تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 8 اولاول ... 345678 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 77

نام تاپيک: جمع بندی تاپیک اقتصادی ترین پاکت پی سی Samsung B7300 Omnia LITE (خلاصه در صفحه اول)

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

راهي هست تا بشه صداي عكس گرفتن رو قطع كرد؟
    بله که هست دوست عزیز
    روش قطع صدای دوربین امنیا لایت
    برای این کار شما باید اول با یه برنامه ادیت صدا یه فایل خالی درست کنی با فرمت wav (برای این کار یه new درست کن و همون رو save کن) حالا همون فایل رو به گوشی انتقال بده و با برنامه resco explorer وارد پوشه ویندوز بشو دکمه find رو بزن " اگه میخوای صدا فوکوس یا شاتر رو قطع کنی" همونو تایپ کن و دکمه find رو بزن روی فایل شاتر یا فوکوس کلیک کن و یه کپی ازش بگیر تا موقعی که خواستی به حالت قبل در بیاد بتونی جایگزین کنی ، حالا برو جایی که بک آپ گرفتی و اسم فایل رو کپی کن و بزار برای اون فایل بی صدا. حالا همین فایل بی صدا که اسمش دقیقا شده مثل فایل اصلی رو به پوشه ویندوز CUT کن دقت کن که برای بار اول باید cut کنی و حالا لذت ببر!
    نویسنده osmaan

2. 3 کاربر از osmaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

---------- Post added at 03:42 AM ---------- Previous post was at 03:39 AM ----------

[/COLOR]بهترین فارسی ساز بدون مشکل عالی عالی بدون مشگل
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و کیبورد فارسی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در اخر هنگامه نصب بهتر که فقط کیبورد eng , far را فعال کنید در تنضیمات main
    و در options گزینه های protrait , landscape را show bar انتخاب کنید و از ارسال پیامک فارسی لذت ببرید
    اشکان جان این لینکی که گذاشتید به صورته زیپه برای ازاد کردنش کد میخاد میشه کدشرو بزارید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اشکان جان این لینکی که گذاشتید به صورته زیپه برای ازاد کردنش کد میخاد میشه کدشرو بزارید.
    فکر کنم این رمزش باشه
    با توجه به سایتش
    4pda.ir

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

باتشکر دوسته عزیز
    از یه جای دیگه این برنامرو دانلودش کردم ولی الان مشکلم اینه که میدونم باید تو ی حافظه ی اصلی نصب بشه ولی نمیدونم چه جوری باید این کارو بکنم .و حافظه ی اصلی دقیقا کدوم قسمت میشه و وقتی فابلای برنامرو تو ی حافظه ی اصلی ریختم باید از توی گوشی نصب کنم رو ویندوز فون یا اینکه از تو خوده پی سی.

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

باتشکر دوسته عزیز
    از یه جای دیگه این برنامرو دانلودش کردم ولی الان مشکلم اینه که میدونم باید تو ی حافظه ی اصلی نصب بشه ولی نمیدونم چه جوری باید این کارو بکنم .و حافظه ی اصلی دقیقا کدوم قسمت میشه و وقتی فابلای برنامرو تو ی حافظه ی اصلی ریختم باید از توی گوشی نصب کنم رو ویندوز فون یا اینکه از تو خوده پی سی.

سلام.

اگر فایل دریافتی تون که باید نصب بشه فایل Cab هست بریز تو گوشی و سپس روش کلیک کن هنگام نصب از شما میپرسه که تو حافظه اصلی نصب کنم یا توی استورج کارت و شما همون حافظه اصلی رو انتخاب کن.اگر هم فایل Exe هست باید اکتیو سینک رو روی PC تون داشته باشید (برای ویندوز های 7 و ویستا باید مایکروسافت دیوایس سنتر رو داشته باشید) وقتی گوشی با برنامه اکتیو سینک به کامپیوتر سینک باشه و شما رو فایل Exe کلیک کنی از توی کامپیوتر ,برنامه شروع میکنه به نصب و سپس رو گوشی به شما پیغام میده که کجا نصب کنه و با انتخاب مموری اصلی ادامه کار رو میدید.

7. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام.

اگر فایل دریافتی تون که باید نصب بشه فایل Cab هست بریز تو گوشی و سپس روش کلیک کن هنگام نصب از شما میپرسه که تو حافظه اصلی نصب کنم یا توی استورج کارت و شما همون حافظه اصلی رو انتخاب کن.اگر هم فایل Exe هست باید اکتیو سینک رو روی PC تون داشته باشید (برای ویندوز های 7 و ویستا باید مایکروسافت دیوایس سنتر رو داشته باشید) وقتی گوشی با برنامه اکتیو سینک به کامپیوتر سینک باشه و شما رو فایل Exe کلیک کنی از توی کامپیوتر ,برنامه شروع میکنه به نصب و سپس رو گوشی به شما پیغام میده که کجا نصب کنه و با انتخاب مموری اصلی ادامه کار رو میدید.
    دوسته عزیز از اینکه به پستای من پاسخ میدید تشکر میکنم.
    من فایله Microsoft_Arabizer_20091128 ر از سایته 4PDA.IR دانلود کردم ولی متاسفانه فایلی که گذاشتن برای دانلود نهCAB ونهEXE است .فایله دریافتی من xml.

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

دوسته عزیز از اینکه به پستای من پاسخ میدید تشکر میکنم.
    من فایله Microsoft_Arabizer_20091128 ر از سایته 4PDA.IR دانلود کردم ولی متاسفانه فایلی که گذاشتن برای دانلود نهCAB ونهEXE است .فایله دریافتی من xml.
    سلام.

شما احتمالا" فایل رو اکستراکت میکنید و فایل دریافتی تون همون Cab هست منتها بازم به احتمال زیاد برنامه وین Rar دارید و تنظیماتش اینه که فایلهای Cab رو هم اکستراکت کنه واسه همین اونو با آیکون Rar میبینید و اکستراکتش میکنید.فایل رو قبل از باز کردن کپی کنید تو گوشیتون ببینید فایل اجرایی میشه یا نه.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

الان برنامه ی فارسی سازو ریختم ولی ازمن نپرسید تو کدوم حافظه بریزم(البته گوشی من حافظه ی جانبی نداره)ممکنه دلیلش این مسئله باشه..اما برنامه ریخته شد و خوب هم داره کار میکنه ولی سرعت تو ی قسمته مسیج ها که میرم خیلی اومده پایین.

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

الان برنامه ی فارسی سازو ریختم ولی ازمن نپرسید تو کدوم حافظه بریزم(البته گوشی من حافظه ی جانبی نداره)ممکنه دلیلش این مسئله باشه..اما برنامه ریخته شد و خوب هم داره کار میکنه ولی سرعت تو ی قسمته مسیج ها که میرم خیلی اومده پایین.
    خصوصیت اکثر فارسی ساز ها همینه... شما سعی کنید اونی که با گوشی شما سازگاره رو پیدا کنید

12. این کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه vahid_d's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

شما به اين تاپيك ميگين جمع بندي؟؟؟ مديران محترم يه فكري به حال اينجا بكنن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •