تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 752 اولاول ... 345678910111757107507 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 7517

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری مناسب

داره خودمونی میشه caruso's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام
    کسی این ارفون رو تو ایران دیده؟
    اگه دیدین لطفا آدرس فروشنده رو بدین
    مارک Ultimate Ears
    مدل: Super.Fi 5

اینم عکسش

آقای osmaan عزیز ultimate ears رو توی ایران نمیتونی گیر بیاری، باید بگی یکی برات بیاره که این کارم دردسر های خودش رو داره، اگر تصمیم گرفتی این کارو بکنی بگو تا دردسر هاشو قبلا بهت بگم چون من خودم این کارو کردم قبلا.
    در ضمن در پاسخ اون دوستمون که گفت این چی داره:
    این dual driver هست یعنی دو تا دراور تو هر گوشی هست و صدا رو به دو رنج فرکانسی تقسیم میکنه و هر رنج رو با یکی از اونا میسازه، به زبون ساده یکی base و ووکال رو میسازه یکی هم treble رو یعنی جزءیات رو.

حالا پیشنهاد من بهت اینه که از چیزایی که تو ایران هست استفاده کنی، مثلا تو این قیمت Sennheiser cx500 میتونه باشه که یک درایور داینمیک داره.
    اگه سوالی بود در خدمتم.

2. این کاربر از caruso بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقای osmaan عزیز ultimate ears رو توی ایران نمیتونی گیر بیاری، باید بگی یکی برات بیاره که این کارم دردسر های خودش رو داره، اگر تصمیم گرفتی این کارو بکنی بگو تا دردسر هاشو قبلا بهت بگم چون من خودم این کارو کردم قبلا.
    در ضمن در پاسخ اون دوستمون که گفت این چی داره:
    این dual driver هست یعنی دو تا دراور تو هر گوشی هست و صدا رو به دو رنج فرکانسی تقسیم میکنه و هر رنج رو با یکی از اونا میسازه، به زبون ساده یکی base و ووکال رو میسازه یکی هم treble رو یعنی جزءیات رو.

حالا پیشنهاد من بهت اینه که از چیزایی که تو ایران هست استفاده کنی، مثلا تو این قیمت Sennheiser cx500 میتونه باشه که یک درایور داینمیک داره.
    اگه سوالی بود در خدمتم.
    اگه اخیرا تجربه خرید داخل کشور داشتی دوست من ، در مورد جاهای مناسب واسه خرید یه توضیح بدی ، خیلی خوب میشه ... (چیزیه که بهش نیاز داریم - با توجه به اینکه بخاطر مشغله تا یه مدتی نمی رسم به بازار سر بزنم)

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اگه اخیرا تجربه خرید داخل کشور داشتی دوست من ، در مورد جاهای مناسب واسه خرید یه توضیح بدی ، خیلی خوب میشه ... (چیزیه که بهش نیاز داریم - با توجه به اینکه بخاطر مشغله تا یه مدتی نمی رسم به بازار سر بزنم)
    بله حتما،
    همین طور که میدونی، تو حوزه ی earphone های خیلی با کیفیت دو تا ایده ی کلی وجود داره، یکی اینکه بیایم از چند تا درایور از نوع micro armature توی اونا استفاده کنیم و با بالا بردن تعداد این درایور ها کیفیت رو ارتقا بدیم، کاری که کمپانیهایی مثل Ultimate ears و Shure‌ و خیلی های دیگه میکنن.

اما یه ایده ی دیگه اینه که از یک درایور با کیفیت از نوع dynamic استفاده بشه و روی قدرت مگنت و طراحی دیافراگم کار بشه تا صدای بهتری داشته باشیم، مثل کمپانی Sennheiser.

خوب حالا صحبت اینه که کدوم اینا بهتره؟
    برای هر شخصی بسته به ذاءقه فرق میکنه، ultimate ears مدل های "triple fi 10 pro‌" (عکس اول) با 3 درایور و "super fi 5" با دو درایور صدای بالانس تری میسازن و sennheiser سری IE مثل IE7 (عکس دوم سمت چپ) صدای داینمیک تری داره طوری که میتونین base اش رو علاوه بر شنیدن با شدت بیشتری "حس" کنید!

sennheiser یه نمایندگی تو ایران (بازار ایران نه ها!) داره که خیلی از محصولات اونو با قیمت مناسب میفروشه و اونایی رو که نداره هم میتونه تا ۲۰ روز بیاره (اونطور که به من گفتن البته، من تست نکردم) و یه فروشگاه هم توی پایتخت هست که قیمتش نسبتن بالاس ولی اگه کسی عجله داشته باشه خوبه که من از همین فروشگاه خرید میکردم قبلا.
    حالا توصیه من اینه که از نمایندگی خرید کنیم و یه کم صبر به خرج بدیم.
    برای انتخاب این که چه مدلی برای چه استفاده ای خوبه اگه سوالی باشه خوشحال میشم جواب بدم ضمن اینکه آدرس و شماره تماس هر دو فروشگاه رو هم با پیغام خصوصی کسی خواست در اختیارش میزارم، یه موقع اینجا میزارم مدیرا فکر میکنن من دارم برای کسی تبلیغ میکنم.

5. 2 کاربر از caruso بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز poria_mc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بله حتما،
    همین طور که میدونی، تو حوزه ی earphone های خیلی با کیفیت دو تا ایده ی کلی وجود داره، یکی اینکه بیایم از چند تا درایور از نوع micro armature توی اونا استفاده کنیم و با بالا بردن تعداد این درایور ها کیفیت رو ارتقا بدیم، کاری که کمپانیهایی مثل Ultimate ears و Shure‌ و خیلی های دیگه میکنن.

اما یه ایده ی دیگه اینه که از یک درایور با کیفیت از نوع dynamic استفاده بشه و روی قدرت مگنت و طراحی دیافراگم کار بشه تا صدای بهتری داشته باشیم، مثل کمپانی Sennheiser.

برای هر شخصی بسته به ذاءقه فرق میکنه، ultimate ears مدل های "triple fi 10 pro‌" (عکس اول) با 3 درایور و "super fi 5" با دو درایور صدای بالانس تری میسازن و sennheiser سری IE مثل IE7 (عکس دوم سمت چپ) صدای داینمیک تری داره طوری که میتونین base اش رو علاوه بر شنیدن با شدت بیشتری "حس" کنید!

sennheiser یه نمایندگی تو ایران (بازار ایران نه ها!) داره که خیلی از محصولات اونو با قیمت مناسب میفروشه و اونایی رو که نداره هم میتونه تا ۲۰ روز بیاره (اونطور که به من گفتن البته، من تست نکردم) و یه فروشگاه هم توی پایتخت هست که قیمتش نسبتن بالاس ولی اگه کسی عجله داشته باشه خوبه که من از همین فروشگاه خرید میکردم قبلا.
    برای انتخاب این که چه مدلی برای چه استفاده ای خوبه اگه سوالی باشه خوشحال میشم جواب بدم ضمن اینکه آدرس و شماره تماس هر دو فروشگاه رو هم با پیغام خصوصی کسی خواست در اختیارش میزارم، یه موقع اینجا میزارم مدیرا فکر میکنن من دارم برای کسی تبلیغ میکنم.
    تایید میشه!
    واینکه بعضی کمپانی ها مثل سونی سعی میکنن با افزایش قطر درایو (از قطر معمول 9 میلیمتر! به 13.5 میلیمتر مثل چیزی که تو Ex90 و Ex85 شاهدش بودیم) کیفیت رو افزایش بدن!(همونطور که میدونید قطر درایو مثل قطر ساب ووفر میمونه هر چی بیشتر طبیعتا کیفیت بهتر!)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

بله حتما،
    همین طور که میدونی، تو حوزه ی earphone های خیلی با کیفیت دو تا ایده ی کلی وجود داره، یکی اینکه بیایم از چند تا درایور از نوع micro armature توی اونا استفاده کنیم و با بالا بردن تعداد این درایور ها کیفیت رو ارتقا بدیم، کاری که کمپانیهایی مثل ultimate ears و shure‌ و خیلی های دیگه میکنن.

اما یه ایده ی دیگه اینه که از یک درایور با کیفیت از نوع dynamic استفاده بشه و روی قدرت مگنت و طراحی دیافراگم کار بشه تا صدای بهتری داشته باشیم، مثل کمپانی sennheiser.

برای هر شخصی بسته به ذاءقه فرق میکنه، ultimate ears مدل های "triple fi 10 pro‌" (عکس اول) با 3 درایور و "super fi 5" با دو درایور صدای بالانس تری میسازن و sennheiser سری ie مثل ie7 (عکس دوم سمت چپ) صدای داینمیک تری داره طوری که میتونین base اش رو علاوه بر شنیدن با شدت بیشتری "حس" کنید!

Sennheiser یه نمایندگی تو ایران (بازار ایران نه ها!) داره که خیلی از محصولات اونو با قیمت مناسب میفروشه و اونایی رو که نداره هم میتونه تا ۲۰ روز بیاره (اونطور که به من گفتن البته، من تست نکردم) و یه فروشگاه هم توی پایتخت هست که قیمتش نسبتن بالاس ولی اگه کسی عجله داشته باشه خوبه که من از همین فروشگاه خرید میکردم قبلا.
    اگر قیمت این مدل هایی را که دادید رابگید خیلی ممنونتون می شم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اگر میشه چند مدل هدفون خوب تو رنج قیمت 50 تومن به من معرفی کنید.

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نه – حداقل من مشکلی با معرفی اسم فروشگاه ندارم (و با توجه به قیمت احتمالی اش هم نباید خیلی مورد استقبال اکثر بچه ها باشه!) ... اصلا سوالم همین بود که اسم یکی دوتا فروشگاه بگی که بچه ها یه سرنخی دستشون باشه واسه مدلهای سطح بالاتر ..

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

۱- آقای مدیر من در این thread مشترک شدم ( ارسال فوری ای میل ) ولی ای میلی دریافت نکردم که این باعث شد جواب دوستامو از صبح تا حالا ندم در حالی که بودم و وقت داشتم، لطفا رسیدگی کنید.

۲- برای این گفتم ممکنه مخالف قوانین باشه چون که من اولین بار قوانین فروم رو خوندم ولی یه بار که یه هدفون نو رو که مورد استفادم نبود رو گذاشتم برای فروش یکی از مدیر ها اومد و گفت قوانین قسمت mp3 player فرق داره و پستمو پاک کرد!

۳- حالا امید وارم این یکی مخالف قوانین نباشه، دو تا منبع هست برای خرید هدفون های Sennheiser ( زنهایسر) :
    یه فروشگاه توی پایتخت به نام کامپیوتر فونیکس به مدیریت آقای اقدمی - طبقه ی زیر همکف پایتخت هست و شمارش هم :
    88788936 . یکم قیمت هاش بالاس در مقایسه با قیمت های Amazon.com البته همه جای دنیا قیمت های خیابونی حتی تا دو برابر آمازون میرسه، مثلا اینجا PX100 رو میده ۱۲۵ تومن! در حالی که آمازون میده ۴۰ تومن که من فکر میکنم قیمت ۸۰ تومن منصفانه تره.

یکی هم شرکت بعثت که نماینده ی رسمی هست و اسمش توی سایت Sennheiser اومده به مدیریت آقای رضوی - آدرس: جمهوری - بین فخر راضی و دانشگاه - روبروی مسجد امام سجاد - پلاک 318- تلفن : 66950405 ایشون به من گفتن که هر محصولی رو بخوای و نداشته باشیم تا ۲۰ روز برات میاریم. خیلی هارو هم داشت و قیمتشم خیلی مناسبه. مثلا CX300 رو زیر ۵۰ تومن میاره.

اما آقای Touch اونایی که گفتم قیمتش بالاتره شما اگه in ear phone میخوای و Bass هم دوست داری CX300 بگیر و اگه
    supra aural میخوای PX100 بگیر که فوق العادس هم صداش هم راحتیش.

و اگه بازم کسی دوست داشت نوع هدفون و مورد استفاده و رنج قیمت رو بگه تا من تا جایی که میتونم راهنمایی کنم. جناب Seymour هم که تشریف دارن من ندونم ایشون هستن.

11. 5 کاربر از caruso بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

۱- آقای مدیر من در این thread مشترک شدم ( ارسال فوری ای میل ) ولی ای میلی دریافت نکردم که این باعث شد جواب دوستامو از صبح تا حالا ندم در حالی که بودم و وقت داشتم، لطفا رسیدگی کنید.

۲- برای این گفتم ممکنه مخالف قوانین باشه چون که من اولین بار قوانین فروم رو خوندم ولی یه بار که یه هدفون نو رو که مورد استفادم نبود رو گذاشتم برای فروش یکی از مدیر ها اومد و گفت قوانین قسمت mp3 player فرق داره و پستمو پاک کرد!

۳- حالا امید وارم این یکی مخالف قوانین نباشه، دو تا منبع هست برای خرید هدفون های sennheiser ( زنهایسر) :
    یه فروشگاه توی پایتخت به نام کامپیوتر فونیکس به مدیریت آقای اقدمی - طبقه ی زیر همکف پایتخت هست و شمارش هم :
    88788936 . یکم قیمت هاش بالاس در مقایسه با قیمت های amazon.com البته همه جای دنیا قیمت های خیابونی حتی تا دو برابر آمازون میرسه، مثلا اینجا px100 رو میده ۱۲۵ تومن! در حالی که آمازون میده ۴۰ تومن که من فکر میکنم قیمت ۸۰ تومن منصفانه تره.

یکی هم شرکت بعثت که نماینده ی رسمی هست و اسمش توی سایت sennheiser اومده به مدیریت آقای رضوی - آدرس: جمهوری - بین فخر راضی و دانشگاه - روبروی مسجد امام سجاد - پلاک 318- تلفن : 66950405 ایشون به من گفتن که هر محصولی رو بخوای و نداشته باشیم تا ۲۰ روز برات میاریم. خیلی هارو هم داشت و قیمتشم خیلی مناسبه. مثلا cx300 رو زیر ۵۰ تومن میاره.

اما آقای touch اونایی که گفتم قیمتش بالاتره شما اگه in ear phone میخوای و bass هم دوست داری cx300 بگیر و اگه
    supra aural میخوای px100 بگیر که فوق العادس هم صداش هم راحتیش.

و اگه بازم کسی دوست داشت نوع هدفون و مورد استفاده و رنج قیمت رو بگه تا من تا جایی که میتونم راهنمایی کنم. جناب seymour هم که تشریف دارن من ندونم ایشون هستن.
    اوه اوه اون اولی که گفتی یه آدم گرگیه که دومی نداره! همه چیو 3 برابر تو پاچه ملت میکنه! از اون نخرید اما دومی توصیه میشه!

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

تا 150 چی پیشنهاد میکنی؟(از ex-90) کمتر نباشه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •