تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 17 اولاول ... 34567891011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 161

نام تاپيک: مشکل عجیب در نرم افزار BlazeVideo HDTV Player 6.6

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

بی خیال حال عوض کردن ویندوزو ندارم. باید صبر کنم شاید یه چیز بهتر اومد
    از این که جوابمو دادید ممنون.
    و اگر راه دیگه ای بغیر تعویض ویندوز حتما بگید

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

بی خیال حال عوض کردن ویندوزو ندارم. باید صبر کنم شاید یه چیز بهتر اومد
    از این که جوابمو دادید ممنون.
    و اگر راه دیگه ای بغیر تعویض ویندوز حتما بگید
    دیگه کرکی نخواهد اومد براش
    من خودم ورژن قبلی رو پاک کردم از ریجستری هم رد پاش پاک کردم دوباره نصب کردم ولی نرم افزار هنوز تشخیص داد مهلت 14 روزه تموم شده ویندوز عوض کردم حل شد

آخر فروم باز amirkhan_0o0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

آقا من نصبیدم با وین جدید اما کرک که می کنم می گه 14 روز مهلت داری! سریال رو هم که وارد می کنم سیاه می شه!!
    شما چجوری کرکیدی؟

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

آقا من نصبیدم با وین جدید اما کرک که می کنم می گه 14 روز مهلت داری! سریال رو هم که وارد می کنم سیاه می شه!!
    شما چجوری کرکیدی؟
    اصلا سریال نباید وارد کنی؟!

وقتی نصب کردی کامل از برنامه خارج شو حتی از سیستم ترای هم exit کن بعد فایل patch رو ببر توپوشه نرم افزار run as administrator کن خودش اتوماتیک اجرا میشه و میزنه اخرش patched successfully
    بعد ضربدر بزن خارج شو نرم افزار اجرا کن دیگه هیچ پیغامی مثه 14 روز مهلت داریو سریال باید وارد کنی بهت نمیده
    در ضمن اخرین ورژن رو از این لینک بگیرید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یه عکس از محیط نرم افزار کرک شده و بدون سیاه شدن تصویر

Last edited by Greedy; 04-04-2012 at 20:04.

5. این کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mohsen83's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

10

اصلا سریال نباید وارد کنی؟!

وقتی نصب کردی کامل از برنامه خارج شو حتی از سیستم ترای هم exit کن بعد فایل patch رو ببر توپوشه نرم افزار run as administrator کن خودش اتوماتیک اجرا میشه و میزنه اخرش patched successfully
    بعد ضربدر بزن خارج شو نرم افزار اجرا کن دیگه هیچ پیغامی مثه 14 روز مهلت داریو سریال باید وارد کنی بهت نمیده
    در ضمن اخرین ورژن رو از این لینک بگیرید

اینم یه عکس از محیط نرم افزار کرک شده و بدون سیاه شدن تصویر

با درود
    من برنامه BlazeVideo HDTV Player 6.6 Pro نصب كردم بدون مشكل در تصوير كار ميكند اما برنامه در تنظيمات كاملاً هنگ ميكند (مثلاً جاي فولدر ركورد و يا تايم شيفت را تغيير بدهيم )
    در ضمن ضبط برنامه توسط اين نرم افزار صورت ميگيرد اما توسط هيچ پليري پخش نميشود جز برنامه خودش!
    چه نرم افزاري ميتوان يافت كه خروجي ضبط برنامه اش را بتوان با پلير ديگري پخش نمود و يا تبديل به فرمت ديگري كرد.
    ممنون از همگي

داره خودمونی میشه mohsen83's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

10 بهترين برنامه براي ديدن كانالهاي ديجيتال و ضبط آن و تبديل به فايلل مورد نظرتان

با درود
    دوستان؛ بنده هم كم و بيش مشكلات شما در ديدن كانال ديجيتال داشتم كه با تلاش فراوان اين مشكل حل شد!
    اولين مشكل اينكه نميتوانستم در ويندوز 7 نرم افزار توتال مديا (Arcsoft TotalMedia 3.5 ) را باز كنم!
    دومين مشكل يا مسئله اينكه ميخواستم بهترين كيفيت را از تصاوير دريافت نمايم!
    سومين مسئله اينكه بتوانم برنامه مورد نظرم را به راحتي ضبط كنم بدون اينكه مشكل مقدار حجم درايور داشته باشم البته نسبت به نرم افزار (Windows Media Center)
    و چهرمين مشكل اينكه چرا تمامي نرم افزارها برنامه اي را كه ضبط ميكنند فقط بايد با برنامه خودشان نمايش داده شوند و چگونه ميتوان آنرا به فورمت مورد نظرمان تبديل نمائيم ؛ بدون آنكه مشكل كيفيت تصاوير و صدا را داشته باشيم!؟
    من چند روزي روي اين مسائل نرم افزارهاي بسياري را بررسي كردم تا به بهترين نتيجه برسم، و مطمئنم كه با اين برنامه ها كه به شما دوستان معرفي ميكنم تمامي مشكلات ديدن و ضبط كردن و در آخر تبديل كردن تصاوير برطرف خواهد شد.
    معرفي برنامه ها:
    ابتدا برنامه (CyberLink_PowerCinema_v6.0.3316) را از لينك زير دريافت نموده و نصب نمائيد؛ در ضمن كيجن برنامه هم در داخل فايل زيپ موجود است.
    برنامه را اجرا نموده و به قسمت (Entertainment ) رفته و سپس (LiveTV) را انتخاب نمائيد و در ادامه ديوايس و كشور ايران و كانال سرچ را بزنيد تا كانالها رابيابد؛پس از آن سيو كرده و به تماشاي كانال بپردازيد.
    دومين برنامه براي ديدن برنامه هاي ضبط شده را ميتوانيد از لينك زير دريافت نمائيد؛ اين برنامه پرتابل بوده و نياز به نصب ندارد.
    هچنين شما براي تبديل تصاوير مورد نظرتان ، از برنامه زير استفاده كنيد، اين برنامه هم پرتابل بوده و نيازي به نصب ندارد.
    در آخر ياد آور ميشوم كه برنامه(CyberLink_PowerCinema) تصاوير را با فورمت TS ضبط ميكند و شما ميتوانيد به راحتي تصاوير را به هر فرمتي كه مد نظرتان است، تبديل نمائيد.
    دوستان من براي اين مطالب وقت بسياري گذاشتم و به راحتي به اين نتايج نرسيدم؛ بنابراين مرا از تشكر خودتان بي نصيب نكنيد و چنانچه قصد استفاده از اين مطلب در سايتهاي ديگر را داريد؛(كپي و پيس!) از ذكر منبع غافل نشويد.
    موفق باشيد
    Last edited by mohsen83; 29-04-2012 at 08:19.

8. 8 کاربر از mohsen83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام

هر کی dvbviewer استفاده میکنه برای تماشای کانال و وقتی ضبط میکنه صدا نداره بگه میخوام یه چیزی بگم تست کنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    چرا وقتی اسکن میکنم هیچ کانالی پیدا نمیشه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با سلام

بهترین و تقریبا میشه گفت تنها نرم افزار برای تبدیل فایل های ویدئویی ضبط شده توسط برنامه BlazeVideo HDTV Player برنامه ای هست به اسم ArcSoft MediaConverter که من بعد از دو ماه گشت و گذار در فروم های خارجی و فارسی این برنامه رو پیدا کردم و گفتم شاید خیلی از دوستان دیگه هم این مشکل رو داشته باشند که بخوان برنامه هایی که ضبط کردند و رو با پلیری غیر از خود Blaze تماشا کنند. من خودم این برنامه رو تست کردم و فایل mpg رو به mp4 تبدیل کردم و تونستم فایل تبدیل شده رو با VLC Media Player و همینطور KM Player و همینطور Media Player Classic تماشا کنم.
    خوشبختانه سایت ----------- این برنامه رو برای دانلود قرار داده و سریال نامبر معتبری هم براش تهیه کرده که به راحتی میتونید از برنامه استفاده کنید. امیدوارم هر کسی مثل من این مشکل رو داشته، با وجود این برنامه بتونه مشکلش رو حل کنه
    اینهم لینک دانلود برنامه از سایت پی سی دانلود : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 3 کاربر از tigan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

راستش من قصدم کمک به کسانی بود که مشکل مشابه مشکل من رو داشتند. اما متاسفانه هم اسم سایتی که ازش نقل کردم حذف شده و هم لینک دانلودش. من خودم این فایل رو در آپلودباز گذاشتم برای کسانی که دوست دارند دانلودش کنند و مشکلشون حل بشه. اما در هر حال اگر به لینک من هم اطمینان ندارید میتونید اسم این نرم افزار رو سرچ کنید و دانلودش کنید.
    اسم کامل نرم افزار اینه: ArcSoft MediaConverter v7.5.0.109
    اینم لینک دانلودش از آپلودباز که خودم آپلود کردم: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. 2 کاربر از tigan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •