تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 17 اولاول ... 34567891011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 161

نام تاپيک: معرفي و مقايسه دوربين هاي فيلم برداري حرفه اي

داره خودمونی میشه trane2sfc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    همین جا!

پيش فرض

بنده هم اضافه می کنم که M10000 پاناسونیک از بهترین هاست و من این رو بر اساس تجربه می گم

اگه نباشه جاش خالی می مونه behrang_shadow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    لاهیجان

11

بنده هم اضافه می کنم که M10000 پاناسونیک از بهترین هاست و من این رو بر اساس تجربه می گم
    با عرض سلام خدمت این دوست عزیز،
    البته اگرچه دوربین MD10000 خوبه ولی از اون پایینتر فقط MD9000 هستش، و اصلاً تو رده حرفه ای جایی نداره.
    برای مراسم معمولی که کیفیت اصلا مد نظرنباشه مناسبه.

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

باز هم سلام
    از عزیزان هست که آموزش ( و یا اگه نبود کاتالوگ ) دوربین های حرفه ای رو داشته باشه؟ منظورم کار باهاشونه
    فرقی نمیکنه چه مدلی باشه. ( ترجیحا md10000 پاناسونیک یا سری hx کنن)
    خیلی ممنون
    با سلام
    توی پست های قبلی آدرس سایت های رسمی این دوربین ها رو گذاشتم، که کاتالوگ و یوزر مانوال اکثر آنها موجود و قابل دانلوده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستان سلام
    یه سوال
    دارایی من حدود 1.5میلیون هستش میخوام دوربین فیلمبرداری حرفه ای که هارد داشته باشه بخرم میتونم یاتوقع زیادیه
    لطفا راهنماییم کنین

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان سلام
    یه سوال
    دارایی من حدود 1.5میلیون هستش میخوام دوربین فیلمبرداری حرفه ای که هارد داشته باشه بخرم میتونم یاتوقع زیادیه
    لطفا راهنماییم کنین
    البته یه استاندارد یا معیار دقیق نداریم که مثلاً از فلان قیمت به بالا میشه "حرفه ای" و از فلان تا فلان قیمت هم میشه نیمه حرفه ای و ... اما اساساً اون چیزی که بهش میگیم Pro (حرفه ای) و مثلاً خیلی از دوربین هایی که در این تاپیک معرفی شده، بالای چند میلیون هستند ..

البته با 1.5 میلیون تومن شما میتونی یا دوربین HD خوب (هارد دار یا ذخیره روی کارت حافظه) بخری ... مثلاً سری XR سونی یا TMC300 پاناسونیک یا Vixia ی Canon.

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeedhashemee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

مهمترین بخش یک دوربین فیلمبرداری ابعاد ccd آن است.هر چقدر بزرگتر باشد کیفیت و وضوح دوربین هم بیشتر و قیمت ان هم به همان میزان بالاتر میرود.در دوربینهای آماتور این نسبت 1.4 و محدوده قیمت 200 تا 500 دلار رده بعدی 1.3 و محدوده قیمت 500 تا 1000 دلار بعضی از دوربین های این رده دارای ccd سه تایی هستند.رده نیمه حرفه ایی داری ccd بزرگتر و در ابعاد 1.3 تا 1.2 هستند و همه سه ccd دارند. قیمت این دوربینها بین 1000 تا 10000 دلار است. رده تمام حرفه ایی داری ابعاد 2.3 و محدوده قیمت 10000 تا 150000 دلار میباشد. در حقیقت هر زمان میخواهید دوربین بخرید فقط ابعاد ccd را نگاه کنید.1.3 بد نیست . ولی 1.2 بی نضیر است.اصلا 1.4 نخرید. از من به پرسید دوربین را فقط سونی بگیرید.

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    لاهیجان

11

مهمترین بخش یک دوربین فیلمبرداری ابعاد ccd آن است.هر چقدر بزرگتر باشد کیفیت و وضوح دوربین هم بیشتر و قیمت ان هم به همان میزان بالاتر میرود.در دوربینهای آماتور این نسبت 1.4 و محدوده قیمت 200 تا 500 دلار رده بعدی 1.3 و محدوده قیمت 500 تا 1000 دلار بعضی از دوربین های این رده دارای ccd سه تایی هستند.رده نیمه حرفه ایی داری ccd بزرگتر و در ابعاد 1.3 تا 1.2 هستند و همه سه ccd دارند. قیمت این دوربینها بین 1000 تا 10000 دلار است. رده تمام حرفه ایی داری ابعاد 2.3 و محدوده قیمت 10000 تا 150000 دلار میباشد. در حقیقت هر زمان میخواهید دوربین بخرید فقط ابعاد ccd را نگاه کنید.1.3 بد نیست . ولی 1.2 بی نضیر است.اصلا 1.4 نخرید. از من به پرسید دوربین را فقط سونی بگیرید.
    فکر میکنم دوربین های خانگی دارای CCD های کوچکتر از 6/1" هستند. (کیفیت بهترین دوربین های خانگی قابل مقایسه با کیفیت دوربینی مثل CANON GL2 با CCD 1/4 نیستند)
    خرید دوربین های با CCD 1/2 فقط برای مصارف حرفه ای توصیه میشه و برای موارد معمولی مثل مراسم یا سمینارها خیلی از نظر اقتصادی توجیهی نداره.
    تو ایران دوربین های سونی فراوان هستند ولی الزاماً بهتر نیستند، باید تو هر رده ای با دوربین های هم کلاس مقایسه بشن. مثلا اگه تصاویر گرفته شده با دوربین CANON XH-A1 رو با دوربین SONY Z5U مقایسه کنید، با اینکه دوربین کنن قدیمی تر و ارزانتر از سونی میباشد، دارای جزئیات و کیفیت تصویر به مراتب بهتری نسبت به دوربین سونی می باشد، دوربین های بسیار مطرح و با کیفیتی هم در برند های PANASONIC و JVC موجود می باشد.
    در دوربین هایی که لنز قابل تعویض دارند با بهتر شدن کیفیت لنز، کیفیت تصویر به مراتب بهتری خواهیم داشت(از نظر شارپنس و سایر مشخصات کیفی تصویر).
    Last edited by behrang_shadow; 17-01-2010 at 23:38.

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    لاهیجان

11 اشکالات سنسورهای جدید دوربین های سونی

چند ماهیه دارم به طور جدی دوربین های حرفه ای رو بررسی میکنم، تصمیم دارم تا آخر سال یه دوربین بگیرم.
    دوربین هایی که تو لیستم هستند : Canon XH-A1S و SONY Z5 OR EX1.
    از EX1 صرف نظر کردم چون هزینش خیلی بالا میزنه(با 2 تا باتری و 2 تا مموری 16 گیگ از توانم بالا میزنه و توجیه نداره)
    کنن خیلی بد گیر میاد که فوق العادست.
    تو جستجو هام در مورد دوربین های جدید سونی که سنسور CMOS دارن مطالبی دیدم که احتمال زیاد بی خیالش بشم :
    سنسور CMOS علارغم داشتن دینامیک رنچ بالاتر نسبت به CCD و مقداری نویز کمتر - مصرف برق کمتر و کرمای کمتر، چند تا نقطه ضعف بدجور داره که مخصوصا برای کسایی که نیاز کاریشون ایجاب میکنه مقدار زیادی از فیلمشون تو نور کم باشه اشکالات اساسی تو فیلم ایجاد میکنه(در شرایط نرمال کاملا مطمئن عمل میکنه)
    برای دیدن اشکالات لینک زیر رو ببینید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دوستان اگه در مورد دوربین های حرفهای تجربه و نظری دارید خوشحال میشم مطالبتون رو تو اینجا با بقیه به اشتراک بزارید.
    Last edited by behrang_shadow; 19-01-2010 at 20:06.

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    لاهیجان

11 خرید دوربین Canon XH-A1S

بالاخره تصمیمم رو گرفتم، Canon XHA1S رو می گیرم.
    چون تو ایران جایی پیداش نکردم دارم به یکی از دوستانم سفارش میدم از کویت برام بیاره، قیمتش تو کویت 1350 دینار (4.700.000) که با مدل XH A1 یک ملیون تومن فرق داره، بنظرم به تفاوت هاش میرزه.
    برای دیدن فرقشون به سایت زیر سری بزنین:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگه تو ایران کسی جایی رو میشناسه که موجود باشه لطفاً بهم خبر بده (تو سه چهار روز آینده برا خریدش اقدام میکنم) نمایندگی مرکزی کنن تهران نداره و اصلاً مشخص نیست که بیاره یا نه.

10. این کاربر از behrang_shadow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

12. 2 کاربر از behrang_shadow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •