تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 71 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 706

نام تاپيک: Battlefield 4

داره خودمونی میشه star trek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

به نظر من بتلفیلد یا هر بازی دیگه ای در این سبک نمیتونه رو دست COD را بیاره ! Cod همیشه یه بازی روون و هیجانیه که گیمر جلوی مانیتور میخکوب میکنه !
    از حق نگذریم خداییش cod بهتر از بتلفیلده اصلانم درش شکی نیست.

دلایلی زیادیم هست واسه برتری Cod نسبت به بقیه بازی ها در این سبک که همه میدونن و نیازی هم به گفتن نداره اگه دلیل خواستین بگین تا سر فرصت بشینم مفصل در موردش بنویسم براتون.
    Last edited by star trek; 14-05-2013 at 00:27.

2. این کاربر از star trek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

به نظر من بتلفیلد یا هر بازی دیگه ای در این سبک نمیتونه رو دست COD را بیاره ! Cod همیشه یه بازی روون و هیجانیه که گیمر جلوی مانیتور میخکوب میکنه !
    از حق نگذریم خداییش cod بهتر از بتلفیلده اصلانم درش شکی نیست.

دلایلی زیادیم هست واسه برتری Cod نسبت به بقیه بازی ها در این سبک که همه میدونن و نیازی هم به گفتن نداره اگه دلیل خواستین بگین تا سر فرصت بشینم مفصل در موردش بنویسم براتون.
    خوشحال میشم دلائل برتری COD نسبت به همه ی بازی های این سبک رو بشنوم

4. 5 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mool Tee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

سلام من یه سوالی دارم ! می خوام بدونم سیستم من میتونه این بازی رو اجرا کنه یا نه؟
    Ram : 16 gb Hyper X Performance
    Graphic : 570 gtx
    CPU: Core i7 3770k 4.2 GHz

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

خوشحال میشم دلائل برتری COD نسبت به همه ی بازی های این سبک رو بشنوم
    اینو من نمیگم اکثر منتقدا و مخاطبا میگن:

• یکی از دلایل اصلی برتری سری Cod نسبت به بازی های هم سبکش گیم پلی روون و فوق العاده هیجان انگیزش هست!
    • سری COD همیشه دارای داستان های جذابی بوده که این را مدیون نویسنده ی بزرگی چون ساموئل گویر (David S. Goyer) هست که در کارنامش 3 گانه بتمن را هم داره !
    • بخش مولتی پلیر بازی هم که دیگه عالیه به شخصه تجربه کردم
    • بخش صدا گذاری Cod هم نسبت به بقیه بازی های هم سبکش برتری داره علتشم استفاده از هنرپیشگان معروف هالیوود هست که جذابیت بازی را چند برابر کرده (کافیه فقط به جوایزی که Call Of duty Black OPS در زمینه صداگذاری از سایت های مختلف کسب کرده یه نگاهی بندازید)
    • در زمینه گرافیک هم مطمئنا بازی هایی همچون BF 3 و MOH سرتر از cod هستند ولی همین موتور قدیمی cod باعث شده که بازی بسیار روون و هیجانی را داشته باشیم که با هر سیستمی قابل اجراست ! در صورتی که یه بازی مثل BF3 نیاز به سیستم بالایی داره و همه گیمر ها نمیتونن سیستم بالایی واسه اجرای این بازی داشته باشن ! پس در این زمینه هم من برتری cod را میبینم.

در کل ببینید عزیزان من بازی هایی مثل BF3 کاملا دارن از سری cod اسکی میرن و خیلیم دوس دارن که این سری سقوط کنه ولی شتر در خواب بیند پنبه دانه !

+

اگه دلایل بیشتری میخوای کافیه یه سرچ تو گوگل بزنی و مقایسه ها و نقدهای این بازی ها را بخونی اینجوری کاملا توجیح میشی ! حالا باز بیا حرف خودتو بزن ...

7. 2 کاربر از star trek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز B.3.S.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

در صورتی که یه بازی مثل BF3 نیاز به سیستم بالایی داره و همه گیمر ها نمیتونن سیستم بالایی واسه اجرای این بازی داشته باشن !

آها پَ شما معلوم شد دلايلت اَ رو اينه ك چرا نتونستى با سيستم ٤سال پيش bf3 رو تو حالت اولترا بازى كنى!!هـــه
    دليلت تو حلق دايس : دى

9. 2 کاربر از B.3.S.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

واقعا ادم بعضی وقت نظرات دوستان رو میخونه احساسی به ادم دست میده دوست داره با کله بره تو دیوار از فرط خوشحالی
    COD فقط تا MW2 قشنگ بود و Black ops1 از لحاظ داستانی واقعا زیبا بود ولی بعد از اون دیگه سازندگان دارند از اب, کره می گیرند!گرافیک که تو نسخه اخر پسرفت کرده بود.داستان انگار داشت برای پلیر های دهه 70 میلادی روایت میشه(از نظر عقلانی).گیم پلی تکراری و خلاقیت به اوج صفر رسیده بود.
    من تک تک نسخه COD رو بازی کردم و لی وقتی BAD Company 2 اومد با اون تخریب پذیریش و صدا اسلحه ها و گرافیک زیباش,COD رو به عنوان یک گیم سینمایی خوب قبول دارم نه به عنوان یک بازی خوب (به استشنا شماره اخر ).
    ولی COD یک نفرین بود برای جامعه هاردکور گیم چون دیگه الان همه بجای تولید کردن بازی ها متفاوت فقط به فکر تولید بازی شوتر اول شخص افتادند

11. 3 کاربر از Khan gholi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

آها پَ شما معلوم شد دلايلت اَ رو اينه ك چرا نتونستى با سيستم ٤سال پيش bf3 رو تو حالت اولترا بازى كنى!!هـــه
    دليلت تو حلق دايس : دى

[/COLOR]
    شما فقط همین یه دلیل خوندین؟ معلومه دوس داری بحث الکی کنی ! من کلی گفتم عزیزم همه ی گیمر ها سیستم بالایی ندارن ! غیر از اینه؟ همونطور که اول پستم گفتم اینا گفته های اکثر منتقدان و مخاطبا هست ! از خودم در نیاوردم میتونی تو بیشتر مقایسه ها و نقدها بخونی ! پس تا وقتی خوب فکر نکردی جواب نده ! نمیدونم چرا بعضیا دوس دارن فن بازی در بیارن و خود شیرینی کنن ؟!
    Last edited by star trek; 14-05-2013 at 15:05.

13. این کاربر از star trek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

همه ی گیمر ها
    گیمرهای ایران ! بستگی به تعریف شما از گیمر داره ، از بین ایرانیا به زور 10 درصدشون گیمر به معنای واقعین بقیه همه دو تا بازی کردن یا هر سال یه COD میزنن بعد به خودشون میگن گیمر !

یکی از دلایل اصلی برتری سری Cod نسبت به بازی های هم سبکش گیم پلی روون و فوق العاده هیجان انگیزش هست!
    سری COD همیشه دارای داستان های جذابی بوده که این را مدیون نویسنده ی بزرگی چون ساموئل گویر (David S. Goyer) هست که در کارنامش 3 گانه بتمن را هم داره !
    بخش مولتی پلیر بازی هم که دیگه عالیه به شخصه تجربه کردم
    بخش صدا گذاری Cod هم نسبت به بقیه بازی های هم سبکش برتری داره علتشم استفاده از هنرپیشگان معروف هالیوود هست که جذابیت بازی را چند برابر کرده (کافیه فقط به جوایزی که Call Of duty Black OPS در زمینه صداگذاری از سایت های مختلف کسب کرده یه نگاهی بندازید)
    در زمینه گرافیک هم مطمئنا بازی هایی همچون BF 3 و MOH سرتر از cod هستند ولی همین موتور قدیمی cod باعث شده که بازی بسیار روون و هیجانی را داشته باشیم که با هر سیستمی قابل اجراست ! در صورتی که یه بازی مثل BF3 نیاز به سیستم بالایی داره و همه گیمر ها نمیتونن سیستم بالایی واسه اجرای این بازی داشته باشن ! پس در این زمینه هم من برتری cod را میبینم.
    ops! خواهشا شاهکار نولان رو نچسبونید به ....!

صداگزاری ...عزیز صداگزاری برا یه بازیه FPS یعنی بیشتر صدای محیط و اسلحه ها و اینا نه صدای چند تا کرکتر ! مبحث ما هم MW3 هست نه کل سری COD ! همونطور که گفتم COD داره نون عقبشو میخوره این چند ساله !

ببینید یه جمع بندی کنم ، شما فقط و فقط ایران رو میبینید ، یعنی تا به حال افراد اون ور تبادل نظر نداشتید ، وگرنه هیچ وقت همچین حرفای ابتدایی و تازه کارانه ای رو نمیزنید ، واقعا خنده دار هستش واقعا ! درضمن من خودم از طرفدارای این سری بودم دلیلی نمیبینم بیام ترول کنم یا یه بازی جدید اومده طرفه اونو بگیرم ، MW3 بدون شک در خیلی از جهات از BF3 عقب هست ، الانم حیف وقت ندارم وگرنه انقد نقد های معتبر و دلیل و اینا میاوردم که براتون ثابت شه ، ولی بحث با ایرونی جماعت که صرفا دید تک بعدی دارن بیشترشون به هیچ نتیجه ای نمیرسه ، به همین خاطر هم خیلی از دوستان مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بحث نمیکنن چون میدونن حرف منطقی سر خیلیا نمیره ...اینم آخرین پست من در این رابطه هست ...

موفق باشید .

15. 2 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

سلام من یه سوالی دارم ! می خوام بدونم سیستم من میتونه این بازی رو اجرا کنه یا نه؟
    Ram : 16 gb Hyper X Performance
    Graphic : 570 gtx
    CPU: Core i7 3770k 4.2 GHz
    اگه سیستم شما نکشه پس من چی بگم؟؟؟بنظرم حتما بازی رو سیستم شما اجرا میکنه

رم من 4گیگ و گرافیک 1گیگ.میکشه؟

آخر فروم باز Mool Tee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

مدل دقیق کارت گرافیک رو بگو تا بهت بگم!
    اگه می خوای مدل دقیقو ببینی برو به :
    رو desktop راست کلیک کن بزن Personaliz بعد از چپ پایین بزن display بعد بزن Adjust Resolution بعد وسط صفحه Advanced Settings بعد ببین Adaptor زیرش چی نوشته

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •