تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 15 اولاول ... 34567891011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 148

نام تاپيک: IPOD Classic

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بچه ها کلاسیک 80 چنده؟
    صرفاً نسخه اولیه نسل ششم کلاسیک 80 گیگ داشت ... مربوط میشه به سال پیش ... نسخه های دوم و سوم نسل ششم دیگه زیر 100 گیگ حافظه ندارن ...

حالا شما دقیقا دنبال 80 گیگ هستی؟... شاید دیگه گیر نیاد ... بهرحال اگه باشه باید حدود 250 تومن و شاید قدری بالاتر باشه...

اگه نباشه جاش خالی می مونه salman24h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

در منوهای آیپاد کلاسیکم آیتمی هست به نام Cover Flow . دوستان میدونن چیه و چطور میشه ازش استفاده کرد
    سلام دوست من
    یه نگاهی به
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بنداز. فکر کنم کمکت کنه.

پروفشنال mamad gonzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    TEHRAN - ISFAHAN

پيش فرض

صرفاً نسخه اولیه نسل ششم کلاسیک 80 گیگ داشت ... مربوط میشه به سال پیش ... نسخه های دوم و سوم نسل ششم دیگه زیر 100 گیگ حافظه ندارن ...

حالا شما دقیقا دنبال 80 گیگ هستی؟... شاید دیگه گیر نیاد ... بهرحال اگه باشه باید حدود 250 تومن و شاید قدری بالاتر باشه...
    من تو کف کلاسیک بودم ولی الان که همه حافظه هاشون بالاست نانو میگیرم.
    چون رفیقم کلاسیک داشت من تو کفش بودم.
    الانم بیخیال کلاسیک میشم

به حر حال دمت گرم

4. این کاربر از mamad gonzo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت vahidvs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

به نظر من بهترین راه اینه که قبل از نصب ویندوز جدید یه کپی از شاخه MyDocument\iTtunes\iTunes Music تهیه کنی و بعد از نصب ویندوز و iTunes شاخه مورد نظر رو Replace کنی.
    من که خودم همیشه این کارو می کنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

مشکل شما تو کدوم بخش هست ؟سربرگ artwork در get info رو نداشتید ؟
    سربرگ Artwork را در Getinfo دارم . اما وقتی عکسی را Add میکنم صفحه سیاه میشه و عکسی مشخص نیست

ضمنا" در سربرگ Info در قسمت Getinfo مربع مربوط به Artwork وجود نداره که عکسی را درگ کنم در آن.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سربرگ Artwork را در Getinfo دارم . اما وقتی عکسی را Add میکنم صفحه سیاه میشه و عکسی مشخص نیست

ضمنا" در سربرگ Info در قسمت Getinfo مربع مربوط به Artwork وجود نداره که عکسی را درگ کنم در آن.
    چه نسخه ای از itunes رو داری؟ .. چند وقته؟ .. شاید با نصب مجددش این مشکل حل بشه ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

چه نسخه ای از itunes رو داری؟ .. چند وقته؟ .. شاید با نصب مجددش این مشکل حل بشه ...
    ورژن 8.1.1.10
    از زمانی که خریدمش تقریبا" دو ماهه
    مجددا" نصب نکرده ام - شاید حل بشه

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

تو سربرگ info که نباید کاری انجام بدی و مربع مربوط به artwork که در سر برگ summary هست نه در سربرگ info ...
    عجب برای من که اون مربع رو نشون میده در عین حال !!! ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من از آیپاد کلاسیک 160 گیگابایتیم بیشتر وقتها بعنوان هارد استفاده میکنم. برای انتقال اطلاعات و ...... بهمین دلیل مدت زیادی به کامپیوترم وصله و از اون استفاده میکنم. از اونجا که وقتی آیپاد به کامپیوتر وصل میشه اتوماتیک شروع به شارژ باتری میکنه ، آیا شارژ در اینمدت طولانی( 8 تا 10 ساعت در روز ) برای باتری ضرر نداره و اگر داره چه راهی برای جلوگیری از آن پیشنهاد میکنید

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من از آیپاد کلاسیک 160 گیگابایتیم بیشتر وقتها بعنوان هارد استفاده میکنم. برای انتقال اطلاعات و ...... بهمین دلیل مدت زیادی به کامپیوترم وصله و از اون استفاده میکنم. از اونجا که وقتی آیپاد به کامپیوتر وصل میشه اتوماتیک شروع به شارژ باتری میکنه ، آیا شارژ در اینمدت طولانی( 8 تا 10 ساعت در روز ) برای باتری ضرر نداره و اگر داره چه راهی برای جلوگیری از آن پیشنهاد میکنید
    اساساً باتری های لیتیوم فعلی، با شارژ مداوم مشکلی ندارن ... اون قدیم بود که می گفتن بذار باتری خالی بشه کامل و بعد دوباره شارژش کن .. باتری های جدیدتر اینطوری نیستن و در اثر شارژ مکرر آسیب خاصی نمی بینن .. الان کم کم داره این قضیه جا میفته و مثلا بعضی سازنده های موبایل این رو قید می کنن حتی در راهنما که "اگه دلتون خاص هی بزنیدش به شارژ اشکالی نداره" ..

خب البته طبیعیه که از تعادل هیچکس ضرر نکرده و شما هم اگه در تمام مدت زمانی که آیپاد وصله به PC ، پای دستگاه نیستی، می تونی کامپیوتر رو طوری تنظیم کنی که زود بره به حالت standby و sleep تا شارژ آیپاد متوقف بشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •