تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدوم بهتره؟

راي دهنده
662. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سمند معمولي

59 8.91%
  • پژو 405

230 34.74%
  • پژو پارس

373 56.34%
صفحه 7 از 178 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 1772

نام تاپيک: پــــــژو 405 و پژو پــــارس ( Peugeot )

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

میشه بست ,مشکلی نیست

قیمتشم از 50 تومن تا خدا تومن ,رابطه مستقیم با جیبت داره

اگه بچه تهرانی میتونی تو سورنا پیدا کنی
    حرف صفا جون درسته.

البته اگه ادم بخواد مثلا 10 تومن بندازه روی توربو چارجر بهتره موتورو عوض کنه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ALI TT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

بچه تهراني هستم !
    سورنا كجاست ؟
    50 تومان منظورت چيه (يكم بچه سوسولي تر بگو) ؟
    چقدر تاثير داره (چنتا ميره) ؟
    صداي پيس پيس هم ميده ؟
    موتور چي بندازم كه خوب باشه اون چنده ؟
    كجا نصب ميكنن ؟
    آقا ببخشين من اينقدر توضيح ميخوام ميدونم وقتتان علف خرس نيست ولي خواهشن نذارمون تو خماري !!!!!!!!!!!!!
    ايول
    Last edited by ALI TT; 24-04-2008 at 01:39.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ALI TT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

بچه تهراني هستم !
    سورنا كجاست ؟
    50 تومان منظورت چيه (يكم بچه سوسولي تر بگو) ؟
    چقدر تاثير داره (چنتا ميره) ؟
    صداي پيس پيس هم ميده ؟
    موتور چي بندازم كه خوب باشه اون چنده ؟
    كجا نصب ميكنن ؟
    آقا ببخشين من اينقدر توضيح ميخوام ميدونم وقتتان علف خرس نيست ولي خواهشن نذارمون تو خماري !!!!!!!!!!!!!
    پس چي شديد آقا خواهش مي‌كنم نريد

آخر فروم باز raptor22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Te

11 براي سلامتي خود و خانواده پژو 405 نخريد

براي سلامتي خود و خانواده پژو 405 نخريد

يكي از بينندگان «تابناك» با انتقاد از عملكرد امدادخودرو در مطلبي ارسالي به اين سايت اعلام كرده است: در تاريخ شنبه 17/1/1387 پس از بازگشت از محل کار به منزل، حدود ساعت 30/14 متوجه دود شديدي شدم که از موتور ماشين بنده بيرون مي‌آمد. (پژو 405 مشکي مدل 1380).
    بلافاصله از خودرو خارج و کاپوت ماشين را بالا زدم که آتش شعله کشيد. با دو گالون آب همراه آتش را خاموش کردم و سپس به امدادخودرو زنگ زدم که آقايي پاسخ داد و پس از شنيدن فرمودند، سر ما شلوغ است و دو شماره از يک نمايندگي در شرق تهران را دادند.

پس از تماس با نمايندگي، پاسخگو با تعجب گفت: چرا شماره ما را دادند، بايد خودشان براي بازديد مي‌فرستادند و دوباره با شماره امداد خودرو تماس گرفتم که پاسخگو خانمي بود و بعد از توضيح بنده، سئوالاتي کردند مبني بر شماره پلاک خودرو، شماره شاسي، شماره بدنه و... .
    سپس گفت: گروهي را مي‌فرستم و شماره پيگيري 5848 به من اعلام شد. بعد از حدود يک ساعت دو جوان با يک سمند امدادخودرو ماشين بنده را نگاهي کردند و تماس گرفتند با مرکز خودشان و گفتند آتش‌سوزي وسيع و خطرناک و نياز به انتقال به تعميرگاه دارد و بعد از قطع تلفن درخواست سه هزار تومان پول از بنده کردند. وقتي علت را پرسيدم، با اين دليل که شما خدماتي نداديد و مشکلي از من حل نکرديد، من بايد هزينه چه چيزي را پرداخت کنم، در پاسخ گفتند: اگر ما نمي‌آمديم، خودروي شما را بازديد نمي‌کرديم، خودرو يدک‌کش نمي‌فرستادند و آن يدک‌کش نيز رايگان است.

در خصوص هزينه حمل ماشين تأکيد کردم که گفت: شک داري، تماس بگيريد، بنده با تلفن خودم با 09644 دوباره تماس گرفتم و پس از پاسخگويي آقايي گفتم گوشي با همکارتان صحبت کنيد و گوشي را دادم به بازديد کننده امدادخودرو که بعدا خود را توکلي معرفي کرد. با سلام عليک گرم آنها متوجه شدم نام پاسخگوي امدادخودرو چيزي مثل ... يا ... است وآقاي ... (بازديد کننده) دوباره درباره هزينه‌ها پرسي که پاسخ اين بود: بازديد بايد هزينه پرداخت شود و حمل رايگان است. بعد از قطع تلفن آقاي ... رو به بنده گفت: به شما گفتم که حمل به تعميرگاه رايگان است. با دريافت سه هزار تومان درحال رفتن بودند که گفتم اسم شريف را بفرماييد، چون مي‌دانم سيستم شما حساب کتاب ندارد. در پاسخ گفت:... و خيالت راحت باشد.
    پس از حدود يک ساعت، خانمي با من تماس گرفت. ظاهرا از امدادخودرو و شماره خودروبر را داد و گفت با او تماس بگيريد که آدرس شما را پيدا نمي‌کند. با خودروبر تماس گرفتم به شماره... آقاي ... دادم و راهنمايي کردم.

آقاي نصيحت در حال بستن خودرو براي حمل بود که به او گفتم: امدادخودرو گفتند حمل رايگان است. مقداري ترديد کرد و بعد با امداد خودرو تماس گرفت و درخواست پذيرش از يک نمايندگي ايران خودرو کرد و بعد از چند دقيقه با آقاي نصيحت تماس گرفته شد و گفتند همه نمايندگي‌ها پر است. هر جا صاحب خودرو مي‌خواهد ببريد خودر را. ماشين به افسريه حمل شد؛ يک تعميرگاه، آقاي ... امضايي مبني بر انجام کار از بنده گرفت و با محلي تماس گرفت که تصور بنده امداد خودرو بود و بعد به من گفت: بايد هزينه حمل را بپردازيد. با تعجب گفتم: يعني چه؟ و تماس گرفتم با 09644و بعد از توضيح، خانم پاسخگو گفت، با خودروبر تماس گرفته مي‌شود. به آقاي ... اطلاع دادم و به سمت منزل حرکت کردم. در ميان راه آقاي نصيحت با من تماس گرفت و گفت بايد شما هجده هزار تومان بپردازيد. بنده با 09644 تماس گرفتم و با عصبانيت گفتم: مگر من مسخره شما هستم که دايم حرف خود را تغيير مي‌دهيد و اگر اشتباه کرديد هزينه اين اشتباه به گردن خودتان است؟

چندين تماس ديگر بين بنده و خودروبر و امدادخودرو رد و بدل شد و در آخرين تماس، آقاي ... گفت: به من گفتند پلاک‌هاي خودرو را بکنم با خود ببرم !؟
    حال اين پرسش است كه اين مجوز را چه کسي به امداد خودرو داده است؟ با عصبانيت گفتم: الان با 110 تماس مي‌گيرم تا بيايند مشکل را حل کنند و با ناراحتي زياد به تعميرگاه بازگشتم و ديدم خودروبر رفته است.

در تاريخ دوشنبه 19/1/1387 حدود ساعت 15/14 از امداد خودرو با بنده تماس گرفتند با شماره و سؤال کرد از رنگ ماشين و کجا در حال تعمير است که بنده ماجراي آن روز را به طورکل براي وي بيان کردم وگفتم: من از شما شکايت دارم؛ هم براي آتش‌سوزي موتور ماشين و هم از برخورد غير مسئولانه همکارانتان و نام وي راخواستم که در پاس گفتند: من کد ... هستم و آن روز اشتباه از همکاران ما بوده و حمل اتومبيل شما رايگان هست و خوب شد شما مبلغي نپرداختيد، زيرا آن شرکت حمل اتومبيل طرف قرارداد ماست و ما در حال تهيه گزارشي هستيم براي آتش‌سوزي اتومبيل شما به مسئولان مربوطه.

يک روز بعد دوباره تماس گرفته شد با بنده با يک شماره چهار يا پنج رقمي و آقاي تماس گيرنده گفت: از ايران‌ودرو تماس مي‌گيرم در خصوص آتش‌سوزي ماشين شما و سؤالي پرسيد از داشتن دزدگير و آيا آتش‌سوزي در اتاق ماشين بوده يا موتور و بعد از دريافت پاسخ گفتند: تماس مي‌گيريم و هيچ(!؟).
    چهار روز ماشين بنده در تعميرگاه ماند؛ غير از هزينه وقت و هزينه روحي، حدود سيصد هزار تومان هزينه يادگاري از ايران خودرو براي من و خانواده ماند و ايران خودرو همچنان در راه بي‌اهميتي به مشتري در حرکت است.

منبع تابناك :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای مجید فینا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

فقط میشه گفت : به به ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

;dvl j, ;s lhnv whpf hwgd hdvhk o,nv, ;i ohlki hd ldfhan!!!!!!

آخر فروم باز sarina_sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    (*v*)

پيش فرض

در کل ماشین خیلی مشکل داریه
    اینم که از خدمات

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    دنیای رپ . 3 راهیه دستگاه میکسر

پيش فرض

مطلب جالبي ببود ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه ctxmonitor123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    بین هوا و زمین

پيش فرض

آقا خدا بداد برسه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

باز هم بعضی ها میگن (( Onlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyy ))

405 Glx

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •