تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 13 اولاول ... 34567891011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 123

نام تاپيک: راهنما برای ای دی اس ال دارن مخابرات

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinboss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

لطفا شایعه درست نکنید . یکی از سیاست های مخابرات نامحدود بودن ترافیکش هست.
    من میخام برم 1 مگ بگیرم هزار تا پرسجو کردم تا مطما شدم هیچ نرم افزاری برای محدودیت ترافیک بر روی دیتا مخابرات نصب نشده.
    شرمندم ولی هرکی بهت گفته چرند گفته چون خودم الان از مخابرات گرفتم اونم فقط محدود میدن و خبری از نامحدود نیست(مخابرات قم) پس اگه تو شهرتون هنوز نامحدود میدن زودتر برید 1 ساله بردارید که از دستتون نره

اگه نباشه جاش خالی می مونه farhang_760's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    آنجا که مرا منتظرند!

پيش فرض نامحدود یا محدود

شرمندم ولی هرکی بهت گفته چرند گفته چون خودم الان از مخابرات گرفتم اونم فقط محدود میدن و خبری از نامحدود نیست(مخابرات قم) پس اگه تو شهرتون هنوز نامحدود میدن زودتر برید 1 ساله بردارید که از دستتون نره
    دوستمون راست میگه هیچ قانون واحدی وجود نداره اگر قادرید یکساله تمدید کنید و گرنه باید همیشه این دلهره رو داشته باشید

اما من همین دیروز رفتم برای شارژ مجدد که دفاتر مخابراتی این کار رو انجام میدادند اما گفتم یک سر به مخابرت بزنم و بپرسم(مخابرات کوثر-مشهد)
    از متصدی پرسیدم گفتم اینجور چیزا که میگن چیه؟؟؟؟ (همین محدودیت ها و سرویس های نقره ای و طلایی)حتی تو روزنامه آگهی دادید و این حرفا،
    گفت بله درسته اما اونا سرویس های دیگه ای هستند که مخابرات داره میده و ادعا میکنه سرعتش بالاست ولی ترافیک حجمی داره یعنی مث صبانت خودمون که اسمن 128 بود ولی خط 2 مگ بود و ترافیک حجمی داشت

من هم همچنان همین دیروز خط اینترنت 256 خودم رو از طریق دفاتر خدماتی شارژ کردم همون قیمت سابق!!!

و هیچ خبری از برداشتن این سرویس ها نیست
    حتی مرکز مخابرات ما 256 رو بدون مجوز میده البته یک زمانی که پرسیدم میگفت 512 هم بیا حله!!! بدون پارتی و این حرفا رو دارم صحبت میکنم

گفت اونا سرویس های دیگه ای که مخابرات داره میده برای کسانی که سرعت بالا رو میخوان و تو کار دانلود و این حرفا هم نیستند

اینو فقط برای دوستان گفتم تا از نگرانی دربیان اما متاسفانه الان شاهد هستیم که مخابرات بعضی از شهرها حالا به هر دلیلی دارند تخلف میکنن و از اهداف اصلی سازمان ارتباطات سرپیچی میکنن و هنوز هم در پی محدود کردن و ارائه ندادن اینترنت های سرعت بالا به مردم هستند.
    اما خوشبختانه مشهد اونم منطقه مخابراتی کوثر از این کارا نمیکنه... امیدوارم دیگه از این قوانین مختلف تحت نظارت یک شرکت واحد رو شاهد نباشیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    خطمون روي فيبر نوري هست
    كسي ميدونه مخابرات سمنان adsl ارائه ميده يا نه؟
    اگه ارائه ميده روي فيبر نوري چطور؟

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

دوستمون راست میگه هیچ قانون واحدی وجود نداره اگر قادرید یکساله تمدید کنید و گرنه باید همیشه این دلهره رو داشته باشید

اما من همین دیروز رفتم برای شارژ مجدد که دفاتر مخابراتی این کار رو انجام میدادند اما گفتم یک سر به مخابرت بزنم و بپرسم(مخابرات کوثر-مشهد)
    از متصدی پرسیدم گفتم اینجور چیزا که میگن چیه؟؟؟؟ (همین محدودیت ها و سرویس های نقره ای و طلایی)حتی تو روزنامه آگهی دادید و این حرفا،
    گفت بله درسته اما اونا سرویس های دیگه ای هستند که مخابرات داره میده و ادعا میکنه سرعتش بالاست ولی ترافیک حجمی داره یعنی مث صبانت خودمون که اسمن 128 بود ولی خط 2 مگ بود و ترافیک حجمی داشت

من هم همچنان همین دیروز خط اینترنت 256 خودم رو از طریق دفاتر خدماتی شارژ کردم همون قیمت سابق!!!

و هیچ خبری از برداشتن این سرویس ها نیست
    حتی مرکز مخابرات ما 256 رو بدون مجوز میده البته یک زمانی که پرسیدم میگفت 512 هم بیا حله!!! بدون پارتی و این حرفا رو دارم صحبت میکنم

گفت اونا سرویس های دیگه ای که مخابرات داره میده برای کسانی که سرعت بالا رو میخوان و تو کار دانلود و این حرفا هم نیستند

اینو فقط برای دوستان گفتم تا از نگرانی دربیان اما متاسفانه الان شاهد هستیم که مخابرات بعضی از شهرها حالا به هر دلیلی دارند تخلف میکنن و از اهداف اصلی سازمان ارتباطات سرپیچی میکنن و هنوز هم در پی محدود کردن و ارائه ندادن اینترنت های سرعت بالا به مردم هستند.
    اما خوشبختانه مشهد اونم منطقه مخابراتی کوثر از این کارا نمیکنه... امیدوارم دیگه از این قوانین مختلف تحت نظارت یک شرکت واحد رو شاهد نباشیم

داداش ممنونممممممممممممممممم !
    منم از مرکز مخابراتی کوثر ای دی اس ال دارم.
    راست میگی ؟! برای 256 هیچی نمیخواد؟
    سرعتتون خوبه ؟ رو چنده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام بر دوستان عزیز
    من کارشناس ای دی اس ال مخابراتم - هر سئوالی دارید میتوانید به سایت بلاگفای من بروید در خدمتتان هستم.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و بزودی
    کد:
    ---
    کد:
    لطفا در قسمت نظرات = سئوالاتتان را مطرح کنید. ممنونم
    موفق باشید و همیشه پیروز

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

سلام بر دوستان عزیز
    من کارشناس ای دی اس ال مخابراتم - هر سئوالی دارید میتوانید به سایت بلاگفای من بروید در خدمتتان هستم.
    کد:
    و بزودی
    کد:
    ---
    کد:
    لطفا در قسمت نظرات = سئوالاتتان را مطرح کنید. ممنونم
    موفق باشید و همیشه پیروز

خدایا با نام تو
    با سلام
    همه سایتهای زیر مشکل دارند و گاهی باز میشوند.درضمن شما به سوالات در تاپیک پاسخ دهید بهتر است!!!!

حامد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با عرض سلام مجدد
    سایت اول راه اندازی شده و تست شد و هیچ گونه مشکلی ندارد- سایتهای بعدی عرض شد در حال تکمیل شدن است
    التماس دعا.
    پاسخ به برخی سئوالات فوق
    1- مخابرات محدودیت دانلود و محدودیت ساعتی ندارد
    2- مجوز افزایش سرعت 128 به 256 را با روئبت کارت شناسائی دانشجوئی یا نامه از شرکتی که کارمیکنید بهمراه کپی آن قابل تغییر است و هزینه اضافه شده هر قبض 5000 تومان است یعنی 5000 تومان به 10000 تومان اضافه میشود.
    3- فقط زمانی نیاز به تمدید اتصال به شبکه نیاز است که خط تلفن یا محل نصب تلفن اجاره ای باشد-در صورتی که مالک خودش تقاضای اتصال ای دی اس ال داشته باشد تا زمانی که خودش بخواهد و قبوض تلفن را پرداخت کند ارتباط برقرار است
    4- راستی سرعت بیشتر از 256 فقط به شرکتهای کاملا معتبر ( تلفن بنام شرکت باشد و اساسنامه داشته باشند و از مقامات بالا در مخابرات مجوز بگیرند نهایتا تا 512 واگذار میشود و 1 مگ یا بالاتر نهایتا تا 2 مگ فقط فقط فقط به مقامات خاص واگذار میشود.
    اطلاعات رفع خرابی ها
    کد:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

میخواستم بدونم سایتی برای این اینترنت مخابرات وجود داره که بگه چه میزان دانلود کردی و چقدرش مونده

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

میخواستم بدونم سایتی برای این اینترنت مخابرات وجود داره که بگه چه میزان دانلود کردی و چقدرش مونده

خدایا با نام تو
    با سلام
    بله دوست عزیز.شما ساکن کدام شهر و استان هستید؟

حامد

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

خدایا با نام تو
    از دوستانی که از مخابرات سرویس اینترنت میگیرند کسی دچار مشکل نشده است؟
    Last edited by NirvanaH; 27-06-2011 at 07:59.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •