تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 10 اولاول ... 345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 96

نام تاپيک: خريد جديدترين مانيتور LED بازار

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام.
    من هم بااجازه مانیتورASUS=VH-242H گرفتم مو لا درزش نمیره پشتش LED هست 4تابلندگوی نامرئی تو چهار گوشش داره کنتراستش حرف نداره فقط کافیه کنتراست مخصوص خود ایسوس روفعال کنی دیگه میشه آیینه!
    وضوح تصویر که چه عرض کنم وضوح روشرمنده کرده!
    6تالایه محافظچشم داره کم مصرف وایمن برای چشمان شما.
    قیمت=295
    لطفا مشخصات کاملش را بزارین
    فکر نمیکنم 24 اینچ همچین قیمتی باشه
    شما e2250 ال جی را هم دیدی ،چون هم قیمتن میخوام ببینم کدامیک بهتره برای خرید
    کلا کسی اینجا 2250 داره ؟
    Last edited by bas ali; 29-07-2010 at 14:34.

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

سوال اولتوتن: این مانیتور led هستش
    سوال دومتون:این روزها خیلی کمیاب شده و بسختی گیر میاد
    سوم:خیر قابلیت حرکت عمودی نداره
    ممنون از شما
    شما مطمئنی LED هستش ؟
    آخه بعضی سایتها نوشته LCD
    بعد آخه چیزی که آدم رو به شک میندازه قیمت بسیار بالای اونه.تو اینترنت قیمتش رو زده 200 تا 230 دلار و 360 هزار تومن واقعا بالاست.
    بعد اینکه با اینکه مشخصاتش نزدیک به مانیتور XL2370 سامسونگ هست اما قیمت سامسونگ نزدیک 80 تا 90 دلار بیشتره و این عجیبه ؟؟؟
    به خاطر همین میگم شاید LCD باشه .
    ضمنا با اینکه طرفدار محصولات Asus هستم اما در ضمینه مانیتور نمیدونم قابل اطمینان هست یا نه ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ممنون از شما
    شما مطمئنی LED هستش ؟
    بعد آخه چیزی که آدم رو به شک میندازه قیمت بسیار بالای اونه.تو اینترنت قیمتش رو زده 200 تا 230 دلار و 360 هزار تومن واقعا بالاست.
    بعد اینکه با اینکه مشخصاتش نزدیک به مانیتور XL2370 سامسونگ هست اما قیمت سامسونگ نزدیک 80 تا 90 دلار بیشتره و این عجیبه ؟؟؟
    ضمنا با اینکه طرفدار محصولات Asus هستم اما در ضمینه مانیتور نمیدونم قابل اطمینان هست یا نه ؟

23/full hd/ms238/led/2ms
    قیمتش با گارانتی دو ساله تعویض بازرگانی مهر=360

/full hd/23/2ms/lcd/ms236
    قیمتش با گارانتی دو ساله تعویض بازرگانی مهر=280

فعلا تنها مدل موجود قابل رقابت با xl2370 همین ms238 هست که قیمت متعادلی به نسبت کیفیتش داره/////

کیفیت مانیتورهای اسوس بالاتره سام نباشه پایینتر هم نیست///

4. 2 کاربر از HardWare Professor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alpha007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از شما
    شما مطمئنی LED هستش ؟
    بله led هستن
    قیمت بالاش هم بخاطر اینه که تازه تو بازار ریختن
    الان قیمت جهانی 2370 اومده پایین ولی آقایون هنوز نمیدونن تو بازار پخشش کنن یا نه. چه برسه به تعیین قیمتش!

6. این کاربر از alpha007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

من صحبت دوستمون mr0000611 رو قبول ندارم که گفتند 238 قیمت متعادلی داره.شما سایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    رو نگاه بندازید.می دونید که سایت بسیار معتبریه.قیمت 238 رو ببینید.زده 229.9 دلار که با تخفیف 30 دلار شده 199.9 دلار یعنی تقریبا 210 هزار تومن که با گمرکی و سود شرکت و ... میشه تقریبا 250 تا 270 هزار تومن . حالا به نظر شما چه جوری 360 هزار تومن متعادله ؟

تو همین سایت قیمت XL2370 رو هم زده که با توجه به قیمت 360 هزار تومنی که قبل عید تو ایران فروخته میشده ، قیمت خوبی داره.

اما من هنوز متوجه علت اختلاف قیمت این دوتا مانیتور نشدم. چه جوریه که اسوس 200 دلاره و سامسونگ با همون امکانات تقریبا 300 دلار ؟؟؟؟؟؟
    همینه که میگم شاید کیفیتش پایینتره یا مشکلی نسبت به سامسونگ داره و یا اینکه شاید اصلا LED نیست.
    باز هم اگه رجوع کنید به همون سایت Newegg می بینید که در محاسن مانیتور2370 نوشته LED و سیو انرژی اما در محاسن 238 چنین چیزی نوشته نشده .
    همینطور اگه تو همین سایت عکس جعبه و محتویات داخل جعبه 238 رو نگاه کنید می بینید که روی جعبه ظاهرا نوشته LED اما روی دفترجه اون نوشته LCD .

حالا اینکه بالاخره LED هستش یا LCD باز هم سواله؟!

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

کد:
    رو نگاه بندازید.می دونید که سایت بسیار معتبریه.قیمت 238 رو ببینید.زده 229.9 دلار که با تخفیف 30 دلار شده 199.9 دلار یعنی تقریبا 210 هزار تومن که با گمرکی و سود شرکت و ... میشه تقریبا 250 تا 270 هزار تومن . حالا به نظر شما چه جوری 360 هزار تومن متعادله ؟

تو همین سایت قیمت XL2370 رو هم زده که با توجه به قیمت 360 هزار تومنی که قبل عید تو ایران فروخته میشده ، قیمت خوبی داره.

اما من هنوز متوجه علت اختلاف قیمت این دوتا مانیتور نشدم. چه جوریه که اسوس 200 دلاره و سامسونگ با همون امکانات تقریبا 300 دلار ؟؟؟؟؟؟
    همینه که میگم شاید کیفیتش پایینتره یا مشکلی نسبت به سامسونگ داره و یا اینکه شاید اصلا LED نیست.
    باز هم اگه رجوع کنید به همون سایت Newegg می بینید که در محاسن مانیتور2370 نوشته LED و سیو انرژی اما در محاسن 238 چنین چیزی نوشته نشده .
    همینطور اگه تو همین سایت عکس جعبه و محتویات داخل جعبه 238 رو نگاه کنید می بینید که روی جعبه ظاهرا نوشته LED اما روی دفترجه اون نوشته LCD .

کاملا باهات موافقم///

ولی به نظرت تو ایران سودکردن مشتری مهمه یا سود شرکت وارد کننده؟{جوابش معلومه}

البته این رویه درباره تمام مانیتورهای LG/SAM و کلا هر قطعه ای که وارد ایران بشه هست{قیمت کاذب در برابر قیمت جهانی}

این MS238 به نظر من هم باید ارزونتر این چیزا باشه که نیست متاسفانه///

ولی کیفیت تصویرش و زاویه دیدش رو به شخصه دیدم و قبول دارم////

و همه LED ها زیر مجموئه LCD هستند برای این تو دفترچش نوشته LCD///////

MS236/LCD
    MS238/LED
    Last edited by HardWare Professor; 30-07-2010 at 01:19.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کد:

این قیمت ایسیوس جزء سیاستهای قیمتگذاریه این شرکته (البته منظورم قیمت جهانیشه وگرنه اینجا که جزء سیاستهای تلکه کردن مردمه.اینم از مزایای جهان سومی بودنه.حالا تا فردا صبح بیاییم و بگیم کشاورزیمون پیشرفتهای آنچنانی داره،صنعتمون فلانه،اقتصادمون بهمان... به همین موارد نگاه کنید خیلی خوب متوجه عقب ماندگیه شدید اقتصادی خواهید شد...)
    ببینید 2370 و 238 تو داشتن یه سری مشخصات فنی شبیه به همن ولی نهایتا این شرکت تولید کننده ست که میاد و رو قیمت اقلام تولیدیش تصمیم گیری میکنه.ایسیوس با این قیمت ، سامسونگ هم با اون قیمت...
    در ضمن من تو فرومهای انگلیسی درباره طرح جدید ایسیوس مطلب زیاد خوندم و در واقع ایسیوس داره با این سیاستها کاربرها رو ترغیب به خرید این نوع مانیتورها میکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه cold398's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

این قیمت ایسیوس جزء سیاستهای قیمتگذاریه این شرکته (البته منظورم قیمت جهانیشه وگرنه اینجا که جزء سیاستهای تلکه کردن مردمه.اینم از مزایای جهان سومی بودنه.حالا تا فردا صبح بیاییم و بگیم کشاورزیمون پیشرفتهای آنچنانی داره،صنعتمون فلانه،اقتصادمون بهمان... به همین موارد نگاه کنید خیلی خوب متوجه عقب ماندگیه شدید اقتصادی خواهید شد...)
    ببینید 2370 و 238 تو داشتن یه سری مشخصات فنی شبیه به همن ولی نهایتا این شرکت تولید کننده ست که میاد و رو قیمت اقلام تولیدیش تصمیم گیری میکنه.ایسیوس با این قیمت ، سامسونگ هم با اون قیمت...
    در ضمن من تو فرومهای انگلیسی درباره طرح جدید ایسیوس مطلب زیاد خوندم و در واقع ایسیوس داره با این سیاستها کاربرها رو ترغیب به خرید این نوع مانیتورها میکنه
    اتفاقا من خیلی با این شکل جدید مانیتور های ایسوز حال میکنم

خسته شدیم از این طرح های قدیمی ، همین سامسونگ و ال جی سالی 100 تا مانیتور طراحی میکنن همه شبیه هم

باز به ایسوز که یه تنوعی ایجاد کرده .

11. این کاربر از cold398 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اتفاقا من خیلی با این شکل جدید مانیتور های ایسوز حال میکنم

خسته شدیم از این طرح های قدیمی ، همین سامسونگ و ال جی سالی 100 تا مانیتور طراحی میکنن همه شبیه هم

باز به ایسوز که یه تنوعی ایجاد کرده .
    آره خب طرح جدیدیه و ایسیوس نو آوری بخرج داده تو طراحیش

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مانیتورای سریled ایسوسو نگیرین چون پشتش led هست جلوش lcd عینxl2370!
    درضمن بازم مانیتورای lg-samsung-asus
    همشون اینجورین فقطaoc کاملled هست.
    مانیتورای dell هم کهled هستن led کریستالین. که بهترین نوع led هست میگین نه برین یه تک پا بازار برسین.!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •