تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 17 اولاول ... 34567891011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 167

نام تاپيک: عبور ۱۳ میلیون ایرانی مجرد از سن ازدواج!!!

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اگه منظور نیاز جنسی هست که اصلا هم چیز ابتدایی و ساده ای نیست چون با اخلاقیات و تعهد و شخصیت و ... گره خورده. اگه شما این چیزها واست مهم نیست و نداری مشکل از خودته پس اینجوری حق به جانب صحبت نکن.
    برای حق به جانب صحبت کردن هم باید از شما اجازه گرفت؟!

2. 2 کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

برای حق به جانب صحبت کردن هم باید از شما اجازه گرفت؟!
    اگه حق به جانب تفکر امثال من رو بی فرهنگی و عقب افتادگی بدونه آره باید اجازه گرفت. خوب نیست کسی که هیچی حالیش نیست ادعای عقل کل بودن کنه و ره به ره از واژه متاسفانه جامعه ما فلان و ... متاسفانه مردم ما عقب افتاده هستن و ... استفاده کنه. تو خودت چی هستی؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

پیشنهاد میکنم در مورد این صحبت کنیم که آیا در حال حاضر ازدواج به شکل سنتی پاسخ گوی همه نیازهامون هست؟
    اگر هست پس چرا آمار طلاق انقدر بالاس که تصمیم گرفتن دیگه آمار رو اعلام نکنن؟
    اگر نیست پیشنهادتون چیه؟
    به نظر خودم زندگی دختر و پسری که به هم علاقه دارن خارج از چهارچوب ازدواج رسمی راه حل هست.(ازدواج سفید)
    اگر این تابو شکسته بود و جامعه قبولش میکرد خیلی از رسم و رسومات و هزینه های دست و پا گیر حذف شده بود.
    بیاین منطقی و بدون پیشفرض های ذهنی که برامون بوجود آوردن راه حل ارائه بدین.

5. 4 کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اگه حق به جانب تفکر امثال من رو بی فرهنگی و عقب افتادگی بدونه آره باید اجازه گرفت. خوب نیست کسی که هیچی حالیش نیست ادعای عقل کل بودن کنه و ره به ره از واژه متاسفانه جامعه ما فلان و ... متاسفانه مردم ما عقب افتاده هستن و ... استفاده کنه. تو خودت چی هستی؟
    اگه تفکرات شما برای خوتون به اندازه ی کافی منطقی و مستدل باشن با این مسئله که کس دیگه ای تفکرات امثال شما رو بی فرهنگ و عقب مونده میدونه مشکلی نخواهید داشت, اگه این جملات برای شما سنگین هستن در درجه ی اول تفکرات خودتون رو بالا و پایین کنین.
    هیچکس همیشه حق به جانب نیست و مطمئنا شما هم به اندازه ی دیگران در قسمتی از تفکراتتون لنگ میزنین.
    شما نمیتونین تمام مردم دنیا رو راضی کنین که تفکرات شما رو بی فرهنگی و عقب افتادگی ندونن همونطور که تمام تفکراتی که شما باهاش روبرو میشید باب میل شما نیستن و بنظرتون منطقی نمیان.
    اظهار تاسف کردن برای مشکلات جامعه نشان از ادعای عقل کل بودن نیست. همه ی ما این حق رو داریم که نظرات منفی و مثبت خودمون رو از شرایطی که در اون قرار گرفتیم ابراز کنیم.
    وقتی من به شما بگم لباسی که پوشیدی کثیفه, عاقلانه اش اینه اول به لباس خودتون خوب نگاه کنین و بعد که مطمئن شدین کثیف نیست به من بگین اشتباه کردم و اگه من بازهم اصرار کردم که لباس شما کثیفه از من بخواین شیشه های عینکم رو تمیز کنم و اگه بازهم اصرار کردم ازم بخواین واژه ی کثیف رو براتون تعریف کنم.
    برای اونچه من فکر میکنم و شما فکر میکنین دلیلی وجود داره. راحت ترین راه اینه که از همون اول انگشت اتهام به سمت هم بگیریم و بگیم لباس من کثیف نیست تو خودت چی هستی؟!
    ساده ترین راه ممکن رو انتخاب نکنین, عاقلانه ترینش رو انتخاب کنین

7. 7 کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Sha7ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Airstrip One

پيش فرض

دوست گرامی کدوم نقل قول رو میگید ؟

من اصلا قصد ورود به دعوای اون دو نفر رو ندارم , من اصولا از دعوا و کل کل و توهین چه تو فضای مجازی و چه واقعی بیزارم چون خودم یه شهری زندگی میکنم که از این چیزا زیاده ..

در مورد مارکس هم به خودم دونستم این تک نکته رو اشاره کنم , اینشتین هم که دیگه گل سر سبد عالم نوابغ یهودی بود دو تا زن داشت ! یه زن روس از همون دوران جوانی بعد هم طلاق داد رفت یه زن آلمانی گرفت !! اصلا خیلی ها میگن تئوری ها شو از زن اولیش دزدیده بود .. چون خودش یه جمله معرف گفته که تئوری هاش بیشتر در عالم "خواب" به او الهام میشدن ..

در مورد مارکس هم من کتاب سرمایه مارکس رو نخوندم که بخام اظهار نظر کنم ولی یه کتاب کلی دربارش خونده ام و با توجه به برخوردهایی که با یهودی ها داشتم اینارو میگم , کمون اول و دوم و همه ی اینها سفسطه بافی در مورد قوم خودشون هست و نه بیش
    منظورم اینه ایشون یه جمله از آقای مارکس نقل کرد. شما باید راجب جمله نظر بدید نه شخصیت مارکس. یهودیه و .... ربطی به بحثتون نداره.
    شاید طرف قاتل زنجیره ای باشه ولی جمله خوبی گفته باشه.

9. این کاربر از Sha7ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

به نظر خودم زندگی دختر و پسری که به هم علاقه دارن خارج از چهارچوب ازدواج رسمی راه حل هست.(ازدواج سفید)
    بیاین منطقی و بدون پیشفرض های ذهنی که برامون بوجود آوردن راه حل ارائه بدین.
    به چند دلیل من میگم نمیشه.
    اول اینکه انسان در برابر دیگران هم مسئوله مخصوصا خانواده خودش. پدری که 20-30 سال برای دخترش زحمت کشیده مطمئن باش راضی نمیشه که دخترش بدون هیچ تعهدی با شخصی که فقط دنبال لذت بردن هست رابطه برقرار کنه.

دوم اینکه همچین رابطه ای فکر میکنی چند سال دوام داشته باشه؟ با کوچیک ترین ناراحتی در اولین فرصت از هم دور میشن و تبدیل میشن به بزرگترین دشمن هم و همیشه هم به چشم غریبه به هم نگاه میکنن نه عضوی از خانواده.

سوم اینکه کمتر دختری حاضر به اینکار میشه مگر اینکه کلا انسان نرمالی نباشه.

چهارم هم اینکه دیگه کسی ازدواج نمیکنه و اخلاقیات به فاک میره

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

مارکس البته آدم دانشمندی بود از نظر غربی ها که نظر همون ها هم مهمه , ولی باید این نکته رو هم در نظر داشت که مارکس یهودی بود و اون ها همه چی رو آماده از همون 16 سالگی دارن ! از جمله زن ! و تقلای مارو نمیکنن برای همون پله اول و دوم هرم مازلو .. انرژی شون رو صرف بقای قوم اشون میکنن

البته من وارد نیستم ولی اونا همه کلاه بردار هم هستن مثلا همون کمون اولیه و ثامویه مارکس همش درباره تاریخ یهود بود , انصافا اشتباه میگم دوست عزیز ؟! اشتباه میگم بگو اینجاشو اشتباه میگی ..
    چی بگم! ... اگر نظر من رو بخواید، خیلی در اشتباه هستید!... ولی موضوع تاپیک این نیست به همین خاطر میگذریم ازش...

اول اینکه انسان در برابر دیگران هم مسئوله مخصوصا خانواده خودش. پدری که 20-30 سال برای دخترش زحمت کشیده مطمئن باش راضی نمیشه که دخترش بدون هیچ تعهدی با شخصی که فقط دنبال لذت بردن هست رابطه برقرار کنه.

دوم اینکه همچین رابطه ای فکر میکنی چند سال دوام داشته باشه؟ با کوچیک ترین ناراحتی در اولین فرصت از هم دور میشن و تبدیل میشن به بزرگترین دشمن هم و همیشه هم به چشم غریبه به هم نگاه میکنن نه عضوی از خانواده.

بدون اینکه مدافع راه حل ازدواج سفید (بعنوان یک تجویز سیاستی) باشم؛

1. برده داریه مگه؟! کسی نگفته انسان نسبت به دیگران مسئول نیست ولی دایره مسئولیت انقدرا هم وسیع نیست که فرد و نوع ازدواج بستگی به کسی داشته باشه حتی والدین! اینکه هیچ پدری حاضر نمیشه (هرچند این جمله همین الانشم غلطه چون خیلی ها مشکلی ندارن) دلیل بر درستی این شیوه از برده داری نیست!

2. یادمه یکسری از مطالعات که روی این مسئله شده بود نشون می‌داد که میزان طلاق یا جدایی در این نوع ازدواج ها همسان با ازدواج‌های سنتی و ثبت شده هست!! بنابراین ذهنیت شما اینه که این روابط خیلی سست هستن بهتره برای ذهنیتتون فکت داشته باشید که بگیم درسته.

3. نرمال از زاویه دید شما شاید! در اینصورت دنیا دار غیر نرمال هاست الان از دید شما

4. اخلاقیات شما بازم ... متاسفانه اخلاقیاتی که با کنار هم بودن دو ادم به فاک میره همون بهتر که بره
    Last edited by Mohammad Hosseyn; 14-10-2016 at 23:52.

12. 5 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

بدون اینکه مدافع راه حل ازدواج سفید (بعنوان یک تجویز سیاسیتی) باشم؛

1. برده داریه مگه؟! کسی نگفته انسان نسبت به دیگران مسئول نیست ولی دایره مسئولیت انقدرا هم وسیع نیست که فرد و نوع ازدواج بستگی به کسی داشته باشه حتی والدین! اینکه هیچ پدری حاضر نمیشه (هرچند این جمله همین الانشم غلطه چون خیلی ها مشکلی ندارن) دلیل بر درستی این شیوه از برده داری نیست!

4. اخلاقیات شما بازم ... متاسفانه اخلاقیاتی که با کنار هم بودن دو ادم به فاک میره همون بهتر که بره
    کلا واسه پیچوند هرچیزی شما جواب دارید اگه بگن شب تاریکه بالاخره یه جوابی پیدا میکنی که بگی این سیاهی صرفا دلیل بر تاریکی نیست

تو یه پدر یا برادر یا عضوی از یه خانواده رو پیدا کن که مشکل نداشته باشه دختر، خواهر و زن و ... اش هر چند وقت زیر خواب کسی باشه و اگه این آدم از نظر روانی توسط روانشناس ها تایید بشه هرچی بگی درسته ...

اگه اعتقاد داری دختر در برابر پدر و برادرش و خانواده مسئول نیست پس زن خودت هم حق داره با هرکسی رابطه جنسی داشته باشه. چون اون در برابر خانواده خودش مسئول نیست در برابر تو که یه غریبه هستی باید مسئول باشه؟

کسی از باهم بودن حرف نزد. اینجا صحبت از رابطه جنسی بدون در نظر گرفتن مسائل اخلاقیه و عواقبشه ...
    Last edited by anti-military; 15-10-2016 at 00:22.

پروفشنال AMHSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015
    محل سكونت
    Khozestan

پيش فرض

خیلی از مسایل فرهنگی هستن و ریشه در طبیعت انسان ندارن

15. این کاربر از AMHSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

کلا واسه پیچوند هرچیزی شما جواب دارید اگه بگن شب تاریکه بالاخره یه جوابی پیدا میکنی که بگی این سیاهی صرفا دلیل بر تاریکی نیست

تو یه پدر یا برادر یا عضوی از یه خانواده رو پیدا کن که مشکل نداشته باشه دختر، خواهر و زن و ... اش هر چند وقت زیر خواب کسی باشه و اگه این آدم از نظر روانی توسط روانشناس ها تایید بشه هرچی بگی درسته ...

اگه اعتقاد داری دختر در برابر پدر و برادرش و خانواده مسئول نیست پس زن خودت هم حق داره با هرکسی رابطه جنسی داشته باشه. چون اون در برابر خانواده خودش مسئول نیست در برابر تو که یه غریبه هستی باید مسئول باشه؟

کسی از باهم بودن حرف نزد. اینجا صحبت از رابطه جنسی بدون در نظر گرفتن مسائل اخلاقیه و عواقبشه ...
    دوست عزیز چرا فاز و نول قاطی می‌کنی؟! در چارچوب بحث بمون ... هر موقع بحث ما شب و تاریکی بود از این تمثیل‌ها میتونید استفاده کنید!

شما یک رفرنس ارائه بدید که مجامع روانشناسی چه داخل چه خارج، اعضای خانواده یک فرد که ازدواج سفید کرده رو روانی تشخیص داده باشند!!! خوشبختانه اینها همگی وجود داره که چی بیماری (یا ابنرمالیتی) روانی حساب میشه و چی نمیشه. یه سرچ بکنید تو انجمن های روانشناسی دنیا اگر چیزی پیدا کردید بنده قطعا به حرف شما فکر میکنم!! [مشخص هست که در دنیای تصوراتتون دارید به جامعه نگاه می‌کنید. نه فکتی نه مطالعه ای ... ]

یعنی سطح فکری شما انقدره که وقتی به شما میگن بچه داری، برده داری نیست سریع نتیجه میگیری زن باید بره خیانت کنه؟! برادر، ما داشتیم در مورد مسئولیت دو طرفه بین پدر و دختر حرف میزدیم چه ربطی به زن و شوهر داره؟ ازدواج رو با رابطه پدر فرزندی مقایسه میکنی؟ چارچوب بحث رو اصلا در نظر نمیگیری فقط میخوای یه چیز گفته باشی!!

با هم بودن با رابطه جنسی (که همون ازدواج سفید محسوب میشه). مسائل اخلاقی دقیقا شما به چه مسائلی اشاره می‌کنی؟! کدوم اخلاق؟ منم میتونم تو دنیای تصوراتم یه اخلاقیات بسازم بقیه رو به بی اخلاقی متهم کنم! ...

17. 4 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •