تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 17 اولاول ... 34567891011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 169

نام تاپيک: ويروس نويسي و انتي ويروس نويسي

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

سلام متاليک جان . این مشکل برايه همه ایرانيها هستش. ما که Copyright نداريم!!! تو بايد از اخرين Version این برنامه ها استفاده کنی. البته اگر Vista داشته باشی این مشکل کمتر پيش می ياد . البته رو Antivirus Vista نصب نميشه

دوستانه محترم ما نيامديم اینجا در مورده زبان هايه برنامه نويسی صحبت کنيم. آمديم درباره برنامه نويسی در VB صحبت کنيم تا بتونيم کمی در جهان Hacker ha حرفی برايه گفتن داشته باشيم

هرکی حرفی برايه گفتن در مورد زبان هايه برنامه نويسی داره ميتونه يه تاپيک با عنوان : بحث در مورد زبان هايه برنامه نويسی.. ایجاد کنه

من از آقايه .... و .... خواهش ميکنم که هرچه سريع تر به این تاپيک رونق بدن. و از مديران محترم هم خواهش ميکنم که این تاپيک رو قفل نکنن

من از آقايه shirazhaker و oracle_eldorado خواهش ميکنم که هرچه سريع تر به این تاپيک رونق بدن. و از مديران محترم هم خواهش ميکنم که این تاپيک رو قفل نکنن

من از آقايه shirazhaker و oracle_eldorado خواهش ميکنم که هرچه سريع تر به این تاپيک رونق بدن. و از مديران محترم هم خواهش ميکنم که این تاپيک رو قفل نکنن

اگه نباشه جاش خالی می مونه shirazhaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    C:\WINDOWS\system32

پيش فرض

((((((((((((((((______---------________يك اميد تازه به همه__________------------)))))))))))))))))))))))
    اينجا جايي فقط براي حرفه اي ها و سرس گزاشتن نيست بياييم از فكر خود استفاده كنيم
    طرح هاي خود را درضمينه ويروس نويسي بگيد .كاري به برنامه نويسي نداشته باشيد (ما سعي ميكنسم با كمك دوستان اونو تو وي بي پياده كنيم )

اولين طرح رو خودم ميدم كه اگه كسي پياده سازيش كنه عالي هست
    bind و unbind
    bind::::
    ميخوام برنامه خودم رو به يك فايل اگزه بچسبونم .مثلا explorer.exe كه اگه اين اتفاق بيوفته برنامه من همراه با وليكام ويندوز بالا مياد قبل از هر انتي ويروسي كه روي سيستم هست
    unbind:::::
    چون ما انتي ويروس رو هم نياز داريم بايت روشي هم براي پاك كردن يا غيره فعال كردن اين كار داشته باشيم
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    همينجا از همه دوستان تشكر ميكنم .اين بهترين روش براي ساخت ويروس هست.تبادل افكار.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    يك خبر بزودي كتاب كاملي در باره هك و امنيت ميزارم كه مال انتشارات زرين كتاب است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض

اينم يك دلل جديد كه باعث ميسه پروسس برنامه شما مهم شود و برنامه شما به هيچ عنوان end tesk و end process نشود اين يك امكان فوقالعاده است
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نمونه ديگر از اين برنامه در تاپيك زير
    اينم كتابي كه قولشو داده بودم
    پسوردش هم : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

خيلی ممنون shirazhaker جان از مقالاتت. من هم با نظرت موافقم .

ببخشيد پسورد این برنامه رو دقيقا چجوری ميشه گرفت

اگه نباشه جاش خالی می مونه Romina2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

shirazhaker جان

فکر کنم این همون برنامه ای است که در تاپیک زیر گذاشتم ولی بازهم می توان برنامه را end process کرد

درسته که اون برنامه دیگر اسم برنامه موردنظرتان را از لیست پروسسها مخفی می کند ولی بازهم می توان آنرا end process کرد.

البته end process برنامه ها برای کاربران حرفه ای کاری ندارد.
    Last edited by Romina2006; 11-04-2007 at 12:45.

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض

ولي اينيكه من گزاشتم كار يك dll هست به نامه StickyApp32 شما process راميبينيد ولي نمي ان را end process
    مگر با خود وي بي با دستور
    Shell "taskkill /f /im yourprogram.exe", vbHide""

موفق باشيد
    اون كتابي كه گزاشتم رو بخونيد عالي هست

منتظر طرح هاي شما هستيم

درسته که اون برنامه دیگر اسم برنامه موردنظرتان را از لیست پروسسها مخفی می کند ولی بازهم می توان آنرا end process کرد.

البته end process برنامه ها برای کاربران حرفه ای کاری ندارد.
    همه كه حرفه نيستن اونايي كه حرفه هستن سريع انتي رو پيدا مي كنند

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

خوب اینجا به من چه احتیاجی بود که پیغام خصوصی زدید ؟
    ماشالا همگی هکر هستید !

اگه نباشه جاش خالی می مونه BabyBoy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    bed

1

shirazhacker
    ميخوام برنامه خودم رو به يك فايل اگزه بچسبونم .مثلا explorer.exe كه اگه اين اتفاق بيوفته برنامه من همراه با وليكام ويندوز بالا مياد قبل از هر انتي ويروسي كه روي سيستم هست
    __________________________________________________ __________________________________
    براي اين كار بايد تو رجيستري يك كليد درست كني و مقدارشو آدرس فايلتو بدي
    اين برنامه رو نگاه كني كاملا متوجه ميشي
    .................................................. ...........

در مورد از كار انداختن آنتي ويروس ها بايد بگم كه هم ميتوني كليدشون رو از تو رجيستري پاك كني (از همون آدرسي كه تو برنامه گذاشتم) وهم ميتوني از برنامه هاي زير استفاده كني

اگه نباشه جاش خالی می مونه Romina2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

ولي اينيكه من گزاشتم كار يك dll هست به نامه StickyApp32 شما process راميبينيد ولي نمي ان را end process
    مگر با خود وي بي با دستور
    Shell "taskkill /f /im yourprogram.exe", vbHide""
    دوست عزیز درسته که با اون دستور می تونی برنامه موردنظرت را end process کنی ولی با اون دستور نمی تونی اون برنامه را end process کنی

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض جواب به چند نفر

خوب اینجا به من چه احتیاجی بود که پیغام خصوصی زدید ؟
    ماشالا همگی هکر هستید !
    اول هكر نه ويروس نويس دووم من كه تو نامه گفتم شما گفتيد كه يك ويروس نوشتيد كه بعد از شنيدن صداي بوق كيس اون رسيت ميشه .توضيح لطفا
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    براي اين كار بايد تو رجيستري يك كليد درست كني و مقدارشو آدرس فايلتو بدي
    اين برنامه رو نگاه كني كاملا متوجه ميشي
    Download
    .................................................. ...........

در مورد از كار انداختن آنتي ويروس ها بايد بگم كه هم ميتوني كليدشون رو از تو رجيستري پاك كني (از همون آدرسي كه تو برنامه گذاشتم) وهم ميتوني از برنامه هاي زير استفاده كني
    AntiBrontok
    AntiNod32
    McAfee-Killer
    شما معني bind را نفهميديد
    يعني برنامه خود را به برنامه expelore.exe بچسبانيم كه همراه ويندوز بيام بالا.اين يك خاصيت مهم داره اينكه اسم برنامه درحال اجراي شما هيچ جا ثپت نميشه
    دوم در باره رجيستري اين روش شما راحت ترين و قابل ديد ترين حالت برنامه در استارت اپ هست ماداريم راجع به ويروس حرف ميزنيم هيچ كس نبايد متوجه برنامه ما بشود حتي حرفه اي ها
    در باره اينكه قبل از انتي ويروس بيا بالا لازم ب ذكر است كه اگر برنامه شما بعد از انتي ويرس بالا بيايد انتي ويروس برنامه شما را يك ويروس شناخته و اجرا نمي كند پس شما چهطو ميخواهيد برنامه انتي ويروس رو ببنديد
    (درمورد bind چند اموزش دارم كه تا فردا حتما خوام گزاشت)
    (در ضمن اون فايل هايي كه گزاشتي رو روز اول من خودم گزاشتم صفحه اول)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    دوست عزیز درسته که با اون دستور می تونی برنامه موردنظرت را end process کنی ولی با اون دستور نمی تونی اون برنامه را end process کنی
    من چيزي نفهميدم لطفا توضيح بيشتر .البته در پيغام چون اينجا داره علكي شلوغ ميشه.

خيلي زيا حرف زدم لطفا منو ببخشيد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •