تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 40 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 394

نام تاپيک: درد و دلهایی از نوع ویندوز 8

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

اتفاقا با ویندوز 8 خیلی حال میکنم و چند ماه پیش اولین نسخه اون که اومدو هم داشتم و نصب کردم
    مخصوصا با سرعت خیلی بالای بوت شدنش حرف نداره فقط نمی دونم چرا حس می کنم ولوم صداش پایین ترهه.
    تنظیم خاصی برای مودم نمی بینم اگه می تونید راهنمایی کنید .چون توی پیج ایرانسل می پرسم هیچکس اونجا جواب نمیده.
    مودم 632 دارم ایرانسل وایمکس.هر مرورگر دیگه ای نصب می کنم بد تر میشه.
    راهی نیست که بدون عوض کردن ویندوز تمام تنظیمات اینترنتی رو به حالت اول بر گردونه که اگه چیزی از اینترنت گرفته باشه که باعث این بشه پاک شه
    من تمام کوکی هارو پاک کردم اصلا درست نشد از طریق اینترنت آپشن .
    ممنون
    منم همین مشکل رو داشتم توی 8 . یعنی به قول تو دیزلی کار میکرد . اومدم تنظیمات کارخانه مودم رو بازیابی کردم درست شد . منتهی برای یه مدتی . بعد که ریستارت کردم دوباره همون جور دیزلی کار میکرد . فقط هم سرعت پاینن نبود . dc زیاد میشد . dc هایی که کانکشن قطع نمیشه و فقط سند و رسیو قطع میشه . اومدم توی 7 دیگه درست شد . البته هنوز خیلی مطمئن نیستم از ویندوز بوده .

من نود32 ورژن 5.2.9.1 را به راحتی نصب کردم و الآن هم خوب کار می کنه.
    یعنی موقع نصب ارور نمیداد که مثلا به یه سری فایلها نمیتونه دسترسی داشته باشه ؟ اخه منم همین ورژن رو نصب کردم ولی همچین اروری موقع نصب میداد . ویندوز هم که تازه عوض کرده بودم . پس مشکل کجا میتونه باشه . run as admin هم بود .

2. 2 کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

منم همین مشکل رو داشتم توی 8 . یعنی به قول تو دیزلی کار میکرد . اومدم تنظیمات کارخانه مودم رو بازیابی کردم درست شد . منتهی برای یه مدتی . بعد که ریستارت کردم دوباره همون جور دیزلی کار میکرد . فقط هم سرعت پاینن نبود . dc زیاد میشد . dc هایی که کانکشن قطع نمیشه و فقط سند و رسیو قطع میشه . اومدم توی 7 دیگه درست شد . البته هنوز خیلی مطمئن نیستم از ویندوز بوده .

یعنی موقع نصب ارور نمیداد که مثلا به یه سری فایلها نمیتونه دسترسی داشته باشه ؟ اخه منم همین ورژن رو نصب کردم ولی همچین اروری موقع نصب میداد . ویندوز هم که تازه عوض کرده بودم . پس مشکل کجا میتونه باشه . run as admin هم بود .
    ویندوز من 64بیت eset smart security هم 64بیت که بدون ارور نصب شد البته اولش یک فایل نصب داشتم 19 مگ بود بعد از نصب ارور می داد فهمیدم فایلش ناقصه یکی دیگه دانلود کردم حدود 60 مگ کامل بود.

4. این کاربر از amin_g_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من چک کردم که با اینترنت دیگه هم مشکل کمتره و هم مصرف ترافیکم مثل همیشه هست ولی اینحا مثلا توی 4 ساعت معمولی 40 مگ فقط ترافیک مضرف کردم ولی با اینترنت قبلی بیشتر بود .
    خواهشا یه راهی روشی برای تنظیم ها بگید

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    مملکت جهل و جنایت و خرافات ...

پيش فرض

دو تا آپدیت جدید اضافه شده که می تونین یا دانلود کنین یا اینکه از طریق Microsoft Update خود ویندوز دریافت کنین که مربوط هست به بهبودهایی که در اجرای برنامه ها و بازی ها صورت گرفته ...
    بسیار هم کم حجم چیزی در حدود 3 مگ ...

7. 3 کاربر از PersianEm0b0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

میشه بگید چجوری دریافت کنم . و یا در کدوم قسمت اپدیت و به چه اسمیه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت

پيش فرض

شما تاحالا ویندوز آپدیت نکردین !؟
    روی My Computer راست کلیک کنین و گزینه آخریعنی Properties رو انتخاب کنین ...
    تو صفحه ای که باز میشه Microsoft Update اون پایین معلومه ...
    البته اگر آآپدیت های قبلی ر. گرفته باشین چون قبلی های پرحجم بود و اینا کم حجم ...
    کلا تیک همه آپدیت ها رو بزنین ...

10. این کاربر از PersianEm0b0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوست من مشکل منم همینه که آپدیت های اولیه که پرحجمه رو ندارم و با این اینترنت باحال نمی تونم دانلود کنم .شما که گفتید 3 مگ گفتم شاید توی اون لیست آپدیت ها میدونید کدوم مربوط به اینه و من همونو انتخاب و آپدیت کنم

12. این کاربر از kasra2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ddavod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    iran-tehran

پيش فرض

اقا یه سوال بازی هایی که از ویندوز ۹۸ تا به سون رو ویندوز بوده رو رداشتن و پولیش کردن

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت

پيش فرض

دوست من مشکل منم همینه که آپدیت های اولیه که پرحجمه رو ندارم و با این اینترنت باحال نمی تونم دانلود کنم .شما که گفتید 3 مگ گفتم شاید توی اون لیست آپدیت ها میدونید کدوم مربوط به اینه و من همونو انتخاب و آپدیت کنم
    شما نیاز داری که آپدیت های اصلی رو نصب کنید که بسیاری مشکلات رو رفع می کنه اما اونایی که دیروز و امروز منتشر شدن KB2777294 و KB2764462 هستن .

15. 2 کاربر از PersianEm0b0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

به نظر من که ویندوز 8 خیلی هم عالی داره کار میکنه من که هیچ مشکلی باهاش ندارم
    دوستانی که مشکل دارن احتمالا به خاطر ناسازگار بودن بعضی از برنامه ها با این ویندوزه از اخرین نسخه نرم افزارها استفاده کنیدو ویندوز حتما اپدیت کنید

17. 3 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •