تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 17 اولاول ... 34567891011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 170

نام تاپيک: تاپیک مخصوص creative zenxfi 2

داره خودمونی میشه kian00sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اقا من امروز هرچی ریکورد میکنم سیو میشه ولی نمیدونم کجا میره همیشه میرفت تو قسمت ضبطها ولی امروز هر چی سیو میشه ولی اونجا نمییره البته سیو میشه ولی نمیدونم کجا میره کمک کنید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اگه مییشه دوستان درباره مثلا ZEN Mosaic هم یه تایپیک اختصاصی بزنن سری ای زد 300.میخوام بخرمش

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اگه مییشه دوستان درباره مثلا ZEN Mosaic هم یه تایپیک اختصاصی بزنن سری ای زد 300.میخوام بخرمش
    این تاپیک سر این قضیه ایجاد شد و رونق گرفت که یه دفعه عده ای از دوستان همزمان xfi خریدن.. (من [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چند خطی در مورد مفهوم hype که در ارتباط با همین مساله هست توضیح دادم) ...

طبیعتاً یه همچون تاپیکی که مدنظر شماست هم نیاز به یه همچون کاربرها و شرایطی داره .. xfi2 محصول flagship کریتیو محسوب میشه (یعنی محصول مهم اغلب در رده متوسط و گرون که کمپانی بیش از بقیه محصولاتش روش مانور میده و انتظار فروش بالایی رو از قبل اون داره) . موزائیک در رده زیر متوسط محسوب میشه که کریتیو همیشه محصولات مطمئنی در این بازه داده بیرون، اما خب محصولات جمع و جور تر، hype شون هم کمتره.
    اقا من امروز هرچی ریکورد میکنم سیو میشه ولی نمیدونم کجا میره همیشه میرفت تو قسمت ضبطها ولی امروز هر چی سیو میشه ولی اونجا نمییره البته سیو میشه ولی نمیدونم کجا میره کمک کنید؟
    مشکلات ضبط صدا اصولاً با ریختن دوباره firmware حل میشه..

4. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت hooman_ss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوست عزیز شما میگی ممکنه عمرش به نصف کاهش پیدا کنه . من میگم 1 ساعت گوش دادم با volume 15 بقیه روز فقط روشن بود اصلا بهش دست نزدم . شما میگی مشکلی نداره؟میشه شیوه استفاده خودتونو بگین؟
    Last edited by hooman_ss; 20-02-2010 at 00:21.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

[B]سلام..منم امروز رفتم و این دستگاه حرفه ای رو گرفتم..فقط..گارانتیش باسه من سیب زرد هست...
    اداپتور و کیفش رو هم نداشت..اگه ممکنه یه فروشگاه بگید تا تهیه کنم...فروشگاه شاپ داره ولی معلوم نیست چطوری باید سفارش بدی....
    همجنین روش اپدیت فرمویور را هر کی بلده یه کلاس باسه ما بزاره..

همچنین اگه اهنگی رو میشناسید که کیفیتش محشر باشه مثلا دالبی لینک دانلودشو بدید..
    مرسی

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

[B]سلام..منم امروز رفتم و این دستگاه حرفه ای رو گرفتم..فقط..گارانتیش باسه من سیب زرد هست...
    اداپتور و کیفش رو هم نداشت..اگه ممکنه یه فروشگاه بگید تا تهیه کنم...فروشگاه شاپ داره ولی معلوم نیست چطوری باید سفارش بدی....
    همجنین روش اپدیت فرمویور را هر کی بلده یه کلاس باسه ما بزاره..

همچنین اگه اهنگی رو میشناسید که کیفیتش محشر باشه مثلا دالبی لینک دانلودشو بدید..
    مرسی
    بهتر بود با گارانتی های اصلی تر مثل شاب یا رایان بدر می گرفتی . اما بهرحال الان دیگه گذشته .. ایشالا نیازی به گارانتی پیدا نکنی و اگه هم موردی پیش اومد، گارانتی ات رسیدگی کن .. مشکلی نیست..

//

برو پاساژ ایران دوتا نمایندگی کریتیو داره .. یا پاساژ پایتخت، اونجا هم یه نمایندگی خوب داره کریتیو (طبق دوم - از پله برقی که میای بالا دست چپ برو چند قدم) .. لوازم جانبی اگه گیر بیاد اینا دارن.

//

کافیه بری توی سایت کریتیو، از بخش products دستگاه رو انتخاب کنی .. یه فایل در حد 2-3 مگ هستش که دانلود می کنی .. بعد در حالیکه دستگاهت رو وصل کردی به PC ، اون فایل رو اجرا می کنی...

توجه کن که اصولاً توصیه میشه که تا دستگاه رو خریدی، نری سراغ آپدیت FW ... منتظر بمون مشکلی پیش بیاد، بعد .. بهرحال گاهی دردسر خاص خودش رو پیش میاره که قابل حله، اما بهرحال، دردسره! .. باز میل خودته..

//

برای دالبی شنیدن، باید پلیرت بتونه خروجه دالبی بده و هدفونت بتونه دالبی پخش کنه .. شما همچین شرایطی رو مهیا کردی؟
    دوست عزیز شما میگی ممکنه عمرش به نصف کاهش پیدا کنه . من میگم 1 ساعت گوش دادم با volume 15 بقیه روز فقط روشن بود اصلا بهش دست نزدم . شما میگی مشکلی نداره؟میشه شیوه استفاده خودتونو بگین؟
    کاش به دو سوال من هم جواب میدادی... پرسیده بودم که شما گفتی مشکل حل شد، آیا دوباره مشکل ایجاد شد؟ .. و ضمناً روش تست استاندارد رو اونجا گذاشته بودم، اون روش رو انجام دادی، نتیجه اش دقیقاً چند ساعت شد؟ ...

روش استفاده از پلیر به شکلی که عمر باتری طولانی بشه رو هم که قبلاً در همون پست لینک داده بودم..

توجه کن که اگه قرار باشه مشخص بشه که باتری دستگاه شما خرابه، باید جواب این سوالات رو بدونیم تا بتونی زودتر ببری اش گارانتی...

سوال: دستگاه رو روی حالت hold میذاری دیگه، نه؟ ...

8. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ali_ir_bsd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ایران زمین

پيش فرض

سلام

من هم امروز خریدم با گارانتی سیب زرد که دوستمون هم قبل من خریده ظاهرا گارانتی رایان بدر به هر حال ...

کافیه بری توی سایت کریتیو، از بخش products دستگاه رو انتخاب کنی .. یه فایل در حد 2-3 مگ هستش که دانلود می کنی .. بعد در حالیکه دستگاهت رو وصل کردی به PC ، اون فایل رو اجرا می کنی...

توجه کن که اصولاً توصیه میشه که تا دستگاه رو خریدی، نری سراغ آپدیت FW ... منتظر بمون مشکلی پیش بیاد، بعد .. بهرحال گاهی دردسر خاص خودش رو پیش میاره که قابل حله، اما بهرحال، دردسره! .. باز میل خودته..
    دوست عزیز من فایلی که گرفتم اینه اسمش ZENX-Fi2_PCFW_L22_1_11_01 حدود 40 مگابایت حجم داره خودشه یا نه .

دوست محترم لطف می کنی نحوه آپدیتش رو بیشتر توضیح بدی مثلا در خودش می شه اجراش کرد یا باید حتما وصل به دستگاه باشه و در کدوم پوشه باید اجراش کنیم یا اصلا نیاز به پوشه نیست .

دوست عزیز و بزرگوار توضیح بدی خیلیا استفاده خواهن برد مثل من زیادن هیچ سر در نمی یارن .

راستی همراش شارژر نبود شما یه شارژر خوب چی توصیه می کنی من تو بازار گشتی زدم اکثرا می گفتن فقط سونی داره اون هم 20 هزار تومن شما این مارک رو توصیه می کنید یا مارکهای دیگه هم هستن بهترو یا خوب و ارزانتر ...

منتظر یاری سبزتان هستیم .

دستتون درد نکنه .

در آغاز فعالیت hooman_ss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

کاش به دو سوال من هم جواب میدادی... پرسیده بودم که شما گفتی مشکل حل شد، آیا دوباره مشکل ایجاد شد؟ .. و ضمناً روش تست استاندارد رو اونجا گذاشته بودم، اون روش رو انجام دادی، نتیجه اش دقیقاً چند ساعت شد؟ ...

روش استفاده از پلیر به شکلی که عمر باتری طولانی بشه رو هم که قبلاً در همون پست لینک داده بودم..

توجه کن که اگه قرار باشه مشخص بشه که باتری دستگاه شما خرابه، باید جواب این سوالات رو بدونیم تا بتونی زودتر ببری اش گارانتی...

سوال: دستگاه رو روی حالت hold میذاری دیگه، نه؟ ...
    راستش این اتفاق برام نیفتاده بود . شاید اونوقت خوب تست نکرده بودم یا اینکه الان خیلی وضعش خرابه
    hold اصلا نمیدونم چیه

امروز یه اتفاق جالب افتاد . وقتی کارم با mp4 تموم شد خواستم خاموشش کنم هنگ کرد و تا الان به همون شکل هست . اون نوشته shut down رو صفحه هست اما خاموش نمیشه . حتی به کامپیوتر هم زدم درست نشد .تنها کاری که میشه کرد اینه که صبر کنم تا شارژش تموم شه.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تبریز، شهر اولین ها

پيش فرض

دوستان شاید یادشون باشه چند ماه قبل یه Zen 2 G گرفتم 95 تومن ولی حالا بد جوری تو خط X Fi2 رفتم.

دوستان قیمت در حال حاضر (هر دو گارانتی) همون 154 و 190 تومنه؟ من احتمالا مثل Zen با گارانتی رایان بدر بخرم.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

راستش این اتفاق برام نیفتاده بود . شاید اونوقت خوب تست نکرده بودم یا اینکه الان خیلی وضعش خرابه
    hold اصلا نمیدونم چیه

امروز یه اتفاق جالب افتاد . وقتی کارم با mp4 تموم شد خواستم خاموشش کنم هنگ کرد و تا الان به همون شکل هست . اون نوشته shut down رو صفحه هست اما خاموش نمیشه . حتی به کامپیوتر هم زدم درست نشد .تنها کاری که میشه کرد اینه که صبر کنم تا شارژش تموم شه.
    بهرحال من احساس میکنم نحوه کاربری شما در تموم شدن باتری بیشتر نقش داره تا اینکه مثلاً باتری مشکل داشته باشه یا ضعیف باشه...

//

hold : خب همین hold نقش زیادی داره در صرفه جویی باتری .. hold همون دکمه power (روشن/خاموش) دستگاهه که اغلب وقتی به طرف مخالف بکشی اش، بعد از چند لحظه صفحه نمایش خاموش میشه.. مال وقتیه که مثلاً دستگاه رو گذاشتی آهنگ پخش کنه و دیگه کاری اش نداری.. نمیخوای دست بهش بخوره.. به اسم lock هم شناخته میشه...

//

هنگ کردن دستگاه: لازم نیست منتظر بمونی تا شارژش تموم بشه.. کافی بود reset اش می کردی.. یه سوراخ کوچک کنار دستگاه هستش که نوشته reset .. کافیه یه سوزن ته گرد یا چیز مشابه فرو کنی توش برای چند لحظه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •