تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 11 اولاول ... 34567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 107

نام تاپيک: مشکل نساختن کانکشن مودم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

یه راه بهتر اینه که ویندوز جدید روی درایو D نصب کنی.فقط باید یه مقدار از فایلهای درایو D رو منتقل کنی روی C .اینطوری اصولی تر هم هست.ممکنه این ارور مربوط به درایو C باشه.
    دیفرجمنت نکردم انجام میدم بهت خبر میدم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

یه راه بهتر اینه که ویندوز جدید روی درایو D نصب کنی.فقط باید یه مقدار از فایلهای درایو D رو منتقل کنی روی C .اینطوری اصولی تر هم هست.ممکنه این ارور مربوط به درایو C باشه.
    آخه تو درایو d هم فایل زیاد دارم 100 مگابایت بیشتر جا ندارم.بهت گفتم که دوست عزیز کلن من گرفتارت کردم مارو ببخش

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

این ارور صفحه آبی بعد از دیفرجمنت کردن هست
    دوباره کارت گرافیک سیستم رو آنیستال کردم دوباره سرچ میزنی تو دیوایس منیجر میزنی پیدا میکنه خودش خوب نصب میکنه ولی سیستم رو ریست میکنم میاد بالا میرم تو دیوایس منیجر میبینم علامت خطر زده روش

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

احتمالن رم مشکل پیدا کرده.یه احتمال ضعیف هم اینه که سی دی ویندوزت مشکل داشته باشه.اگه با یه سی دی دیگه هم امتحان کنی بهتره.
    میخواستم بدونم رم سیستمت چقدره.و چند تا رم روی سیستم داری.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

احتمالن رم مشکل پیدا کرده.یه احتمال ضعیف هم اینه که سی دی ویندوزت مشکل داشته باشه.اگه با یه سی دی دیگه هم امتحان کنی بهتره.
    میخواستم بدونم رم سیستمت چقدره.و چند تا رم روی سیستم داری.
    رم 512 هست گرافیک 32 مگابایت و سی پی یو تک هسته ای 765 مگاهرتز هست فک کنم سی پی یوش همینه.آره شایدم از سی دی باشه اول نصب آخه نوشت cannot. copy file loading windows داد

تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

رم 512 هست گرافیک 32 مگابایت و سی پی یو تک هسته ای 765 مگاهرتز هست فک کنم سی پی یوش همینه.آره شایدم از سی دی باشه اول نصب آخه نوشت cannot. copy file loading windows داد
    امیدوارم ایراد از سی دی باشه.چون واسه رم کار خاصی نمیشه کرد.
    البته یه کارایی مثل درآوردن و دوباره جا زدنش یا تغییر مکان دادنش شاید موثر باشه.در عین حال هم نمیشه مطمئن بود .باید یه جوری تست بشه.مثلن سیستم رو با یه رم سالم تست کنی ببینی مشکل برطرف میشه یا نه.فعلن بهتره با یه سی دی دیگه امتحان کنی ببینی چی میشه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

امیدوارم ایراد از سی دی باشه.چون واسه رم کار خاصی نمیشه کرد.
    البته یه کارایی مثل درآوردن و دوباره جا زدنش یا تغییر مکان دادنش شاید موثر باشه.در عین حال هم نمیشه مطمئن بود .باید یه جوری تست بشه.مثلن سیستم رو با یه رم سالم تست کنی ببینی مشکل برطرف میشه یا نه.فعلن بهتره با یه سی دی دیگه امتحان کنی ببینی چی میشه.
    من خودم سی دی اصلی داشتم پک خود ایکس پی سرویس پک 3 دادم به دوستم بهم نداد.باید ازش پس پگیرم بعدش امتحان کنم.اینو هم بدونین که اول نصب ارور های مختلف میده چند بارم هی سی دی رام صدا میخوره.خش هم داره فراوان.شایدم به خاطر سی دی هست منم این فکر رو میکنم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

الان من خودم با سی دی ویندوز خودم نصب کنم اون گزینه آخر میاد یعنی no change رو میگم.اون هست یعنی
    کار اصلی اون چیه بی زحمت میگین

تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

الان من خودم با سی دی ویندوز خودم نصب کنم اون گزینه آخر میاد یعنی no change رو میگم.اون هست یعنی
    کار اصلی اون چیه بی زحمت میگین
    عملیات نصب ویندوز رو انجام میده بدون اینکه تغییری در سیستم فایل بوجود بیاره.یعنی بدون فرمت کردن درایوی که میخواین ویندوز توش نصب کنین.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

عملیات نصب ویندوز رو انجام میده بدون اینکه تغییری در سیستم فایل بوجود بیاره.یعنی بدون فرمت کردن درایوی که میخواین ویندوز توش نصب کنین.
    تشکر عزیز تست میکنم بهتون خبر میدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •