تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 9 اولاول ... 3456789 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 83

نام تاپيک: [آموزش] زیرنویس‏دار کردن فیلم های Avi برای پخش در پلیرهای خانگی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    در اون مورد اول که گفته بودم تیکش رو بردارین برای زیرنویس های از نوع SUB/IDX بود.شما زیرنویستون SRT هستش یا SUB/IDX ؟در مورد mkv امتحان کنم بهتون میگم.

و در مورد اینکه گفتین زیرنویس نشون داده نمیشه ؛ درسته توی کامپیوتر زیرنویس نشون داده نمیشه ولی شما برای اینکه متوجه بشی زیرنویس دار شده میتونین با KMPLAYER بازش کنین .و گزینه Media info از کلیک راست رو که انتخاب کنین اگه گزینه TEXT رو علاوه بر AUDIO و Video داشته باشین, یعنی زیرنویس دارشده .
    بله در media info دیدم تکست هم اضافه شده بود.
    اما هیچ نرم افزاری نیست که زیرنویس این فایل رو نشون بده تا قبل از رایت کردن ببینیم زیرنویس بدون ایراد و به نحو مطلوب اضافه شده یا نه؟!
    فایل خروجی یکی است با چند مگا افزایش حجم. امکان داره که به خاطر همون تیکها اینجور شده باشه. اگه مثلا کار را رایت کنی و در پلیر ببینی این مشکل وجود نداره

سینما خانگی سامسونگ دارم,باید زیرنویس رو به sub/idx تبدیل کنم یا srt هم باشه فرقی نمیکنه و پخش می کنه؟فایل زیرنویس رو باید به نحو ansi سیو کنم یا unicode?

آخر فروم باز sise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

نظر من:
    زیرنویس را بهsub/idx تبدیل کن و بعد توسطAVIAddXSubs به فیلم بچسبون. بعد توسط Divx player تو پی سی چک کن و بعدش برایت رو سی دی یا دی وی دی و ببین.

3. این کاربر از sise بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

نظر من:
    زیرنویس را بهsub/idx تبدیل کن و بعد توسطAVIAddXSubs به فیلم بچسبون. بعد توسط Divx player تو پی سی چک کن و بعدش برایت رو سی دی یا دی وی دی و ببین.
    یعنی اگر زیرنویس را با فرمت sub/idx بچسبونم divxplayer نشون میده؟ولی با فرمت srt بچسبونم نشون نمیده؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

یعنی اگر زیرنویس را با فرمت sub/idx بچسبونم divxplayer نشون میده؟ولی با فرمت srt بچسبونم نشون نمیده؟
    نشون میده. تاپیک مفصلش اینه که باید تنظیماتش را رعایت کنی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. این کاربر از sise بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

برای اینکه زیرنویس به شکل زیر باشه باید فونت و اندازه و غیره رو در چه حالتی قرار بدم؟

ضمنا برای پخش در تلویزیون های سی آر تی که صفحه تخت نیستن برای اینکه زیرنویس پایین کادر تلویزیون قرار نگیره vertical position bottom رو در ffdshow روی چند درصد قرار بدم مناسبه؟البته طوری باشه که در تلویزیون های ال سی دی و یا صفحه تخت هم زیرنویس خیلی بالا قرار نگیره.

آخر فروم باز mehdi_halla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    تا جایی که من یادمه در ایم مورد فرقی نمیکنه شما srt داشته باشین یا sub/idx.
    در مورد نرم افزاری که بشه زیرنویس این جور فایلها رو دید من تا به حال به چشم نخورده!
    در مورد فونت , من خودم با میترا و یکان راحت ترم.
    مثلا یه فایل با طول و عرض 570 و 320 بود که از نوع srt بودش. وم ن تنظیمات زیر رو روش انجام دادم , خوب شد:

ولی در کل چند بار خودت باید تست بزنی ببینی کدوم حالت برا کدوم تلویزیون مناسب تره.
    Last edited by mehdi_halla; 22-03-2010 at 18:21.

9. این کاربر از mehdi_halla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

یه سوال؟ اگه چنتا زیر نویس با فرمت srt داشته باشیم. مثلا 3 تا. چطور میشه توسط AVIAddXSubs همشو به فیلم اضاف کرد؟ چطور میشه هر سه تا زیرنویس را در داخل همون پوشه فیلم همنام کرد در حالیکه غیر ممکنه؟ چرا که نمیشه دو فایل با یک نام در یه پوشه داشت.
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض

یه سوال؟ اگه چنتا زیر نویس با فرمت srt داشته باشیم. مثلا 3 تا. چطور میشه توسط AVIAddXSubs همشو به فیلم اضاف کرد؟ چطور میشه هر سه تا زیرنویس را در داخل همون پوشه فیلم همنام کرد در حالیکه غیر ممکنه؟ چرا که نمیشه دو فایل با یک نام در یه پوشه داشت.
    ممنون
    سلام.
    فکر کنم بشه .شما یه بار زیرنویس رو پایین تصویر بندازی.بعد دوباره یه زیرنویس دیگه رو بالای تصویر بندازی.البته همزمان نشون داده میشه.

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

سلام.
    فکر کنم بشه .شما یه بار زیرنویس رو پایین تصویر بندازی.بعد دوباره یه زیرنویس دیگه رو بالای تصویر بندازی.البته همزمان نشون داده میشه.
    نه منظور من یه چیز ساده تری است. گفته میشه که با این نرم افزار تا 8 زیرنویس میشه اضافه کرد. چطور میشه اینکار را کرد؟

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض

راستش نمی دونم جه جوری!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •