تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 11 اولاول ... 34567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 104

نام تاپيک: زیباترین برنامه ای که تا بحال نوشته ام حتماً ببینید و نظر بدید.

حـــــرفـه ای Mohsen6558's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    آذربایجان

پيش فرض

با سلام آقا علی یا همون همیشه بهار آقا ما تسلیم اینو شما نوشته خوبه ؟
    پروژه ی جدیدتو دانلود کردم این وآدم می تونه باور کنه شکه خوتون درست کردین البته ghaleb سورسش بود و بقیه رو با فتوشاپ تغییر رنگ دادین که اگه جسارت نباشه اونایی که تغییر دادین زیاد خوب نیافتاده خوب نیافتاده
    دوست عزیز kbdfa
    شما هم بهتره بی خیال این اتفاقات بشین
    با تشکر

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

سلام آقا محسن ممنون از نظرت منم با نظرت كاملا موافقم ميخواستم اونا رو واسه دانلود نزارم. آخه وقتي خودم يه نگاه بهش مينداختم چشمو ميزد. ولي دلم نيومد نزارم. اول ميخواستم فقط قالب اصليشو بزارم ولي بعد چند تا رنگم بهش اضافه كردم .فعلا يا علي.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

سلام.
    ابتدا رو ویرایش کلیک کن.
    بعد کلید delete رو بزن. بعد پایین سمت راست رو حذف پیغام کلیک کن. بعد پایین سمت چپ رو حذف این پیغام کلیک کن.
    .

.
    من که هرچی ميگردم این گزينه هايی که گفتی پيدا نميکنم به خدا.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

سلام دوستان حالا حالا ها فکر نکنم برنامه ای بنویسم. چون دارم تو تاپیک بازی ها کار میکنم اگه تونستید تاپیک رو خالی نزارین فعلا بای.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

با سلام دوست عزیز (الان خوش اخلاقم )
    شما app.pach رو که ساده ترین دستوره و بدون اون نمی شه حتی یه ماشین حساب نوشت
    با تشکر
    کی گفته بدونه App.path نميشه حتی يه ماشين حساب نوشت. من خودم در زمانی که مقدمات برنامه نويسی رو ياد ميگرفتم يه ماشين حساب بدون App.path نوشتم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

از جمله کارای اصلی من : برنامه نویسی ، انیمیشن سازی، میکس و مونتاژ و .... و جدیدآ هم میخوام ساخت موزیک و صدا های حرفه ای رو یاد بگریم.

با تشکر از نظرات.
    هميشه بهار جان به نظر من اگر ميخوای موفق بشی فقط رو يه رشته تمرکز کن و به چندين رشته نپرداز. به نفع خودته.اینجوری به جايی نميرسی.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

محسن جان ديگه زيادی داری ایراد ميگيری.طبق قوانين(ببخشيد همکاران محترم) نبايد تو زوق يک مبتدی بزنی که ناراحت بشه.حتی اگر تو قوانين هم نيامده بود اینو هر آدمی ميفهميد.از تکنيک برتر ياد بگير که با اینکه 100 پيراهن از ما بيشتر جر وا جر کرده يک زره از این برنامه اشکال نگرفت. بر عکس اميد داد. تو هم ميتونستی بگی که : هميشه بهار جان اگر بتونی App.path رو ياد بگيری بهتر ميتونی برنامه بنويسی.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

خيلي ممنونم آقا مازيار شما گفتين من اينا رو يكي يكي ياد بگيرم آخه بعضي هاش جزء درسمه بعضي هاش هم براي تفريح مثلاً هر وقت كه بيكارم اونا رو كا ميكنم. با تشكر.

حـــــرفـه ای Mohsen6558's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    آذربایجان

پيش فرض

کی گفته بدونه App.path نميشه حتی يه ماشين حساب نوشت. من خودم در زمانی که مقدمات برنامه نويسی رو ياد ميگرفتم يه ماشين حساب بدون App.path نوشتم.
    دوست عزیز منظورم یه برنامه با عکس بود نه اینکه به جای + از Button استفاده کنی یه ماشین حساب گرافیکی نه ساده
    در ضمن من ضد حال نزدم جاهایی هم گفتم که برنامتون جالبه
    اما تعجب من در این بود که چطور یه نفر با این مشخصات (مثلا فقط ده جلسه کار کردن) بتونه یه همچین چیزی بنویسه که جوابش استعداد و علاقه بود
    در ضمن سریال پست های تکراری شما هنوز ادامه دارد
    محسن جان ديگه زيادی داری ایراد ميگيری.طبق قوانين(ببخشيد همکاران محترم) نبايد تو زوق يک مبتدی بزنی که ناراحت بشه.حتی اگر تو قوانين هم نيامده بود اینو هر آدمی ميفهميد.از تکنيک برتر ياد بگير که با اینکه 100 پيراهن از ما بيشتر جر وا جر کرده يک زره از این برنامه اشکال نگرفت. بر عکس اميد داد. تو هم ميتونستی بگی که : هميشه بهار جان اگر بتونی App.path رو ياد بگيری بهتر ميتونی برنامه بنويسی.
    هميشه بهار جان به نظر من اگر ميخوای موفق بشی فقط رو يه رشته تمرکز کن و به چندين رشته نپرداز. به نفع خودته.اینجوری به جايی نميرسی.
    اعصاب آدم خورد می شه تا یه صفحه لود بشه!!

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

mazi عزیز خودتون یه نگاه به پست هاتون بندازین ؟ از دبد دیگری .
    ما دوست نداریم تذکر بدیم دوست هم نداریم کسی اخطار بگیره یا ...
    خودتون همراهی کنید لطفا ، خودتون مدیر خودتون باشین
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •