تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 10 اولاول ... 345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 96

نام تاپيک: <<< بحث و گفتگو درباره مانيتور حرفه اي LG IPS226v >>>>>>

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

آقا ممنون از پاسخ شما و عکسی هم گذاشتم و اون قسمت سمت راست که تاریک تر است نسبت به سمت چپ را مشخص کردم بنظر شما آیا طبیعیه یا خیر البته ممکنه زیاد تو عکس مشخص نباشه
    وقتی روی عکس کلیک کنید عکس بزرگ شده و معلومه
    و راستی گارانتی این نوع مانیتور مادیران تعویض دارد یا خیر
    این هم لینک عکس
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممنون
    در این عکس نمیشه دید به خاطر نور محیط. ابتدا اتاق رو کاملا تاریک کنید (مثلا نیمه شب) و یک تصویر کاملا سیاه رو در مانیتور نشون بدید و عکس بگیرید تا بشه شدت تفاوت رو دید. بعیده گارانتی ها چنین چیزی رو قبول کنند.

2. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    آقا ممنون از پاسخ
    و دوباره عکس گرفتم اما این دفعه چراغ خاموش عکس گرفته شده و چند تا عکس گرفتم
    لطفا بررسی بفرمائید که آیا نور ضمینه مانیتور طبیعی است یا خیر
    اگر راه دیگری هم سراغ دارید برای تست کردن لطفا بگید تا انجام شود
    این هم لینک عکسها و روی عکس کلیک کنید که عکس بزرگ شده و معلومه شود

مرسی

4. 2 کاربر از jojonice بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

ممنون دوست عزیز ولی گفتم تصویر کاملا سیاه (در کل مانیتور) نشون بدید در مانیتور که بشه وضعیت کلی نشت نور رو بررسی کرد و با تصویرهای سفید مقایسه کرد.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

آقا ممنون و دوباره عکس گرفتم اما این دفعه هم چراغ خاموش بود و همه بک گراند مانیتور عکسی تیره بود که کلا در عکسهائی که گذاشتم کل عکس سیاه میباشد
    ممنون میشوم با توجه به این عکس و عکسهای قبلی نظر خودتان را بگودیئد و اگر باز هم تعغیراتی بود بگید که بفرستم

مرسی

داره خودمونی میشه ENZO 000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

بچه ها این ips نسبت به مانیتورای سوپر led ال جی بهتره یا که نه؟ چون قصد خرید مانیتور دارم.
    بعد دوستان بهتر نیس اگه میخوام ای پی اس بخرم مارک ایسوس بگیرم؟ و اینکه کیفیت کدومش بهتره؟ من این مدلو مد نظر دارم
    ASUS ML229H - IPS
    Last edited by ENZO 000; 24-05-2013 at 21:12.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

آقا ممنون و دوباره عکس گرفتم اما این دفعه هم چراغ خاموش بود و همه بک گراند مانیتور عکسی تیره بود که کلا در عکسهائی که گذاشتم کل عکس سیاه میباشد
    ممنون میشوم با توجه به این عکس و عکسهای قبلی نظر خودتان را بگودیئد و اگر باز هم تعغیراتی بود بگید که بفرستم

مرسی

تو این عکس ها مشکل خاصی نیست مانیتور های فول اچ دی بخاطر تعداد بالای پیکسل هاشون و گستردگی پنل یه درصد کمی اختلاف نور در قسمت های مختلف پنل دارند مخصوصا در قسمت های کناری اون هم بیشتر به دلیل فشار بست فلزی دور پنل هست که برد بک لایتو به ال سی دی می چسبونه که طبیعی هست اگر به صفحه اکثر موبایلها هم نگاه کنید این مشکلو می بینید من یک سالو نیم هست این مانیتور رو خریدم 16 ساعت در روز روشنه تصویرشم نسبت به قیمتش خیلی خوب هست

عیوبی که من به اون بخورد کردم
    1- نداشتن گزینه تنظیم کنتراست خودکار
    2-رنگ سفید پوشش خوبی نداره البته اکثر ips ها همینجوری هستند
    3-پایه بزرگ و نه چندان مناسب با کوچکترین تکان میز مانیتور شروع به لرزیدن میکنه
    ولی باز هم میگم نسبت به اکثر مانیتور های بازار در این رنج قیمت یه سرو گردن بالا تر هست

9. این کاربر از armin60 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

مرسی
    اگر چیزی که شما توی مانیتورت بهش برخورد کردی در حد همین تصاویری هست که گرفتی مشکل خاصی نیست چون پخش نور led در سطح پنل همینطوره و معمولا" اطراف قاب یا همون گوشه های پنل به دلیل دریافت نور کمتر لامپهای led یه همچین وضعیتی دارن .
    یکم بگذره به چشمت عادی میشه .
    در مورد زاویه دید ips226 تا جاییکه خودم دیدم کیفیت تصویر از راست و چپ و بالا و پایین خیلی بهتر از مانیتورهای معمولیه و کمتر دچار افت کیفیت میشن ولی خب یه درصدی تفاوت کیفیت طبیعیه .
    نگران نباش این مدل انتخاب خوبیه .

11. این کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

بچه ها این ips نسبت به مانیتورای سوپر led ال جی بهتره یا که نه؟ چون قصد خرید مانیتور دارم.
    بعد دوستان بهتر نیس اگه میخوام ای پی اس بخرم مارک ایسوس بگیرم؟ و اینکه کیفیت کدومش بهتره؟ من این مدلو مد نظر دارم
    ASUS ML229H - IPS
    ببین این مدل ایسوس هم گزینه خوبیه ولی از نظر کیفیت تصویر تفاوتی چندانی با ips226 نداره ضمن اینکه حدود 300 تومن گرونتره که این بیشتر برمیگرده به برند . کلا" سونی و ایسوس معمولا" قیمتهاشون به نسبت بقیه برندها فضایی تره در صورتیکه گاهی واقعا" مدلهای مشابه از برندهای خوب دیگه توی بازار وجود داره که باهاشون رقابت میکنه ...
    به هرحال به نظرم به این اختلاف قیمت نمی ارزه . ضمن اینکه یکم کمیاب شده توی بازار و سخت گیر میاد .
    حالا در مورد سوپر led که گفتی: کلا" این اصطلاح سوپر led توی lg مربوط به یه سری ویژگیهای برتریه که اون مدلشون داره . مثلا" مانیتوری که زاویه دید خیلی وسیعی داره رو super angle میگن و به اون مانیتور super led میگن .
    الان همین ips226 هم super angle هست .

داره خودمونی میشه ENZO 000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

ببین این مدل ایسوس هم گزینه خوبیه ولی از نظر کیفیت تصویر تفاوتی چندانی با ips226 نداره ضمن اینکه حدود 300 تومن گرونتره که این بیشتر برمیگرده به برند . کلا" سونی و ایسوس معمولا" قیمتهاشون به نسبت بقیه برندها فضایی تره در صورتیکه گاهی واقعا" مدلهای مشابه از برندهای خوب دیگه توی بازار وجود داره که باهاشون رقابت میکنه ...
    به هرحال به نظرم به این اختلاف قیمت نمی ارزه . ضمن اینکه یکم کمیاب شده توی بازار و سخت گیر میاد .
    حالا در مورد سوپر led که گفتی: کلا" این اصطلاح سوپر led توی lg مربوط به یه سری ویژگیهای برتریه که اون مدلشون داره . مثلا" مانیتوری که زاویه دید خیلی وسیعی داره رو super angle میگن و به اون مانیتور super led میگن .
    الان همین ips226 هم super angle هست .
    مرسی عزیز چند روز بود هیشکی راهنماییم نمیکرد من الان میخوام مانیتور بخرم قبلا تاپیک زدم تا 400 تومن اما الان میخوام تا 700 تومن هزینه کنم و یه چیز خوب بخرم خوشال میشم راهنمایی کنید ک ایا همین ips خوبه دیگه؟یا یه چی دیگه بگیرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    vnt - esf

پيش فرض

ببخشید قیمت آک این مانیتور الان چنده؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •