تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 435 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 4342

نام تاپيک: Resident Evil 4

Banned Evolution37's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Unknown Place

پيش فرض

این بازی که الان تو بازار ایران هست و تو پاچه مردم میره Biohazard 4 هست محصول شرکت CAPCOM و اون Resident Evil 4 گرافیک بالای خوفی که ماله شرکت Ubisoft هنوز نیومده و قرار هست در 27 فوریه 2007 همین امسال یعنی یه حدودا 20 روز دیگه بیاد.

دمت گرم..منم همینو میگم...این چیه شما دارین باهاش حال میکنین ...تازه UBISOFT قراره کنترل با موس رو هم براش طراحی کنه...در ضمن از GAMECUBE پورت کرده...من که منتظر میمونم...نگرانیم اینه که وقتی نسخه یوبی سافت بیاد همین Biohazard 4 رو به اسم یوبی سافت به ملت غالب میکنن...البته فکر کنم تعداد سی دی های مال یوبی سافت بیشتر بشه....
    Last edited by Evolution37; 07-02-2007 at 12:18.

آخر فروم باز Nvidia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Ministry of Warez

پيش فرض

این بازی که الان تو بازار ایران هست و تو پاچه مردم میره Biohazard 4 هست محصول شرکت CAPCOM و اون Resident Evil 4 گرافیک بالای خوفی که ماله شرکت Ubisoft هنوز نیومده و قرار هست در 27 فوریه 2007 همین امسال یعنی یه حدودا 20 روز دیگه بیاد.

Biohazard 4 = Resident evil4 in Japan

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

نگی جایی Nvidia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اصلا از هم جدا هستند . خیلی با هم تفاوت دارند .
    حتی از لحاظ گیم پلی و کنترل

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

من خودم Biohazard رو بازی کردم . توی کشتی هست اولش.

Banned Ali-Bahal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    دنیایی که همه بازیباز ها عاشق آن هستند! جایی مثل X360

پيش فرض

Biohazard 4 یا اویل 4 فرق داره

مگه هر گردی ، گردو هست؟!؟!

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دیدید گفتم قرار بوده کنترل با ماوس بهش اضاف بشه
    ایول به یوبی
    من هم شک کرده بودم چون که خیلی در مورد نسخه ای که قرار بود از طرف یوبی ارائه بشه مطالعه کرده بودم
    یکیش همین کنترل با ماوس بود که یوبی میخواست بهش اضافه کنه

Banned Ali-Bahal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    دنیایی که همه بازیباز ها عاشق آن هستند! جایی مثل X360

پيش فرض

آقا این که اومده نسخه ps2 هست و فقط فرقش اینه که اینو با pc بازی می کنی!
    نسخه یوبی سافت کاملا فرق داره و بازی بسیار توپی خواهد بود به نظر من بهترین بازی سال 2007 یا اویل 4 یا کرایسیس یا Spore هست البته بازیهای دیگر هم شانس بسیار زیادی دارند اما چون به تاپیک مربوط نمی شود ادامه نمی دهم

حـــــرفـه ای M E H D I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

لازم ديدم يه توضيحي بدم راجع به اين بازيها. اين ديگه آخرين باره هر كي خواست قبول كنه هر كي نخواست قبول نكنه.

سعي مي كنم همه چيز رو با دليل و مدرك بگم كه ديگه حرفي نمونه. OK؟

Resident Evil همون Biohazard تو ژاپن هست. مدرك:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    آدرس:
    کد:
    اميدوارم اين مشكل حل شده باشه.

درمورد اينكه نسخه يوبي سافت قرار هست ماوس رو هم ساپورت كنه يه نفر از اونهايي كه اين حرف رو گفتن يه مدرك ميتونه بياره؟ منظورم از مدرك وبلاگهاي ايراني نيست. من مدرك درست و حسابي دادم براي اين كه حرف شما رو هم قبول كنم مدرك درست و حسابي ميخوام.

تا اونجايي كه من يادم هست توي رزيدنت اويل 2 و 3 هم ما ماوس نداشتيم. اونها رو كسي هم پورت نكرده بود و مال خود شركت Capcom بود. پس اينكه ميگين ماوس رو چرا ساپورت نمي كنه به نظر من بي معني هست. اگه يوبي سافت يه POP ديگه بسازه و توش ماوس رو برداره ما حق داريم ناراحت بشيم چون تو نسخه هاي قبليش بود اما اينجا نمي تونيم چون تو نسخه هاي قبليش هم نبوده.
    منتظر مدركهاي شما هستم!

در مورد اين كه اين نسخه مال Capcom هست و Resident Evil ي كه قراره بياد، مال يوبي سافت بايد بگم كه شركت Capcom متاسفانه از حدود سالهاي 2004 هيچ بازي اي رو واسه كامپيوتر توليد نكرده. يوبي سافت هم كه قرار هست بازي رو بده بيرون در واقع به قول يكي از دوستامون داره نقش هويج رو بازي ميكنه. فقط پولش ميره تو جيب يوبي سافت چون اون فقط بازي رو پخش مي كنه. بازي رو Capcom توليد كرده، SourceNext تبديل كرده و Ubi قرار هست پخش كنه.

مدرك:
    کد:
    اين نسخه اي كه الان شركتهاي ايراني پخش كردن و ما هم لينك داونلودش رو گذاشتيم توسط شركت CapCom توليد شده، توسط شركت SourceNext پورت شده و توسط شركت EA Taiwan پخش شده.

مدرك:
    کد:
    حالا اين كه دوستان ميگن اين پورتي كه الان شده از روي نسخه PS2 هست و نسخه اي كه يوبي سافت قرار هست بده يه چيز ديگه هست و قراره بازي توپي بشه و با بازي PS2 زمين تا آسمون فرق داره يه مدرك بيارن.

چون يوبي سافت هم قرار هست نسخه پورت شده توسط همين شركت SourceNext رو پخش كنه، مطمئن باشين كيفيت اون خيلي بهتر از اين نخواهد بود. كلا SourceNext بيشتر از اين عرضه نداره! نمونه اي از شاهكارهاي SourceNext رو قبلا تو بازيهاي DMC و Onimusha ديده بوديم. با اين كه اونها رو يوبي سافت پخش كرده! اما حالا شما ميگين كه نسخه يوبي سافت فرق مي كنه و اينا. همونطور كه گفتم اين وسط فقط پولش به يوبي سافت ميرسه و اين كه آرمش اول بازي مياد! ( گر چه اون نسخه DMC كه من گرفتم انقدر قشنگ پورت شده بود(!!) كه آرمهاي اول بازي هم نمي اومد به علت اينكه از Codec هاي عجيب و غريب استفاده كرده بود.)

حالا به اونهايي كه ميگن اين بازي رو نگيرين تا نسخه يوبي سافت بياد ميگم كه صبر كنين و بازي رو نگيرين شما. حالا اگه فرض محال كنيم كه يوبي سافت بازي رو سر اون تاريخي كه گفته پخش كنه( كه بعيد به نظر ميرسه با توجه به شناخت قبلي)، اون وقت ميگين كه كاش همون موقع نسخه EA رو گرفته بوديم و اين همه معطل نميشديم. چون در واقع همون گرافيكي كه الان توي اين بازي مي بينين رو توي اون هم خواهيد ديد( حالا شايد كمي بهتر).

اگر كسي اعتراض يا صحبتي داره بگه، فقط با دليل و مدرك نه همين طوري رو هوا!

M.C.
    Guest

پيش فرض

سلام دوستان
    RE4 که مثل SC-DA که از Shader 3 استفاده نمی کنه , می کنه؟

حـــــرفـه ای M E H D I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام دوستان
    RE4 که مثل SC-DA که از Shader 3 استفاده نمی کنه , می کنه؟
    نه، كارت گرافيكهاي GForce FX و ATI 9200 به بالا هم ميتونن بازي رو باز كنن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •