تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 8 اولاول ... 345678 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 73

نام تاپيک: به بهانه استعفای افشین قطبی : آیا نود کماکان محبوب است؟ (حتما بخوانید! )

پروفشنال hoomaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

مشکلات داوری چی هست؟
    خیلی بدم میاد یک مربی و یا یک طرفدار ناکامی تیمش را به گردن داور بندازه!
    شما به هرتیمی بگی برات 100 تا صحنه را معرفی میکنه و میگه اونجا داور اشتباه کرد و حق ما را خورد!
    همین دیشب تو برنامه چرت ورزش 2 یکی از مسئولین استقلال 10 صحنه را معرفی کرد که می گفت داور برای ما اشتباه گرفت!

از طرفی مدیرعامل تیمی که دیکارمو را از ان اورده بودند کره ی بوده که این خودش خیلی جای حرف داره!
    ----- اگه از این مربیا بدتون میاد اول باید از قلعه نوعی متنفر باشی . چون اعتراضش به داوری و بهونه داوریش از همه تابلو تره !

----- چرا ورزش 2 چرته ؟
    ----- بابا شما مربیتون که آخر رابطه بازی و دلالیه ! اونوقت که مربی تیم ملی بود علنا داشت برا استقلال بازیکن میگرفت . می گفت یا استقلال یا خداحافظی با تیم ملی .

آخر فروم باز Alireza Taji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

----- اگه از این مربیا بدتون میاد اول باید از قلعه نوعی متنفر باشی . چون اعتراضش به داوری و بهونه داوریش از همه تابلو تره !

----- چرا ورزش 2 چرته ؟
    ----- بابا شما مربیتون که آخر رابطه بازی و دلالیه ! اونوقت که مربی تیم ملی بود علنا داشت برا استقلال بازیکن میگرفت . می گفت یا استقلال یا خداحافظی با تیم ملی .
    من از این رفتاره قلعه نویی وسایر مربیان کشور فوق العاده بدم میاد من هیچوقت طرفدار شخص نیستم که چشمم را در مقابله اشتباهاتش ببندم نتنها رفتاره قلعه نویی بلکه رفتاره سایر مربیان ایران اشتباه هست.
    برنامه ورزش 2 چرا چرت نباشه؟ برنامه ی که توش مهمونش نتونه یک دقیقه ازاد حرف بزنه و همش توش شاهد چرت و پرت گفتن مجری برنامه باشیم ایا چرت نیست؟

قلعه نویی هم اگر در زمان مربیگریش در تیم ملی دنباله این حرفها بود بازیکنان استقلال هاشمی زاده،علیزاده، باقر احمدی، یاورزاده و ابراهیمی نمیشدند!
    خوبه ادم اگر هم تهمتی به کسی میزنه با مدرک و یاحداقل کمی روش فکر کنه!
    به همین راحتی که نمیشه عزیز
    بگیم مشکلات داوری هست و خلاص ؟!
    الان نتایج لیگ رو دارن داور ها رقم می زنن
    که ما هم خیلی ضرر کردیم

اول اینکه بیایم ببینیم به داورانمون چی دادیم که الان انتظار داریم همشون مثله کولینا و داوران درجه ی یک جهان قضاوت کنند!
    دوم اینکه من نمیگم باید بیخیال مسائل داوری بشیم اتفاقا باید فکری اساسی به حاله داوران کشور کرد همانطور که گفتی خیلی از بازیها نتایجش به دست داور رقم میخوره اما حرف من این هست که این اتفاق برای تمام تیمها می افته و اینکه کسی بیاد ادعا کنه اگر اشتباهات داوری نبود تیمش الان صدرنشین بود حرف کاملا اشتباهی هست!

پروفشنال hoomaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من از این رفتاره قلعه نویی وسایر مربیان کشور فوق العاده بدم میاد من هیچوقت طرفدار شخص نیستم که چشمم را در مقابله اشتباهاتش ببندم نتنها رفتاره قلعه نویی بلکه رفتاره سایر مربیان ایران اشتباه هست.
    برنامه ورزش 2 چرا چرت نباشه؟ برنامه ی که توش مهمونش نتونه یک دقیقه ازاد حرف بزنه و همش توش شاهد چرت و پرت گفتن مجری برنامه باشیم ایا چرت نیست؟

قلعه نویی هم اگر در زمان مربیگریش در تیم ملی دنباله این حرفها بود بازیکنان استقلال هاشمی زاده،علیزاده، باقر احمدی، یاورزاده و ابراهیمی نمیشدند!
    خوبه ادم اگر هم تهمتی به کسی میزنه با مدرک و یاحداقل کمی روش فکر کنه!

اول اینکه بیایم ببینیم به داورانمون چی دادیم که الان انتظار داریم همشون مثله کولینا و داوران درجه ی یک جهان قضاوت کنند!
    دوم اینکه من نمیگم باید بیخیال مسائل داوری بشیم اتفاقا باید فکری اساسی به حاله داوران کشور کرد همانطور که گفتی خیلی از بازیها نتایجش به دست داور رقم میخوره اما حرف من این هست که این اتفاق برای تمام تیمها می افته و اینکه کسی بیاد ادعا کنه اگر اشتباهات داوری نبود تیمش الان صدرنشین بود حرف کاملا اشتباهی هست!

الان حضور ذهن ندارم ولی یادمه که میخواست چند تا بازیکن برا استقلال بگیره وقتی مربی تیم ملی بود .
    شاید بردیا یادش باشه .

درمورد جی جی ( جهانگیر کوثری ) .خداییش بی انصافی !! مجری و کارشناس خوبیه . ولی میدونم چون پرسپولیسیه اینجوری میگی .

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

الان حضور ذهن ندارم ولی یادمه که میخواست چند تا بازیکن برا استقلال بگیره وقتی مربی تیم ملی بود .
    شاید بردیا یادش باشه .

درمورد جی جی ( جهانگیر کوثری ) .خداییش بی انصافی !! مجری و کارشناس خوبیه . ولی میدونم چون پرسپولیسیه اینجوری میگی .

قلعه نویی بعد از جام جهانی که تقریبا کمتر از یک ماه به اغاز مسابقات لیگ بود مربی تیم ملی شد و اصلا در اون زمان وقت این کارها را نداشت چون در اون مدت تیم ملی بصورت کاملا فشرده بازی داشت!

اتفاقا من شنیدم جهانگیر کوثری استقلالی هست اما فوق العاده ازش بدم میاد!
    خیلی ادعاش میشه که حالیش هست اما نشون داده که چیزی حالیش نیست!
    مهمون دعوت میکنه اونوقت خودش بیشتر از مهمونش حرف میزنه!
    دیشب هم یک ادم مفنگی را به عنوان کارشناس داوری به برنامش اورده بود فقط چرت میگفت!
    کلا هرکی که جرات پاسخ دادن به سوالات فردوسی پور را نداشته باشه به برنامه های نظیر ورزش و مردم و ورزش 2 میره

آخر فروم باز Ice Star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

شرمنده اصلا قصد دخالت ندارم از استقلالی بودن یا پرسپولیسی بودن گذشته این برنامه ورزش دو واقعا بی خوده

جهانگیر کوثری تو دوران بازیگریش دفاع استقلال بوده

مهمون دعوت میکنه اونوقت خودش بیشتر از مهمونش حرف میزنه!
    یادمه پارسال فرهاد مجیدی را اورده بود و کلا از فرهاد مجیدی 3 تا سوال پرسید و بقیه برنامه فرهاد مجیدی داشت بازی را تو نمایشگر پشت سرش نگاه می کرد

این کوثری خیلی باحاله خدائی
    یه سوال می پرسه و جواب را هم خودش میگه بعدا طرف دیگه نمی دونه چی بگه

اون روز هم که یکی از هوادار های صبا باطری را اورده بعدا معلوم شد طرف استقلالیه
    Last edited by Ice Star; 22-11-2008 at 20:00.

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

شرمنده اصلا قصد دخالت ندارم از استقلالی بودن یا پرسپولیسی بودن گذشته این برنامه ورزش دو واقعا بی خوده

جهانگیر کوثری تو دوران بازیگریش دفاع استقلال بوده

یادمه پارسال فرهاد مجیدی را اورده بود و کلا از فرهاد مجیدی 3 تا سوال پرسید و بقیه برنامه فرهاد مجیدی داشت بازی را تو نمایشگر پشت سرش نگاه می کرد

این کوثری خیلی باحاله خدائی
    یه سوال می پرسه و جواب را هم خودش میگه بعدا طرف دیگه نمی دونه چی بگه

اون روز هم که یکی از هوادار های صبا باطری را اورده بعدا معلوم شد طرف استقلالیه
    کاملا تائید میشه
    دیشب هم همینطور بود خوردبین و پژمان جمشیدی را اورده بود اونوقت دریغ از پرسیدن چهارتا سوال درست و حسابی!
    خودم هم شنیده بودم تو استقلال بازی کرده اما مطمئن نبودم. کلا فکر میکنم بیشتر بازیش را در راه اهن انجام داده باشه

اون تماشاگر اوردنشون هم که اخر جوک بود!
    می رفت یک مشت لیدر را که به خاطر پول حاضرن دست هرکسی را ببوسند به عنوان تماشاگر برتر می اورد!

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقایون کل قضیه اینه به نظر من... قطبی و دستیارش مارکو با همکاری هم دیکارمو رو به پرسپولیس ترانسفر کردن تا یه پولی این وسط به جیب بزنن. همه چیز هم به خوبی برنامه ریزی شده بود. مدیر کره ای اون تیم و ... اینا همش رو حساب و کتاب بود. ولی این دو تا نمیدونستن که ترانسفر و دلال بازی تو فوتبال ایران انحصارا در اختیار یه مافیایی خاصه و در حقیقت این دو بنده پا روی دم این مافیا گذاشتن. فردوسی پور و دارودسته ش هم جز همین مافیا هستن. این دی کارمو هم بد بازی کرد و قوز بالای قوز شد. قطبی هم ناشیانه از این بازیکن دفاع کرد و آبروی خودشو برد. مافیای ترانسفر هم از طریف عامل خودش تو صدا و سیما یعنی فردوسی پور رفت ته و توی این ماجرا رو در آورد و دست قطبی و دستیارشو رو کرد. مارکو که همون موقع فرار رو بر قرار ترجیح داد و رفت. قطبی موند تک و تنها که اونم دیگه نتونست طاقت بیاره و استعفا کرد و فهمید که تک خوری ممنوعه... اینکه قدرت مافیا بر همگان روشن شد. شخصیت اصلی قطبی هم معلوم شد که فقط پول براش مهمه و خیلی هم آدم زرنگیه ولی یه اشتباه کرد که مافیا رو دست کم گرفت... و رو دست مافیایی بلند شد که سال قبل خود اونها قطبی رو به ایران آورده بودن و همه جوره هواشو داشتن و دیدید که موفق هم بود.همین فردوسی پور پارسال تو نود چه قدر از قطبی تعریف میکرد و هواشو داشت و بهش حال میداد اما امسال کاملا برعکس شده بود.در کل امسال قطبی پاشو بیشتر از گلیمش دراز کرد و با مخ زدنش زمین... این وسط تنها چیزی که مهم نیست احساسات هواداراست و تنها چیزی که مهمه پوله....
    خیلی خوب بود
    کلی بهمون خوش گذشت
    عزیز مثل اینکه جناب عالی اون مقاله ای که درباره اردشیر لارودی و مافیاشو اینکه فردوسی پور آدمشون هست و اینا رو خوندی
    این چرت و پرتا رو زیاد باور نکن

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

از همه جالب تر اونجاييه كه برميگرده به زور از مهموناش ميخواد به تماشاگرا بگن تو استاديون فهش ندن .من كه اون موقع بالا ميارم.

همين رو از سهراب بوقي هم خواست اونم خيلي باحال بود برميگشت ميگفت:من از تماشاگرا ميخوام تو استاديوم دري وري نگن

(با لحجه تركي) باور كنيد بيشتر از 100 بار هي گفت دري وري.مرده بودم از خنده

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

از همه جالب تر اونجاييه كه برميگرده به زور از مهموناش ميخواد به تماشاگرا بگن تو استاديون فهش ندن .من كه اون موقع بالا ميارم.

همين رو از سهراب بوقي هم خواست اونم خيلي باحال بود برميگشت ميگفت:من از تماشاگرا ميخوام تو استاديوم دري وري نگن

(با لحجه تركي) باور كنيد بيشتر از 100 بار هي گفت دري وري.مرده بودم از خنده

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

خیلی خوب بود
    کلی بهمون خوش گذشت
    عزیز مثل اینکه جناب عالی اون مقاله ای که درباره اردشیر لارودی و مافیاشو اینکه فردوسی پور آدمشون هست و اینا رو خوندی
    این چرت و پرتا رو زیاد باور نکن
    خوب باید بگم الکی خوشی...

من چیزهایی که گفتم براساس مقاله هایی که خوندم نبود براساس چیزایی بود که دیدم... اردشیر لارودی کیه دیگه.. نویسنده اون مقاله از روی خصومت شخصی با لارودی و فردوسی پور اونا رو نوشته بود. وگرنه لارودی عددی نیست آدمای خیلی بزرگتر پشت این مافیا هستن. اتفاقا آدمی هستم که خیلی دیرباورم... در ضمن اولشم گفتم نظر من اینه....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •