تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 35 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 343

نام تاپيک: آموزش فعال سازی ----t(تلویزیون دیجیتال) در سامسونگ b650

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

با سلام

می خواستم بدونم این مدلLA32R71B ال سی دی سامسونگ چه سری هست؟ و اینکه قابلیت تلویزیون دیجیتال داره؟

با تشکر

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

با سلام

می خواستم بدونم این مدلLA32R71B ال سی دی سامسونگ چه سری هست؟ و اینکه قابلیت تلویزیون دیجیتال داره؟

با تشکر
    -يادش بخير 32 اينچش نزديك 1500 قيمتش بود جز اوليت سري هاي ال سي دي سامي بود كيفيت خيلي خوبي داشت وديزاينش مشابه سري هاي b6

-متاسفانه قابليت ----t رو نداره

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

-خدمت دوستان عرض كردم قبلا سري هاي la كه مربوط به ريجن هاي اسيايي ميشه گزينه جستجوي ديجيتال اضافه ميشه ولي كانالي رو دريافت نميكنه
    -ولي در سري هاي le اروپايي تيونر ديجيتال وجود داره
    -در مورد فعال سازي هم زماني كه شما وارد منوي مخفي ميشين در صورتيكه local set رو بر روي ed-iran بگزارين
    گزينه به منوي جستجوي شما اضافه ميشه
    -ميتونيد از طريق زير هم اقدام كنيد :
    تو قسمت local set گزیرنه ed-iran وود نداره و همه گزینه ها اولشون EA هستند.
    مدل تلویزیون C5550 هست. یعنی گیرنده دییتال نداره؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

تو قسمت local set گزیرنه ed-iran وود نداره و همه گزینه ها اولشون EA هستند.
    مدل تلویزیون C5550 هست. یعنی گیرنده دییتال نداره؟
    -همينطوره سري c5 تيونر ديجيتال ندارند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

[QUOTE=Mastermind2008;5643335]دوستان من روی UA46B6000 تست کردم گزینه ی جستوجوی کانال های دیجیتال اضافه شد ولی کانالی رو پیدا نمی کنه .
    البته من یه آموزش جالب تر هم در همین زمینه پیدا کردم که بد نیست برای بقیه ی دوستان هم بگذارم . اون هم آپگرید مدل تلوزیون از فریمور 6000 به 7000 هس . مدل های Ua46B6000 و ua46B7000 از لحاظ سخت افزاری فقط در داشتن پورت شبکه متفاوت هتند و در بقیه موارد از سخت افزار یکسانی استفاده می کنند . اما مدل 7000 منوی کامل تر و سیستم مولتی مدیای پیشرفته تری داره که از موارد قوتش وجود امکان پخش فیلم از USB است که در 6000 این امکان وجود نداره .
    خوب حالا برای اینکه بتوانبد پخش فیلم رو به منوی USB خودتون در 6000 اضافه کنید می بایست این روند رو طی کنید:
    1- تلوزیون را خاموش کنید .
    2- با فشار به ترتیب کلید های info -->menu --> mute-->power وارد منوی سرویس تلوزیون شوید ( لازم نیست همه ی کلید ها را با هم بفشارید بلکه آنها را یک به یک و به ترتیب بالا فشرده و دقت کنید در انجام این عمل سریع باشید )
    3- گزینه ی option ر انتخاب کنید .
    4- در منوی باز شده جایی در اوایل منو نوشته شده UB6000 روی آن کلید ورود را فشار داده و با کلید های چپ و راست مدل را به UB7000 تغییر دهید .
    5- با کلید return به منوی اصلی برگشته و با استفاده از کلید Power دستگاه خود را خاموش کنید
    6- سپس دوباره دستگاه را روشن کنید و با اتصال یک USB به آن از تغییر بوجود آمده در منوی مالتی مدیا را مشاهده کنید.
    ----------------------
    هشدار :
    *- این عمل در تلوزیون LED سامسونگ مدل UA46B6000 تست شده و به راحتی جواب داده است.
    *- این مدل تنمها قادر به پخش فیلم های Divx )Xvid) و H.264 یا همان Mkv در حداکثر رزولوشن 720p می باشد.
    *- دقت کنید انتخاب مدل های دیگر بغییر از UB7000 برای دستگاه به احتمال زیاد به تلوزیون شما آسیب خواهد رساند که البته این نوع از آسیب دیدگی از شریط گارانتی خارج بوده و مشمول گارانتی نمی گردد.
    ---------------------
    منبع :
    کد:
    [/QU

دوستان من تلويزيون من LED6960‌است40 اينچ كه بدوت تغيير مدل قادر به پخش فايهاي MKV ميباشد

6. این کاربر از CPR8573 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

دوستان من تلويزيون من LED6960‌است40 اينچ كه بدوت تغيير مدل قادر به پخش فايهاي MKV ميباشد
    -سري هاي c بصورت پيش فرض اجرا ميكنند
    اين مورد هم بر ميگرده به b6000 كه قابليت اجرا رو نداشت در اوايل ولي با تغيير اسم به b7000 ميتونست اجرا كنه
    البته سري هاي بعدي كه بازار اومد قابليت اجرا رو داشتند واصلاح شده بود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

باسلام . دوستان اگر کسی آموزش فعالسازی دیجیتال LED Sony EX710 را داره لطفا همین جا برایم قرار بده . باسپاس

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

باسلام . دوستان اگر کسی آموزش فعالسازی دیجیتال LED Sony EX710 را داره لطفا همین جا برایم قرار بده . باسپاس
    -عزيز اينجا تاپيك b650 هست
    براي فعال سازي تيونر ديجيتال بايد كشور رو روي استراليا و... بگزارين كه توي تاپيك ex700 توضيح داده شده

10. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام
    ال سی دی من مدل LA22B690T6S که نتونستم بفهم که ----T داره یا نه در قسمت ADC گزینه AV Calibration از حالت success به Failure تبدیل شده چکار کنم به حالت قبلی برگرده یا حداقل در قسمت ADC Result مقدار استاندارد AV Gain و AV Offset جقدر باید باشه لطفا اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره کم
    من هم یکبار اشتباها دستم رفت روی کنترل و کالیبراسیون LCD به هم خورد یا به عبارت دیگه از حالت success به Failure تبدیل شد. برای اینکه بتونی دوباره LCD رو کالیبره کنی باید ابتدا از یکی از ورودی RF (ویدئویی که به آنتن وصل شده باشه) یا از ورودی AV (ویدئو، VCD، DVD) بتونی یک پترن شطرنجی رو روی صفحه پخش کنی. بعد در حین پخش این تصویر شطرنجی 8x8 (توجه داشته باش که باید بصورت تمام صفحه نمایش داده بشه و از بالا و پایین و چپ و راست سیاهی نداشته باشه) LCD رو کالیبره کنی.
    کد:
    Last edited by aminkh22; 06-05-2011 at 15:46.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

با سلام میخواستم ببینم ال ای دی سامسونگ مدل ua40c5000qr قابلیت ----t رو داره یا نه ؟ با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •