تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 12 اولاول ... 34567891011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 118

نام تاپيک: حقیقت داریم ؟

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

باز هم همون بحث جذابِ همیشگی
    منم این مطلب رو که که فیزیکدان ها معتقدند ما تو یه برنامه کامپیوتری هستیم رو خوندم و چند بار هم خوندم
    اما هیج جوری تو مخم نمیره و ترجیح میدم دیگه زیاد بهش فک نکنم.
    دوستان اگه به نتیجه‌ای رسیدند مارو هم با خبر بسازن

2. 2 کاربر از lionf3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

باز هم همون بحث جذابِ همیشگی
    منم این مطلب رو که که فیزیکدان ها معتقدند ما تو یه برنامه کامپیوتری هستیم رو خوندم و چند بار هم خوندم
    اما هیج جوری تو مخم نمیره و ترجیح میدم دیگه زیاد بهش فک نکنم.
    دوستان اگه به نتیجه‌ای رسیدند مارو هم با خبر بسازن
    فیزیکدان ها «معتقد» نیستند، این قضیه که شما میگی به عنوان Simulation Hypothesis مطرحه و فعلا یک فرضیه هست که منطقا میتونه درست باشه(تناقضی توی ادعا ها دیده نمیشه) اما شواهدی که اون رو تایید کنن در حدی نیست که اون رو بشه نظریه به حساب آورد و بهش اطمینان کامل داشت.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

4. 4 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال علوم انسانی mohammad varaste's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    کشور37 شهر 37 کوچه37 پلاک37

پيش فرض

الان که فکرشو میکنم میبینم یه سوال بزرگتر هست
    در چه صورت انسان حقیقت داره ؟در صورتی که خواب نباشه ؟ کد نویسی نباشه ؟ پس چی ؟
    تعریف حقیقت (توی این موضوع ) چیه ؟

پروفشنال badboys_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    گیلان - لنگرود

پيش فرض

حقیقت انسان روحه نه جسم ..این دنیا شبیه سازی شده توسط خدا و این دنیا واقعی نیست و سرابه . دنیای وافعی دنیای ارواح هست spirit world . ما برای اون دنیا آفریده شدیم نه این دنیا..الان پست منو حذف میکنند !!!!!

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

حقیقت انسان روحه نه جسم ..این دنیا شبیه سازی شده توسط خدا و این دنیا واقعی نیست و سرابه . دنیای وافعی دنیای ارواح هست spirit world . ما برای اون دنیا آفریده شدیم نه این دنیا..الان پست منو حذف میکنند !!!!!
    نه دوست عزیز پاک نمی کنیم! چیزی که شما گفتید به عنوان یک Logical Possibility (چیزی که امکان صحیح بودنش به تناقض در منطق نمی رسه) قابل قبول هست ولی برام جالبه شما این رو نه به عنوان یک "امکان" یا "سناریوی ممکن" بلکه به عنوان "حقیقت" مطرح می کنید، چطور می تونیم مطمئن بشیم حرف شما صحیحه و حرف اونی که میگه ما در یک شبیه سازی ماتریکس هستیم غلط ؟

8. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت

پيش فرض

کسایی که میگن ما در یک شبیه سازی هستیم آیا به نظرشون کسی که برنامه رو نوشته god هست ؟

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    گیلان - لنگرود

پيش فرض

صد در صد .خالق ما این شبیه سازی رو انجام داده من مطمئن هستم. هدف خلقت همینه..

نقل قول از دکتر مایکل نیوتون روانشناس آمریکایی:کره زمین یا عالم مادی برای روح حالت مثالی Simulated دارد .برای تحصیل ، یعنی یادگیری و تجربه . آزمایش.
    بعضی ها خودشون رو به کوچه علی چپ میزنن. روح و سرنوشت ..وجدان .احساس گناه و عذاب وجدان همه اینها اتفاقی و تصادفی نیست ..
    Last edited by badboys_87; 10-03-2014 at 00:07.

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت

پيش فرض

صد در صد .خالق ما این شبیه سازی رو انجام داده من مطمئن هستم. هدف خلقت همینه..

نقل قول از دکتر مایکل نیوتون روانشناس آمریکایی:کره زمین یا عالم مادی برای روح حالت مثالی Simulated دارد .برای تحصیل ، یعنی یادگیری و تجربه . آزمایش.
    بعضی ها خودشون رو به کوچه علی چپ میزنن. روح و سرنوشت ..وجدان .احساس گناه و عذاب وجدان همه اینها اتفاقی و تصادفی نیست ..
    منظورتون از همینه چیه ؟

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    گیلان - لنگرود

پيش فرض

ببینید من اینجا نمیخوام چیزی رو اثبات یا نفی کنم ..منظور من اینه که بحث منطقی و فلسفی یا علمی نمیخوام انجام بدم و ممکنه حرف های من رفرنس علمی نداشته باشه . میخوام دوستانه بشینیم با هم بحث کنیم من نظر خودمو میگم اونایی که با من موافقن تایید کنند اونایی هم که مخالفن نظر خودشونو بگن...

به قول مولانا روزها فکر من این است و همه شب سخنم. که چرا غافل از احوال دل خویشتنم. از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود. به کجا میروم آخر ننمایی وطنم
    ببینید ما انسان ها در واقع روح هستیم که در کره زمین به مدت خیلی کوتاه زندگی میکنیم بعد از یک مدت 60-70 سال میمیریم .در واقع ما در یک برنامه شبیه سازی شده و مجازی که توسط خالق (GOD) طراحی شده در حال زندگی هستیم (Destiny).این زندگی مثل یک فیلم سینمایی یا یک خواب زودگذر میمونه و با فرارسیدن مرگ تمام میشه ..در واقع چیزی به اسم مرگ وجود نداره مرگ یعنی روح ما از جسم مادی ما جدا شده و به عالم برزخ میره و در واقع بر اساس شایستگی ما و اعمال و رفتار و کارنامه ای که در کره زمین کسب کردیم و درجه ی روحی ما انجا به طور دقیق دسته بندی میشیم و حساب و کتاب دقیق و واقعی وجود داره و حق هیچ کسی ضایع نمیشه و خوبها و بدها از هم جدا خواهند شد و زندگی خواهند کرد تا روز رستاخیز یا داوری (Resurrection) که در ادیان هم ذکر شده تکلیف نهایی ارواح مشخص میشه وبه صورت جاودانه تا ابدیت در بهشت یا دوزخ زندگی خواهند کرد .

در واقع اساس زندگی زمینی زندگی واقعی نیست بلکه ماهیت امتحانی داره بعد از مرگ زندگی واقعی انسان شروع خواهد شد. هدف این زندگی در واقع تعالی روح و رسیدن به کمال انسانیت به واسطه امتحان های الهی میباشد
    Last edited by badboys_87; 10-03-2014 at 02:19.

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

ببینید من اینجا نمیخوام چیزی رو اثبات یا نفی کنم ..منظور من اینه که بحث منطقی و فلسفی یا علمی نمیخوام انجام بدم و ممکنه حرف های من رفرنس علمی نداشته باشه . میخوام دوستانه بشینیم با هم بحث کنیم من نظر خودمو میگم اونایی که با من موافقن تایید کنند اونایی هم که مخالفن نظر خودشونو بگن...

به قول مولانا روزها فکر من این است و همه شب سخنم. که چرا غافل از احوال دل خویشتنم. از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود. به کجا میروم آخر ننمایی وطنم
    ببینید ما انسان ها در واقع روح هستیم که در کره زمین به مدت خیلی کوتاه زندگی میکنیم بعد از یک مدت 60-70 سال میمیریم .در واقع ما در یک برنامه شبیه سازی شده و مجازی که توسط خالق (GOD) طراحی شده در حال زندگی هستیم (Destiny).این زندگی مثل یک فیلم سینمایی یا یک خواب زودگذر میمونه و با فرارسیدن مرگ تمام میشه ..در واقع چیزی به اسم مرگ وجود نداره مرگ یعنی روح ما از جسم مادی ما جدا شده و به عالم برزخ میره و در واقع بر اساس شایستگی ما و اعمال و رفتار و کارنامه ای که در کره زمین کسب کردیم و درجه ی روحی ما انجا به طور دقیق دسته بندی میشیم و حساب و کتاب دقیق و واقعی وجود داره و حق هیچ کسی ضایع نمیشه و خوبها و بدها از هم جدا خواهند شد و زندگی خواهند کرد تا روز رستاخیز یا داوری (Resurrection) که در ادیان هم ذکر شده تکلیف نهایی ارواح مشخص میشه وبه صورت جاودانه تا ابدیت در بهشت یا دوزخ زندگی خواهند کرد .

در واقع اساس زندگی زمینی زندگی واقعی نیست بلکه ماهیت امتحانی داره بعد از مرگ زندگی واقعی انسان شروع خواهد شد. هدف این زندگی در واقع تعالی روح و رسیدن به کمال انسانیت به واسطه امتحان های الهی میباشد
    شما که در پست پیش ابراز اطمینان کردید نسبت به گفته هاتون ، ولی اینجا میگید اثبات یا رد نمیکنید !!!

ببینید من تمام این حرفای شمارو تا زمانی که دلیل منطقی و علمی براش نیارید ک نمیتونم بپذیریم ! نمیتونم بگم خوب دوستانه دور همی نشستیم اینو قبول کنم !! چاره ای جز اثبات یا رد مدعا در همچین بحثی وجود نداره.

14. 5 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •