تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 39 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 387

نام تاپيک: آموزش ادیوس از پایه (فقط آموزش را قرار دهيد )

حـــــرفـه ای Javad_Ed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

سلام
    من Edius رو روی ویستا نصب کردم ولی نه کرک میشه نه میشه باهاش میشه کار کرد
    خلاصه کیرپاچ داریه
    سلام
    منم نصب کرده بودم کرک میشد
    ولی باهاش مشکل اشت قاطی میکرد....
    نمیدونم شاید این ورژن 4.60 هماهنگ باشه

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

سلام
    سامان ويلسون اومده مثل شير----- همون كه آموزشاش مثل خمپاره تركيد!!(رپر هم شدم!!)
    خوبيد اومدم يك تكوني بدم به انجمن اديوس و برم!!
    ترانزيشن هاي سه بعدي
    اين ترانزيشن همونطور كه معلومه سه بعد x y z را داراست.
    خوب ما تا اونجا كه بتونيم ميخوايم با همه اين ترانزيشن ها آشنايي پيدا كنيم.

3d dissolve
    در سربرگ peresets موارد آماده اي براي ما گذاشتند كه حالت هاي مختلفي هستند.
    در سربرگ options ما ميتوانيم حركت اين ترانزيشن را سليقه اي تغييردهيم.
    در قسمت movement ميتوان نقطه ي پايان را مشخص كرد .يعني شما به صورت دستي مشخص كنيد در كدام قسمت تصوير ترانزيشن حركت كندوبه كجا برسد. در زير همين قسمت يك گزينه وجود دارد كه با زدن آن تصوير كاملا در وسط قرار ميگيرد.
    در قسمت بعدي يعني depth ما ميتوانيم دوري ونزديكي تصوير را مشخص كنيم.
    اگر دقت كنيد ميبينيد كه ترانزيشن داراي سايه اي هست، در اين قسمت گزينه اي هست به نام enable light كه با زدن آن سايه ز بين ميرود.
    خوب ميرسيم به اصلي ترين قسمت اين ترانزيشن يعني rotation كه كار اصلي وتنظيم اين ترانزيشن در همين قسمت انجام ميشه.
    سه قسمت وجود دارد x y z كه با كم و زياد كردن هر كدام از اين ها جهت هاي ترانزيشن عوض ميشه بايد امتحان كنيد.
    آخرين قسمت آپشن هست dissolve begin time كه شما مشخص ميكنيد از چه زماني محو شود.
    ميرسيم به سر برگ بعدي edge .وظيفه اين تنظيم اينه كه به تصوير ما ضخامت بده ويك مكعب بسازه .
    كه شما ميتوانيد ضخامت رو كم و زياد كنيد و همچنين با گزينه هاي ديگري كه هست براي اين ضخامت رنگي تعيين كنيد ويا تصويري بذاريد.(با پسوند bitmap)
    سربرگ بعدي shadow كه شما نورپردازي رو براي اين ترانزيشن ميكنيد.
    در اينجا تعيين ميكنيدكه زاويه نور چقدر باشه واز كدام قسمت نور بتابد كه بايد دستي تنظيم كنيد.
    دو سربرگ ميمونه كه يكي keyfream وديگري general هست كه مانند ترانزيشن هاي دو بعدي عمل ميكنند.

=================================
    Blinds
    يا همون ترانزيشن كر كره اي!
    در سربرگ optins دو قسمت وجود دارد .اولي تعداد كركره ها رو مشخص ميكند و دومي تعداد دورهايي كه هر كدوم از بافت ها ميزنند رو مشخص ميكند.و در سمت راست چهار نوع حالت براي چرخش داريم كه ميتوانيم انتخاب كنيم.
    ميريم سربرگ advanced .در اينجا سه قسمت ميبينيد كه قسمت اول براي پرسپكتيو .كه شما پرسپكتيو تصوير رو تعيين ميكنيد.
    قسمت دوم عمق يا همان دور يا نزديك بودن به صفحه.
    و آخري نيز كنترل كردن بافت هاي كركره است.
    سربرگ بعدي background است كه شما مشخص ميكنيد پشت اين ترانزيشن يك رنگي قرار بگيرد وحتي متوانيد يك تصوير قرار دهيد.ويك حالت ديگر هست كه ميتوانيد همان تصاويري كه ترانزيشن روش قرار داديد استفاده كنيد.

خوب موفق باشيد
    سامان

3. این کاربر از Javad_Ed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه khashy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    اين تاپيك از فوق العاده ترين تاپيكهاي پي سي ورده ولي متسفانه اين كه يه سري از عكس ها چه از پي سي ورد و يا چه از تايني پيك(!) حذف شده ارزش اين تاپيك رو كم كرده مطمئن باشيد افراد جديدي هستن كه تازه ميخوان كار با اديووس رو شروع كنن القصه از دوستان خواهش ميكنم كه عكسها رو دوباره بزارن و اگه خودشون نيستن دوستاني كه عكس ها رو سيو شده دارن با ذكر اينكه مربوط به كدوم پسته دوباره بزارن و من هم قول ميدم كل اين مطالب رو تو يه فايل صفحه بندي كنم و برا دانلود تو همين جا بزارم تا همه با خيال راحت استفاده كنن!

5. این کاربر از khashy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

سلام دوستان
    اين تاپيك از فوق العاده ترين تاپيكهاي پي سي ورده ولي متسفانه اين كه يه سري از عكس ها چه از پي سي ورد و يا چه از تايني پيك(!) حذف شده ارزش اين تاپيك رو كم كرده مطمئن باشيد افراد جديدي هستن كه تازه ميخوان كار با اديووس رو شروع كنن القصه از دوستان خواهش ميكنم كه عكسها رو دوباره بزارن و اگه خودشون نيستن دوستاني كه عكس ها رو سيو شده دارن با ذكر اينكه مربوط به كدوم پسته دوباره بزارن و من هم قول ميدم كل اين مطالب رو تو يه فايل صفحه بندي كنم و برا دانلود تو همين جا بزارم تا همه با خيال راحت استفاده كنن!
    چشم میزارم
    ممنون از لطفتون
    منتظر فایل شما هم هستیم
    خیلی ممنون

7. این کاربر از Javad_Ed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

بسيار سپاس گذارم از آموزش هاي خوبتون
    ميخواستم بدونم چرا اكس پلود4 بر روي اديوس 4 و 4.5 نصب نميشه و همينطور تايتل موشن

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلاااااام
    من فیلمهای هندیکم رو که توی کامپیوتر ریختم رو با پسوند mpeg..که خیلی حجم داره...توی ادیسومیرم منوی فایل و اپن کلیپ رو میزنم که میاد حالا با ادیوس چه جوری میشه با همین پسوند ذخیره اش کنم یعنی همین پسوند mpeg

تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

توی ادیوس چه جوری میشه روی فیلم مثل برنامه نود روییه قسمتی از یه فرد یه فلش چشمک زن بزاری با صدای بامزه..یا مثلا همه قسمت تاریکبشه و یه قسمت روشن؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

سلاااااام
    من فیلمهای هندیکم رو که توی کامپیوتر ریختم رو با پسوند mpeg..که خیلی حجم داره...توی ادیسومیرم منوی فایل و اپن کلیپ رو میزنم که میاد حالا با ادیوس چه جوری میشه با همین پسوند ذخیره اش کنم یعنی همین پسوند mpeg
    سلام زیر پالت نمایش فیلم اولین گزینه روش نگه داری مینیسه export بعدش گزینه print file
    بعد از ÷نجره باز شده canopus procoder رو انتخاب کنید برنامه ای باز میشه که توی اون فرمت مورد نظر رو انتخاب کنید و آدرس خروجی بدید ...
    توی ادیوس چه جوری میشه روی فیلم مثل برنامه نود روییه قسمتی از یه فرد یه فلش چشمک زن بزاری با صدای بامزه..یا مثلا همه قسمت تاریکبشه و یه قسمت روشن؟
    یه فلش مثلا توی فوتوشا÷ درست کن بیار توی ادیوس
    بیار توی تایم لاین بالای فیلم اصلی بزار از قسمت keyer
    3d pic in pic رو روی فلش درگ کن بعدش در ÷الت تنظیمات نحوه ی خرکتش رو معین کن
    برای تاریک یا روشن شدن یه قسمت از filter
    region استفاده کن
    آموزشش توی صفحه های قبل هست
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

چه نسخه ای از ادیوس تویویستا کار میکنه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

چه نسخه ای از ادیوس تویویستا کار میکنه؟
    من 4.53 رو نصب کردم مشکل داره
    4.60 رو نمیدونم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •