تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 103 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 1025

نام تاپيک: Xperia™ mini & mini pro | اندرويدي كوچك سوني اريكسون با پردازنده ي 1 گيگاهرتزي

آخر فروم باز Punisher_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من مشکلم فقط صفحش هست اذیت نمیکنه یا مثلا برنامه ای اجرا نشه تو وب گردی چطور
    سلام..
    صفحه شاید برای تایپ و وبگردی کوچیک باشه و کار کردن باهاش کمی سخت باشه به خصوص اونایی که یکم انگشتاشون بزرگ هست...
    ولی رزولیشن این گوشی HVGA و همه نرم افزار ها مولتی رزولیشن هستند. فقط بازی های هستند که رزولیشن خاصی دارند.
    برای HVGA هم بازی های HD زیادی هست...

به نظر من نسخه پرو رو بگیر چون با این ال سی دی کوچیک وود یک صفحه کلید خیلی در راحتر کار کردن و وبگردی راحتر تاثیر داره..

2. این کاربر از Punisher_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

آره دادش ارزش داره فقط صفحش یه ذره کوچک به نظر میرسه ولی در عوض دوربین 5 فیلمبرداری hd (که تو گوشی خوت cif هست!!!!!) و پردازنده و چیپ گرافیکی گوشی قدرتمند desire hd که روشه دیگه جای هیچ شکی باقی نمیزاره.
    رزولوشن هم که دقیقا مثل گوشی خودته ولی تصاویر شفاف تره (به خاطر موتور براویا)
    تازه سونی اریکسون تا ماه اکتبر میخواد این دو گوشی رو به ساندویچ بستنی (آندروید 4) هم بروز کنه.

الان واسه فروش بهترین وقته با توجه به افزایش قیمت دلار تا 1300 تومن گوشیت نوش الان به 370 هزار هم رسیده راحت میتونی 300 ردش کنی بره
    قیمت هم امروز تو علائدین معمولیش 315 بود و کیبرد دارش 355

یا حق
    سلام..
    تایید میشه...
    ولی بستگی به انتظارتت داره..
    هر دو این گوشی ها رزولیشن HVGA دارند یعنی همه نرم افزار و بازی های HD که روی ACE نصب میشه روی MINI هم نصب میشه ولی به دلیل داشتن سی پی یو و چیپ گرافیکی قویتر نسبت به ACE در اجرا بازی های سنگین بهتر عمل میکنه..
    البته الان رام های کاست.م خیلی قوی برای ACE امده که قدرتش کمتر از MINI نیست... یادمه در رام ULTIMATE بنچمارک این گوشی حدود 1800 هم رسید.. !
    از لحاظ عکاسی فکر میکنم در یک حد باشه ولی فیلم برداری MINI بالاتر هست چون فیلم برداریش 720P هست با سرعت 30 فرم یعنی HD.. البته ACE هم در اندورید 2.3 فیلم برداریش به VGA با 25 فرم تبدیل شده .

اگه میتونی با ال سی دی کوچیک کنار بیای MINI رو بگیر.. چون ال سی دی کوچیکتره تراکم پیکسل بیشتری رو داره موتور پردازشی جدید سونی اریکسون هم هست که باعث میشه کیفیت ال سی دی این گوشی از ACE بالاتر باشه..
    البته در عوض ACE ال سی دی 3.5 اینچ داره که وبگردی و تایپ به راحتی باهاش انجام میگیره

4. 3 کاربر از Punisher_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

سلام.
    خدایی، خدارو خوش نمی یاد به خاطر نیم اینچ هی بزنید تو سر 3 اینچی بودن mini pro. این صفحه خیلی هم کوچک نیست و خیلی شمارو توی وب اذیت نمیکنه. به نظرم کوچک بودن گوشی خودش یه مزیت در نظر گرفته میشه.

6. این کاربر از atlas-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

الان قیمت Xperia mini pro توی آل دیجیتال 350 هزار تومان (بدون گارانتی) هست و من بعید بدون این قیمت باقی بمونه و ممکن دوباره بالا بره. (به علت سفر حجاج) الان بهترین موقع خرید هست. دقیقا از پلیروز تا حالا 26 هزار تومان ارزون تر شده. فقط آل دیجیتال "سفید" بدون گارانتی نداره. فقط مشکی و فکر کنم صورتی. البته از مشکی مطمئن هستم.

کاربر فعال انجمن موبایل adrenalin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

دوست عزیز یه علت ارزونی این گوشی و بقیه گوشی ها اینه که چند روزی میشه که قیمت دلار کشیده پایین

9. این کاربر از adrenalin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام.
    امروز Sony Ericsson Xperia™ mini pro رو از طریق سایت "آل دیجیتال" خریدم. خیلی وقت بود منتظرش بودم و همش مشکل پیش میومد و نمی تونستم بخرمش. ولی بالاخره خریدمش... .
    پس بالاخره خریدی مبارک باشه دوست من

11. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام.
    خدایی، خدارو خوش نمی یاد به خاطر نیم اینچ هی بزنید تو سر 3 اینچی بودن mini pro. این صفحه خیلی هم کوچک نیست و خیلی شمارو توی وب اذیت نمیکنه. به نظرم کوچک بودن گوشی خودش یه مزیت در نظر گرفته میشه.
    سلام..
    دوست عزیز هچکی تو سر گوشی نمیزنه.
    چون هر گوشی مزیا و معایب خودشو داره.. بستگی به انتظارت شخص داره که با توجه به انتظارتش یک گوشی رو انتخاب میکنه.

دوست عزیز همین 5 اینچ خیلی هست.. شما برو 3.2 اینچ رو با 3.5 ماقایسه کن تفاوتشو میبینی... دگه 3 رو با 3.5..
    حتما یکبار از نزدیک تست کن ببین چهقدر به 3.5 راحته.....

البته قابلیت های بالای این گوشی مثل فیلم برداری hd و دوربین قوی . سخت افزار قوی. ال سی دی با کیفیت و سایز کوچیکش باعث میشه خیلی ها جذبش بشن..
    به خصوص اندازه این گوشی واقعا مناسب هست......
    یادمه Desire HD داشتم اینقدر بزرگ بود که همیشه مجبور بودم دست بگیرم.....
    فکر میکنم این گوشی در بین گوشی های HVGA قویترین سخت افزار رو داره...

به هر حال منم بهت بابت خرید گوشی تبریک میگم مطمئن باش از خریدش پشیمون نمیشی..

13. این کاربر از Punisher_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

14 حذف برنامه های از قبل نصب شده

سلام بچه ها

چه جوری میشه اون برنامه هایی که وقتی گوشی رو می خری روش نصبه رو پاک کرد؟

مرسی

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض ممنون

سلام..
    دوست عزیز هچکی تو سر گوشی نمیزنه.
    چون هر گوشی مزیا و معایب خودشو داره.. بستگی به انتظارت شخص داره که با توجه به انتظارتش یک گوشی رو انتخاب میکنه.

دوست عزیز همین 5 اینچ خیلی هست.. شما برو 3.2 اینچ رو با 3.5 ماقایسه کن تفاوتشو میبینی... دگه 3 رو با 3.5..
    حتما یکبار از نزدیک تست کن ببین چهقدر به 3.5 راحته.....

البته قابلیت های بالای این گوشی مثل فیلم برداری hd و دوربین قوی . سخت افزار قوی. ال سی دی با کیفیت و سایز کوچیکش باعث میشه خیلی ها جذبش بشن..
    به خصوص اندازه این گوشی واقعا مناسب هست......
    یادمه Desire HD داشتم اینقدر بزرگ بود که همیشه مجبور بودم دست بگیرم.....
    فکر میکنم این گوشی در بین گوشی های HVGA قویترین سخت افزار رو داره...

به هر حال منم بهت بابت خرید گوشی تبریک میگم مطمئن باش از خریدش پشیمون نمیشی..
    سلام.
    ممنون.
    به نظر من mini pro گوشه ارزشمندیه.
    به محض اینکه گوشی دستم برسه کل گوشی رو زیررو میکنم. و هرچی که به نظر مهم باشه تو تایپیک میزارم.

---------- Post added at 05:19 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

پس بالاخره خریدی مبارک باشه دوست من
    سلام.
    ممنونم.

آخر فروم باز hamed1297's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

چه جوری میشه اون برنامه هایی که وقتی گوشی رو می خری روش نصبه رو پاک کرد؟
    فقط بعضی از برنامه ها رو میشه پاک کرد.برای اونهایی که نمیشه نیاز به روت شدن گوشی هست.

17. 3 کاربر از hamed1297 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •