تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 56 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 560

نام تاپيک: تمامی سوالات و مباحث درمورد کنسول دستی Nintendo DS ( فقط در اینجا)

آخر فروم باز J A V I D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    محل زندگی قلب تپنده ایران تهران

پيش فرض

ببخشيد امكان داره آدرس دقيق اين پرتو گيم رو بديد ... من يه پرتو گم مي شناسم كه فقط سوپر كارت داشت !

داره خودمونی میشه adnokanna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Here and there

6

من الان حدود 6 ماه هست که R4 دارم و از اون خیلی راضی هستم. تا حالا نشده مشکلی پیدا کنه!

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت

پيش فرض

M3 تو سايتش آپديت نداره سوتت مي كنه تو يه سايت ديگه كه اونم هيچي نداره !

اگه نباشه جاش خالی می مونه imakbari's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنونم امین.
    تا حالا که ضعفی نسبت به r4 نداره جز اینکه وقتی میری تو بازی بدون خاموش-روشن کردن نمیتونی برگردی تو محیط m3 یا حداقل من بلد نیستم.
    آقای جاوید، دوباره با پرتوگیمز تماس بگیرید. در ضمن، m3 شما رو به سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هدایت می کنه که باید از ستون سمت راست، گزینه system files ورژن 3 و خورده ای رو برای m3real انتخاب کنید.

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت

پيش فرض

ولي خودمونيما از نظر كارائي ظاهرا تقريبا همشون مثل همن و هيچ كدوم برتري خيلي مهمي نسبت به اون يكي نداره ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Teheran

پيش فرض

بچه ها بودویید دی اس بازی های سگا و
    SNES رو هم اجرا می کنه من الان دارم سونیک رو بازی می کنم اگه ایمان یادت باشه چقدر این سونیک رو بازی کردیم حتما این نرم افزار رو دانلود می کنی.
    اسم نرم افزار
    jEnesis

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Teheran

13

TMNT
    Ninja Gaiden - Dragon Sword
    FIFA Street 3
    need for speed prostreet
    Ultimate Mortal Kombat
    Call of Duty 4 - Modern Warfare
    WWE Smackdown vs Raw 2008
    The Sims 2 - Castaway
    Crash of the Titans
    The Legend of Zelda
    FIFA 2008
    Worms Open Warfare 2
    Resident Evil - Deadly Silence
    Mario Kart DS
    Hotel Dusk Room 215
    Metroid prime hunter

ایمان این لیست بازی هایی هست که من از اینترنت دانلود کردم این ها رو نوشتم که اگه رفتی جایی که اینترنت پر سرعت بود این بازی ها رو دانلود نکنی راستی بازی های روی اون سی دی رو هم بریز روی کامپیوتر و در هر زمان که هم دیگ رو دیدیم سی دی بازی ها رو برام بیار و اگه بازی هم از اینترنت دانلود کردی برام بیارش
    این رو هم بهت بگم که چینی ها از روی کارت های معروف مثل R4 و M3 تقلب های ساختن که حتی بعضی از اون ها فایل های سیستمی اون دستگاه رو هم اجرا می کنه برای شناسایی این نوع دستگاه همه ی بازی هایی رو که داری بریز و همه ی قسمت های بازی رو چک کن که اگه یک وقت کارت تقلبی بهت فروخته متوجه بشی راستی این لینک رو که در زیر نوشتم دنبال کن و نرم افزار های دی اس و برنامه های ضروری کامپیوتر رو دانلود کن این هم فراموش نشه که وقتی خواستی یک بازی رو بریزی رو دستگاه اول اون رو ترایم کن این نرم افزار کامپیوتری رو سی دی M3 هست. این نرم افزار هجم اضافی بازی ها رو می گیره و مثلا بازی مرتال کمبت که 64 مگ هست رو به 46 مگ کاهش می ده پس نرم افزار واجبیه راستی یک چیز دیگه هم بگم اون هم این که نرم افزار خود دستگاه فیلم رو با فرمت .DPG پخش می کنه و برای دانلود نرم افزار تبدیل تبدیل فیلم ها باید از لینک زیر استفاده کنی. علاوه بر این چیز هایی که من گفتم توی این لینک چیز های بدرد بخور دیگه ای هم هست پس حتما بهش سر بزن.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by aminakbari93; 11-06-2008 at 13:43.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    من از طرفدار ها نینتندو هستم. یه دی اس لایت هم دارم. خیلی خوفناکه. قبلا از psp بیشتر خوشم میومد ولی الان دی اس رو بیشتر دوست دارم . من r4 ندارم. به جاش m3 real خریدم.
    میشه بگید m3 real هم مثل m3 simply مشکل وای فای داره یا نه؟ یه سایت skin هم برای m3 real میخواستم اگه معرفی کنید ممنون می شم.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کیف کردی چه باحال گفتم!
    ببین من کلی بازی دارم ولی همشون قشنگ نیستن. یه سری بازی هم از دوستم گرفتم. metroid زو هم دانلود کردم که کار کرد ولی وسطش هنگ می کنه و بعیده که مشکل m3 باشه چون این بازی خیلی قدیمیه و من جدید ترین system files ام تری رو دارم.
    راستی، یه زمانی با سگا چه حالی می کردیم ها! ولی خوب من sonic rush برای دی اس رو دارم و نیازی نیست برم بازی سگاش رو دانلود کنم.
    اون بازی ها هم رو هم یه dvd میشه که برات میارم.رو هم یه هشتادتایی میشن. ds organizer رو هم دانلود کردم انصافا چیز خفنیه.

در مورد اون پستت هم، m3 real اصلا cd نداره و باید system files رو از سایتش دانلود کنی. در ضمن بعید میدونم کسی که بتونه یه همیچین دیسکی مثل m3 real من بزنه، بیخودی مارک یه کارخونه غیر قانونی دیگه رو روش بزنه.
    این امتحان های مادر ... من شنبه تموم میشن و من راحت!
    امتحان شنبه ام هم تاریخه با یه تقلب ساده حل میشه هرچند شاید بدون تقلب هم تمومش کنم.

فعلاً.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برادر این لینکه که مال r4 ه!
    تریمره حجم بازی ها رو کم می کنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •