تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 9 اولاول ... 3456789 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 87

نام تاپيک: یک راه جدید برای هــک پسورد XP

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

آقا میشه طرز کار این برنامه ها رو بگین؟ در ضمن این برنامه ها فقط با ادمین کار میکنن و اگه هم رجیستری بسته باشه به هیچ دردی نمیخورن.

آخر فروم باز jooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض رسیت پسورد ویندوز با Bootable CD

با این حال که از این گروه آشیانه اصلآ خوشم نمیاد ولی برنامه ای که گذاشتن به درد بخوره .البته کار خودشون نیست ولی خوبه . آقایون عادت ندارن برای چیزای که از این ور اونور بلند میکنن منبع معرفی کنن . خدا آدم بی جنبه رو به هیچ جا نرسونه که زمین و زمان دیگه بنده نیست . برای همه چیز از آدم پول می خوان . یه فروم پرسش و پاسخ داره که تمام پستهای مدیر هاش اما و اگر داره . به یه پاپاسی هم نمی ارزه . کم پول ایترنت میدیم باید برای جنگولک بازی اینا هم پول بدیم . حالا چون یه چیزی بلدن باید منت بزارن . بی خیالش گور باباشون پی سی که هست خیلی هم بهتره .
    و اما بعد :
    این لینک برنامه برای دانلود : (MB 2.3 )
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یه آموزش مختصر :(البته گفته باشم با این روش تنها پسورد ریست میشود و شما به پسورد قبلی دسترسی نخواهید داشت
    )
    فایل که دانلود کردین یه ایمیج ISO است که به راحتی توسط برنامه نرو (NERO) میتونین روی سی دی رایت کنین
    که باید گزینه Burn Image to disc رو بزنین که برنامه خودش سیدی رو Bootable میسازه .
    بعد از اينكه سيستم رو با سی دی برنامه بوت كردين .( فرض بر اینه که شما میتونین به قسمت setup رفته و تنطیمات رو برای بوت با سی دی گذاشته باشین

اینم یه مقاله برای شکسته پسورد بایوس(Bios) برای ورود به Setup
    لینک دانلود مقاله : (87 Kb)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    1-اولين فرمان ميگه كه هارد شما اسكازی هست يا نه كه يا n رو ميزني يا با زدن اينتر ميري مرحله بعد (اصولآ همه رو اينتر كن تا پيش فرض خوده برنامه انتخاب بشه )
    وقتي به مرحله اي رسيدي كه نوشته 1 بعد از زدن اينتر نام كاربر ادمينو مينويسه كه ميتو ني بازم با زدن اينتر همونو انتخاب كني يا با زدن . (نقطه)بقيه يوزرها رو ببيني و با تايپ اسم هر يوزر اونو انتخاب كني بهد از زدن دوباره اينتر كه منجر به انتحاب يوزر ميشه برنامه ازت ميخواد كه پسورد جديدي انتخاب كني و لي بهتره كه با زدن ستاره (البته num lock ) روشن باشه پسورد رو به كل از بين ببرين البته اين پيشنهاد خوده برنامه است ميونيد پسورد جديد هم تعريف كنيد بعد زدن اينتر در بقيه خط ها به جاي( y ) (n) رو بزنين تا خوده برنامه اعلام ميكنه كه ريست كنين
    تمام
    البته اگه دقت كنين توي همه مراحل خوده برنامه ميگه كه چي كار كنين .
    بازم اگه مشکلی داشتی بگو .
    موفق باشيد.
    Last edited by jooya; 14-01-2008 at 10:49.

داره خودمونی میشه amin.2r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

آقا من اینو خیلی وقت پیشا تست کردم . فک نکنم جواب بده . یه سی دی هست که تو بازارم بگردی پیدا میشه اسم برنامش فک کنم
    E-commander بود ( اینو پارسال یجا دیدم 100% جواب میده ) سایت برنامه رو میزارم خودتون برین یه نگا بندازین . این برنامه کارش اینه که یه سیستم شبه ویندوزو از روی سی دی لود میکنه . البته یه ایرادی که داره با مادربوردای ایسوز ست نیست . یکی از کاراش تغییر پسورد ادمینه . سوالی باشه در خدمتیم .

تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

اوا سایتش یادم رفت !!

winternals.com

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط amin.2r
    آقا من اینو خیلی وقت پیشا تست کردم . فک نکنم جواب بده . یه سی دی هست که تو بازارم بگردی پیدا میشه اسم برنامش فک کنم
    E-commander بود ( اینو پارسال یجا دیدم 100% جواب میده ) سایت برنامه رو میزارم خودتون برین یه نگا بندازین . این برنامه کارش اینه که یه سیستم شبه ویندوزو از روی سی دی لود میکنه . البته یه ایرادی که داره با مادربوردای ایسوز ست نیست . یکی از کاراش تغییر پسورد ادمینه . سوالی باشه در خدمتیم .
    اگه این برنامه که من گذاشتمو میگی، مطمئن باش که جواب میده چون من هنوزم از این برنامه دارم استفاده میکنم و خیلی راحت پسورد رو ریست میکنه . 100% جواب میده
    هر کی باهاش مشکل داشت بگه .

تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

نمیدونم . من یه فایل قبلا از سایت آشیانه گرفتم واسه این کار که جواب نداد . شاید با مادر بردای خاص کار میکنه!!

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط amin.2r
    نمیدونم . من یه فایل قبلا از سایت آشیانه گرفتم واسه این کار که جواب نداد . شاید با مادر بردای خاص کار میکنه!!
    اینم همون فایله از آشیانه گرفتم . به مادر بورد فکر نکنم ربطی داشته باشه من رو هر کدوم امتحان کردم جواب داده . مشکلت کجاست ؟
    تونستی یه سی دی بوت درست کنی یا نه ؟

حـــــرفـه ای Kolang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام jooya جان
    لینک مقاله مشکل داره. میشه درستش کنی؟
    (شکستن پسورد بایوس)

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط kamal_iut
    سلام jooya جان
    لینک مقاله مشکل داره. میشه درستش کنی؟
    (شکستن پسورد بایوس)
    عزیز درستش کردم .
    اگه بازم مشکلی داشت بگو .

Cheers

حـــــرفـه ای Kolang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

مرسی
    درست شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •