تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: چند وقت یک‌بار سفر می‌کنید؟

راي دهنده
159. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سالی چند‌بار

58 36.48%
  • سالی یک‌بار

43 27.04%
  • چند‌سال یک‌بار

42 26.42%
  • کلا نمی‌رم سفر!

16 10.06%
صفحه 7 از 11 اولاول ... 34567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 102

نام تاپيک: گردش و تفریح، مناطق دیدنی ایران

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض پارک جنگلی سی سنگان - نوشهر

بچه ها یه پیشنهاد : بهتر نیست سایز عکسها کم کنید ؟ مخصوصا عکس های پست قبل که سایزشون یکم زیادی بالاست ... !!
    سرچ کردم دیدم کسی پارک جنگلی سی سنگان رو معرفی نکرد ، تصمیم گرفتم خودم معرفی کنم .

پارک جنگلی سی سنگان

پارک جنگلی و ساحل سیسنگان ( سی سنگان ) نوشهر در سال ۱۳۴۴ هجری شمسی توسط مرحوم مهندس سعیدی آشتیانی طراحی و ایجاد شد. این پارک علاوه بر جاذبه‌های گردشگری و توریستی ، سیاست حفظ و حراست از گونه‌های نادر و حفاظت شده گیاه شمشاد را به طور جدی دنبال می‌کند .

این پارک که در ۲۷ کیلومتری جاده نوشهر به نور قرار دارد، از شمال به دریای خزر، از جنوب به سلسله جبال البرز، از غرب به روستای توسکاتک و از شرق به روستای صلاح الدین کلا محدود می‌شود. مساحت این پارک در حدود ۶۰۲ هکتار است و زیستگاه انواع گونه‌های درختی، درختچه‌ای خشبی و علفی و جانوری است

در حال حاضر دو مدخل ورودی با پنج نگهبانی، یک اتاق اطلاعات، دو دستگاه واحد مسکونی، فروشگاه، پناهگاه بزرگ، محوطه خور گشت (پیک نیک )، محوطه اردو (کمپینگ)، پارک کودک، ۱۳ دستگاه سرویس بهداشتی، سکوی آبخوری و ساختمان نمایشگاه دائمی منابع طبیعی در این پارک وجود دارد

به بچه هایی که امکان رفتن به این پارک رو دارن شدیدا توصیه میکنم که 13 به در سال بعد حتما به این پارک برید ... واقعا خاطرات خیلی شیرینی رو واستون رقم میزنه ...

2. 6 کاربر از Gam3r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت emre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مرسی عزیز ولی از همه جا گفتی از استان همدان توش نبود یا من ندیدم ...

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

مرسی عزیز ولی از همه جا گفتی از استان همدان توش نبود یا من ندیدم ...
    سلام و خوش آمدید به انجمن های P30World .

اگر مطالب مفیدی دارید در باره ی مناطق دیدنی ایران و تصاویری از مناطق گردشگری ایران ، خوشحال میشیم که در این تاپیک قرار بدید و استقبال میکنیم .

موفق باشید /

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام دوستان
    من می خوام فردا برم:

اصفهان - خرم آباد - کرمانشاه - همدان - قزوین - تهران - بابلسر

لطفا هر چی جای دیدنی و توپ هست توی این مسیر بهم سریع تا شب بنویسید تا من بتونم بهتر برنامه ریزی کنم

با تشکر

در آغاز فعالیت saye2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با سلام به همگی دوستان
    می خواستم لطف کنید و اطلاعاتی درباره ی شهرهای تبریز و ارومیه بهم بدید.چون من سفر چندانی به این نقا ط نداشتم ونمی دونم کجاهاشو باید دید!
    ممنونم

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض یه سوال در مورد بهشهر

اغلب مسافرانی که از شهر بهشر در شمال کشور رد میشن،یه ساختمون کروی سفید رنگ رو روی یکی از کوهها میبینن که ما آخرش نفهمیدیم واسه چیه.کسی میدونه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان..

من تو این 3 روز تعطیلی به همراه خانواده رفته بودیم بابلسر کنار دریا ..ما تهران زندگی می کنیم....

یه شب به اتفاق فامیلمون که اونها هم آمده بودند رفتیم خزر شهر . که البته راه نمیدادند که فامیلمون زنگ زد به آشناش که

به دربان بگه مارو راه بده و خلاصه رفتیم داخل خزر شهر.

من فقط میتونم بگم اونجا ایران نبود. یعنی من از اول تا آخر دهنم باز مونده بود.

ماشین زیر 200 ملیون تومن نبود تو خزر شهر . ویلاها حداقل 500 ملیون تومن به بالا . دم در بعضی ویلاها قایقهای تفریحی

پارک بود. از این قایقهای خیلی زیبا و شیک که فقط تو ماهواره دیده بودم

مثلا تقریبا این شکلی بودند:

بعد رفتیم دم ساحل .. یه dj بود جدیدترین آهنگهای رو میزاشت جنیفر لوپز و آهنگهای جدید ایرانی از آرش

بعد خلاصه من اصلا باورم نمی شد تو ایرانم انگار رفته بودم آمریکا اینقدر آدم پولدار کنار هم ندیده بودم تا حالا..

بعد به جان مادرم دروغ نمی گم یه پسر مست بود پشت فرمون ماشینش یادم نیست چی بود ولی فکر کنم cls 350 بود از این

300 ملیونیها مست بود جدول رو ندید با ماشین از رو جدول رد شد گلگیرش داغون شد حتی پیاده نشد ببینه چی شده

همونطوری رفت....

یعنی من همین الانم یادم میفته کفم میبرره... گلچین ملیاردرهای ایرانی رفتن خزر شهر ویلا خریدن و حال میکنن

دور ویلاها دیوا رنبود مثل آمریکا بود دور خونه ها از این چمنها بلند خوشگل بود انگار هیچ دزدی وجود نداره اونجا

هیچ دیواری دور خونه ها نیست...

خیابونهاش یه دونه برگ نیفتاده بود روی زمین این قدر تمیز بود...

بعد توی کافه هاش آهنگهای ایرانی و خارجی جدید 2011 میزاشتند و میگم همه چیز بود اونجا انگار آمریکا بود..

ما وقتی اون قایقهای تفریحی رو دیدیم داشتیم سکته می کردیم باورمون نمیشد ایرانیها 600 ملیون پول قایق

تفریحی بدن ..

خلاصه من خودم تهران زندگی می کنم و تو بهترین منطقه تهران هم همچین ویلاها و ماشینهایی نمیشه دید که تو خزر شهر بود ..

تو خزر شهر یه چیزی بود که تو هیچ جای ایران نیست... آزادی بود.

هر آهنگی دوست داشتند میزاشتند تو کافه .. هر نوشیدنی می خواستند بود .. زنها هر جور دوست داشتند

لباس می پوشیدند البته همه هم حداقل ملیاردر بودند

واقعا کفم برید از خزر شهر ...

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اغلب مسافرانی که از شهر بهشر در شمال کشور رد میشن،یه ساختمون کروی سفید رنگ رو روی یکی از کوهها میبینن که ما آخرش نفهمیدیم واسه چیه.کسی میدونه؟
    اگه اشتباه نكنم كاخ صفي اباد هست كه فعلا منطقه نظامي هست و دستور ازاد سازيش چند سال پيش داده شده تا بازديدش براي عموم ازاد بشه و هنوز اتفاق نيافتاده

سلام دوستان..

من تو این 3 روز تعطیلی به همراه خانواده رفته بودیم بابلسر کنار دریا ..ما تهران زندگی می کنیم....

یه شب به اتفاق فامیلمون که اونها هم آمده بودند رفتیم خزر شهر . که البته راه نمیدادند که فامیلمون زنگ زد به آشناش که

به دربان بگه مارو راه بده و خلاصه رفتیم داخل خزر شهر.

من فقط میتونم بگم اونجا ایران نبود. یعنی من از اول تا آخر دهنم باز مونده بود.

ماشین زیر 200 ملیون تومن نبود تو خزر شهر . ویلاها حداقل 500 ملیون تومن به بالا . دم در بعضی ویلاها قایقهای تفریحی

پارک بود. از این قایقهای خیلی زیبا و شیک که فقط تو ماهواره دیده بودم

مثلا تقریبا این شکلی بودند:

بعد رفتیم دم ساحل .. یه dj بود جدیدترین آهنگهای رو میزاشت جنیفر لوپز و آهنگهای جدید ایرانی از آرش

بعد خلاصه من اصلا باورم نمی شد تو ایرانم انگار رفته بودم آمریکا اینقدر آدم پولدار کنار هم ندیده بودم تا حالا..

بعد به جان مادرم دروغ نمی گم یه پسر مست بود پشت فرمون ماشینش یادم نیست چی بود ولی فکر کنم cls 350 بود از این

300 ملیونیها مست بود جدول رو ندید با ماشین از رو جدول رد شد گلگیرش داغون شد حتی پیاده نشد ببینه چی شده

همونطوری رفت....

یعنی من همین الانم یادم میفته کفم میبرره... گلچین ملیاردرهای ایرانی رفتن خزر شهر ویلا خریدن و حال میکنن

دور ویلاها دیوا رنبود مثل آمریکا بود دور خونه ها از این چمنها بلند خوشگل بود انگار هیچ دزدی وجود نداره اونجا

هیچ دیواری دور خونه ها نیست...

خیابونهاش یه دونه برگ نیفتاده بود روی زمین این قدر تمیز بود...

بعد توی کافه هاش آهنگهای ایرانی و خارجی جدید 2011 میزاشتند و میگم همه چیز بود اونجا انگار آمریکا بود..

ما وقتی اون قایقهای تفریحی رو دیدیم داشتیم سکته می کردیم باورمون نمیشد ایرانیها 600 ملیون پول قایق

تفریحی بدن ..

خلاصه من خودم تهران زندگی می کنم و تو بهترین منطقه تهران هم همچین ویلاها و ماشینهایی نمیشه دید که تو خزر شهر بود ..

تو خزر شهر یه چیزی بود که تو هیچ جای ایران نیست... آزادی بود.

هر آهنگی دوست داشتند میزاشتند تو کافه .. هر نوشیدنی می خواستند بود .. زنها هر جور دوست داشتند

لباس می پوشیدند البته همه هم حداقل ملیاردر بودند

واقعا کفم برید از خزر شهر ...
    دوست عزيز
    راستش من خودم هر سري ميرم شمال يه سر ميرم خزر شهر ويلاي اشناها ، اينطوري ها هم كه شما ميگيد ديگه نيست ! توي تهران هم مناطقي هستند كه ساختمانهاي مجلل و زيبا دارند (ويلاي 500 ميليوني كه اصلا تو تهران به حساب نمياد و زير 5 ميليارد ويلاي درست حسابي نميگن ) و اگه شما تو تهران گشته باشيد خيابان هايي هستند كه ماشينهاي زير 100 ميليون رو در حد پيكان مي دونن و انواع ماشينها در اونجا تردد دارن
    درسته خزر شهر جاي خوب و باكلاس و محل تجمع ادم پولدارها هست و خيلي چيزها اونجا پيدا ميشه اما اين نوع صحبت شما كه اونجا رو به امريكا شبيه كرديد كمي نه خيلي اغراق داره
    به هرحال اميدوارم باز هم بريد اونورا و بيشتر بهتون خوش بگزره

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض مسافرت به رامسر و معرفی محل های دیدنی

سلام دوستان عزیز

آخر این هفته میخوایم یه سر بریم رامسر

مثلا طبیعت بکر،یا روستاهای زیبا اطراف رامسر
    کلا هر جا با هر Category که رفتین و خوشتون اومده بهم معرفی کنین،با ذکر آدرس
    و اینکه اگرم عکسی ازش دارین بزارین دیگه نور علی نور میشه

بازم مثل همیشه پیشاپیش از راهنمایی هاتون تشکر میکنم

Last edited by Ezel; 30-10-2011 at 19:02. دليل: ادغام

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

بچه ها ما فردا صبح میریم،کسی نبود راهنمایی کنه ؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •