تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 11 اولاول ... 34567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 103

نام تاپيک: تمامی مسائل و مباحث عمومی کنسول Xbox One (پست اول خوانده شود)

آخر فروم باز nini bad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

سلام من هر کجا دادیم بازی هاش رو مرز 200 هزار تومن بود ازکجا میشه بازی هاشو ارزون خرید؟اصن کی کپی خور میشه؟؟؟؟
    درود بر شما...
    بازی های جدید زمان ورود به بازار قسمت بالایی دارند اما چند ماه بعد قسمت انها کاسته میشود حتی شما میتوانید بازی های دسته دوم هم تهیه کنید...
    به فکر کپی خور شدن اصلا نباشید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه azazaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام دوستان من فردا میخوام برم یه ایکس باکس بگیرم مدل معمولی 500 گیگابایتی ریجن 2 همراه با کینکت رو انختاب کردم طرف میگه 1650 میخواستم بپرسم موقع تحویل گرفتن باید به چه چیزایی دقت کنم؟ درضمن 500 گیگ کم نیست؟ این مدل خوبه؟و درضمن برای انلاین بازی کردن از کدوم شرکت سرویس بگیرم خوبه و در ماه چقدر حجم مصرف میشه؟

داره خودمونی میشه vtv004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زاهدان سیتی شهر عشق

پيش فرض

درود بر شما...
    بازی های جدید زمان ورود به بازار قسمت بالایی دارند اما چند ماه بعد قسمت انها کاسته میشود حتی شما میتوانید بازی های دسته دوم هم تهیه کنید...
    به فکر کپی خور شدن اصلا نباشید.
    چرا به فکر کپی خور شدن نباشیم ؟[emoji22]

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

چرا به فکر کپی خور شدن نباشیم ؟[emoji22]
    چون این اتفاق رخ نخواهد داد...الان هیچ شخصی منتظر کپی خور شدن کنسول ها نیست مایکروسافت و سونی در این رابطه تلاش زیادی کردند.

5. این کاربر از nini bad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زاهدان سیتی شهر عشق

پيش فرض

چون این اتفاق رخ نخواهد داد...الان هیچ شخصی منتظر کپی خور شدن کنسول ها نیست مایکروسافت و سونی در این رابطه تلاش زیادی کردند.
    یعنی کسی تلاش نمیکنه یا غیر قابل هکه ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

یعنی کسی تلاش نمیکنه یا غیر قابل هکه ؟
    اینجا بحث باج دادن هست یعنی به هکر ها مبلغی پرداخت میشه که وارد این پروسه نشن حتی خود کمپانی های بزرگ بازی سازی هم در این مورد نقش دارند... وگرنه همیشه یک راه نفوذی وجود داره.

8. این کاربر از nini bad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زاهدان سیتی شهر عشق

پيش فرض

اینجا بحث باج دادن هست یعنی به هکر ها مبلغی پرداخت میشه که وارد این پروسه نشن حتی خود کمپانی های بزرگ بازی سازی هم در این مورد نقش دارند... وگرنه همیشه یک راه نفوذی وجود داره.
    منم هکرم به کسی نگی باشه ؟

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

حرف شما درسته اما به نظر من مایکروسافت اگه بزاره کنسولش هک بشه به نفعشه ، به نظرم فروش دستگاه بالاتر میره . اما ضرر اصلی رو شرکت های سازنده بازی میکنن . الان قیمت 5 تا بازی ار قیمت کنسول بیشتره . در کل توو ایران نمیصرفه وان رو گرفت مگه اینکه جیب پر پول داشته باشی . الان خودم 360 دارم . جی تگ شده . نزدیک 40 تا بازی رو هارده. همشم دانلود کردم یه قرون پول ندادم . الان توو بازرم که رفتم 10 تا دستگاه 360 گذاشتن یه دونه وان . هنوزم فروش 360 توو ایران بیشتره . شما 20 تا بازی 360 بگیر اندازه یه بازی وان میشه .

11. این کاربر از arashsard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

حرف شما درسته اما به نظر من مایکروسافت اگه بزاره کنسولش هک بشه به نفعشه ، به نظرم فروش دستگاه بالاتر میره . اما ضرر اصلی رو شرکت های سازنده بازی میکنن . الان قیمت 5 تا بازی ار قیمت کنسول بیشتره . در کل توو ایران نمیصرفه وان رو گرفت مگه اینکه جیب پر پول داشته باشی . الان خودم 360 دارم . جی تگ شده . نزدیک 40 تا بازی رو هارده. همشم دانلود کردم یه قرون پول ندادم . الان توو بازرم که رفتم 10 تا دستگاه 360 گذاشتن یه دونه وان . هنوزم فروش 360 توو ایران بیشتره . شما 20 تا بازی 360 بگیر اندازه یه بازی وان میشه .
    توی دنیا یک قانون وجود داره به اسم کپی رایت که در ایران اصلا وجود نداره شرکت مایکروسافت انحصاری های خودش را داره اگر شرکت تولید کننده بازی سود نکنه قطعا کنسولی هم به فروش نمیره لذت بازی کردن در انلاین هست پس کسی که گیمر باشه هیچ وقت حاضر نیست کنسول خودش را فقط بخاطره چند بازی بیشتر هک کنه ... دوران ۳۶۰ تمام شد و دیگه از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمیشه. توی ایران بیشتر از اون چیزی که فکر کنید کنسول وان فروش رفته و گیمر های حرفه ایی تا اماتور بازی های اورجینال خریداری میکنند و از کنسول خودشون لذت میبرند...

13. این کاربر از nini bad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

توی دنیا یک قانون وجود داره به اسم کپی رایت که در ایران اصلا وجود نداره شرکت مایکروسافت انحصاری های خودش را داره اگر شرکت تولید کننده بازی سود نکنه قطعا کنسولی هم به فروش نمیره لذت بازی کردن در انلاین هست پس کسی که گیمر باشه هیچ وقت حاضر نیست کنسول خودش را فقط بخاطره چند بازی بیشتر هک کنه ... دوران ۳۶۰ تمام شد و دیگه از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمیشه. توی ایران بیشتر از اون چیزی که فکر کنید کنسول وان فروش رفته و گیمر های حرفه ایی تا اماتور بازی های اورجینال خریداری میکنند و از کنسول خودشون لذت میبرند...
    ولی من توو این مورد که میگی کنسول وان توی ایران فروشش بیشتر از 360 هست کاملا مخالفم . من کاری به سایر نقاط دنیا ندارم . شما توو همین تاپیک ببین . شاید یک ساله این تاپیک ایجاد شده . هنوز 7 صفحه نرفته جلو . اما تاپیک 360 بالای 1300 1400 صفحه هست . گیمر حرفه ای هم توی ایران بسیار اندکه . کندی و گرونی اینترنت هم مزید بر علت . مطمئن باشید به محض هک وان سیل خرید ایرانیاا افزایش پیدا میکنه . و در عرض یه سال این تاپیک به هزار صفحه میرسه . به هیچ وجه خرید وان با توجه کپی خور نشدن به صرفه نیست مگه به قول شما همون عده اندک که گیمر حرفه ای هستن .
    بعد در مورد اینکه میگی دوران 360 تموم شده اصلا همچین چیزی نیست . مایکروسافت گفته تا 2017 همچنان تولید 360 ادامه داره . همچنین بازی های سری جدیدش هم اومده مثل فیفا 2016 . الان سری جدید کنسول 360 اومده قیمتش از پی اس فور بیشتر . وب سایت دیجی کالا یه سر بزنی سری جدید 360 رو میبینی .

اما نکته مهم و اخر اینکه اگه کنسول هک بشه هم کابر اماتور دستگاه رو میخره هم گیمر حرفه ای . اما الان فقط گیمر حرفه ای حاضره با این شرایط کنسول رو بگیره که اونم قبلا ذکر کردم تعدادشون بسیار قلیل هست .
    Last edited by arashsard; 20-11-2015 at 04:27.

15. این کاربر از arashsard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •