تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 24 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 238

نام تاپيک: Windows 8 RTM Enterprise_VL_HRM_CENA_X86 نسخه نهایی بالینک مستقیم بهمراه کرک فعال سازی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud.ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

با سلام

دوستان متاسفانه در حال حاضر هر دو سرور اکتیوسازی از دسترس خارج شده اند در حالیکه برنامه های بسیاری بر مبنای این دو تا سرور ساخته شده و ادعای اکتیوسازی رو دارند اما اساس کار همه اونها این دوتا سرور هست .

پس تا اطلاع ثانوی و دست بکار شدن گروه های هکری نظیر
    DAZ یا BIE نمیتوان انتظار کرک شدن کامل این نسخه رو داشت .

اما اگر هم ویندوز اکتیو نشه هیچ مشکلی بوجود نمیاره چون خیلی از دوستان گفته اند 30 روزه هست و بعدش بوم .. نه اصلا از این خبرا نیست .

ویندوز کماکان بعد از 30 روز نیز کارش رو ادامه میده چون در حالت
    Notification قرار داره یعنی فقط به شما یادآوری میکنه که ویندوز رو اکتیو کنید و صحتش رو میتونید با این کلید در محیط پرامپت چک کنید :

Slmgr /xpr - این کلید باید زمان و تاریخ دقیق انقضای سیستم عامل رو بده اما میبینید که میگه در حالت Notification mode هست .

اگر هم زمانی با سرورش ارتباط برقرار کنه و به حالت شماره انداز بره با دستور Slmgr -rearm میتونید تا چند ماه براحتی ازش استفاده کنید .
    اما مطمئن باشید حالا حالا ها میتونید با خیالی راحت ازش استفاده کنید .

با اکتیوسازی هم عملا چیز زیادی بجز :

- خلاص شدن از دست Watermark و نوشته روی میزکار
    - امکان شخصی سازی محیط مترو
    - امکان تغییرات توی استارت اسکرین و شخصی سازی لاگین اسکرین
    - دریافت آپدیت ها

بدست نخواهید آورد .

یعنی محیط
    Desktop ویندوز با امکان شخصی سازی کامل در دسترس شما بمانند یک ویندوز 7 فول اکتیو خواهد بود .

در مورد اون پیام اکتیو سازی واتر مارک روی میزکار بگم که فقط کافیه زمانیکه این پیام میاد Task manager تون رو باز کنید و پروسه Explorer.exe رو یکبار ری استارت کنید چون اساس کارش پیام در هر 3 ساعت هست یعنی هر بار که این کارو کنید تا 3 ساعت از شرش خلاص میشید

دوستانی که قصد دانلود نسخه های دیگه رو دارند میتونند به سایت
    Full-packs.c om مراجعه و نسخه های دیگه رو دانلود کنند . (اون فاصله بین کام رو بردارید ).

2. 4 کاربر از Masoud.ebi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ahoora f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلام

دوستان متاسفانه در حال حاضر هر دو سرور اکتیوسازی از دسترس خارج شده اند در حالیکه برنامه های بسیاری بر مبنای این دو تا سرور ساخته شده و ادعای اکتیوسازی رو دارند اما اساس کار همه اونها این دوتا سرور هست .

پس تا اطلاع ثانوی و دست بکار شدن گروه های هکری نظیر
    DAZ یا BIE نمیتوان انتظار کرک شدن کامل این نسخه رو داشت .

اما اگر هم ویندوز اکتیو نشه هیچ مشکلی بوجود نمیاره چون خیلی از دوستان گفته اند 30 روزه هست و بعدش بوم .. نه اصلا از این خبرا نیست .

ویندوز کماکان بعد از 30 روز نیز کارش رو ادامه میده چون در حالت
    Notification قرار داره یعنی فقط به شما یادآوری میکنه که ویندوز رو اکتیو کنید و صحتش رو میتونید با این کلید در محیط پرامپت چک کنید :

Slmgr /xpr - این کلید باید زمان و تاریخ دقیق انقضای سیستم عامل رو بده اما میبینید که میگه در حالت Notification mode هست .

اگر هم زمانی با سرورش ارتباط برقرار کنه و به حالت شماره انداز بره با دستور Slmgr -rearm میتونید تا چند ماه براحتی ازش استفاده کنید .
    اما مطمئن باشید حالا حالا ها میتونید با خیالی راحت ازش استفاده کنید .

با اکتیوسازی هم عملا چیز زیادی بجز :

- خلاص شدن از دست Watermark و نوشته روی میزکار
    - امکان شخصی سازی محیط مترو
    - امکان تغییرات توی استارت اسکرین و شخصی سازی لاگین اسکرین
    - دریافت آپدیت ها

بدست نخواهید آورد .

یعنی محیط
    Desktop ویندوز با امکان شخصی سازی کامل در دسترس شما بمانند یک ویندوز 7 فول اکتیو خواهد بود .

در مورد اون پیام اکتیو سازی واتر مارک روی میزکار بگم که فقط کافیه زمانیکه این پیام میاد Task manager تون رو باز کنید و پروسه Explorer.exe رو یکبار ری استارت کنید چون اساس کارش پیام در هر 3 ساعت هست یعنی هر بار که این کارو کنید تا 3 ساعت از شرش خلاص میشید

دوستانی که قصد دانلود نسخه های دیگه رو دارند میتونند به سایت
    Full-packs.c om مراجعه و نسخه های دیگه رو دانلود کنند . (اون فاصله بین کام رو بردارید ).
    من که اخر نفهمیدم چی شد.اخرش ما اپدیت کنیم به ویندوز8 یا نه؟
    اون کرک 180روزه چی شد پس؟ اونم دیگه کار نمیکنه؟
    اگه کرک نشه خب توی نصب خیلی از نرم افزارها مشکل داره و نصب نمیشه.(البته ویستا و سون که اینطور بود) .سرعت سیستمم خیلی کند میشه و توی اینترنت هم مشکل داره.
    یعنی اگه کرک نشه مشکلی نداره؟چون من میخوام روی لبتابم نصب کنم و تمام کارم با این لبتابه و حوصله دردسر و کندی سیستم و نصب نشدن نرم افزارهارو ندارم.
    به نظر شما تا کی کرک خوب براش ممکنه نیاد؟

آخر فروم باز mohsen_1363's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    طبرستان

پيش فرض

نسخه پروفشنال هم اومد
    خیلی از سایت های خارجی و تعدادی سایت ایرانی لینک گذاشتن

5. 2 کاربر از mohsen_1363 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

من نسخه Enterprise رو نصب کردم ، بنظرم که تا اینجا عالی بوده ، مخصوصا از لحاظ رابط کاربری هم خیلی روون شده هم خیلی زیباتر ، حذف آئرو هم به نظرم زیباترش کرده!! کلا پیشنهاد میشه مطمئنا تو این چند روز آینده کرکهای جدیدتریم میاد

توصیه مهم : اگه لپ تاپ فول اچ دی دارید اینو از دستش ندید از ما گفتن

7. 2 کاربر از EngineeR EhsaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Dark Territory

پيش فرض

من رو لپ تاپپم نصب کردم با درایو amd catalyst مشکل داره نسخه ویندوز 8 رو هم از سایت amd دانلود کردم باز هم مشکل داره ولی خود ویندوز کارت گرافیک رو میشناسه. --- در کل از 7 خیلی بهتره تمام درایو ها رو خودش میشناسه از بابت درایو مشکلی نداره . ---- کسی تونسته رو این انتی ویروس نصب کنه ؟ Kaspersky نصب نمیشه !

اگه نباشه جاش خالی می مونه Operalive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    NETHERLANDS

پيش فرض

آره - من 7 اورجینال دارم منتها 8 رو به اون ترجیح دادم - واقعا عالیه
    و در جواب دوستمون باید بگم من نسخه pure 2.0 Kaspersky نصب هستم و هیچگونه مشکلی نداره.

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

موقعی که میخوام بعضی از برنامه ها رو نصب کنم ، خطای عدم نصب Net Framework 3.5 رو میده ، موقعیم که میخوام همین برنامه رو نصب کنم بازم همین خطا رو میده!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

موقعی که میخوام بعضی از برنامه ها رو نصب کنم ، خطای عدم نصب Net Framework 3.5 رو میده ، موقعیم که میخوام همین برنامه رو نصب کنم بازم همین خطا رو میده!!

توی دی وی دی ویندزتون به پوشه Sources بروید و پوشه sxs را پیدا کنید سپس پوشه sxs را به مسیر C:\Temp کپی کنید.

الان Command Prompt admin را باز کنید. سپس دستور زیر را تایپ کرده و Enter را فشار دهید

dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:c:\temp\sxs

صبر کنید تا نصب تموم بشه چند دقیقه ای طول میکشه بعد هم سیستم رو ریستارت کنید

12. 6 کاربر از iMan.xP بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوستان

نسخه ای توی یکی از سایتهای ایرانی دیدم به اسم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به نظرتون این نسخه اصل هست ؟ یا همین نسخه اینترپرایس دانلود کنم؟

14. این کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ahoora f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان

نسخه ای توی یکی از سایتهای ایرانی دیدم به اسم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به نظرتون این نسخه اصل هست ؟ یا همین نسخه اینترپرایس دانلود کنم؟
    هر دوتاش اورجیناله و مشکلی نداره.
    نسخه اینترپرایس بالاتر و کاملتر از نسخه پرو هست

16. 2 کاربر از ahoora f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •