تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 10 اولاول ... 345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 93

نام تاپيک: نظر شما در مورد Lenovo thinkpad edge E531 چیست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه JU JU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من خودمم چون سر این مدل خیلی گشتم برای خربد s510 با پردازنده i7 هاسول و هارد هیبریدی 8GB ssd خیلی وسوسه شدم ولی خداییش نمیشه از e531 صرف نظر کرد
    به نظر من z510 اصلا کیفیت ساخت خوبی نداره ولی y510 بدنه تمام آلومنیومی داره و کیفیت ساخت بالا و ارزش خرید داره ولی خداییش e531 از نظر کیفیت ساخت و زیبایی از همشون سر تره
    حرف شما صحیح هستش، ولی متاسفانه y510 قیمت بالایی داره، و E531 هم توی بازار دیگه نمی‌تونم پیدا کنم
    کاش اون موقع که دیده بودم، می‌خریدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

حرف شما صحیح هستش، ولی متاسفانه y510 قیمت بالایی داره، و E531 هم توی بازار دیگه نمی‌تونم پیدا کنم
    کاش اون موقع که دیده بودم، می‌خریدم
    دوست من تو بازار هست البته اگه تهران باشی اینم لینک فروش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه JU JU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دستتون درد نکنه
    منظورم به Ci7 بود که فکر نکنم باشه توی بازار

نظر دوستان در مورد انتخاب بین E531 و Y510، کدوم انتخاب، انتخاب بهتری میتونه باشه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

دوستان سلام
    من هم تفریبا بیست روزی میشه e531 با کانفیگی که دوستمون valentine7 گرفته ،خریدم. Ram 8 , cpu 3320 , H.D.D 1Tb, vga 740
    البته از تهران با گارانتی هماهنگ و یک سال بیمه بدنه با قیمت 2 میلیون تومن . راستش هنوز فرصت نکردم تست درست حسابی ازش بگیرم. هنوزم بهش عادت نکردم مخصوصا تاچ پدش چون بعضی وقتا اعصابو بهم میریزه. اگه زیبایی براتون مهمه اصلا لپتابه زیبایی نیست .

5. این کاربر از hamid.mov بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان سلام
    من هم تفریبا بیست روزی میشه e531 با کانفیگی که دوستمون valentine7 گرفته ،خریدم. Ram 8 , cpu 3320 , H.D.D 1Tb, vga 740
    البته از تهران با گارانتی هماهنگ و یک سال بیمه بدنه با قیمت 2 میلیون تومن . راستش هنوز فرصت نکردم تست درست حسابی ازش بگیرم. هنوزم بهش عادت نکردم مخصوصا تاچ پدش چون بعضی وقتا اعصابو بهم میریزه. اگه زیبایی براتون مهمه اصلا لپتابه زیبایی نیست .
    مبارک باشه دوست من به قول دوستان انشاالله فنش برات بچرخه
    ولی از نظر زیبا شناسی بنظر من خیلی لپ تاپ زیبایی هست مخصوصا رنگ خاکستریش من که بردم شرکت همکارام همه عاشقش شدن مخصوصا اینکه ظاهر منحصر به فردی داره
    در رابطه با تاچ پد حرف شما درسته منم نمیدونم چرا همه تاچ پدش بالا و پایین میره ولی یه حسنی که داره اینه که گوشه های بالایی و پایینی اون کار کلیک چپ و راست رو انجام میدن من که به شخصه اصلا با تاچ پد کار نمیکنم و با یه موس بی سیم خیلی راحتترم و مشکل حله

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دستتون درد نکنه
    منظورم به Ci7 بود که فکر نکنم باشه توی بازار

نظر دوستان در مورد انتخاب بین E531 و Y510، کدوم انتخاب، انتخاب بهتری میتونه باشه ؟
    دوست من y510 خوب صد البته کانفیگ بهتری داره و البته قیمت بالاتری داره(البته نسبت به e531 i5) ولی در کل هر دو میتونن انتخاب خوبی باشن و شک نکن از خرید هیچ کدوم پشیمون نمیشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان سلام
    دوست من برام چک میکنی ببینی زیر عبارت thinkpad روی لپ تاپ(زیر صفحه کلید اعداد) عبارت edge حک شده؟ چون برای من همچین عبارتی نداره ولی من هرچی عکس از این مدل تو اینترنت دیدم این عبارت زیر صفحه کلید گوشه پایین سمت راست بوده؟!!

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

دوستان سلام
    ممنون از نظرتون .

پست شما رو که دیدم یاد پست های صفحه اول و دوم افتادم .

مطمئنم الان دوستان دیگه مطمئن شدن که علم غیب دارم ( بعضی دوستان از تاچ پد و صفحه نمایش و زیباییش تعریف می کردند ، من گفتم چشم بسته می گم شما اصلا لپ تاپ رو ندیدین !!!!! )

دوستان به نظر من زمانی که یه سایت درست و حسابی یه Review مناسب از یه لپ تاپ نذاشته ، بهتره به جای توجه به تبلیغات ، به نظرات خریداران توجه کنین .

ولی از نظر زیبا شناسی بنظر من خیلی لپ تاپ زیبایی هست مخصوصا رنگ خاکستریش من که بردم شرکت همکارام همه عاشقش شدن مخصوصا اینکه ظاهر منحصر به فردی داره

دوست عزیز نظر شما هم محترمه .
    ولی برام جالبه شما چطور بدنه ی آلومینیوم-پلاستیک لپ تاپ Lenovo z510 رو می گین "اصلا کیفیت ساخت خوبی نداره" ، در صورتی که بدنش یکی از با کیفیت ترین بدنه ها در بین لپ تاپ های موجود در بازار هست . تمام Review های سایت های مختلف از کیفیت ساخت بدنه و طراحی اون تعریف کردند .

اما به بدنه ساده E531 پلاستیکی! ( درسته ! بدنش کربنی نیست !!!! از نوع خاصی پلاستیک استفاده شده !!!!!!! ) می گین زیبا !!!!!

والا فضول نیستم خوب شاید سادگی رو دوست دارین
    Last edited by Public Enemy; 18-01-2014 at 21:45.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

بله.دوستان علام الغیوب هستن و ما جاهلان مانده در جهل مرکب خویش.نمیدونم چه اصراریه بعضی ها دوست دارند تو همه تاپیک ها پست اونم پست تکراری.در ضمن فکر کنم دوستان ایدهای نسبت به کامپوزیت ها ندارند و میگن پلاستیکه بدنه اش.دوست عزیز امروز با اضافه کردن ۱٪ از نانولوله های کربنی به پایه های پلیمری میشه موادی ساخت که تا چند برابر سخت تر از فولاد هستند.البته نمیگم این بدنه هم از این جنسه ولی خوب مسلما اونقدری خوب هست که notebookcheck از واژه excellent استفاده کنه.

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

بله.دوستان علام الغیوب هستن و ما جاهلان مانده در جهل مرکب خویش.نمیدونم چه اصراریه بعضی ها دوست دارند تو همه تاپیک ها پست اونم پست تکراری.در ضمن فکر کنم دوستان ایدهای نسبت به کامپوزیت ها ندارند و میگن پلاستیکه بدنه اش.دوست عزیز امروز با اضافه کردن ۱٪ از نانولوله های کربنی به پایه های پلیمری میشه موادی ساخت که تا چند برابر سخت تر از فولاد هستند.البته نمیگم این بدنه هم از این جنسه ولی خوب مسلما اونقدری خوب هست که notebookcheck از واژه excellent استفاده کنه.
    دوست عزیز بری توی بازار بسیاری از فروشندگان می گن بدنه E530 و E531 از جنس کربنه .
    ولی در صورتی که اینطور نیست و در طراحی بدنه از پلاستیک استفاده شده . توی گوگل سرچ کنین متوجه می شین .

در ضمن می شه لینکی که notebookcheck این لپ تاپ رو بررسی کرده نشونم بدین ؟

در ضمن برای بار N ام ! بحث های نامرتبط با تاپیک رو وسط نکشین ! ( الان مثلا استفاده از نانو لوله کربنی در پایه های پلیمری چه ارتباطی به E531 داشت ؟ ) چندین بار کاربران بهتون در این تاپیک اخطار دادند .
    در صورتی که توجه نکنین از مدیران درخواست می کنم تاپیک رو پاکسازی کنند .

در ضمن بیشتر کاربران ترجیه می دند لپ تاپشون از آلومینیوم ساخته شده باشه تا پلاستیک .
    لپ تاپ های گرانقیمت مانند اپل هم بدنه آلومینیومی دارند .
    بدنه پلاستیکی ظاهر ارزان قیمتی رو به لپ تاپ می ده .

خوب برام جای سوال بود چرا دوستمون به بدنه آلومینیوم -پلاستیک می گه بی کیفیت ! ولی بدنه پلاستیکی رو بیشتر می پسنده . می خواستم نظرش رو بدونم و منتظر جواب از valentine7 بودم
    Last edited by Public Enemy; 19-01-2014 at 13:40.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •