تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 29 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 283

نام تاپيک: | بـا جــام جـهــانــی |

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    ;)

پيش فرض

این هم نتایج ارزانتین تو مقدماتی جام جهانی

.بهترین نتیجه اش هم 4-1 جلوی شیلی هست

و این هم جدول گلزنان ( خطرناکه )

.
    Last edited by بانو . ./; 06-12-2013 at 21:55. دليل: اضافه کردن جدول گلزنان

2. 13 کاربر از بانو . ./ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    ;)

پيش فرض

این آمار و احتمالات به هیچ کس و هیچ تیمی وفا نکرده .
    آماده سازی پیش از مسابقات , آمادگی تیم و تا حدودی شانس ایران در این مسابقات ارتباط مستقیم با نتیجه گیری تیم داره .
    فقط امیدوارم فدراسیون دوباره شروع نکنه بگه پول نداریم و بودجه نداریم و از این جور حرفا !

آرزوی همه ایرانی ها موفقیت ایران در این بازی هاست و امیدوارم برنامه مناسبی برای آماده سازی ایران ترتیب داده بشه .
    دیدن ایرانی آماده و سرحال در این مسابقات آرزوی همه ماست .

شروع نکنه ؟ متاسفانه فدراسیون همین رو میگه .ما حتی یک بازی تدارکاتی درست حسابی هم نداشتیم

حالا چطور میتونیم انتظار داشته باشیم ؟

ما هم امیدواریم و ارزوی هر ایرانی سربلندی تیمش هست

.

4. 2 کاربر از بانو . ./ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Y@var's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سرمربی تیم ملی از قرعه کشی راضی است

سایت گل- کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران، از هم گروهی تیمش با آرژانتین، ابراز خشنودی کرد.

او لحظاتی بعد از قرعه کشی، به بی بی سی گفت:" ما باید با بهترین تیم دنیا بازی کنیم؛ این برای ما مثل رفتن به بهشت استو این فرصت فوق العاده ای است تا خودمان را به تیم بهتری تبدیل کنیم.

" خیلی خوب است؛ ما راضی هستیم. برای ما، این قرعه یک هدیه است، یک موهبت است که می توانیم مقابل چنین تیم هایی بازی کنیم زیرا برای چنین بازی هایی اینجا هستیم.

ما با آرژانتین بازی خواهیم کرد؛ مقابل مسی. با نیجریه که تیم بسیار قدرتمندی است و به همین خاطر خیلی خوشحالیم.

ما تمرکزمان را روی آماده سازی مان خواهیم گذاشت. ما می دانیم که کار بسیار دشواری داریم اما این هدف و جاه طلبی ماست.

بازیکنان ما به بازی در چنین شرایط آب و هوایی عادت دارند. به هرحال این بخشی از قوانین است و ما نمی خواهیم در مورد آن بحث کنیم. ما باید از آن تبعیت کنیم. ما از اینکه در جام جهانی خواهیم بود، خوشحالیم و از آن لذت می بریم."

کی روش همچنین در مورد اینکه کدام گروه از بقیه سخت تر است، گفت:"فکر می کنم گروه ایتالیا دشوارترین گروه است. اما باید کمی بیشتر فکر کرد."

ایران با آرژانتین، نیجریه و بوسنی هم گروه شده و در دومین دیدارش باید با آرژانتین روبرو شود.

6. 2 کاربر از Y@var بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

شرایط گروه B (اسپانیا هلند شیلی استرالیا) از همه سخت تره

تیم دوم گروه B در همون مرحله اول حذفی با برزیل بازی میکنه که 40 ساله در خاک خودش نباخته و سرحال هم هست

در کل در صورت سرگروهی برزیل و آلمان یک سمت و اسپانیا و آرژانتین یک سمت میوفتن

8. 7 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

سخت ترین گروه : قطعا گروه D . اروگوئه ، ایتالیا و انگلیس هر سه امید به رسیدن به پله های اخر جام جهانی رو دارند.

یکدست ترین گروه : گروه C با حضور کلمبیا ، ژاپن ، ساحل عاج و یونان گروهی هست که همه تیم ها در یک سطح هستن و رقابت بین این گروه قطعا بیشتر از بقیه گروه هاست . البته نکته جالب هم اینه که هر کدوم از این تیم ها سبک متفاوتی دارند و تقابل سبک های فوتبالی هم میتونه توی این گروه جالب باشه.

متعادل ترین گروه : گروهی که به نظرم 4 تیم به 4 درجه متفاوت قدرت داره، گروه G هست . آلمان به عنوان یک ابر قدرت فوتبال ، پرتغال به عنوان یه تیم خوب و قدرتمند ، و امریکا یه تیم متوسط و غنا یه تیم ضعیف تر.

3 تیم مورد علاقه من یعنی اسپانیا ، فرانسه و آرژانتین قرعه های خیلی خوبی اوردن . و فکر کنم هر 3 راضی باشند . تیمی مثه اسپانیا که جز بخت های اصلی قهرمانی هست مطمئنا ترجیح میده با تیم قدرتمندی در گروهش حضور داشته باشه تا محک خوبی بخوره در حالی که از صعود مطمئنه .

نگرانیم واسه فرانسه بود که بیشتر دغدغه صعود داشت که اونم توی یه گروه خوب افتاد که تقریبا همه فرانسوی ها لبخند زدند.
    آرژانتین هم فکر کنم بهترین تفاضل گل در دور گروهی رو خواهد داشت.

در صحبت های دوستان یه نفر خیلی جا افتاد اون هم خوان اگوئرو بود که قطعا بعد مسی بزرگترین بازیکنی که ایران باید نگرانش باشه اونه در حالی که همه یادشون رفته انگار.

در آخر هم آرزوی بازی های دیدنی و موفقیت تیم ملی کشورمون رو دارم

10. 15 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

شرایط گروه B (اسپانیا هلند شیلی استرالیا) از همه سخت تره

تیم دوم گروه B در همون مرحله اول حذفی با برزیل بازی میکنه که 40 ساله در خاک خودش نباخته و سرحال هم هست

در کل در صورت سرگروهی برزیل و آلمان یک سمت و اسپانیا و آرژانتین یک سمت میوفتن
    اتفاقا به نظر من گروه اروگوئه از همه سخت تره .
    حضور تیم های مثل اروگوئه - انگلیس - ایتالیا و کاستاریکا . دقیقا نمونه بارز گروه مرگ .

اروگوئه الان تیم و بازیکنان آماده ای داره و از اون طرف هم انگلیس درسته سال هاست توی جام جهانی ناموفق بوده ولی همیشه تیم خوبی داشته .
    ایتالیا هم که نیاز به گفتن نیست .

واقعا هر 4 تیم کار سختی برای صعود دارن .

یکدست ترین گروه : گروه C با حضور کلمبیا ، ژاپن ، ساحل عاج و یونان گروهی هست که همه تیم ها در یک سطح هستن و رقابت بین این گروه قطعا بیشتر از بقیه گروه هاست . البته نکته جالب هم اینه که هر کدوم از این تیم ها سبک متفاوتی دارند و تقابل سبک های فوتبالی هم میتونه توی این گروه جالب باشه.
    البته کلمبیا تیم قدرتمندی داره . چندین بازی اونو دنبال کردم و وقعا پیشرفت خوبی داشته و قوی شده
    Last edited by B3HZ@D; 06-12-2013 at 22:19.

12. 5 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ولی من جای کیروش بودم، شب قبل بازی با آرژانتین چراغارو خاموش میکردم، میگفتم هرکی میخواد بره،بره.

14. این کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اتفاقا به نظر من گروه اروگوئه از همه سخت تره .
    حضور تیم های مثل اروگوئه - انگلیس - ایتالیا و کاستاریکا . دقیقا نمونه بارز گروه مرگ .

اروگوئه الان تیم و بازیکنان آماده ای داره و از اون طرف هم انگلیس درسته سال هاست توی جام جهانی ناموفق بوده ولی همیشه تیم خوبی داشته .
    ایتالیا هم که نیاز به گفتن نیست .

واقعا هر 4 تیم کار سختی برای صعود دارن .

البته کلمبیا تیم قدرتمندی داره . چندین بازی اونو دنبال کردم و وقعا پیشرفت خوبی داشته و قوی شده
    گروه D و G بحث صعوده و چه اول بشن چه دوم بازی مرگی تجربه نمیکنن

مرحله بعد به سختشون کلمبیا بلژیک روسیه میخورن

16. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های آنلاین و شبکه ای Fusi0n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

کلا بهترین حالت پیش بینی میشه گفت ایران با نیجریه 1 هیچ میخوره بعد ارژانتین یا 6 5 تایی میخوره (مسی 3 تایی گل میزنه) بعد با بوسنی مساوی میکنیم
    این دیگه بهترین حالت ممکن هست

18. این کاربر از Fusi0n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

قرعه کشی جالبی بود. تقریبا تو تمام گروهها جنگ سختی خواهد بود. حداقل برای مقام دوم. اصلا نمیشه گفت تو فلان گروه دو تیم صعود کننده مشخص هستن
    بازیهایی که خودم خیلی مشتاقشونم اینان
    اسپانیا - شیلی و هلند - شیلی؛ این دوتا غول اروپایی باید خیلی به خودشون فشار بیارن که بتونن هردو از این گروه بالا بیان. شیلی تو بازیهای دوستانه مقابل اسپانیا، خیلی بی رحم بود و فقط تجربه به اسپانیا کمک کرد که نبازن. نمیدونم چرا ولی دو تیم خیلی با هم حداقل تو زمین مشکل دارن
    ژاپن - کلمبیا؛ اگر فقط یک تیم آسیایی باشه که مستحق قرارگرفتن در یک گروه نسبتا آسون باشه اون ژاپنه. بقیه تیم های آسیایی حتی تو گروه های آسون هم نهایتا یک مساوی بگیرن. اما ژاپن یک چیز دیگه است. اگر کلمبیا رو بتونه ببره، صعودش قطعیه. اگر بتونن همون فرم بازی دوستانه با بلژیک رو داشته باشن حتما صعود خواهند کرد
    انگلیس - اروگوئه؛ انگلیس بیچاره!!! ایتالیا اینقدر حرفه ای و با کلاس هست که خودش رو از این گروه بکشه بالا. اما انگلیس باید خیلی روز خوبی داشته باشه تا بتونه جلوی یکی از سازمان یافته ترین تیمهای حال حاضر دنیا با یک خط حمله ترسناک (سوارز + کاوانی + فورلان ) برنده باشه
    تمام بازیهای ایران؛ مخصوصا بازی مقابل نیجریه در روز اول خیلی جذاب تره. چون اگر به نیجریه ببازیم تقریبا دیگه میشه فهمید بازیهای بعدی چی میشه
    تمام بازیهای آلمان و بازی پرتغال - امریکا؛ خب طبیعتا برای من طرفدار آلمان بازیهاش خیلی جذابه. فکر میکنم به راحتی از این گروه با 9 امتیاز صعود میکنه. شرایط گروه شبیه گروه آلمان در EURO 2012 شده. پرتغال بازی خیلی حساسی با امریکا خواهد داشت که وضعیت صعودش رو معلوم میکنه. (حالا یه وقت چشم نزنم آلمان رو خوبه )
    Last edited by romantic; 06-12-2013 at 22:45.

20. 6 کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •