تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین عکس ها ؟

راي دهنده
143. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عکس شماره 1

66 46.15%
  • عکس شماره 2

51 35.66%
  • عکس شماره 3

65 45.45%
  • عکس شماره 4

27 18.88%
  • عکس شماره 5

25 17.48%
  • عکس شماره 6

39 27.27%
  • عکس شماره 7

49 34.27%
  • عکس شماره 8

36 25.17%
  • عکس شماره 9

15 10.49%
  • عکس شماره 10

38 26.57%
  • عکس شماره 11

12 8.39%
  • عکس شماره 12

39 27.27%
  • عکس شماره 13

34 23.78%
  • عکس شماره 14

19 13.29%
  • عکس شماره 15

10 6.99%
  • عکس شماره 16

25 17.48%
  • عکس شماره 17

34 23.78%
  • عکس شماره 18

40 27.97%
  • عکس شماره 19

22 15.38%
  • عکس شماره 20

52 36.36%
  • عکس شماره 21

59 41.26%
  • عکس شماره 22

56 39.16%
Multiple Choice Poll.
صفحه 7 از 8 اولاول ... 345678 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 73

نام تاپيک: lılılıılıllıı نظر سنجی نهمین مسابقه ی عکاسی [ موضوع : H.D.R ]

Super VIP Mehran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    -• برنابلا

پيش فرض

سلام...

بحث و تبادل نظر راجع به یه موضوع تخصصی، بهـترین کاری که میتونه توی یه انجمن تخصـصی (یا انجمنی که میـخواد تخصصی بشه) انجام بشه.

ولی وقتی دو نفر نمیتونن با ادبیات دوستانه این کار رو انجام بدن، پس بهتره کلا این کار انجام نشه، چون نه تنها نتیجه ای بدست نمیاد، بلکه باعث
    میشه اون دو نفر از هم فاصله بگیرن و سوء تفاهم بوجود بیاد و هر دو، یا یکی از اون دو نفر دیگه در انجمن فعالیت نکنه !

ممنون میشم روند صفحه ی قبل دیگه ادامه پیدا نکنه. :)

با تشکر مهران...

2. 7 کاربر از Mehran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dada_zebel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام...

بحث و تبادل نظر راجع به یه موضوع تخصصی، بهـترین کاری که میتونه توی یه انجمن تخصـصی (یا انجمنی که میـخواد تخصصی بشه) انجام بشه.

ولی وقتی دو نفر نمیتونن با ادبیات دوستانه این کار رو انجام بدن، پس بهتره کلا این کار انجام نشه، چون نه تنها نتیجه ای بدست نمیاد، بلکه باعث
    میشه اون دو نفر از هم فاصله بگیرن و سوء تفاهم بوجود بیاد و هر دو، یا یکی از اون دو نفر دیگه در انجمن فعالیت نکنه !

ممنون میشم روند صفحه ی قبل دیگه ادامه پیدا نکنه. :)

با تشکر مهران...

جناب مهران عزیز اتفاقا درست حدس زدید زیرا که دیگر قصد ندارم در این انجمن فعالیت کنم
    ضمنا جناب اپاک اگر مایل به دانستن سن بنده هستید من 41 سال دارم و 10 ساله که تقریبا با فتوشاپ آشنا هستم
    و قابل یادآوری اینکه من اصلا تمایلی ندارم در انجمنی فعالیت کنم که مباحث علمی جاشو به تعصبات خشک و بی معنی داده
    کاربرانی که میان اشتباهات دوستانشون رو تایید می کنن بدون اینکه اصلا در مورد اون مساله اصلا اطلاعاتی داشته باشن
    ناراحت نشید جناب مهران ولی دارم به نتیجه ای میرسم
    من در میان جمع خانواده ی عکاسی شاید هنوز یک مبتدی محسوب میشم اما الان می فهمم بیشتر دوستان عکاس چرا در چنین انجمن هایی فعالیت نمی کنن
    اگر در این مدت باعث ناراحتی دوستان شدم از صمیم قلب معذرت خواهی می کنم
    در پایان با این عکس از جمع دوستان خداحافظی می کنم امیدوارم زندگیتون مثل عکس زیر سیاه و سفید نباشه
    موفق باشید

4. 5 کاربر از dada_zebel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

جناب مهران عزیز اتفاقا درست حدس زدید زیرا که دیگر قصد ندارم در این انجمن فعالیت کنم
    ضمنا جناب اپاک اگر مایل به دانستن سن بنده هستید من 41 سال دارم و 10 ساله که تقریبا با فتوشاپ آشنا هستم
    و قابل یادآوری اینکه من اصلا تمایلی ندارم در انجمنی فعالیت کنم که مباحث علمی جاشو به تعصبات خشک و بی معنی داده
    کاربرانی که میان اشتباهات دوستانشون رو تایید می کنن بدون اینکه اصلا در مورد اون مساله اصلا اطلاعاتی داشته باشن
    ناراحت نشید جناب مهران ولی دارم به نتیجه ای میرسم
    من در میان جمع خانواده ی عکاسی شاید هنوز یک مبتدی محسوب میشم اما الان می فهمم بیشتر دوستان عکاس چرا در چنین انجمن هایی فعالیت نمی کنن
    اگر در این مدت باعث ناراحتی دوستان شدم از صمیم قلب معذرت خواهی می کنم
    در پایان با این عکس از جمع دوستان خداحافظی می کنم امیدوارم زندگیتون مثل عکس زیر سیاه و سفید نباشه
    موفق باشید

سلام

خیلی از دوستان میان اینجا و نظرات رو میخونن شاید موافق و مخالف باشن ولی نظری ندن انجمن بهترین جا برای تبادل و به اشتراک گذاشتن اطلاعاتمون هست

به نظرم لازم نیست حتما نظر طرف مقابلمون رو اگر مخالف بود جلب کنیم چون مخاطب ما شخص خاصی نیست .. مطلب گذاشته میشه و همه استفاده میکنن هر کسی استدلال خودش رو میاره مخاطب در حد اطلاعات و درک خودش قضاوت میکنه

مهران عزیز اگر تذکری میدن هم برای آروم شدن جو هست که اختلاف نظر باعث نشه بحث علمی به حاشیه بره .

من خودم به شخصه از اطلاعاتی که اینجا گذاشته میشه استفاده میکنم و خوشحال میشم نقدتون رو همین جا بذارین .

6. 3 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mehr film's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز ببخشید اسمتون رو نمیدونم .....

من نمیخوام نصیحت کنم ولی به نظرم بهتره به جای اینکه ناراحت بشید قهر کنید برید یا هر چیز دیگه ای دنبال دلیل این صحبت دوستان باشید که گفتن اشباع رنگ ها بیش از حد شده ....

با توجه به اینکه شما گفتید چند استاپ حتی اشباع رنگ رو کم کردید من فکر میکنم مشکلی در مانیتور شما وجود داشته باشه چون در مونیتور بنده هم عکس هایی که ادیت کردید خروجی بسیار بدی دارن در حدی که چشم رو آذار میدن ... انگار ویبرانس و سچوریشن تا آخر زیاد شده ....

8. 5 کاربر از mehr film بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز ببخشید اسمتون رو نمیدونم .....

من نمیخوام نصیحت کنم ولی به نظرم بهتره به جای اینکه ناراحت بشید قهر کنید برید یا هر چیز دیگه ای دنبال دلیل این صحبت دوستان باشید که گفتن اشباع رنگ ها بیش از حد شده ....

با توجه به اینکه شما گفتید چند استاپ حتی اشباع رنگ رو کم کردید من فکر میکنم مشکلی در مانیتور شما وجود داشته باشه چون در مونیتور بنده هم عکس هایی که ادیت کردید خروجی بسیار بدی دارن در حدی که چشم رو آذار میدن ... انگار ویبرانس و سچوریشن تا آخر زیاد شده ....
    جناب مهر فیلم
    بنده معانی هستم
    این پست رو نه به خاط بازگشت به فروم بلکه به خاطر حقانیت سخنانم زدم
    از شما هم عذر میخام
    حالا اگر قانع هم نشدید مشکلی نیست به هر حال من در این انجمن دیگر فعالیتی نخواهم داشت ولی به هر حال بگذارید "آنان که دنبال منطق هستن بعدا قضاوت کنن
    من از عکس زیر شروع می کنم

حالا فایل رو در acr باز کنید و کنتراست رو تا 80 بالا ببرید تا بفهمید صاحب عکس چقدر به عکس خودش سچوریشن داده یعنی عکس زیر

با کاهش vibrance به -7 و saturation به -12 نتیجه زیر حاصل میشه یعنی نزدیک به 17 درصد کاهش اشباعیت رنگها

تازه این آخرش نیست برای اینکه بفهمید هنگام ادیت فتیله ی اشباعیت چقدر رفته بالا سراغ لومینسانس رنگ آبی برید و اونو به منفی 70 کاهش بدید الان به رنگ آبی آسمون نگاه کنید ببنید این آسمون بیچاره چقدر بهش آبی تزریق شده

برای اینکه اشباعیت زیاد رنگ آبی رو بهتون ثابت کنم میرم سراغ saturation و اونو به منفی 60 میرسونم ( دقت کنید گفتم منفی 60 ) و vibrance رو هم به منفی 16 یعنی در مجموع 70 درصد اشباعیت رو کم کردم ولی باز هم رنگ آبی آسمون رو نگاه کنید که باز هم آبی بسیار زیادی در اون دیده میشه

حالا این دوستمون هی بیاد منو متهم به افزایش اشباعیت بکنه
    غیر از مساله اخلاقی این قضیه مثل این میمونه که من برم بخش نقد تلویزیون ها و در حضور فرد بسیار متبحری بنام alucard به نقد ایشون ایراد بگیرم بدون اینکه دلیلی بیارم و فقط بگم اینه که دارید می بینید
    این خلاف اصول اخلاقیه
    البته جای تعجب نداره چون اینجا ایرانه و ما هم مردمان بسیار متعصب
    با فردی که که در یک سایت دوست هستیم حتی اگر اشتباه فاحشی هم داشته باشه طرفشو نمیدیم به یک تازه وارد
    این قاتون کشور ماست و متاسفانه همه گیره

از شما هم عذر میخام ولی از شما اصلا انتظار نداشتم چون شما رو یک حرفه ای میدونم
    در مورد سایر عکس ها هم اگر دلایل خواستید در خدمتم اما در نهایت از دوستان عزیز شرمنده ام دیگر نمیتونیم اینجا فعالیت کنم

من اینجا اومده بودم برای شریک شدن تجربیاتم و یادگرفتن تجربیات دیگران نه .....

10. 5 کاربر از dada_zebel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

در پست قبلی من روی آسمون زوم کردم اگر عکس رو کنترل میکردم بهتون ثابت میشد که دلیل کمتر دیده شدن اشباعیت رنگ ها در فایل اصلی به دلیل پایین بودن کنتراست از یک طرف و پایین بودن بیش از حد لومینسانس رنگ ها از طرف دیگر می باشد که باعث شده رنگ ها حالت مرده داشته باشه. درسته که در hdr بایستی کنتراست عکس زیاد نباشه اما این کم بودن کنتراست شامل کنتراست رنگ ها نمیشه بلکه به کنتراست نوری مربوط میشه
    حالا چطوری عکس رو کنترل کنیم که اینا از هم تفکیک بشه بحث دیگریست

به شادابی رنگ ها در عکس زیر توچه کنید

هنگام ادیت این عکس من از فایل 32 بیتی استفاده کردم و در فرایند ادیت سعی کردم تناسبی میان اشباعیت رنگ ها و لمینسانس رنگی ایجاد کنم اما این عکسی که در پست قبلی نشون دادم ادیت کننده برای کاهش میزان اورشدگی ابرها نور موضعی و نیز نور رنگ ها را دستکاری کرده تا بلکه اورشدگی ابرها از بین بره اما موفق به اینکا نشده که هیچ باعث که که رنگ ها مرده تر دیده بشن و از طرفی اشباعیت رنگ ها هم خودشو نشون نده

ضمن اینکه در این عکس کلاریتی به صورت کنترل شده افزایش نیافته و باعث ایجاد هاله های آزار دهنده در لبه ها شده

به طور یقین اگر فایل اصلی این عکس در اختیار من بود چیزی بسیار فراتر از اون چیزی که در بالا می بینید ازش میساختم
    Last edited by dada_zebel; 30-01-2013 at 02:55.

12. 6 کاربر از dada_zebel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mehr film's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از جواب شما و اینکه بحثی در درست بودن صحبت شما در پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که نوشتید راجع به شدت رنگ ها آبی و ... نیست .

فقط ایرادی که بنده به عنوان یک بیننده آماتور دارم این بود که درسته تغیرات مثبتی در ادیت مجدد شما ایجاد شده و همچنین رنگ سبز چمن ها شادابی خودش رو به دست آورده اما به نظر من یه مقدار زیاد این کار انجام شده .. همینطور حاله رنگ مجنتا در عکس و مخصوصا حاشیه درخت ها ایجاد شده .... البته شاید هم سلیه من اینجور هست که اچ دی ار های لایت رو بیشتر میپسندم

14. 2 کاربر از mehr film بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Amateِur's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

دوستان نظراتشون رو درباره موضوع بعدي مسابقه بدن. من كه خيلي ذوق و شوق دارم براي اولين بار در مسابقه پي سي شركت كنم.
    نظر من: اكشن (عكس پر سرعت مثلا از برخورد موج با صخره) به نظرم موضوع جديديه و ميتونه رقابت خيلي جالبي به وجود بياره.

16. این کاربر از Amateِur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری AliSub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

شروع / پایان نظرسنجی عمومی : 19 دی ماه تا 29 دی ماه

ارائه ی نظرات / پیشنهادات تیم داوری : 30 دی ماه
    منتظر اظهار نظر یکی از داوران هستیم.

با تشکر مهران...
    سلام مهران جان
    شرمنده ولی یک ما گذشته ولی خبری از نظرات تیم داوری نشده!!!
    چون خیلی برام مهمه . برای همین پیگیر شدم.

18. 5 کاربر از AliSub بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام

بنـابر نظرات و صحبت های انجام گرفته با اعضای تیـم داوری از مجموع 30 عکس ارسالی از
    12 شرکت کننده محتـرم ، 22 عکس مورد تایید تیم داوری قرار گرفت و از این میان دو عکس بصورت مشترک
    به عنوان "برترین عکس" و یک عکس به عنوان "عکس برتر" انتخاب شدند.

عکس شماره ی 1 ارسالی از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز و عکس شماره ی 21 ارسالی از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز به عنوان "برتـریــن عکـس"

و عکس شماره ی 3 ارسالی از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز به عنوان "عکــس بـرتــــر"

از توجه و یــاری شما عزیزان برای داشتن انجمنی مفید و منظم بی نهــایتــــ سپاسگزاریم

20. 7 کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •