تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 272 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 2719

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه چلسي: Chelsea F.C. News

پروفشنال Undercover-G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

آلوز : من یکی از بهترین موقعیت هایی زندگیم را از دست دادم .
    یک روز بعد از اینکه بازار نقل و انتقالات بسته شد دانیل آلوز هنوز افسوس از دست دادن بهترین شانس زندگی خود را می خورد .
    دانیل آلوز هافبک دفاعی تیم سویای اسپانیا شانس حضور در چلسی را در حالیکه بسیار نزدیک به رسیدن به آن بود را از دست داد . در حالیکه دو باشگاه متفاوت برای جذب او در یک نقطه قرار داشتند .
    بازیکن برزیلی صادقانه اعلام کرد : من واقعا" متاسفم که این شانس بسیار مهم را از دست دادم ،‌از این که گذاشتم این موقعیت ها به راحتی از بین بروند و نتوانستم از مزایای به وجود آمده نهایت استفاده را ببرم برای من خیلی سخته که بتونم بپذیزم.
    من خیال ترک اینجا را داشتم برای اینکه این یکی از موقعیت های بسیار خوب در زندگی من بود تا بتونم به اهدافم برسم .
    این اینو میرسونه که او خیلی اسرار داشت که دیگه هیچ احساسی نسبت به موندن در سویا نداره .
    من همیشه در سویا خوشحال بودم و هیچ وقت نگفتم که اینجا برای من اصلا" جالب نیست من در ادامه دیگه چیزی برای ارائه نخواهم داشت اما حرفه ای گری در چهار و نیم سال گذشته چیزهایی به من یاد داده .
    او سعی می کرد که کمی هم مثبت نگاه کنه ولی نا امیدی در او به وضوح مشخص بود .
    این برزیلی گفت : بعضی ها بخاطر کاری که من کردم مرا تحصین می کنند که به من قوت قلب میده من سعی خواهم کرد که حرفه ای باشم ولی بدون شک بسیار برایم سخت خواهد بود .
    من فرصت بسیار عالی را از دست دادم اما زندگی ادامه داره و این خیلی مهمه که بتونم سخت ادامه بدم سویا تیمیه که همیشه به فکر برده و این چیزیه که منو تحریک میکنه اما من برای آماده شدن احتیاج به زمان دارم .
    Last edited by Undercover-G; 02-09-2007 at 02:28.

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

عزیزم ما هستیم ....جایی نرفتیم که!!!

با خود تو شدیم سه نفر تا حالا
    بابا یه حرکتی یه چیزی

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

آلوز : من یکی از بهترین موقعیت هایی زندگیم را از دست دادم .
    یک روز بعد از اینکه بازار نقل و انتقالات بسته شد دانیل آلوز هنوز افسوس از دست دادن بهترین شانس زندگی خود را می خورد .
    دانیل آلوز هافبک دفاعی تیم سویای اسپانیا شانس حضور در چلسی را در حالیکه بسیار نزدیک به رسیدن به آن بود را از دست داد . در حالیکه دو باشگاه متفاوت برای جذب او در یک نقطه قرار داشتند .
    بازیکن برزیلی صادقانه اعلام کرد : من واقعا" متاسفم که این شانس بسیار مهم را از دست دادم ،‌از این که گذاشتم این موقعیت ها به راحتی از بین بروند و نتوانستم از مزایای به وجود آمده نهایت استفاده را ببرم برای من خیلی سخته که بتونم بپذیزم.
    من خیال ترک اینجا را داشتم برای اینکه این یکی از موقعیت های بسیار خوب در زندگی من بود تا بتونم به اهدافم برسم .
    این اینو میرسونه که او خیلی اسرار داشت که دیگه هیچ احساسی نسبت به موندن در سویا نداره .
    من همیشه در سویا خوشحال بودم و هیچ وقت نگفتم که اینجا برای من اصلا" جالب نیست من در ادامه دیگه چیزی برای ارائه نخواهم داشت اما حرفه ای گری در چهار و نیم سال گذشته چیزهایی به من یاد داده .
    او سعی می کرد که کمی هم مثبت نگاه کنه ولی نا امیدی در او به وضوح مشخص بود .
    این برزیلی گفت : بعضی ها بخاطر کاری که من کردم مرا تحصین می کنند که به من قوت قلب میده من سعی خواهم کرد که حرفه ای باشم ولی بدون شک بسیار برایم سخت خواهد بود .
    من فرصت بسیار عالی را از دست دادم اما زندگی ادامه داره و این خیلی مهمه که بتونم سخت ادامه بدم سویا تیمیه که همیشه به فکر برده و این چیزیه که منو تحریک میکنه اما من برای آماده شدن احتیاج به زمان دارم .
    همش زیر سر این دل نیدوی دیوونه هست دیگه

قیمت گذاشته بود روش 40 میلیون یورو

چلسی تا 36 میلیون یورو هم بالا اورد قیمت رو ولی این دل نیدوی نامرد قبول نکرد

همینه دیگه ...تا تو نقل و انقالات نام چلسی میاد همه قیمتا 2 برابر میشه

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

آره مردک فرصت طلب بی همه چیز .
    ولی چلسی امسال زد تو دهن همه چون اصلا" ول خرجی نکرد و کلی بازیکن آزاد گرفت .

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

آره مردک فرصت طلب بی همه چیز .
    خداوکیلی اسمشو بخون : دل نیدو

.
    ولی چلسی امسال زد تو دهن همه چون اصلا" ول خرجی نکرد و کلی بازیکن آزاد گرفت .
    اره چون واقعا نیازی نبود .. کلی بازیکن خوب داریم

یه خبر بد هم شنیدم که رونالدینیو سال دیگه میاد چلسی

حالم گرفته شد

به امید پیروزی در بازی فردا(یا بهتره بگم امروز) برابر استون ویلا

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

یه خبر بد هم شنیدم که رونالدینیو سال دیگه میاد چلسی

حالم گرفته شد
    آره منم دپرس شدم . آقا نمی خواییم می دونی چرا چون پس فردا بارسلون از ما می بازه میگه بازیکن مارو دزدید پولدارای فلان فلان شده ! درسته ؟
    البته این خبرو شبکه 3 دیدم گفت که ید طولایی در شایعه پراکنی داره یه بار قدیما هم گفته بود کاکا با بارسلون قرار داد امضا کرده .

در ضمن : Viva Chelsea Viva Chelsea

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

آره منم دپرس شدم . آقا نمی خواییم می دونی چرا چون پس فردا بارسلون از ما می بازه میگه بازیکن مارو دزدید پولدارای فلان فلان شده ! درسته ؟
    البته این خبرو شبکه 3 دیدم گفت که ید طولایی در شایعه پراکنی داره یه بار قدیما هم گفته بود کاکا با بارسلون قرار داد امضا کرده .

در ضمن : Viva Chelsea Viva Chelsea
    البته تا یه سال دیگه چه اتفاقایی که نمیافته
    میدونی شانس ما اینه که آبراموویچ از این یارو رونالدینیو خوشش میاد برای همین حاضره پول زیادی هم بده تا بیاد چلسی
    در ضورت اینکه با همون پول میشه بازیکنای جوون و بسیار خوبی مثل دنی آلوز و کوارسما و میکا ریچاردز رو خرید

امیدوارم آبراموویچ به هوش بیاد که الکی برای این یارو پول نده

یا حق

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

Morinio جان ما فعلا" می ریم .
    خداحافظ.

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

Morinio جان ما فعلا" می ریم .
    خداحافظ.
    مخلصم

ولی واقعا دل دنیل آلوز رو شکستند

دوست داشت بیاد چلسی
    Last edited by MORINIO; 02-09-2007 at 04:18.

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

آره.
    فوتبال همینه دیگه .
    فعلا" بای .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •