تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 72 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 714

نام تاپيک: تاپیک مربوط به راهنمایی و مشکلات LCD سامسونگ سری C630/650

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

به خاطر این میگم نمی ارزه اگه full hd نخونه که بالاخره می خوام 4تا دونه فیلم باهاش ببینم!اونوقت اگه نخونه باید برم یکی از همین player ها رو بگیرم.اونوقت چه فرقی میکنه با اینکه برم یک تلویزیون بگیرم که usb نداره و قیمتشم ممکنه خیلی ارزونتر باشه؟
    اگه در جمع بندی اشتباه کردم لطفا بگید!!
    دوست عزيز هيچ مشكلي با فرمت هاي hd نداره اعم از mkv و ultra divx و ts و wmv كه فايلهايي معمولا با كيفيت دارند و همچنين توي فرمتهاي ديگه 3gp ,dat ,mpeg و....
    نگران نباشيد اين سري مستنده اي 1080P bbcplaneth earth كا يكم مشكل داره شما ميتونيد هر مدل ديگه هاي با همون مشخصات 1080p و dta و h264 رو پخش كنيد

2. 5 کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

HD و Fll HD بودن یا نبودن رزولوشن یه فیلم نباید برای پنلی که رزولوشن FullHD داره مهم باشه اگر بعضی از فایلهای FullHD روی USB این پنل با مشکل پخش میشه ممکنه به دلیل بیت ریت (Bit Rate ) بالای این فایلها باشه که پردازش قویتری میخواد.

4. 5 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

HD و Fll HD بودن یا نبودن رزولوشن یه فیلم نباید برای پنلی که رزولوشن FullHD داره مهم باشه اگر بعضی از فایلهای FullHD روی USB این پنل با مشکل پخش میشه ممکنه به دلیل بیت ریت (Bit Rate ) بالای این فایلها باشه که پردازش قویتری میخواد.
    مهدي جان در مورد فريم ريت اكثر فيلمهاي FULL HD نهايت 30FPS فرم هستند (فيلم هاي HD و FULL HD كه توي بازار رايج هستند)يا تا جايي كه من خاطرم هست وميبينم
    ولي در مورد ريپ اين سري 1080P مستند BBC فكر ميكنم كدكي كه ريپ شده از فايل BLUERAY اصلي قابل خوندن نيست براي اين سري از USB

6. 4 کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه FARSHAD_DIGITAL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام به همه دوستان.از مدلهای سریC کدومشون DIGITAL TUNER دارند؟توی این سری هم آسیایی واروپاییش فرق دارند؟

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

این لیست فرمتها و بیت ریت و فریم ریتی هست که USB سامسونگ C650 پشتیبانی میکنه فریم ریت و بیت ریت بالاتر از مقادیر این جدول توسط این پنل هندل نمیشه.

منبع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

9. 9 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

راستش من موقعی که B690 داشتم، خرید یه پلیر رو تو اولویت اول گذاشته بودم اما بعد که از این سری C خرید کردم (درحال حاضر C550) خرید پلیر رو فراموش کردم. چون اغلب فایهای رایج اجرا میشه و تعداد انگشت شماری که مشکل داره هم تا حد زیادی به راحتی قابل برطرف کردنه .

هرچند قابلیت پخش فایلها تو سری C نسبت به B خیلی کاملتر شده اما کاستی هایی هم پیدا کرده. مثلا همون روز اول متوجه شدم که دوتا از شوهای ایرانی که تو B690 مشکلی نداشت تو سری جدید صداش پخش نمیشه که مجبور شدم صداشو تبدیل کنم.

مورد دیگه مربوط به فیلم I am legend بود که B690 اون پخش میکرد اما با یه جلو عقب کردن صداش قطع میشد و خش خش شدید میکرد. همین فیلم تو سری جدید اصلا صداش در نمیومد که باز هم به ناچار صداشو تبدیل کردم.

بدترین مورد فیلم دزدان جزیره کارائیب بود که B690 اون بدون صدا پخش میکرد اما سری C اصلا تصویرشم نمیاره که برام عجیب بود.

نکته ای که تو سری C دیدم اینه که بعضی از فیلمهایی که پخش نمیکنه رو تو لیست، صحنه ای از فیلمو تو آیکونش نشون میده. یعنی اینکه تونسته فرمت فیلمو بخونه. این مورد تو فارومای خارجی هم بهش اشاره شده. دلیلی که اونا اورده بودن این بود که این فیلما قابلیت پخش دارن اما چون سامسونگ لیسانسشونو نخریده پخششو محدود کرده. دارن دنبال راهی میگردن که بشه با -- کردن تلوزیون این قابلیت پخشو فعال کرد که امیدوارم زودتر موفق بشن

11. 5 کاربر از kaveh_d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام به همه دوستان.از مدلهای سریC کدومشون DIGITAL TUNER دارند؟توی این سری هم آسیایی واروپاییش فرق دارند؟
    من مدلای اروپایی این سری رو ندیدم اما توصیه من اینه که مدلای اروپایی رو نخرید. چون قطعاتش تو ایران گیر نمیاد و هر کدوم از برداش مشکلی براش پیش بیاد باید تلوزیونو بندازید دور.

مثلا یکی از دوستام یه 46B650 از بانه گرفت که بعد نیم ساعت برد TFT سوخت. برد سام سرویس با 250 تومن ردیف شد. طرف بهش گفته بود اگه مدل اروپایی بود بردشو نداشت که براش عوض کنن.

13. 2 کاربر از kaveh_d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

C630 یا C650 توانایی RECORD رویUSB داره؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

C630 یا C650 توانایی RECORD رویUSB داره؟
    هيچكدومشون اين توانايي رو ندارند

16. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض C650 RECORDING

هيچكدومشون اين توانايي رو ندارند
    ازدوستان کسی راه حل

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •