تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 416 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 4153

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در اسپانیا | فصل 2010-2011

آخر فروم باز Retired User's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Road To Perdition

پيش فرض

یه چیزی که من خیلی می شنوم اینه که می گن طرفدارهای بارسا دو ساله سه ساله و از این جور حرفا که مایه ی بسی تاسفه...این هنره باشگاه بوده که تونسته با جذب بازیکنان خوب و کسب جام های متعدد و بازی زیبا و روان دل خیلیا رو بدست بیاره و فوتبال را به معنای واقعی به نمایش گذاشت یک فوتبال تهاجمی ناب...به قول مجید جلالی فوتبال فردا....
    یکی از افتخارات بارسلونا داشتن بازیکنانی هست که از پایه با بارسا بودند و هنوز که هنوزه داره از اونها استفاده می کنه و من خودم تیمی حتی به بزرگی رئال مادرید ندیدم که از بازیکنان پایه ایش بهره ببره و با خرید های بزرگ سرپوشی روی این ضعف می کشند.
    از دیگر اتفاقات که در این سالها رخ داد و باعث شد خیلیا به بارسا روی بیاورند بازی های زیبای این تیم بود که به جرئت می تونیم بگیم که هیچ تیم بزرگی و هیچ یک از دو کهکشانی های رئال مادرید نتونستند به اون صورت بازی کنند(چه تیم گواردیولا چه تیم رایکارد در سالهای اولش) و مطمئنا با وجود مورینیو باز هم این امر محقق نخواهد شد.مورینیو شاید بیرون از بازی بتواند هیجان و جنجال ایجاد کند اما تیمش توی زمین هیجانی ندارد و ما هم در اینتر و هم در چلسی تیم های مورینیو و نتایج 1-0 یا 2-0 او را خیلی دیدیم.
    من تا حالا نشنیدم که آلوز بگه من دوست دارم رئال بازی کنم خوشحال می شم لینک خبریش رو ببینم. من یادمه اتوئو سال آخر رایکارد(زمان افت بارسا) گفتش زمانی که مایوروکا بودم از رئال پیشنهاد بهتری داشتم و ای کاش به رئال می رفتم. بازیکنانی مثل روبینیو که پارسال از بارسلونا داشت خواهش می کرد که بیاین من رو بخرید و یا بازیکنانی مثل رائول و گوتی و کارلوس و رونالدو و فیگو که چند سال (بهترین عمر فوتبالیشون) رو در رئال گذراندن سران رئال زیاد برایشان ارزش قائل نیستند و به راحتی و نامهربانانه کنار گذاشته می شوند طوری که رائل گفته آرزوی من اینه که به رئال گل بزنم و خوشحالی کنم...وقتی فوتبال فقط توی پول تعریف می شه نتیجه اش این می شه.....این بازیکن ها به چه تیم هایی باید بروند و انگار نه انگار زمانی نام رئال رو حمل می کردن.
    بعدش هم مگه ما می خوایم بریم دعوا که می گید هواداران ما بیشترند مال شما جوونند و از این جور حرفا...البته از ایرانی جماعت که فقط به کمیت نگاه می کنه انتظار بیشتری نیست ما زیاد مشکلی نداریم که فلانی طرفداره بارساست برای اینکه شما هم زیاد اذیت نشید باشه اون هم می ذاریم کنار.
    خوب من تیکه تیکه جواب میدم
    من به اینکه کسی 2,3 ساله طرفدار یه باشگاه زیاد کاری ندارم
    یعنی اصلا اینو طرفدار به حساب نمیارم
    نه فقط برای بارسا بلکه حتی برای رئال
    خیلیها واسه رونالدو و کاکا و... همین 2 سال پیش اومدن طرفدار رئال شدن و البته تو این 2 سال طرفداریشون رو هم خیلی خوب نشون دادن
    توهین به کاپیتان تیم ،مدریت و....
    چند وقت دیگه هم میرن طرفدار یه تیم دیگه میشن

فوتبال تهاجمی هم که میگید من نمیدونم سن شما چه قدره
    اگه بازیهای سال 2000-2001 رئال با مربیگری دل بوسکه رو مشاهده میکردی به مفهوم تیکی تاکا خیلی خوب پی میبردید

راجع به مورینیو نه من نه شما نمیتونیم قضاوت کنیم
    فقط زمان میتونه بهمون نشون بده
    شما باید اینو در نظر بگیری که مهرهای رئال با چلسی و اینتر خیلی متفاوته
    با رونالدو و کاکا و .... که نمیشه دفاع کرد
    دفاع رئال هم که همیشه پاشنه آشیل تیم بوده
    پس ...

راجع به اطوره هم نیازی نمیبینم که پاسخی بدم
    همین که اطلاعاتت ماله خبرگزاری فارسه برام کافیه

دوست عزیز لطف کن بدون سند و مدرک حرف نزن! اولا که همه میدونن بارسا خیلی بازیکن خرابکن تر از رئال هست! شاهکار آخرتون هم زلاتان. همه میدونن بارسا نسبت به اسطوره هاش و بازیکنای خوبشون خیلی فراموش کار تر هستن تا رئال، نمونش رونالدینیو، شوستر و ریوالدو...

پس لطف کن همینجوری حرف نزن، مثل همون امضات که مطمئن هستم فقط از روی تقلید هست، وگرنه هیــــــچ اطلاعی از جنگ داخلی اسپانیا نداری، یه پاراگراف میتونی توضیحی مفید بدی؟ ( انصافا بدون جستجو! )

در مورد رائول، بعضی ها فکر میکنن که مورینیو و پرز اونو انداختن بیرون، ولی همه دیدن رائول بارها گفت که مورینیو ( که الان همه کاره نیمکت هست ) از اون دفاع میکنه، همه میدونن مورینیو از بازیکنای باتجربه خوشش میاد، رائول خودش رفت چون دوست داشت تجربه ی جدیدی رو حس کنه. مثل خیلی بازیکنای بزرگ دیگه که حتی حاضرهستن به تیم های عربی برن...
    به به کسری جان
    کجایی تو؟
    نمیگی دل ما برات تنگ میشه
    یه ساله پستهاتو ندیدم

یه زمانی ما تو تاپیک رئال ...

منظورم این بود که اینجا باید خبرها به صورت فارسی گذاشته بشه!پس به ناچار برای انتشار خبر هم باید از خبرگزاری های فارسی زبان استفاده کرد...
    بعدش هم میشه بپرسم منظورتون دقیقا از دشمنی چیه؟!
    فکر می کنید مثلا بارساییها خیلی از این خبرگزاری ها خوششون میاد؟
    خوبه همین فارس بود که چند وقته پیش مزخرفاتی مضحک در مورد رابطه پیکه و زلاتان نوشته بود...
    به نظر من که این خبرگزاری ها بیشتر به دنبال جذب مخاطب برای خودشون هستن تا طرفداری از یه تیم خاص و دشمنی با تیم دیگه.همین!
    خوب خبرو بذارید ولی زیاد جدی نگیرید
    بخندید و از کنارشم رد بشید همین دی:
    ----
    منظورم از دشمنی چیه؟
    الان واضح به خدمتت عرض میکنم
    این دو خبرگزاری هر روز تلاش دارن تا چهره ی رئال ، بازیکنا و حتی مربیشو تخریب کنند
    یه تخریب غیر منصفانه
    مثلا بالا اشاره شد

از رائول پرسیدن که اگه با رئال در چمپیونز لیگ روبرو بشید چه احساسی دارید؟
    رائول گفت خیلی هیجان انگیره
    بعد این دو خبرگزاری میان ترجمه میکنن که رائول میخواد به رئال گل بزنه و از رئال کینه داره

----
    اون پیکه و زلات تو سایتهای انگلیسی هم بود
    ولی فارس پیاز داعشو زیاد کرده بود دی:

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

مورینیو: ذهنیت تیمم در پیش فصل را می پسندم

سایت گل- ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی باشگاه رئال مادرید در صحبتهایی رضایت خود را از تلاشهای بازیکنانش در اردوی آماده سازی پیش فصل اعلام کرد.

این مربی پرتغالی در ادامه ، ترکیب اصلی تیمش برای دیدار دوستانه مقابل تیم استاندارد لیژ بلژیک را که روز سه شنبه انجام خواهد شد، اعلام کرده است.

رئال مادرید اولین دیدارش در رقابتهای لالیگا را روز بیست و نهم آگوست مقابل مایورکا برگزار خواهد کرد.

مورینیو در صحبتهایی به خبرنگار روزنامه آ.اس گفت:« من نمی توانم بیش از این از شاگردانم بخواهم، چرا که ما مدت زمان کوتاهی است که درکنار هم هستیم. از عملکرد تیمم کاملا راضی هستم. عملا از نظر تاکتیکی هنوز یک تیم کاملا منسجم نیسیتم ولی ذهنیت حاکم بررختکن تیم بسیار خوب است.ما یک تیم هستیم»

آقای خاص دربخش پایانی صحبتهایش با اعلام ترکیب اصلی تیمش در دیدار دوستانه مقابل استاندارد لیژ گفت:« در ترکیب اصلی تیم کاسیاس، آربلوا، آلبیول، راموس، درنته، گاگو، لاسانا دیارا، فان در فارت، گرانرو،ایگواین وبنزما به میدان خواهند رفت.»

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دومین و آخرین پیشنهاد رئال برای اوزیل

سایت گل- به گزارش نشریه مارکا، باشگاه رئال مادرید، دومین و آخرین پیشنهاد رسمی اش را برای خرید مسوت اوزیل، ستاره تیم وردربرمن ارائه داد.

پیشنهاد قبلی رئالی ها برای خرید این ملی پوش آلمانی 5 میلیون یورو بود اما آنها این بار پیشنهادی 14 میلیون یورویی برای خرید این ستاره ترک تبار ارائه کرده اند و برای انجام این انتقال اکنون تنها رضایت باشگاه آلمانی باقی مانده است.

از سوی دیگر باشگاه برمن برای فروش این بازیکن مبلغی نزدیک به 18 میلیون یورو درخواست کرده بود اما با توجه به اینکه تنها یک سال دیگر از قرارداد اوزیل با باشگاه آلمانی باقی مانده، شاید آنها مجبور شوند برای اینکه این بازیکن را به راحتی از دست ندهند، با پیشنهاد رئالی ها موافقت کنند.

رئالی ها با پیشنهادی که داده اند، تقریبا از خرید این بازیکن مطمئن هستند و تنها در انتظار معرفی رسمی این بازیکن هستند.

پس از اولین پیشنهاد رئالی ها، اوزیل از این که مسئولان برمن اجازه حضور در بهترین و پرافتخارترین تیم اروپا را به او ندادند، اظهار تاسف کرده بود. او کلاوس آلوفس، مدیر ورزشی باشگاه خواسته بود که به او اجازه بدهند به رئال برود و به نظر می رسد اکنون در آستانه رسیدن به آروزیش قرار دارد.

کد:
    Last edited by Ezel; 16-08-2010 at 16:14.

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

خیلیها واسه رونالدو و کاکا و... همین 2 سال پیش اومدن طرفدار رئال شدن و البته تو این 2 سال طرفداریشون رو هم خیلی خوب نشون دادن
    من نه طرفدار رئالم و نه بارسا! ولی با کمال احترام این حرفی که میزنید واقعا مسخرست! یعنی اگه همین الان یه نفر طرفدار بارسا بشه و رو هواداریش از تیمش محکم وایسه، طرفدار بارسا به شمار نمیاد؟ (حتی اگه فرضا به خاطر اینکه تو ال کلاسیکوهای اخیر بارسا پیروز بوده طرفدار بارسا شده باشه) یعنی هر کسی باید حداقل یه دهه پس زمینه طرفداری داشته باشه؟!
    ضمنا مطمئن باش هر کسی تو این یکی دو ساله طرفدار تیمی شده باشه، زیاد راجع به مسائل گذشته اون تیم نظر نمیده... چون بالطبع اطلاعاتی نداره...
    ----
    منظورم از دشمنی چیه؟
    الان واضح به خدمتت عرض میکنم
    این دو خبرگزاری هر روز تلاش دارن تا چهره ی رئال ، بازیکنا و حتی مربیشو تخریب کنند
    یه تخریب غیر منصفانه
    مثلا بالا اشاره شد

از رائول پرسیدن که اگه با رئال در چمپیونز لیگ روبرو بشید چه احساسی دارید؟
    رائول گفت خیلی هیجان انگیره
    بعد این دو خبرگزاری میان ترجمه میکنن که رائول میخواد به رئال گل بزنه و از رئال کینه داره

----
    اون پیکه و زلات تو سایتهای انگلیسی هم بود
    ولی فارس پیاز داعشو زیاد کرده بود دی:
    یادش بخیر! موقع جام جهانی این فالس نیوز چقدر کفرم رو درآورده بود!
    کد:
    بابت دخالت شرمنده... بحث خونگی (مربوط به اسپانیا) بود، مداخله کردم....
    یاعلی

کاربر فعال انجمن هنر هفتم charlize's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    هر جا که هوا هست...

پيش فرض

یه چیزی که من خیلی می شنوم اینه که می گن طرفدارهای بارسا دو ساله سه ساله و از این جور حرفا که مایه ی بسی تاسفه...این هنره باشگاه بوده که تونسته با جذب بازیکنان خوب و کسب جام های متعدد و بازی زیبا و روان دل خیلیا رو بدست بیاره و فوتبال را به معنای واقعی به نمایش گذاشت یک فوتبال تهاجمی ناب...به قول مجید جلالی فوتبال فردا....
    یکی از افتخارات بارسلونا داشتن بازیکنانی هست که از پایه با بارسا بودند و هنوز که هنوزه داره از اونها استفاده می کنه و من خودم تیمی حتی به بزرگی رئال مادرید ندیدم که از بازیکنان پایه ایش بهره ببره و با خرید های بزرگ سرپوشی روی این ضعف می کشند.
    از دیگر اتفاقات که در این سالها رخ داد و باعث شد خیلیا به بارسا روی بیاورند بازی های زیبای این تیم بود که به جرئت می تونیم بگیم که هیچ تیم بزرگی و هیچ یک از دو کهکشانی های رئال مادرید نتونستند به اون صورت بازی کنند(چه تیم گواردیولا چه تیم رایکارد در سالهای اولش) و مطمئنا با وجود مورینیو باز هم این امر محقق نخواهد شد.مورینیو شاید بیرون از بازی بتواند هیجان و جنجال ایجاد کند اما تیمش توی زمین هیجانی ندارد و ما هم در اینتر و هم در چلسی تیم های مورینیو و نتایج 1-0 یا 2-0 او را خیلی دیدیم.
    من تا حالا نشنیدم که آلوز بگه من دوست دارم رئال بازی کنم خوشحال می شم لینک خبریش رو ببینم. من یادمه اتوئو سال آخر رایکارد(زمان افت بارسا) گفتش زمانی که مایوروکا بودم از رئال پیشنهاد بهتری داشتم و ای کاش به رئال می رفتم. بازیکنانی مثل روبینیو که پارسال از بارسلونا داشت خواهش می کرد که بیاین من رو بخرید و یا بازیکنانی مثل رائول و گوتی و کارلوس و رونالدو و فیگو که چند سال (بهترین عمر فوتبالیشون) رو در رئال گذراندن سران رئال زیاد برایشان ارزش قائل نیستند و به راحتی و نامهربانانه کنار گذاشته می شوند طوری که رائل گفته آرزوی من اینه که به رئال گل بزنم و خوشحالی کنم...وقتی فوتبال فقط توی پول تعریف می شه نتیجه اش این می شه.....این بازیکن ها به چه تیم هایی باید بروند و انگار نه انگار زمانی نام رئال رو حمل می کردن.
    بعدش هم مگه ما می خوایم بریم دعوا که می گید هواداران ما بیشترند مال شما جوونند و از این جور حرفا...البته از ایرانی جماعت که فقط به کمیت نگاه می کنه انتظار بیشتری نیست ما زیاد مشکلی نداریم که فلانی طرفداره بارساست برای اینکه شما هم زیاد اذیت نشید باشه اون هم می ذاریم کنار.
    یعنی اگه همین الان یه نفر طرفدار بارسا بشه و رو هواداریش از تیمش محکم وایسه، طرفدار بارسا به شمار نمیاد؟ (حتی اگه فرضا به خاطر اینکه تو ال کلاسیکوهای اخیر بارسا پیروز بوده طرفدار بارسا شده باشه) یعنی هر کسی باید حداقل یه دهه پس زمینه طرفداری داشته باشه؟!
    من یه نکته کوتاه بگم..
    اینکه یکی چندساله طرفداره یه تیمه مهم نیس...
    مهم اینه که تا کی طرفدار میمونه!
    من تویه پست قبلیم هم گفتم که این دسته افراد که تعداشون هم زیاده متاسفانه، هر سال طرفدار تیمی میشن که بهتر نتیجه بگیره!(بعد این کارشناس گلابی ما میاد با افتخار میگه ما طرفدار تیمی هستیم که خوب بازی کنه! نخیر عزیز! شما حزب باد تشریف داری!)
    طرفدار به کسی میگن که در زمانی که تیم هم میبازه، بازم طرفدار تیمش باشه نه اینکه بره طرف تیم برنده!
    اینکه هی بریم طرف تیمی که میبره، هنر نیست!
    +
    در مورد فوتبالی که این دوستمون گفتن(فوتبال زیبا و اینا)
    همونطور که ARIAK عزیز گفتن، این فوتبال اوجش رو در همون رئال دلبوسکه و منچستر همون زمان ها میتونستید شما ببیند و الان شیوه بارسا، تقلیدی از اون دو تیمه...پس هی این رو به رخ نکنشید که تیم ما زیبا بازی میکنه و...!

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Road To Perdition

پيش فرض

من نه طرفدار رئالم و نه بارسا! ولی با کمال احترام این حرفی که میزنید واقعا مسخرست! یعنی اگه همین الان یه نفر طرفدار بارسا بشه و رو هواداریش از تیمش محکم وایسه، طرفدار بارسا به شمار نمیاد؟ (حتی اگه فرضا به خاطر اینکه تو ال کلاسیکوهای اخیر بارسا پیروز بوده طرفدار بارسا شده باشه) یعنی هر کسی باید حداقل یه دهه پس زمینه طرفداری داشته باشه؟!
    ضمنا مطمئن باش هر کسی تو این یکی دو ساله طرفدار تیمی شده باشه، زیاد راجع به مسائل گذشته اون تیم نظر نمیده... چون بالطبع اطلاعاتی نداره...

یادش بخیر! موقع جام جهانی این فالس نیوز چقدر کفرم رو درآورده بود!
    کد:
    بابت دخالت شرمنده... بحث خونگی (مربوط به اسپانیا) بود، مداخله کردم....
    یاعلی
    ببین دوست من
    کسی که بخواد به خاطر 6 تا قهرمانی بارسا یا اومدن رونالدو به رئال هوادار این دو تا تیم بشه
    به نظر من
    هوادار نیست
    همین هوادار وقتی که مثلا رونالدو از رئال بره یا بارسا قهرمان نشه میره و طرفدار یه تیم دیگه میشه
    بیشتر میشه اون فرد رو تماشاچی به حساب آورد نه هوادار
    ------
    بعضی از رئالیها
    اون زمانی که ما تو تاپیک رئال راجع به 6-2 بحث میکردیم کجا بودن؟
    یا اینهمه بارسایی چرا 3-4 پیش طرفدار بارسا نبودن؟

-------------
    ویرایش:
    این پستهای نامربوط چرا اینجا منتقل شده
    کی گفته که اصلا خدیرا مسلمونه؟
    پرز همچین حرفی زده؟
    خبر از پایه بی اساس و جعلیه
    مسلمونشم دیدیم
    دیگه چرا کسی نمیاد بگه ریبری مسلمونه؟

آخر فروم باز Dr.FANOOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوست عزیز لطف کن بدون سند و مدرک حرف نزن! اولا که همه میدونن بارسا خیلی بازیکن خرابکن تر از رئال هست! شاهکار آخرتون هم زلاتان. همه میدونن بارسا نسبت به اسطوره هاش و بازیکنای خوبشون خیلی فراموش کار تر هستن تا رئال، نمونش رونالدینیو، شوستر و ریوالدو...

پس لطف کن همینجوری حرف نزن، مثل همون امضات که مطمئن هستم فقط از روی تقلید هست، وگرنه هیــــــچ اطلاعی از جنگ داخلی اسپانیا نداری، یه پاراگراف میتونی توضیحی مفید بدی؟ ( انصافا بدون جستجو! )

در مورد رائول، بعضی ها فکر میکنن که مورینیو و پرز اونو انداختن بیرون، ولی همه دیدن رائول بارها گفت که مورینیو ( که الان همه کاره نیمکت هست ) از اون دفاع میکنه، همه میدونن مورینیو از بازیکنای باتجربه خوشش میاد، رائول خودش رفت چون دوست داشت تجربه ی جدیدی رو حس کنه. مثل خیلی بازیکنای بزرگ دیگه که حتی حاضرهستن به تیم های عربی برن...
    دوست من چرا انقدر خسته ای....چرا انقدر احساسی؟
    شاهکار های آخرتون همین کاکا و کریم بنزما بود نذار دیگه ازمورینتس و مایکل اوون و روبینیو و بقیه رو هم بگم؟ شما نامهربانی که در حق ماکه له له کردید هیچ باشگاهی با بازیکنانش نمی کنه و نخواهد کرد .رئال مادرید باشگاهی هست که پول براش مهمه نه بازیکن و فوتبال و این موضوع در ادوار مختلف ثابت شده است!چیزی که عیان است ....
    یه کمی دلم سوخت برات به خاطر اطلاعات ضعیفت به خاطر همین این خبر رو به گوشت می رسونم 2 یا 3 سال پیش خودم یادمه که بلاتر قرار بود بهترین باشگاه تاریخ فوتبال رو نام ببره...بارسلونا رو معرفی کرد و از مهمترین شاخصه اش قدمت و ارائه بازیکن با کیفیت به فوتبال در ادوار مختلف بود...چرا انقدر احساسی حرف می زنی چرا بدون اطلاع و فکر پست می زنی؟
    رئال رفت چون با آمدن فوق ستارگانی مثل رونالدو کسی دیگر به او فکر نمی کرد حالا که رفته همه کاسه داغ تر از آش شدن....
    راجع به چیزهای دیگه ای هم که گفتی می ذارم به یه حساب دیگه ای و بهت خرده نمی گیرم

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

خوب من تیکه تیکه جواب میدم

فوتبال تهاجمی هم که میگید من نمیدونم سن شما چه قدره
    اگه بازیهای سال 2000-2001 رئال با مربیگری دل بوسکه رو مشاهده میکردی به مفهوم تیکی تاکا خیلی خوب پی میبردید

راجع به مورینیو نه من نه شما نمیتونیم قضاوت کنیم
    فقط زمان میتونه بهمون نشون بده
    شما باید اینو در نظر بگیری که مهرهای رئال با چلسی و اینتر خیلی متفاوته
    با رونالدو و کاکا و .... که نمیشه دفاع کرد
    دفاع رئال هم که همیشه پاشنه آشیل تیم بوده
    پس ...

متاسفانه منظورتون رو از توهین به کپیتان و مدیریت رو متوجه نشدم به چه زمانی اشاره می کنید.
    در مورد رئال دل بوسکه و بارسلونا یوهان کرایوف من اکثر نظرات کارشناسان رو شنیدم نظرشون روی بارسلونای رویایی یوهان کرایوف بوده و همین پارسال فن خال و کرایوف با هم اقرار کردند که بارسلونای گواردیولا رویایی تره!
    برای مورینیو هم صبر خواهم کرد تا تیمش رو ببینم.
    راجع به بقیه نظراتتون هم کاری از دست بنده بر نمی یاد متاسفانه جایی که منطق دیگر کار نمی کند توهین ها شروع می شود.

---------- Post added at 09:56 PM ---------- Previous post was at 09:53 PM ----------

من یه نکته کوتاه بگم..
    اینکه یکی چندساله طرفداره یه تیمه مهم نیس...
    مهم اینه که تا کی طرفدار میمونه!
    من تویه پست قبلیم هم گفتم که این دسته افراد که تعداشون هم زیاده متاسفانه، هر سال طرفدار تیمی میشن که بهتر نتیجه بگیره!(بعد این کارشناس گلابی ما میاد با افتخار میگه ما طرفدار تیمی هستیم که خوب بازی کنه! نخیر عزیز! شما حزب باد تشریف داری!)
    طرفدار به کسی میگن که در زمانی که تیم هم میبازه، بازم طرفدار تیمش باشه نه اینکه بره طرف تیم برنده!
    اینکه هی بریم طرف تیمی که میبره، هنر نیست!
    کد:

---------- Post added at 09:59 PM ---------- Previous post was at 09:56 PM ----------

ببین دوست من
    کسی که بخواد به خاطر 6 تا قهرمانی بارسا یا اومدن رونالدو به رئال هوادار این دو تا تیم بشه
    به نظر من
    هوادار نیست
    همین هوادار وقتی که مثلا رونالدو از رئال بره یا بارسا قهرمان نشه میره و طرفدار یه تیم دیگه میشه
    بیشتر میشه اون فرد رو تماشاچی به حساب آورد نه هوادار
    ------
    بعضی از رئالیها
    اون زمانی که ما تو تاپیک رئال راجع به 6-2 بحث میکردیم کجا بودن؟
    یا اینهمه بارسایی چرا 3-4 پیش طرفدار بارسا نبودن؟
    من خودم به شخصه زیاد شما رو توی بحث های فصل گذشته به یاد ندارم...اون زمان دوست عزیزمون آقای blaster و چند تن از بچه های دیگه بودن اما متاسفانه خبری از چند نفر نبود.خود آقای بلاستر فکر کنم یادشون بیاد چقدر بحث می کردیم.اون سالی هم که توی سنتیگو اون اتفاق ناگوار براتون افتاد متاسفانه من توی این انجمن نبودم وگرنه جدا به کمکتون می یومدم!

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Road To Perdition

پيش فرض

متاسفانه منظورتون رو از توهین به کپیتان و مدیریت رو متوجه نشدم به چه زمانی اشاره می کنید.
    در مورد رئال دل بوسکه و بارسلونا یوهان کرایوف من اکثر نظرات کارشناسان رو شنیدم نظرشون روی بارسلونای رویایی یوهان کرایوف بوده و همین پارسال فن خال و کرایوف با هم اقرار کردند که بارسلونای گواردیولا رویایی تره!
    برای مورینیو هم صبر خواهم کرد تا تیمش رو ببینم.
    راجع به بقیه نظراتتون هم کاری از دست بنده بر نمی یاد متاسفانه جایی که منطق دیگر کار نمی کند توهین ها شروع می شود.

---------- Post added at 09:56 PM ---------- Previous post was at 09:53 PM ----------

کد:

---------- Post added at 09:59 PM ---------- Previous post was at 09:56 PM ----------

من خودم به شخصه زیاد شما رو توی بحث های فصل گذشته به یاد ندارم...اون زمان دوست عزیزمون آقای blaster و چند تن از بچه های دیگه بودن اما متاسفانه خبری از چند نفر نبود.خود آقای بلاستر فکر کنم یادشون بیاد چقدر بحث می کردیم.اون سالی هم که توی سنتیگو اون اتفاق ناگوار براتون افتاد متاسفانه من توی این انجمن نبودم وگرنه جدا به کمکتون می یومدم!
    ببین عزیزم
    من از اولم با شما بحثی نداشتم
    بحث من با همکار سابق ماهواره است که الته الان زحمت اینجا رو هم میکشه
    من ایشونو به خاطر منطقش قبول دارم واسه همین از تبادل نظر با ایشون لذت میبرم
    اما چون نقل کردی جوابتو میدم
    توهینی که گفتم هدف شما و امثال شما نبودی
    سر همین ماجرا های نقل و انتقالات نبودید که ببینید شخص پرز و مورینیو و والدانو و بوتراگئنو و ... چه توهین هایی متحمل شدن0 در یه فروم کاملا رئالی)
    ----
    خوب میشه بپرسم اون کارشناساها کیا بودن؟
    خیابانیو جاودانیو اون مهمونای برنامه کذایی؟
    شما که نظر میدی بازیهای سال 2000-20001 رو اصلا دیدی؟
    خوب اول برو اونها رو ببین تا بعد قانع شی
    در ضمن من توهینی به هیچ کسی نکردم
    شما هم جنبه بحث نداری کسی محبورت نکرده
    کسی هم اصلا با شما بحث نکرده
    یه پست داده شد چند تا رئالی هم با منطق جواب دادن

----
    اما پست دومت
    عزیزم اون زمانی که ما اینجا بحث میکردیم شما هنوز اینجا عضو نبودی
    قبل از ویرانی انجمن ورزش ما یه تاپیک هزار صفحه ای داشتیم و اونجا هر کدوم هزار تا پست هم داشتیم
    نمونش همین جناب کسری که چند صفحه قبل پست داد
    حداقل میذاشتی یکم از تاریخ عضویتت بگذره بعد سابقه مارو به چالش میکشیدی

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوست من چرا انقدر خسته ای....چرا انقدر احساسی؟
    شاهکار های آخرتون همین کاکا و کریم بنزما بود نذار دیگه ازمورینتس و مایکل اوون و روبینیو و بقیه رو هم بگم؟ شما نامهربانی که در حق ماکه له له کردید هیچ باشگاهی با بازیکنانش نمی کنه و نخواهد کرد .رئال مادرید باشگاهی هست که پول براش مهمه نه بازیکن و فوتبال و این موضوع در ادوار مختلف ثابت شده است!چیزی که عیان است ....
    یه کمی دلم سوخت برات به خاطر اطلاعات ضعیفت به خاطر همین این خبر رو به گوشت می رسونم 2 یا 3 سال پیش خودم یادمه که بلاتر قرار بود بهترین باشگاه تاریخ فوتبال رو نام ببره...بارسلونا رو معرفی کرد و از مهمترین شاخصه اش قدمت و ارائه بازیکن با کیفیت به فوتبال در ادوار مختلف بود...چرا انقدر احساسی حرف می زنی چرا بدون اطلاع و فکر پست می زنی؟
    رئال رفت چون با آمدن فوق ستارگانی مثل رونالدو کسی دیگر به او فکر نمی کرد حالا که رفته همه کاسه داغ تر از آش شدن....
    راجع به چیزهای دیگه ای هم که گفتی می ذارم به یه حساب دیگه ای و بهت خرده نمی گیرم
    الان افتخارت چیه؟ اینکه بلاتر اون حرف رو زده؟! خنده داره! ملاکش چی بوده؟ یکی بره بهش بگه اگه کاسیاس نبود اسپانیا به فینال نمیرسید!!! اصلا اگه اینجور باشه، شما و همه ی تیمای دیگه برین جلو واسه رئال بوق بزنین که همه جاما رو 4تا 4تا درو کردیم! بارسا فقط تو کوپا دری و سوپر کاپ از رئال جلو هست ( چه افتخاری!!! )

درباره کاکا و بنزما، اگه بخوایم سر تک تک بازیکنا بحث کنیم، شما هم جواب باید بدی ( رونالدینیو، ریوالدو، شوستر و ... ) اما بنزما اول فیکس بود، اما نتونست خودش رو جا بندازه، فضا کاملا رقابتی بود و هیگواین خودش رو دوباره ثابت کرد! اما با این حال، ما کاری که شما دارین با ابراهیموویچ میکنین رو با بنزما نکردین! رفتین ویا رو خریدین که رسما ابراهیموویچ رو کنین محاجم شماره 2! فردا پس فردا هم که حتما از بارسا میره.

کاکا هم بیشتر از همه مصدومیتاش بود که اذیتش کرد، باضافه فشار مطبوعات و درگیریش با مربی! اینا ربطی به باشگاه نداره.

اوون بازیکنی بود که مدام مصدوم میشد، هنوز هم این مشکل رو داره، ضمن اینکه از رئال خودش رفت، چون باید فیکس بازی میکرد تا به تیم ملی دعوت بشه. میبینی که همین الان هم با تیم باشگاهی و ملیش مشکل داره.

رئال تا 2 سال پیش، با خرید زیدان رکورد دار قیمت خرید بود، اما چرا هیچکس نمیاد از اون ایراد بگیره؟! چون ارزشش رو داشت!

در کل بارسا 2-3 فصل هست یهو بازیکناش آس شدن، داره خوب کار میکنه و همه جا اسمش در رفته...

راستی، شما لطف کن واسه هرجا جواب داری صحبت نکن، من حرف زیاد زدم! مثلا درباره رائول تیکه انداختی که جوابت رو دادم.

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ببین عزیزم
    من از اولم با شما بحثی نداشتم
    بحث من با همکار سابق ماهواره است که الته الان زحمت اینجا رو هم میکشه
    من ایشونو به خاطر منطقش قبول دارم واسه همین از تبادل نظر با ایشون لذت میبرم
    اما چون نقل کردی جوابتو میدم
    توهینی که گفتم هدف شما و امثال شما نبودی
    سر همین ماجرا های نقل و انتقالات نبودید که ببینید شخص پرز و مورینیو و والدانو و بوتراگئنو و ... چه توهین هایی متحمل شدن0 در یه فروم کاملا رئالی)
    ----
    خوب میشه بپرسم اون کارشناساها کیا بودن؟
    خیابانیو جاودانیو اون مهمونای برنامه کذایی؟
    شما که نظر میدی بازیهای سال 2000-20001 رو اصلا دیدی؟
    خوب اول برو اونها رو ببین تا بعد قانع شی
    در ضمن من توهینی به هیچ کسی نکردم
    شما هم جنبه بحث نداری کسی محبورت نکرده
    کسی هم اصلا با شما بحث نکرده
    یه پست داده شد چند تا رئالی هم با منطق جواب دادن

----
    اما پست دومت
    عزیزم اون زمانی که ما اینجا بحث میکردیم شما هنوز اینجا عضو نبودی
    قبل از ویرانی انجمن ورزش ما یه تاپیک هزار صفحه ای داشتیم و اونجا هر کدوم هزار تا پست هم داشتیم
    نمونش همین جناب کسری که چند صفحه قبل پست داد
    حداقل میذاشتی یکم از تاریخ عضویتت بگذره بعد سابقه مارو به چالش میکشیدی
    ببین دوست من اتفاقا من خیلی دوست دارم با شما بحث کنم چون تا یه مدت سوژه واسه خندیدن دارم...هنوز یادم نرفته وقتی توی تاپیک پیش فصل داشتم باهات بحث می کردم به جایی رسیدی که اومدی توی پروفایل من اون چیزا رو نوشته!!!!! خودت می دونی اگر اونا رو بذارم اینجا خیلی بد می شه .اونوقت می یای حرف از جنبه می زنی تو که سابقه ات برای من مشخصه سر بحث کردن پس بهتره آدم بعضی جاها سکوت اختیار کنه.
    به خاطر سابقه زیاد شما هم 1000 امتیاز شما رفتی مرحله بعد!
    یه بار دیگه می گم جایی که منطق حکم نکنه توهین ها شروع می شه!
    متاسفم.....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •