تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: شبکه مورد تایید شما کدام یک است؟

راي دهنده
600. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • IR-TCI

240 40.00%
  • Taliya

101 16.83%
  • Iran Cell

259 43.17%
صفحه 7 از 93 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 925

نام تاپيک: IR-TCI , Taliya , Iran Cell

پروفشنال +WarriorKing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام با تشکر از کسانی که حوصله می کنند و مباحث را میخوانند و در صورت داشتن اطلاعات آنرا به دیگران منتقل میکنند به نظر من این کارها (دادن اطلاعات به دیگران) ثواب دارد
    از شما و مخصوصا از warriorking سوالاتی دارم
    1- وقتی سیم کارت تالیا را خریدیم و بابت آن 3 ماه پول پرداختیم مثلا 30هزار تومن اگر در این مدت فقط 20هزار تومان صحبت کردیم آیا 10هزار تومان پول ما میسوزد؟
    2- آیا ایرانسل هم به همین ترتیب است ؟
    3- از نظر آینده به نظر شما کدام موفق تر است ؟
    4- من خودم سیم کارت مخابرات را داشتم به خاطر حرف شما آن را امروز 330هزار تومان فروختم البته منت سرتان نمیذارم ولی دلم میخواد سیم کارت خوب بخرم ولی گیج شدم تالیا یا ایرانسل (محل سکونت بابل) .......:hno:
    راجع به ایرانسل مطالبی دارم که دارم آنها را میخوانم اگه مفید بود برای شما میفرستم
    یا علی

در مورد شماره 2 :سیم کارتهای ایرانسلی که هم اکنون در حال واگذاری میباشند اعتباری نیستند و زمان اعتبار نقشی نداره، فقط شما هر ماهه ملزم به پرداخت آبونمان هستید...
    سیم های اعتباری ایرانسل حداکثر تا ابتدای بهمن ماه امسال پخش میشوند که هنوز اطلاعات دقیقی از این خطوط منتشر نشده

در مورد خطط که فروختی فکر میکنم کار خوبی کردی... منم 5 روزه فروختم
    دیگه بعد از بهمن ماه امسال که خود شرکت مخابرات با تعرفه 250 هزار تومان واگذاری سیم کارت رو شروع کنه همون 330 هزار تومان هم عایدت نمیشد

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

در مورد ایرانسل و تالیا:

نظر شخصی من تالیاست... همین الانم که خطم رو فروختم موندم با یه خط تالیا

به نظر من ایرانسل هنوز امتحانش رو پس نداده... فعلا فقط وعده وعیده... خدا کنه به وعده وعیداش عمل کنه... ما که از خدامونه

به نظر من تالیا یه کم پشتیبانی میخواد... پشتیبانی بشه تمام کشور رو پوشش میده و شبکه برتر کشور میشه.
    بیچاره میدونید که 57 % از سود نا خالصش رو داره تقدیم شرکت مخابرات ایران میکنه، فقط به خاط لینکی که داره از شرکت مخابرات میگیره
    تازه مخابراتی که داره این همه پول رو میبره هنوز اون لینک 20 کانالی که تو قراردادش با تالیا داشته رو کاملا تامین نکرده

داره خودمونی میشه hpz364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

فقط ایرانسل برای اینکه از رقبا کم نیاره امکانات خوبی به کاربر میده

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

فقط ایرانسل برای اینکه از رقبا کم نیاره امکانات خوبی به کاربر میده
    کاش زودتر امکاناتی اضافه بر سازمان به مشترکینش بده... فعلا که خبری نیست

آخر فروم باز ShahabSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    پایتخت -> تهران بزرگ

پيش فرض

این مطلبیست که توی وبلاگم گذاشته بودم. دیدم بد نیست اینجا هم بزارم.

فکر کنید چند وقت پیش کار مهمی با یکی از دوستاتون دارید. زنگ می زنید خونشون.
    - سلام. ببخشید مزاحم شدم. آقا کامران هستن؟
    - نه پسرم. با دوستاش رفته بیرون. می تونی با موبایلش تماس بگیری.
    - مگه کامران هم موبایل خریده؟
    - بله. شمارشو یادداشت کن 0932
    حالا شما تا صبح بشین شماره بگیر. هر چی هم SMS می فرستی، توی Delivery فقط کلمه Not sent می بینی. انگار اگه این گوشی رو نخریده بود، اعصاب ما راحت تر بود.

شاید این بلاهایی که تالیا به سر ما آوره امروز باعث شده که کمتر کسی سمت ایرانسل بره و با شنیدن 0935 یاد تالیا بیفته. اینجا می خوام تحلیل و مقایسه خودم رو از ایرانسل بنویسم تا شاید بیشتر با ایرانسل آشنا بشید. خوندنش اصلاً ضرر نداره.

تولد
    ایرانسل آذر ماه امسال جشن تولد یک سالگی اش رو جشن گرفت. در صورتی که در همین یک سال تونست شروع کنه به پخش سیم کارت در سه شهر بزرگ و بعد از یک ماه از شروع پخش سیم کارت ها، کرج و ساری رو هم پوشش داد. (ارومیه و مراغه هم اضافه شدند). همچنین تا آخر امسال 70 شهر بزرگ رو پوشش خواهد داد. برای دیدن شهرهای تحت پوشش و نقشه آنتن دهی اینجا رو کلیک کنید.

MTN
    شرکت ام تی ان شریک ایرانسل و یک شرکت معتبر در زمینه ارائه خدمات مخابراتی که غیر از ایران در 26 کشور دنیا صاحب پروژه های این چنینی است.

خدمات
    خدماتی که ارائه می شود در مقایسه با IR-TCI برتری نسبی دارند:
    1) صندوق پست صوتی رو هر دو اوپراتور(هم ایرانسل و هم IR-TCI) ارائه می دهند.
    2) ذخیره شماره تماس گیرنده رو فقط ایرانسل ارائه میده. این سرویس باعث میشه وقتی گوشی رو خاموش می کنید یا در دسترس نیستید، شماره افرادی که با شما تماس می گیرند ذخیره می شود و هنگامی که گوشی را روشن کردید یا در دسترس قرار گرفتید، شماره های ذخیره شده به صورت SMS برای شما ارسال می شود. ضمناً استفاده از این سرویس رایگان است.
    3) عدم نمایش شماره سرویسی است که ایرانسل ارائه می دهد. به فرض می خواهید با شماره ای تماس بگیرید که نمی خواهید شماره شما در آنجا مشخص شود. این سرویس را برای آن شماره خاص فعال می کنید و تماس می گیرید. برای هر جایی که می خواهید شماره شما مشخص نشود باید این کار را انجام دهید.
    4) کنفرانس تلفنی. مکالمه حداکثر با 5 نفر به صورت همزمان.
    ۵) اتصال به اینترنت از طریق موبایل خدمتی دیگر از ایرانسل است که تا دهه فجر راه اندازی خواهد شد.
    ۶) مولتی مدیا میسج یا MMS در آخر بهمن ماه توسط ایرانسل راه اندازی می شود در صورتی که در IR-TCI مدت مدیدی است که صحبتش هست ولی کو عمل؟؟!!
    ۷) GPRS هم که انتقال دیتا از طریق موبایل است تا آخر امسال راه اندازی می شود که باز هم مثل MMS در IR-TCI فقط صحبتش شده و از عملش خبری نبوده.

کیفیت شبکه
    تا حالا شده که آنتن پر باشه ولی نتونین راحت صحبت کنین؟ این مشکلیه که IR-TCI با آن روبروست. در صورتی که ایرانسل اینگونه مشکلات رو نداره و حتی با سه خط آنتن هم می تونین به راحتی صحبت کنین. هر چی باشه دستگاه های مخابراتی IR-TCI مربوط به 15 سال گذشته است در صورتی که ایرانسل با دستگاه های مخابراتی جدید تجهیز شده است.

تعرفه قیمت ها
    قیمت خود سیم کارت که مشخصه. ایرانسل 150هزار تومان. IR-TCI هم که قربون قیمت ثابتش!! در هر حال:
    تعرفه هر دقیقه مکالمه با IR-TCI بصورت ساده بشرح زیر است:
    دقیقه ای 45 تومان + هزینه جابجایی از 0 تا 90 تومان
    تعرفه هر دقیقه مکالمه با ایرانسل فقط 50 تومان بوده و همه جای ایران سرای من است! یعنی هیچ هزینه اضافی به آن تعلق نمی گیرد. هر جای ایران که باشید و از هر شهری که سیم کارت خریده باشید. هرگز هزینه بین شهری ای وجود ندارد.

هزینه ارسال SMS با سیم کارت های IR-TCI هر کدام 15 تومان است.
    هزینه ارسال SMS با سیم کارت های ایرانسل در ساعات خلوت هر کدام 13 تومان است و در ساعات شلوغ مانند شب عید که ترافیک SMS بالا می رود، هر کدام 16 تومان است.

تشویقی های ایرانسل
    ایرانسل برای اولین بار کارهای جالبی کرده:
    1) هر ماه نیم ساعت مکالمه رایگان با سیم کارت ایرانسل دیگر
    2) دادن شماره رند به نفرات هزارمی که سیم کارت بخرند. (1000،2000،3000و...)
    3) شماره سیم کارتتون رو خودتون انتخاب کنید! هر شماره ای که دلتون می خواد. با همون 150هزار تومان بدون هیچ هزینه اضافی.

قبض
    در نهایت، قبض IR-TCI دو ماهه میاد و مسلماً اگر طی دو ماه از موبایل استفاده کرده باشید هزینه دو ماهه هنگفت خواهد بود. در صورتی که قبض ایرانسل هر ماه ارسال می شود و تقریباً نصف قبض دو ماهه خواهد بود.

اینطور به نظر می رسد که IR-TCI به خاطر دولتی بودنش سلطه بیشتری روی بازار دارد ولی این را بدانید که بیشتر سهام ایرانسل هم متعلق به بنیاد مستضعفان و صاایران است. حداقل می تونید روی این مورد حساب کنید که وقتی علیرضا دزفولی (مدیر عامل ایرانسل) میگه ایرانسل بهترین اوپراتور منطقه (خاورمیانه) خواهد شد، بیراه نمیگه و دست های قدرتمندی در کارند.

همه این حرفا رو گفتم ولی اگه اینقدر قدیمی فکر می کنید که میگید 0912 کلاس داره و به خاطر کلاسش 0912 استفاده می کنم، دیگه من براتون متاسفم. شما در قرن 21 زندگی می کنید. این حرفها رو بزارید کنار. من خودم 0912 داشتم، دادمش به بابام و برای خودم یه ایرانسل گرفتم. الان هم با اینکه محل زندگیم تهران و تحصیل کرج هست، همه جا آنتن دارم (حتی تو راه تهران-کرج). خیلی هم راضی ام.

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

این مطلبیست که توی وبلاگم گذاشته بودم. دیدم بد نیست اینجا هم بزارم.

فکر کنید چند وقت پیش کار مهمی با یکی از دوستاتون دارید. زنگ می زنید خونشون.
    - سلام. ببخشید مزاحم شدم. آقا کامران هستن؟
    - نه پسرم. با دوستاش رفته بیرون. می تونی با موبایلش تماس بگیری.
    - مگه کامران هم موبایل خریده؟
    - بله. شمارشو یادداشت کن 0932
    حالا شما تا صبح بشین شماره بگیر. هر چی هم SMS می فرستی، توی Delivery فقط کلمه Not sent می بینی. انگار اگه این گوشی رو نخریده بود، اعصاب ما راحت تر بود.

شاید این بلاهایی که تالیا به سر ما آوره امروز باعث شده که کمتر کسی سمت ایرانسل بره و با شنیدن 0935 یاد تالیا بیفته. اینجا می خوام تحلیل و مقایسه خودم رو از ایرانسل بنویسم تا شاید بیشتر با ایرانسل آشنا بشید. خوندنش اصلاً ضرر نداره.

تولد
    ایرانسل آذر ماه امسال جشن تولد یک سالگی اش رو جشن گرفت. در صورتی که در همین یک سال تونست شروع کنه به پخش سیم کارت در سه شهر بزرگ و بعد از یک ماه از شروع پخش سیم کارت ها، کرج و ساری رو هم پوشش داد. (ارومیه و مراغه هم اضافه شدند). همچنین تا آخر امسال 70 شهر بزرگ رو پوشش خواهد داد. برای دیدن شهرهای تحت پوشش و نقشه آنتن دهی اینجا رو کلیک کنید.

MTN
    شرکت ام تی ان شریک ایرانسل و یک شرکت معتبر در زمینه ارائه خدمات مخابراتی که غیر از ایران در 26 کشور دنیا صاحب پروژه های این چنینی است.

خدمات
    خدماتی که ارائه می شود در مقایسه با IR-TCI برتری نسبی دارند:
    1) صندوق پست صوتی رو هر دو اوپراتور(هم ایرانسل و هم IR-TCI) ارائه می دهند.
    2) ذخیره شماره تماس گیرنده رو فقط ایرانسل ارائه میده. این سرویس باعث میشه وقتی گوشی رو خاموش می کنید یا در دسترس نیستید، شماره افرادی که با شما تماس می گیرند ذخیره می شود و هنگامی که گوشی را روشن کردید یا در دسترس قرار گرفتید، شماره های ذخیره شده به صورت SMS برای شما ارسال می شود. ضمناً استفاده از این سرویس رایگان است.
    3) عدم نمایش شماره سرویسی است که ایرانسل ارائه می دهد. به فرض می خواهید با شماره ای تماس بگیرید که نمی خواهید شماره شما در آنجا مشخص شود. این سرویس را برای آن شماره خاص فعال می کنید و تماس می گیرید. برای هر جایی که می خواهید شماره شما مشخص نشود باید این کار را انجام دهید.
    4) کنفرانس تلفنی. مکالمه حداکثر با 5 نفر به صورت همزمان.
    ۵) اتصال به اینترنت از طریق موبایل خدمتی دیگر از ایرانسل است که تا دهه فجر راه اندازی خواهد شد.
    ۶) مولتی مدیا میسج یا MMS در آخر بهمن ماه توسط ایرانسل راه اندازی می شود در صورتی که در IR-TCI مدت مدیدی است که صحبتش هست ولی کو عمل؟؟!!
    ۷) GPRS هم که انتقال دیتا از طریق موبایل است تا آخر امسال راه اندازی می شود که باز هم مثل MMS در IR-TCI فقط صحبتش شده و از عملش خبری نبوده.

کیفیت شبکه
    تا حالا شده که آنتن پر باشه ولی نتونین راحت صحبت کنین؟ این مشکلیه که IR-TCI با آن روبروست. در صورتی که ایرانسل اینگونه مشکلات رو نداره و حتی با سه خط آنتن هم می تونین به راحتی صحبت کنین. هر چی باشه دستگاه های مخابراتی IR-TCI مربوط به 15 سال گذشته است در صورتی که ایرانسل با دستگاه های مخابراتی جدید تجهیز شده است.

تعرفه قیمت ها
    قیمت خود سیم کارت که مشخصه. ایرانسل 150هزار تومان. IR-TCI هم که قربون قیمت ثابتش!! در هر حال:
    تعرفه هر دقیقه مکالمه با IR-TCI بصورت ساده بشرح زیر است:
    دقیقه ای 45 تومان + هزینه جابجایی از 0 تا 90 تومان
    تعرفه هر دقیقه مکالمه با ایرانسل فقط 50 تومان بوده و همه جای ایران سرای من است! یعنی هیچ هزینه اضافی به آن تعلق نمی گیرد. هر جای ایران که باشید و از هر شهری که سیم کارت خریده باشید. هرگز هزینه بین شهری ای وجود ندارد.

هزینه ارسال SMS با سیم کارت های IR-TCI هر کدام 15 تومان است.
    هزینه ارسال SMS با سیم کارت های ایرانسل در ساعات خلوت هر کدام 13 تومان است و در ساعات شلوغ مانند شب عید که ترافیک SMS بالا می رود، هر کدام 16 تومان است.

تشویقی های ایرانسل
    ایرانسل برای اولین بار کارهای جالبی کرده:
    1) هر ماه نیم ساعت مکالمه رایگان با سیم کارت ایرانسل دیگر
    2) دادن شماره رند به نفرات هزارمی که سیم کارت بخرند. (1000،2000،3000و...)
    3) شماره سیم کارتتون رو خودتون انتخاب کنید! هر شماره ای که دلتون می خواد. با همون 150هزار تومان بدون هیچ هزینه اضافی.

قبض
    در نهایت، قبض IR-TCI دو ماهه میاد و مسلماً اگر طی دو ماه از موبایل استفاده کرده باشید هزینه دو ماهه هنگفت خواهد بود. در صورتی که قبض ایرانسل هر ماه ارسال می شود و تقریباً نصف قبض دو ماهه خواهد بود.

اینطور به نظر می رسد که IR-TCI به خاطر دولتی بودنش سلطه بیشتری روی بازار دارد ولی این را بدانید که بیشتر سهام ایرانسل هم متعلق به بنیاد مستضعفان و صاایران است. حداقل می تونید روی این مورد حساب کنید که وقتی علیرضا دزفولی (مدیر عامل ایرانسل) میگه ایرانسل بهترین اوپراتور منطقه (خاورمیانه) خواهد شد، بیراه نمیگه و دست های قدرتمندی در کارند.

همه این حرفا رو گفتم ولی اگه اینقدر قدیمی فکر می کنید که میگید 0912 کلاس داره و به خاطر کلاسش 0912 استفاده می کنم، دیگه من براتون متاسفم. شما در قرن 21 زندگی می کنید. این حرفها رو بزارید کنار. من خودم 0912 داشتم، دادمش به بابام و برای خودم یه ایرانسل گرفتم. الان هم با اینکه محل زندگیم تهران و تحصیل کرج هست، همه جا آنتن دارم (حتی تو راه تهران-کرج). خیلی هم راضی ام.

از بحثی که با دید باز روی این قضیه انجام دادی ممنون...
    کاش از صحبتهات همه این نتیجه رو بگیرند که تعصب داشتن روی 912 نه تنها به سودشون نیست بلکه به ضرر هم هست... به زودی بیشتر از نصف موبایل داران متعلق به دو شبکه تالیا و ایرانسل هستند
    البته امید به اینکه متعصبین به این دو شبکه رو بیارند خیلی کمه... چون مثلا هنوز باهاشون که حرف میزنی میبینی بهت میگن تالیا که آنتن نمیده، موبایلی که فقط تو تهران آنتن بده که به درد نمیخوره (آقا کو فقط تهران؟ 26 شهر در ذهن این افراد یعنی فقط تهران!!!)

همین افراد حتما از زدن این حرفهاشون در مورد ایرانسل هم دریغ نمیکنن

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

تا الان تعداد افرادی که اعلام کردند خطشون رو فروختند و استفاده از یک شبکه دیگر رو پیش گرفتند با خودم شدند 3 نفر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

ایراد تالیا این بود که بد ظاهر شد... الان تالیا خیلی خیلی بهتر از 912 عمل میکنه... چرا مردم گیر دادن به تالیا؟

یادمون رفته 912 تا 2 سال مشکلات عدیده ای داشت؟! یک دفعه از صبح تا شب شبکه تعطیل بود؟!
    هنوزم که ایرادات شبکه حل نشده، تازه مشکلات ابتدایی تالیا که به اون حادی هم نبود

من الان تالیا دارم...واقعا عالیه...فقط مردم فکر میکنن اگر بگن 70 یا 80 هزار تومان سیم کارت خریدن بی کلاسیه

تا وقتی مردم ما اینطوری باشن نباید انتظار پیشرفت داشته باشیم

کـاربـر بـاسـابـقـه mohammad hamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    بهشهر

پيش فرض

من که اصلا تالیا رو قبول ندارم و میگم که ایارنسل از همه بهتر است

پروفشنال B.Spears's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

تو یکی از تاپیک های همین انجمن نوشته شده ام ام اس در ایرانسل این خبر واقعیت داره؟
    ممنون
    درسته يكي از بچه ها داره ولي فقط ميتونن به هم بفرستن>>ايرانسل به ايرانسل

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •