تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 69 از 69

نام تاپيک: پایان دانلود مجانی ایرانیان و دیگران در اینترنت

اگه نباشه جاش خالی می مونه Imantec's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

با 150 هزار تومن شاید الان بشه ویندور 98 اورجینال خرید!
    اگه دلار به رشد هفته ی قبلش ادامه میداد DOS OS رو هم با این قیمت نمیدادن!! همین حالا Win 98 تا 74 دلار قیمتشه!
    ضمناً میدونستین قیمت واقعی دلار رو اقتصاددانها 3200 ت میدونن نه قیمت حالا یعنی 1226 ت؟ اهل اقتصاد معتقدن نباید دلار رو دولت پایین نگهداره و باید تدریجی و پلکانی نرخش رو واقعی کنه. پایین بودن دلار=سیر صعودی واردات مخصوصاً از چین=ورشکستگی تولید کننده های داخلی=بیکاری من و شما=......

2. 4 کاربر از Imantec بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ارمان جان داستان این خورده فروشی چی که با 50 60 تومن میشه سی دی اصل ویندوز خرید ؟!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    50-60تومن؟ من یکسال پیش لپتاپ گرفتم بدون سیستم عامل.
    همونجا یه ویندوز گرفتم 6000تومن. هرروز هم آپدیتش میکنم. اصلاً تاحالا هیچ مشکل تقلبی بودن نداشتم باش(بزن به تخته)

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض اطلاعات كاربران مگاآپلود پاك مي‌شود!

ایتنا- دادستان‌هاي فدرال اعلام كردند كه امكان دارد اطلاعات كاربران مگاآپلود به زودي پاك شود.

دادستان‌هاي فدرال اعلام كردند كه امكان دارد اطلاعات كاربران مگاآپلود به زودي پاك شود.

به گزارش ایتنا به نقل از ايسنا، دولت آمريکا كه بنيانگذاران شرکت مگاآپلود را به نقض قوانين ضدسرقت آنلاين و ايجاد امكان ميليون‌ها دانلود غيرقانوني فيلم، آهنگ و ديگر محتواها متهم کرده، چندي پيش اين سايت را مسدود كرد.

بنا براعلام اين شركت، ميليون‌ها كاربر اين سايت كه داده‌هاي خود از جمله عكس‌هاي خانوادگي و اسناد شخصي را ذخيره كرده‌اند، از زمان آغاز حمله دولت در ماه جاري، ديگر امكان مشاهده اطلاعات خود را ندارند، اما اين اميد وجود دارد كه بتوان اين داده‌ها را برگرداند.

itna.ir

5. 2 کاربر از VAHID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

چین=ورشکستگی تولید کننده های داخلی=بیکاری من و شما=......

طبق گفته ی یکی از کاربر ها،این مشکل دولت نیست!!!
    اگر ما به این فکر باشیم که دیگی که برای من نمی جوشه،.....!!!! خوب دولت هم همین تفکر رو استفاده میکنه....

شرکت های خارجی،کلی پول،وقت،ایده میزارن روی هم که یه محصول تولید بشه،اونوقت یکی مثل من تو یه هفته ی اخیر،25 گیگ فقط فیلم دانلود کردم!!! قطعا اونا ضرر میکنن و وقتی ضرر بکنن و پول به اندازه ی کافی نداشته باشن،کارمندانشون رو اخراج میکنن....(یعنی کاری که ما می کنیم،به ضرر اون مردمه....)....

شخصا فیلم ها رو بعد از دیدن پاک میکنم(بعضی هاش رو!!!!) و پخششون نمیکنم به هیچ عنوان....موزیک ها رو معمولا انلاین گوش میکنم و الان اهنگ هایی که رو گوشیم هستن،تقریبا اکثرا قبل از 5 سال پیش پخش شدن....!!!!
    معمولا از نرم افزار های اوپن سورس و اوبنتو استفاده میکنم...
    این نهایت کاریه که من برای کپی رایت میتونم انجام بدم و به راحتی هم پشت حق مولفین هستم!!یعنی اگر فردا بیدار شدم و گفتن کپی رایت تو این مملکت رعایت میشه! حواستون باشه....
    من برنامه ای که دیروز می فروختم 500 تومن رو قیمتش رو میبرم رو 1.5 تومن و خوب 500 تومنش رو میدم وین 7 و ویژوال اوستودیو میخرم...قطعا تا یکسال بعد،من 10 تا دیگه 1.5 میلیون تومن درامد کسب خواهم کرد(حداقل!) ولی فقط یه دونه 500 تومن پول ابزار کار دادم....

شما یه مهندس ساختمانی رو ببین.....خدا تومن پول ابزارهاییه که میخره،خدا تومن هم پول ماشین خانومشه(خودش رقم بالا تر از خدا تومن!!!!) اونوقت من مهندس کامپیوتر انتظار دارم هزینه ی ابزار هام 0 تومن باشه و درامدم خدا تومن! خوب میشه؟؟؟؟؟؟

همین مسئله باعث میشه هر کی از ننه باباش قهر میکنه میره البوم میده بیرون میشه خواننده،هر کی یه هفته پای کامپیوتر میشینه میشه گرافیست یا برنامه نویس....چون حق مولف وجود نداره!!!!!

البته تو بحث فیلم و سریال خارجی،بد جوری به ضرر ما ایرانی هاست...اخه منابع دانلود رو از دست میدیم که هیچ،تو ایران هم به صورت قانونی پخش نمیشن!

7. 3 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

بعضی وقتا به سایتهای خارجی مراجعه میکنم و می بینم که کاربرانش از نقض کپی رایت در ایران صحبت میکنن.
    برای مثال آنتی ویروس شید که از موتور دو آنتی ویروس به صورت غیر قانونی استفاده میکنه مورد انتقاد قرار گرفت و اونا قوانین ما رو به سخره گرفتن.
    عده ای میگفتن اینا چه قانونی دارن! اصلا اونجا قانون وجود داره؟ یکی دیگه میگفت برنامه ها و فیلم های دزدی تو این کشورها زیاده و اون یکی ابراز تاسف میکرد
    درسته کپی رایت در ایران اجرا نمیشه، اما مجبور نیستیم بهونه بدیم دست خارجی ها.

ما مردمان آبرو داری هستیم و به قول معروف حتی صورت خودمون رو با سیلی سرخ نگه میداریم.
    من نمیدونم اجرا قانون کپی رایت در ایران چه زیرساختهایی لازم داره اما حاضرم ویندوز 98 و آفیس 2000 داشته باشم اما مردم نقاط مختلف دنیا به چشم یه دزد و هنجارشکن بهم نگاه نکنن.
    باید خودمون رو به جامعه جهانی نزدیک کنیم.قطعا مجبوریم هزینه اش رو هم پرداخت کنیم.اما نباید همش نیمه خالی لیوان رو نگاه کنیم.
    Last edited by *Batman*; 31-01-2012 at 22:06.

9. این کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من بعنوان یک کاربر عادی اینترنت، نمیتونم کپی رایت را رعایت کنم.
    هروقت ماهم جزو اقتصاد جهانی شدیم و در کشورمون هم قوانین اقتصاد آزاد رعایت شد؛
    آن موقع من هم چاره ای جز رعایت کردن ندارم.
    "بهترین راه فرهنگ سازی اجرای دقیق و سختگیرانه قوانین منطقی و مطابق سرشت انسانی است."
    اقتصاد آزاد و اقتصاد جهانی قواعد خاص خودش را داره. کسی که بلد نباشه این اصول و قواعد را رعایت کنه، بهتره اصلاً طرفش نره. (وضع فعلی ما)
    ولی اگر جزو اقتصاد جهان هم نباشی، پیشرفت نمیکنی.
    به هرحال این مسأله ازمن شروع نمیشه؛ از سکانداران سیاست کشور باید آغاز بشه.

11. 2 کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Imantec's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

بعضی دوستان توی باغ نیستن مثل اینکه.
    شرط اول رعایت کپی رایت اینه که به سازمان تجارت جهانی بپیونیدیم.وقتی کشورهای غربی و در اصل آمریکا با عضویت ایران بیجهت بارها و بارها مخالفت کردن شاید بجهت منزوی کردن ما و جلوگیری از رشد اقتصادی کشور.پس دلیلی نداره ما اینجا نگران باشیم که ای وای برنامه هاشون داره کرک میشه!!!! خودشون باعث این قضیه ان.ما خواستیم اونا نخواستن.پس من که اصلاً احساس ناراحتی نمیکنم.

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض بنیانگذار سایت مگاآپلود، از زندان آزاد شد

ايتنا - «كيم دات كام» در شرايط حبس خانگي قرار گرفت.

کیم اشمیتز، بنیانگذار سایت به اشتراک‌گذاری فایل‌های صوتی و تصویری (مگا آپلود) به حکم دادگاهی در نیوزیلند و با قید کفالت از زندان آزاد شد، اما تحت شرایط حبس خانگی قرار گرفت.

به گزارش ايتنا از يورونيوز، مقامات قضایی آمریکا کیم اشمیتز را به جرم دزدی اینترنتی، کسب پول از راه قاچاق و پول شویی تحت تعقیب قرار داده و از مقامات نیوزیلند در خواست استرداد او را کرده بودند.

کیم اشمیتز که حدود یک ماه در بازداشت موقت به سر برده بود، پس از حکم دادگاه گفت: «من آزاد شده‌ام تا به خانه‌ام بروم و سه فرزند و همسر باردارم را ببینم. این چیزی است که اکنون می‌توانم بگویم.»

کیم اشمیتز سی و هشت ساله که شهروند آلمان و معروف به «کیم دات کام» است، دارای اجازه اقامت در نیوزیلند است و بنا به حکم دادگاه اوکلاند، تا رسیدگی نهایی به پرونده وی، در خانه‌اش تحت مراقبت کامل خواهد بود.

itna.ir

14. 2 کاربر از VAHID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

تازه دیروز و امروز درک کردم پایان دانلود و قوانین جدید دولت آمریکا یعنی چه.
    پیرارسال و حتا پارسال کُلی کتاب علمی از سایتهایی مثل Library.nu دانلود کردم.
    ولی دوسه روزه که دنبال کتاب میگردم. حتی سایت دولتی Libraraya.ir هم که با هزار تومن کتاب میداد، لیستش حسابی آب رفته.
    کتابی هم که میخوام قدیمیه( شیمی مورتیمر یا میکروبیولوژی زینسر).
    واقعاً به اینترنت اینجوری عادت ندارم. البته باید یاد بگیریم دنبال چیز مفتی نباشیم.
    ولی آخه انصافاً ما که واحد پولمون ثبات نداره، چه چیزمون به دنیا میخوره که بخواهیم قوانین را رعایت کنیم؟
    [COLOR="Silver"]

16. این کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •