تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 9 اولاول ... 3456789 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 86

نام تاپيک: مقاله ای در مورد کسپرسکی واقعیت یا دروغ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه kazme_gheyz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نا معلوم!

پيش فرض

من كه ONLY NOD 32 هستم بقيه رو هم صلوات فرستادم
    amd نود 32 هم بیشتر بهش میاد

آخر فروم باز outpost's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دیتا بیس اویرا فری هم با پرمیوم یکسانه ولی اون 2 تا گرفته ولی پرمیومش بیشتر
    مگه این فری فایر وال و یا وب گارد یا safesurf یا.. داره؟؟
    Avast Free داراي Web Shield و Network Shield هستش.

Avast Free تنها آنتي ويروس رايگاني هستش كه اين امكانات ذو در نسخه free خودش قرار داده.

3. 2 کاربر از outpost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نا معلوم!

پيش فرض

Avast Free داراي Web Shield و Network Shield هستش.

Avast Free تنها آنتي ويروس رايگاني هستش كه اين امكانات ذو در نسخه free خودش قرار داده.
    میگم پس نسخه پولیش چی داره که فری نداره؟ حتما این فری فایروال هم داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه anahita2002_anahita2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    در افق ابی

پيش فرض

بهتره بجاي بحث هاي احساسي عقلاني و علمي بحث كنيم - چون هيچ انتي ويروس كرك شده ايي دلش به حال ما نميسوزه
    واقعا ارزش سيستم واطلاعات شما چقدره

يك انتي ويروس تك كاربره با فايروالش ميشه 41 هزار تومان در صورتي كه يك انتي ويروس 3 كاربره با فايرواش ميشه 81 هزار تومان اين رو قسمت بر 3 نفر دوست كه شركي خريدن تقسيم كنيد بعد حالا عدد بدست اومده رو تقسيم بر 365 روز سال كنيد ببينيد روزي چقدر ميفته حالا حساب كنيد روزي چقدر بايد وقت بگذاريد دنبال كرك و key تقلبي و سورس اپديت غير قانوني باشيد..

تازه اونوقت به ارش نرم افزار پي ميبريد؟؟؟؟؟؟؟؟

پنل مديريت انتي ويرس كسپر اسكاي admin kit براي مديرت سرورها و كلاينتهاي زير مجموعه براي 400 دستگاه كه نسبت به نسخه قبلي واقعا قوي تر شده و هر نوع گزارشي رو اجرا ميكنه و سرعت اعمال policy اونهم هم خيلي بالاتر رفته

Last edited by anahita2002_anahita2002; 13-09-2010 at 11:08.

6. این کاربر از anahita2002_anahita2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه morteza-stfu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

11

سلام
    این ها همشون دیتا بیس هستن نگاه به ادرس بار کنید! اونجا یه پوشه اپدیت افلاین اکسترکت شده هست
    گفتم که شما مسئله باگ رو مطرح کردید منم گفتم اگر با اپدیت باگ برطرف میشد که کسپر یه ورژن برای هر سال میداد و با اپدیت هاش باگ ها رو برطرف میکرد
    در صورتی که باگ ها در سورس برنامه هستن و اپدیت فقط دیتا بیس رو به روز میکنه و مثل دانلود منیجر و.. نیست که اپدیت کنی ورژن 5.18 بشه 19
    اون عکسی هم که گزاشتید مشخصه چیه! چوت تویه پوشه اپدیت کسپر هست! ن جای دیگه ای در ضمن ورژن هم بالا نرفته
    دوست عزیز من تقریا 4 سال هست که از kaspesky دارم استفاده میکنم از نسخه 6 تا 11 مطمئن باش با آپدیت باگ هاش فیکس میشه(برای این میگم تقریبا چون که برای 2 ماه از nod استفاده کردم که پشیون شدم).
    اصلا یکی از دلایل بالا بودن حجم آپدیت های کسپر همینه.
    نمیشه که برای هر باگ یک ورژن جدد ارائه کرد،بعد از یک مدت که تعداد آپدیت برای ماژول های برنامه زیاد شد یک ورژن جدید برای اون برنامه میدن که بهش Critical Fix میگن(یه چیزی تو مایه های سروویس پک).در مورد اون عکس اگه به آدرس زیر بروید میبیند که آخر روژن برای 2010 ورژن 9.0.0.736 است ولی ورژن فایل 9.0.0.754 است چطوری میگین فایل آپدیت نشده؟!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    من از برنامه ی kaspersky updater برای دانلود آپدیت ها استفاده میکنم و مستقیم برنامه رو آپدیت نمیکنم،اون پوشه هم که توی عکس بود مال این برنامه بود.عکس زیر هم مال این برنامه است.(به داخل کادر قرمز توجه کنید)

Last edited by morteza-stfu; 13-09-2010 at 11:52.

8. 2 کاربر از morteza-stfu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نا معلوم!

پيش فرض

دوست عزیز من تقریا 4 سال هست که از kaspesky دارم استفاده میکنم از نسخه 6 تا 11 مطمئن باش با آپدیت باگ هاش فیکس میشه(برای این میگم تقریبا چون که برای 2 ماه از nod استفاده کردم که پشیون شدم).
    اصلا یکی از دلایل بالا بودن حجم آپدیت های کسپر همینه.
    نمیشه که برای هر باگ یک ورژن جدد ارائه کرد،بعد از یک مدت که تعداد آپدیت برای ماژول های برنامه زیاد شد یک ورژن جدید برای اون برنامه میدن که بهش Critical Fix میگن(یه چیزی تو مایه های سروویس پک).در مورد اون عکس اگه به آدرس زیر بروید میبیند که آخر روژن برای 2010 ورژن 9.0.0.736 است ولی ورژن فایل 9.0.0.754 است چطوری میگین فایل آپدیت نشده؟!
    کد:
    من از برنامه ی kaspersky updater برای دانلود آپدیت ها استفاده میکنم و مستقیم برنامه رو آپدیت نمیکنم،اون پوشه هم که توی عکس بود مال این برنامه بود.عکس زیر هم مال این برنامه است.(به داخل کادر قرمز توجه کنید)

مرسی ولی مسئله اینجاست که با اپدیت باگ برطرف نمیشه! مدرک دارید از سایت کسپر بزارید در غیر اینصورت پست رو نقل قول نکنید!!
    مدرک من! ارائه چند ورژن مختلف در یک سال جاری جهت فیکس و رفع باگحالا اگر نقل قول میکنید پست رو فقط با لینک منبع سایت کسپر لطفا نه مدرک خودتون ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نا معلوم!

پيش فرض

فایل 9.0.0.754 است چطوری میگین فایل آپدیت نشده؟!
    برای اینکه هیچ وقت ورژن 9....
    نمیشه ورژن 9.0.0.736
    راستی وقتی که فینال شد بالا کسپر که نوشته اینترنت سکیورتی میتونید کلیک کنید و ببینید الان نورتون دارم فعلا
    اگر نه با عکس نشون میدادم حالا 600 بارم اپدیتش کنید این a نمیشه ab
    متوجه میشید؟
    در ضمن خیلی هم اپدیت های حجیمی نداره اینطوز که میگید! روزی نهایتا 4 یا 6 مگ! چون کسپر معمولا روزانه اپدیت ها رو فشرده نمیکنه ولی اویرا فشرده میکنه با پسوند vdf و نود 32 فشرده میکنه با پسوند ver ولی کسپر روزانه فشرده نمیکنه به همین دلی هم حجم اپدیت زیاده و هم اینکه اگر همین الان بزنی اپدیت و اپدیت شد 1 دقیقه دیگه هم بزنی بازم چند کیلو بایت میگیره! در صورتی که نود و .... این طوری نیست!

11. 2 کاربر از kazme_gheyz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    فعلا تبریز

پيش فرض

سلام دوستان
    من نورتون 360 V4 Premier Edition دارم و هنگام آپدیت هایش ورژن آن هم تغییر می کند خود سیمنتک هم تایید کرده است که با آپدیت ورژن نرم افزار تغییر می کند .
    اما Kaspersky به هیچ عنوان اینطور نیست . ضمنا تو سایتش هم چیزی ننوشته .

آخر فروم باز outpost's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

میگم پس نسخه پولیش چی داره که فری نداره؟ حتما این فری فایروال هم داره؟
    نسخه پولي امكانات زير رو اضافي داره :

Firewall+Sand Box+Scrip Blocking

=======

به عنوان يكي از كارابراي سابق كسپرسكي بايد بگم كه يكي از بدترين آنتي ويروسها همين كسپر هستش.

تمام آنتي ويروسها مشكل سرعت رو تا حد زيادي حل كردن ولي كسپر مثل يه تراكتور سنگينه.

آپديت هاي كسپر بسيار مسخره است.فكر كنم كل ديتابيس ويروسش رو توي هر آپديت ميده. الان ديگه كمتر آنتي ويروسي اين مشكلا رو نداره.

واقعا نميدونم چرا اينقدر كسپر بين ايرانيها محبوب شده. آنتي ويروسهاي مجاني عملكرد خيلي بالاتري نسبت به كسپر دارن ولي بچه ها هنوز كوركورانه ميگن " فقط كسپر ! "
    Last edited by outpost; 13-09-2010 at 17:06.

داره خودمونی میشه morteza-stfu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

برای اینکه هیچ وقت ورژن 9....
    نمیشه ورژن 9.0.0.736
    راستی وقتی که فینال شد بالا کسپر که نوشته اینترنت سکیورتی میتونید کلیک کنید و ببینید الان نورتون دارم فعلا
    اگر نه با عکس نشون میدادم حالا 600 بارم اپدیتش کنید این a نمیشه ab
    متوجه میشید؟
    در ضمن خیلی هم اپدیت های حجیمی نداره اینطوز که میگید! روزی نهایتا 4 یا 6 مگ! چون کسپر معمولا روزانه اپدیت ها رو فشرده نمیکنه ولی اویرا فشرده میکنه با پسوند vdf و نود 32 فشرده میکنه با پسوند ver ولی کسپر روزانه فشرده نمیکنه به همین دلی هم حجم اپدیت زیاده و هم اینکه اگر همین الان بزنی اپدیت و اپدیت شد 1 دقیقه دیگه هم بزنی بازم چند کیلو بایت میگیره! در صورتی که نود و .... این طوری نیست!
    سلام دوست عزیز.
    منظورتون رو از:هیچ وقت ورژن 9.... نمیشه ورژن 9.0.0.736
    نفهمیدم
    اینم منبع از سایت شرکت:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    درضمن یکی از دلایل ایجاد کردن ورژن جدید برای کاربران جدیدی است که به محصولات این شرکت روی میارن تا مجبور نباشن ورژن قدیمی که باگ داره رو نصب و با آپدیت کردن باگ هاش رو فیکس کنن.
    اگه شما از کسپرسکی استفاده کرده باشین بضعی موقع ها بعد از آپدیت پیغام برای ریست کردن کامپیوتر میده که برای این هست که ماژول های جدید نیاز به ری استارت برای اجرا شدن دارند.(مثل خیلی از درایور ها)
    حداقل یکی از لینک های بالا رو بادقت بخونید.

15. 2 کاربر از morteza-stfu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •