تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 10 اولاول ... 345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 98

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Apocalyptica

آخر فروم باز amin_fixfox's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

صحبت از عکس هنری شد!

من عاشق این عکسم:

اینم سلوی محبوب مانینن:

اینو اواخر سال 2007 ساخت و تا حالا توی 7~8 تا کنسرت ازش استفاده کرده.

2. 4 کاربر از amin_fixfox بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

به ! عجب چیزی ساخته لامصب ! ... خیلی خوفه ! این ادم واقعا خیلی عجیبه ! ... کارش درسته واقعا ! ...
    برو بکس گروه Eicca Perttu paavo... بگن از این cello های اسپیشال براشون بسازه !

*** راستی در مورد اون موضوع اره 100% .... من اونجا اشتباه کردم ! ... البته اون خانومه که کلا سوتی دادم ولی قیافش خدایی بعضی جاها ...
    در مورد Fareway هم که بله سازنده perttu هست تو ویکی دیدم ... حالا امین باز بگو این perttu لوس هست کجاش لوسه ؟! راستی FARAWAY هم سازندش perttu هست یا Eicca ? ...
    خدایی خیلی باهاش حال میکنم ... جای antero جانت اومد تو گروه سال 99 !

اینم یه عکس ازش :

Last edited by a.z.p.z; 19-04-2010 at 16:21.

4. این کاربر از a.z.p.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amin_fixfox's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برو بکس گروه Eicca Perttu paavo... بگن از این cello های اسپیشال براشون بسازه !

در مورد Fareway هم که بله سازنده perttu هست تو ویکی دیدم ... حالا امین باز بگو این perttu لوس هست کجاش لوسه ؟! راستی FARAWAY هم سازندش perttu هست یا Eicca ? ...
    خدایی خیلی باهاش حال میکنم ... جای antero جانت اومد تو گروه سال 99 !
    *کل سلوهای گروه رو مانینن میسازه! ولی بهرحال باید مال خودش یه جور دیگه باشه!
    راستی Perttu به سلوی آبی علاقه داره
    Paavo به سلوی مشکی
    در مورد Eicca نمی دونم!

*Faraway رو Eicca ساخته!
    ولی Perttu لوسه دیگه! حداقل وقتی به مانینن نگاه میکنم Perttu لوسه
    ولی خداییش خیلی سلیست ماهریه. خصوصا آهنگ های کلاسیک رو خیلی خوب اجرا میکنه.

6. 3 کاربر از amin_fixfox بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز musketeer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

بسی حال نمودیم دمتون جیز

میگم یک لینکی نیست همه ی آهنگاش با هم؟

یا نمیدونم درخواست درستی هست یا نه... کسی نیست بتونم آهنگا رو ازش بگیرم یک جوری؟

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

دوست من فول البوم گروه در تاپیک قرار داره تعدادی تک ترک هم هست میتونی به راحتی دانلود کنی ! ..
    ................................................
    *** اره CELLO هارو مانین میسازه منظورم این بود که به صورت اسپیشال براشون CELLO هارو بسازه برا خودشم متفاوت باشه !
    در مورد Paavo میدونستم مشکی علاقه داره اما perttu رو نمیدونستم ابی !! ...

* داداش به شخصیتشون زیاد کار نداشته باش ! مهم کارها و فعالیت افراد هست که perttu رو من تو نوازندگی خیلی قبول دارم گرچه تو کار ساخت اهنگ به پای Eicca نمیرسه ! ... و این نکته رو هم اضافه کنم کارهای زیادی رو همین Eicca ساخته و به نظرم هم اهنگ ساز خوبی هست و هم اینکه نوازنده خوبی هست ! ...
    Paavo هم خوب کار میکنه اما به اون صورت مثل eicca و perttu نیست ! ...
    دادا این مانین رو زیاد بهش گیر نده تو گروه نیست فقط تو کنسرت ها میاد یه نوازندگی میکنه و گرد خاک به پا میکنه ! ...

9. 3 کاربر از a.z.p.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

دوستان یه کار جدید تو این تاپیک هم گذاشتم گفتم در اینجا هم قرار داده باشم حتما ببینیدش و اگه این کارو ندارید حتما دانلود کنید ! ...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

11. 2 کاربر از a.z.p.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

11 Eicca

سلام دوستان ... از امشب به مرور اطلاعاتی مختصر از اعضای گروه براتون قرار میدم امیدوارم مفید باشه و لینک این مطالب تو پست اول قرار میگیره و به زودی یه کار جدید هم در تاپیک قرار میدم ...

ابتدا اطلاعاتی درباره Eicaa :

نام کامل : Eino Matti Toppinen که ملقب شده به Eicca" Toppinen ...
    متولد 5 آگوست سال 1975 و 34 سال سن داره ...او 2 خواهر و 2 برادر هم داره .
    او یه سلیست فنلاندی هست و سبک کاریش هم cello rock وcello metal و symphonic metal هست .
    Eicca علاوه بر اینکه یک سلیست ماهر هست نوازنده درام و پیانو نیز هست همچنین یک producer و song writer هم هست !

او همچنین موسس گروه Apocalyptica هست و هم سلیست ماهری هست و همچنین سازنده (producer ) گروه میباشد.
    Eicca در سال 95 گروه رو تشکیل میده ( موسس اصلی گروه ) به همراه paavo lotjonen مانین و max lilja ... که به غیر از Paavo بقیه از گروه جدا میشن در سال های 2002 و 99 .

او در همون اوایل دانش اموز یه اکادمی بود و کسی نبود که پول زیادی داشته باشه و همراه گروه وقتی وقت استودیو میگرفتند مجبور بودن از صبح تا شب اونجا تمرین بکنن و کاراشون رو برای البوم بسازن چون پول زیادی نداشتند ! ...
    او پس از اینکه فارغ التحصیل شد دوست داشت در ارکسترهایی مثل ارکستر سمفونیک رادیویی و avanti کار انجام بده ... او همچنین عضو موسس cellosextet آکادمی سیبلیوس هست !

بالاخره او پس از تلاش های زیاد همراه دوستانش تونستند سال 96 اولین البوم خودشون که کاور کارهای متالیکا بود رو ریلیز بکنند که البته تبدیل نت ها کار راحتی نبود ولی این کارو کردن و البوم موفقی هم شد و کسی فکر نمیکرد که بشه با ویالون سل همچین کاری کرد ! ...

در سال 99 نیز perttu عضو جدید گروه شد و به جای مانین اومد . در سال 2002 هم
    max lilja گروه رو ترک میکنه .
    همچنین Eicca کارهایی رو در اجراهای تئاتر در فنلاند نیز انجام داده و یک سری موسیقی متن رو هم برای آن ساخته .
    او در 2007 موسیقی متن فیلم فنلاندی
    Musta Jää (سیاه و سفید روی یخ) را نوشت و آن کار نامزد بهترین موسیقی متن در فنلاند شد و سرانجام در 3 فوریه 2008 تونست جایزه رو ببره .

او در ماه دسامبر 2007 به دعوت ریاست جمهوری در مراسم روز استقلال حاضر شد و مصاحبه هایی از او و همسرش kirsi انجام شد .

او در سال 1997 ازدواج کرد و صاحب دو فرزند در سال 99 و 2002 شد .

13. 4 کاربر از a.z.p.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAMAN-JEEZY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.اولا از بابت معرفی گروه خیلی خیلی ممنونم.واقعا حسرت میخورم که چرا زودتر باهاشون اشنا نشدم.یه درخواست داشتم:آهنگایی که تو مایه های nothing else matters زدن رو میتونین معرفی کنین؟ممنون

پروفشنال dampayi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    همین دور و ورا

پيش فرض

سلام.اولا از بابت معرفی گروه خیلی خیلی ممنونم.واقعا حسرت میخورم که چرا زودتر باهاشون اشنا نشدم.یه درخواست داشتم:آهنگایی که تو مایه های nothing else matters زدن رو میتونین معرفی کنین؟ممنون
    سلام
    با اجازه دوستان ..
    اگه منظورتون از مایه!! ریکاوری های متالیکاست a.z.p.z عزیز کل آلبوم رو گذاشتند ...
    اینجا:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

16. 2 کاربر از dampayi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

11

فکر کنم منظور دوستمون فرق میکرد چون کاوری که اون البوم کردن ممکنه از کاراش خوشتون نیاد ...
    اما تو همون مایه که بازم کاور کارهای متالیکا هست unforgiven رو حتما دانلود بکن :

http://www.4shared.com/audio/NNmw3Whn/04_The_Unforgiven.html

18. این کاربر از a.z.p.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •