تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 32 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 316

نام تاپيک: تجربیات شما در یاد گرفتن زبان انگلیسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه AliTavakoli7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد، ایران

پيش فرض

Kamelan movafegham. albate dar sotoohe ebtedaee.

در آغاز فعالیت fcb1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض معرفی آموزشگاه زبان

حالا که دارین در مورد همه چی صحبت میکنین.........
    اگه میشه به معرفی چند موسسه آموزشی خوب بپردازین تا بتونیم درکناراین مسائل ازاونها استفاده کنیم.
    باتشکر

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    ┼ پایتخت ┼

12

حالا که دارین در مورد همه چی صحبت میکنین.........
    اگه میشه به معرفی چند موسسه آموزشی خوب بپردازین تا بتونیم درکناراین مسائل ازاونها استفاده کنیم.
    باتشکر

ببینید کلا یادگیری زبان بستگی به خود ادم داره(مخصوصا تو سطوح بالا) و اینکه روزی چقدر کار کنه ....

علاقه هم خیلی مهمه.

استاد ما می گفت 70 درصد کار با دانش اموزه...راست هم میگه چون کتاب هایی که اموزگاه به ما درس میدن رو خودمون هم می تونیم بخونیم ...

4. این کاربر از ++morteza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hfj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    On the Earth

پيش فرض

حالا که من رسیدم به سطح Intermediate ، استاد ما یه چیزی رو اعتراف کرد و گفت که لزوماً به کلاس احتیاجی نیست!
    اون گفت : هیچ چیزی به اندازه‌ی گوش کردن به Short Stories برای تقویت زبان خارجی موثر نیست !
    یعنی هر چهار تا مهارت Listening، Speaking، Reading، Writing رو بصورت همزمان، تقویت می‌کنه !
    درسته که شما چیزی نمی نویسید و صحبت نمی کنید، اما این مهارت ها هم بطور ناخودآگاه تقویت میشه.

حالا راهکار من :
    من از زمان های مُرده‌ استفاده می‌کنم .. مثلاً صبح‌ها وقتی با اتوبوس دارم میرم سر کار، با هندزفری موبایل، این داستان‌های کوتاه رو گوش میدم و ازش لذت می برم..
    شب‌ها هم وقتی دارم برمی‌گردم خونه، دوباره توی اتوبوس از این فرصت طلایی استفاده می‌کنم..
    کلاس های زبانم رو هم روزهای جمعه ثبت نام کردم (به دلیل اینکه در طول هفته سر کار میرم)

آری عزیزان من !

از وقت های مُرده استفاده کنید :

1- توی اتوبوس، تاکسی، مترو، آژانس و ... (مخصوصاً توی ترافیک )
    2- مواقع انتظار در صف‌های گوناگون
    3- مواقع پیاده روی
    4- وقتی حوصله‌تون توی خونه سر میره! به جای اینکه از این اتاق به اون اتاق برید، بشینید با کامپیوتر (یا هر وسیله‌ی دیگه) از فرصت‌های طلایی زندگیتون استفاده کنید.
    5- به جای دیدن سریال های بی سر و ته (که از بعضی کانال ها پخش میشه و ندیدنش بهتر از دیدنش هست!) چهار تا دونه لغت یاد بگیرید! مطمئن باشید چیزی ازتون کم نمیشه.
    خلاصه اینکه از اون جایی که زندگی داره به سرعت برق و باد تموم میشه و این ثانیه‌ها دیگه بر نمی‌گرده، بهتره قدر وقتمون رو بیشتر بدونیم..

خوشبختانه برای هر سطحی از زبان، کتاب‌های Short Story وجود داره ..
    دیگه بقیه‌اش با شما ..
    سعی کنید خودتون مدیر خودتون باشید
    Last edited by hfj; 14-10-2010 at 00:34.

6. 12 کاربر از hfj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Sha7ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Airstrip One

پيش فرض

حالا که من رسیدم به سطح Intermediate ، استاد ما یه چیزی رو اعتراف کرد و گفت که لزوماً به کلاس احتیاجی نیست!
    اون گفت : هیچ چیزی به اندازه‌ی گوش کردن به Short Stories برای تقویت زبان خارجی موثر نیست !
    یعنی هر چهار تا مهارت Listening، Speaking، Reading، Writing رو بصورت همزمان، تقویت می‌کنه !
    درسته که شما چیزی نمی نویسید و صحبت نمی کنید، اما این مهارت ها هم بطور ناخودآگاه تقویت میشه.

حالا راهکار من :
    من از زمان های مُرده‌ استفاده می‌کنم .. مثلاً صبح‌ها وقتی با اتوبوس دارم میرم سر کار، با هندزفری موبایل، این داستان‌های کوتاه رو گوش میدم و ازش لذت می برم..
    شب‌ها هم وقتی دارم برمی‌گردم خونه، دوباره توی اتوبوس از این فرصت طلایی استفاده می‌کنم..
    کلاس های زبانم رو هم روزهای جمعه ثبت نام کردم (به دلیل اینکه در طول هفته سر کار میرم)

آری عزیزان من !

3- مواقع پیاده روی
    4- وقتی حوصله‌تون توی خونه سر میره! به جای اینکه از این اتاق به اون اتاق برید، بشینید با کامپیوتر (یا هر وسیله‌ی دیگه) از فرصت‌های طلایی زندگیتون استفاده کنید.
    5- به جای دیدن سریال های بی سر و ته (که از بعضی کانال ها پخش میشه و ندیدنش بهتر از دیدنش هست!) چهار تا دونه لغت یاد بگیرید! مطمئن باشید چیزی ازتون کم نمیشه.
    خلاصه اینکه از اون جایی که زندگی داره به سرعت برق و باد تموم میشه و این ثانیه‌ها دیگه بر نمی‌گرده، بهتره قدر وقتمون رو بیشتر بدونیم..

دیگه بقیه‌اش با شما ..
    دوست من شما کتاب خاصی سراغ داری تهیه کنیم؟ این کتاب ها با فایل صوتی هستن؟

پروفشنال hfj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    On the Earth

پيش فرض

دوست من شما کتاب خاصی سراغ داری تهیه کنیم؟ این کتاب ها با فایل صوتی هستن؟
    بله، این کتاب ها همراه با CD صوتی هستن ..
    مثلاً سری کتاب های Oxford Bookworms که فایل های صوتی با کیفیتی هم دارن ..

9. 2 کاربر از hfj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال srh124's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    ايران زیبا

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کمممممممممممممککک
    من تو سایت بالا عضو شدم ولی هیچ نتیجه ای نمی گیرم
    به هر کی Hi میفرستم جوابش نمیاد.حتی وقتی اسم خودم رو هم سرچ می کنم نمیاره.
    واسه شما هم همین جوره؟
    کسی سایت بهتری میشناسه برای پیدا کردن native speaker ؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه BoOghz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

درضمن من سایت خیلی خوبی رو بهتون معرفی میکنم که اگه از دوستان پایه باشن توی یه قسمتیش با هم همکاری میکنیم و گسترش میدیم؟!
    eslpod.com
    این سایت،توسط اقای جف مک کولان اداره میشه که دکترای زبان شناسی داره و از لس انجلس برنامه پخش میکنه!!برنامه هاش فایل های صوتی سبک و چند دقیقهای هستن که مکالمه های جالب و عمومی امریکایی رو میذاره....
    در قسمت اول،شما می شنوید خود مکالمه رو و بعدش هم در قسمت دوم،میشینه یک به یک کلمات کلییدی و جدید متن رو براتون خیلی رووووون توضیح میده! سطح مکالماتش هم کم کم بالا و بالاتر میره و در حدی که الان من مقاله ی 601 رو نمی تونم کامل بفهمم ولی فایل مثلا 300رو بدون مشکل متوجه شدم!
    من با این فایل ها خیلی کار کردم (حجدود یه ماه!) و واقعا خیلی موثرن....[/QUOTE]

از معرفی سایت eslpod خیلی ممنون ولی ممکنه یکم راجب طرز گرفتن این پادکست ها توضیح بدین ؟
    تا اونجا که به وسیله iTunes دانلود میسه را پیش رفتم ولی تو اجراش مشکل دارم
    باید ان لاین باشیم تا اجرا بشه ؟ text هر پادکستو باید از کجا بگیریم ؟ لطفا راهنماییم کنین
    Last edited by BoOghz; 16-11-2010 at 00:15.

12. این کاربر از BoOghz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

این سایتی که دوستمون معرفی کرد واقعا عالیه مخصوصا برای کسانی که درر سطح متوسط هستند
    آقای جف مک کولن دکترای زبان شناسی داره و هر ایمیلی که بهش یزنین سریع جواب میده

طرز گرفتن فایل ها خیلی راحته و کافیه دکمه دانلود رو بزنین . البته فیل ها از شماره 12 به بعد موجودن.
    متن راهنما شون رایگان نیست ولی خود فایل ها جوری ساخته شده اند که متنشون به عنوان زیر نویس درون خود فایل صوتی موجوده.
    از این سایت هم میتوانید متنشون رو به صورت فایل متنی دریافت کنین

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    درضمن من سایت خیلی خوبی رو بهتون معرفی میکنم که اگه از دوستان پایه باشن توی یه قسمتیش با هم همکاری میکنیم و گسترش میدیم؟!
    eslpod.com
    این سایت،توسط اقای جف مک کولان اداره میشه که دکترای زبان شناسی داره و از لس انجلس برنامه پخش میکنه!!برنامه هاش فایل های صوتی سبک و چند دقیقهای هستن که مکالمه های جالب و عمومی امریکایی رو میذاره....
    در قسمت اول،شما می شنوید خود مکالمه رو و بعدش هم در قسمت دوم،میشینه یک به یک کلمات کلییدی و جدید متن رو براتون خیلی رووووون توضیح میده! سطح مکالماتش هم کم کم بالا و بالاتر میره و در حدی که الان من مقاله ی 601 رو نمی تونم کامل بفهمم ولی فایل مثلا 300رو بدون مشکل متوجه شدم!
    من با این فایل ها خیلی کار کردم (حجدود یه ماه!) و واقعا خیلی موثرن....
    از معرفی سایت eslpod خیلی ممنون ولی ممکنه یکم راجب طرز گرفتن این پادکست ها توضیح بدین ؟
    تا اونجا که به وسیله iTunes دانلود میسه را پیش رفتم ولی تو اجراش مشکل دارم
    باید ان لاین باشیم تا اجرا بشه ؟ text هر پادکستو باید از کجا بگیریم ؟ لطفا راهنماییم کنین[/QUOTE]
    Last edited by mohiaj67; 23-11-2010 at 12:17.

14. این کاربر از mohiaj67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

حالا راهکار من :

آری عزیزان من !

3- مواقع پیاده روی

دیگه بقیه‌اش با شما ..
    سلام
    شما لغات انگلیسی رو چه جوری یاد میگیرین؟
    به نظرتون بهترین راه چیه؟ فلش کارت؟ آیا استفاده از دیکشنری انگلیسی به فارسی اشکال داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •