس از نظر منطق هم 100% ممکن این کار.
    لطفا میشه راهنمایی کنید. از ویندوز 8 هم استفاده میکنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام شاید همچین سوالی خیلی براتون آشنا باشه ولی من کماکان به جواب نرسیدم ممنون میشم راهنمایی کنید
    اینترنت کامپیوتر من وصله.
    من یک عدد کارت وایرلس رو سیستمم دارم میخوام اینترنتی رو که رو سیستمم دارم از طریق این کارت وایرلس شیر کنم تا دستگاه های دیگه که تو خونمون هست نیز بتونن ازش استفاده کنن.
    در اینجا من میخوام از اینترنت شیر شده برای گوشیم که وای فای داره استفاده کنم.

اینم بگم که من اینترنتم ADSL هستش و این کارت وایرلس بلااستفاده رو سیستممه

حالا میخوام کارت وایرلسه رو به کار بگیرم و اینترنت کامپیوترم رو از این طریق برای گوشیم شیر کنم
    حالا بگید به چه صورت ؟
    ممنون

حـــــرفـه ای FerineFast's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    IL

پيش فرض

سلام شاید همچین سوالی خیلی براتون آشنا باشه ولی من کماکان به جواب نرسیدم ممنون میشم راهنمایی کنید
    اینترنت کامپیوتر من وصله.
    من یک عدد کارت وایرلس رو سیستمم دارم میخوام اینترنتی رو که رو سیستمم دارم از طریق این کارت وایرلس شیر کنم تا دستگاه های دیگه که تو خونمون هست نیز بتونن ازش استفاده کنن.
    در اینجا من میخوام از اینترنت شیر شده برای گوشیم که وای فای داره استفاده کنم.

اینم بگم که من اینترنتم ADSL هستش و این کارت وایرلس بلااستفاده رو سیستممه

حالا میخوام کارت وایرلسه رو به کار بگیرم و اینترنت کامپیوترم رو از این طریق برای گوشیم شیر کنم
    حالا بگید به چه صورت ؟
    ممنون
    شما راه های زیادی دارید ولی به طور کلی باید یک Ad-Hoc ایجاد کنید پیشنهادم اینه برای شروع از برنامه زیر استفاده کنید :

کار با برنامه هم مطابق شکل بالا بسیار ساده است

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. این کاربر از FerineFast بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام
    می خواستم بدونم کسی بلده چطور از یه مودم وایرلس بجای کارت شبکه وایرلس برای وصل شدن به نت استفاده کرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

شما راه های زیادی دارید ولی به طور کلی باید یک Ad-Hoc ایجاد کنید پیشنهادم اینه برای شروع از برنامه زیر استفاده کنید :

کار با برنامه هم مطابق شکل بالا بسیار ساده است

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممنون دوست گرامی
    اگه امکان داره این کار رو به صورت ساخت شبکه بیسیم بهم توضیح بدید
    و اینکه آیا این برنامه رو ویندوز xp نصب میشه؟
    چون ارور داد و تو سایت برنامه هم مثل اینکه نوشته برا ویندوز 7
    Last edited by habib1367; 27-12-2012 at 07:29.

حـــــرفـه ای FerineFast's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    IL

پيش فرض

طبق گفته سایت ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    ویندوز XP Service Pack 3 کار میکنه و روی حالت ad-hoc میشه کار کرد
    از طریق سریال زیر میتونید رجیستر کنید :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    طرز کارشم شما internet to share رو روی اون کانکشن یا لنتون قرار میدید و Share Over رو هم روی کارت wifi قرار میدید و user pass رو هم تعیین میکنید.

و اگر ویندوز قدیمی تر استفاده می کنید بگید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ویندوزم XP SP2 هستش .
    چون این برنامه رو ویندوزم نصب نشد میخواستم این کارو از طریق ساختن شبکه بیسیم انجام بدم.
    تا یه جاهاییش رفتم یعنی شبکه ساختم گوشیمم شبکه رو میشناسه و بهش وصل میشم ولی متاسفانه اینترنت رو گوشیم وصل نمیشه.
    اگه اطلاعاتی در این زمینه دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •