تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 8 اولاول ... 345678 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 75

نام تاپيک: مشکلی کاملا متفاوت در نصب ویندوز 7 در لپ تاپ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

مرسی اما انوطوری که دوستان میگن خود پارتیشن بندی هم خطرناکه ممکنه فایل ها برنگرده 

من نتیجه گیری کلیم این بود باید دوتا لپ تاپ بهم وصل شن اما چطورشو نمی دونم ...(یه جای خوندم با کابل کراس میشه وصل شد اما نوشته بود باید هردو سیستم سالم و روشن باشه تا بشه تنظیمات رو انجام داد تا هارد اون یکی سیستم روی این سیستم جواب بده اما ما اینجا یکی از لپ تاپ ها اصلا ویندوز نداره یعنی با بوت و کابل کراس میشه کاری کرد ...

دوستان فقط اگه به نظرتون کار نشدنیه من از زیرش یجورای در برم بگم کار من نبودو برق رفتو سی دی خراب بود 

اما واقعیتش وجدانم راضی نمیشه پایان نامه ارشدش توش بوده خیلی براش حیاتیه برای منم حیاتیه درستش کنم ولی واهمه دارم بگم چی شده بعد نتونم درست کنم دوستان چیکار کنم من...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستان اخرسر بهش گفتم خیلی ناراحت شد از اعصبانیت گفت دیگه لپ تاپو نیخام خیلی بد شدبعداظهر میبرم پارتیشن بندی کنن و ویندوز روش نصب کنن و یجورای ببرم بهش بدماز همه دوستان تقاضا می کنم که اگه کاری رو بلد نیستین انجام ندین اگه دقت کرده باشین تاریخ این بحث ایجاد شده قبل از خرابکاریام بود فکر میکردم میرم اینترنت یاد می گیرم من از اون دسته از ادمام که میگم کار برای من نشد نداره دوست دارم همه چی رو امتحان کنماما این مورد که اتفاق افتاد 1000بار مردم و زنده شدم (دوستانی که همچین بلای سرشون افتاده میدونن چی میگم)من باشم دیگه از این کارا بکونم با تشکر از همه دوستان که کمکم کردن دست همه تون رو میفشارم ....با آرزوی موفقیت برای همه موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوستان اخرسر بهش گفتم خیلی ناراحت شد از اعصبانیت گفت دیگه لپ تاپو نیخام خیلی بد شدبعداظهر میبرم پارتیشن بندی کنن و ویندوز روش نصب کنن و یجورای ببرم بهش بدماز همه دوستان تقاضا می کنم که اگه کاری رو بلد نیستین انجام ندین اگه دقت کرده باشین تاریخ این بحث ایجاد شده قبل از خرابکاریام بود فکر میکردم میرم اینترنت یاد می گیرم من از اون دسته از ادمام که میگم کار برای من نشد نداره دوست دارم همه چی رو امتحان کنماما این مورد که اتفاق افتاد 1000بار مردم و زنده شدم (دوستانی که همچین بلای سرشون افتاده میدونن چی میگم)من باشم دیگه از این کارا بکونم با تشکر از همه دوستان که کمکم کردن دست همه تون رو میفشارم ....با آرزوی موفقیت برای همه موفق باشید
    آخه آدم پایان نامه رو میذاره تو لپ تاپ بدون هیچ بکاپی؟! اومدیمو لپ تاپ رو میدزدیدن چی کار میخواس بکنه؟! من که هر پروژه درسی رو که نهایتا ظرف دو سه روز میتونم مجددا درستش کنم رو ده جا بک اپ میگیرم!!!!!

ارسال شده از GT-I9100G با استفاده از تپاتالک 2

4. این کاربر از bastami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Hosseinsh22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

باو ما ی راه حل میگیم شما انجام نمیدی !! باو درست میشه هنوز هیچی نشده !! من هم همین مشکل داشتم و تونستم با این روش که توضیح دادم حلش کنم

6. این کاربر از Hosseinsh22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

آخه آدم پایان نامه رو میذاره تو لپ تاپ بدون هیچ بکاپی؟! اومدیمو لپ تاپ رو میدزدیدن چی کار میخواس بکنه؟! من که هر پروژه درسی رو که نهایتا ظرف دو سه روز میتونم مجددا درستش کنم رو ده جا بک اپ میگیرم!!!!!

ولی کار نشد نداره به شرطی که آدمش انجامش بده حالا که بحث پایان نامه پیش اومد دیگه دستش نزنید و مستقیم ببرید پیش یه متخصص اونی که باهاش تماس گرفتین گفته باید ببرن تهران حالیش نیست. دیگه الان همه جا چند نفری پیدا میشن که خوره کامپیوتر باشن چرا فقط تهران؟هیچ می دونید پروژه فارسی سازی ویندوز که الان توسط مایکروسافت رسما ارایه میشه توسط یه نوجوان 16 ساله بروجردی کلید خورد؟!

8. این کاربر از bastami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

ممنون از همه تون راه حل لاتون خیلی خوب بود من اون برنامه ای گفتین  active@bootdick رو هم دانلود کردم نصب هم کردم زدم روی سی دی خیلی به دوستام اشنا ها زنگ زدم ولی چون هارد اکسترنال نتونستم پیدا کنم  بی خیال شدم تو اینترنت هم کلی راه برای هارد به هارد کردن  گشتم راه های خوبی بود یکیش همین باکس که باید هارد رو در میووردی میزاشتی توش (که ریسکای داشت) یا یه راه دیگه پیدا کردم که با کابل کراس شبکه ایجاد کنم ولی بازم نمیشد چون لپ تاپ خرابی سیستم نداشت من همه راه هارو رفتم از همه دوستان هم بخاطر لطفشون واقعا ممنونم  اما انگاری نمیخواد بشه
    عواقب بسیار بدی برام خواهد داشت اما حداقل یکمی اروم تر شدم
    مجددا از همه ممنون...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

ولی کار نشد نداره به شرطی که آدمش انجامش بده حالا که بحث پایان نامه پیش اومد دیگه دستش نزنید و مستقیم ببرید پیش یه متخصص اونی که باهاش تماس گرفتین گفته باید ببرن تهران حالیش نیست. دیگه الان همه جا چند نفری پیدا میشن که خوره کامپیوتر باشن چرا فقط تهران؟هیچ می دونید پروژه فارسی سازی ویندوز که الان توسط مایکروسافت رسما ارایه میشه توسط یه نوجوان 16 ساله بروجردی کلید خورد؟!

از لطف زیادی که دارین بسیار ممنون
    ولی خوشبختانه انگاری یه کپیش رو تی فلاشش داره بیشتر بخاطز عکس و فیلماش ناراحت بود که یجورای از دلش در میارم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

ممنون از همه تون راه حل لاتون خیلی خوب بود من اون برنامه ای گفتین  active@bootdick رو هم دانلود کردم نصب هم کردم زدم روی سی دی خیلی به دوستام اشنا ها زنگ زدم ولی چون هارد اکسترنال نتونستم پیدا کنم  بی خیال شدم تو اینترنت هم کلی راه برای هارد به هارد کردن  گشتم راه های خوبی بود یکیش همین باکس که باید هارد رو در میووردی میزاشتی توش (که ریسکای داشت) یا یه راه دیگه پیدا کردم که با کابل کراس شبکه ایجاد کنم ولی بازم نمیشد چون لپ تاپ خرابی سیستم نداشت من همه راه هارو رفتم از همه دوستان هم بخاطر لطفشون واقعا ممنونم  اما انگاری نمیخواد بشه
    عواقب بسیار بدی برام خواهد داشت اما حداقل یکمی اروم تر شدم
    مجددا از همه ممنون...
    روش من رو که نصب ویندوز روی فلش و بالا آوردن سیستم با اون بود رو انجام دادین؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. این کاربر از Pedram_IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

اینم یه نرم افزار دیگه است که ظاهرا بوتیبله، برای اینکه بتونی فایلها رو برگردونی بهتره این نرم افزار رو روی فلش بریزی و با فلش بیای بالا که بعدا بشه فایلهای ریکاور شده رو روی همین فلش بارگذاری کرد.
    نمی دونم خود برنامه رو که روی فلش بریزی فلشت بوتیبل میشه یا نه، اگر نشد برای اینکه فلشت بوتیبل بشه از این برنامه استفاده کن، ان شاءالله که بتونی راحت بیای بالا.

اینم خود برنامه بازیابی، Active@ File Recovery Enterprise:

14. این کاربر از Pedram_IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

از همه دوستان ممنون
    بردم بیرون با یه متخصص پارتیشن بندی کردیم و ویندوز رو نصب کردیم بعد من برنامه بالا رو دانلود کردم و نصب کردم که خوشبختانه بالای 90درصد برگشت 
    و اینو مدیون شما دوستانم دست همه تون درد نکنه موفق باشید
    یا حق

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •