تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 99 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 985

نام تاپيک: مشاوره ی شغلی

آخر فروم باز ba maram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان ما کارخونه داریم ! کارمونم تولیدیه ! در کنارش قالب پلاستیک هم میسازیم ! اما کارای مشتریارو انجام میدیم و واسه خودمون هیچ قالبی نداریم که ازش تولید کنیم ! پس همیشه وابسته به مشترییم متاسفانه
    بنظرتون چه قالبی رو میتونیم بسازیم که تو تولید جای پیشرفت مالی خوبی داشته باشه؟؟
    من که میگم همین کاسه پلاستیکی ! لگن پلاستیکی ! کلنه چیزایی که تو پلاستیک فروشیا هست خوب باید باشه !
    یه نظر دیگه هم که هست ساخت پازل و بازی یای فکریه !
    یا قطعات خودرو که پلاستیکیه !
    کسی اگه تجربه داره و به کار وارده لطفا ج بده !
    ممنونم

2. این کاربر از ba maram بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sia0368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران پاریس

پيش فرض

نظر دوستان در مورد آموزشگاه زبان چیه؟کسی تو آموزشگاه زبان کار کرده راهنماییم کنه؟

4. این کاربر از sia0368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Royce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

داره تاپیک جالبی میشه

هیف این تاپیکه خاک بخوره

6. 2 کاربر از Royce بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه pooria_googooli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    کاشان

پيش فرض

سلام دوستان . من 13 میلیون سرمایه دارم . میخوام یک رستوران تو شهرمون راه بندازم . میگم رستوران میتونه هر چی باشه . مثلا آشپزخانه , کباب سرا , فست فود . فقط میخواهیم یه چیزی بزنم که اینجا تک باشه و تا حالا وجود نداشته باشه . خواستم از شما دوستان کمک بگیرم ببینم چیزی مد نظرتون هست ؟ اگر کاری دیگه به غیر از رستوران با این سرمایه سراغ دارید که سودش خوب باشه بهم بگید .

8. 2 کاربر از pooria_googooli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ba maram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان . من 13 میلیون سرمایه دارم . میخوام یک رستوران تو شهرمون راه بندازم . میگم رستوران میتونه هر چی باشه . مثلا آشپزخانه , کباب سرا , فست فود . فقط میخواهیم یه چیزی بزنم که اینجا تک باشه و تا حالا وجود نداشته باشه . خواستم از شما دوستان کمک بگیرم ببینم چیزی مد نظرتون هست ؟ اگر کاری دیگه به غیر از رستوران با این سرمایه سراغ دارید که سودش خوب باشه بهم بگید .
    سلام...شما کدوم شهر هستید دقیقا؟؟
    من فک میکنم بهترین سود تو مواد غذاییه و همینی که خودت پیشنهاد دادی !
    فست فود بهتره اگه جات بزرگه!اگه جات کوچیکه برو آشپزخونه بگیر ---
    -اما آشپز مهمه تو این رشته کاری + سرویس دهی خوب+دکوراسیون !
    -موارد مهم : رنگ دکوراسیون به ترتیب این رنگاباشه بهتره !
    1-قرمز 2-قهوه ای(گردویی) 3-مشکی(اگه جات بزرگه) 4-مشکی و با رگه های قرمز
    -سعی کن منویی که میسازی واسه تبلیغات و منوی غذاهات زیاد براش ارزش و وقت و هزینه بزاری ! (مهمترین فاکتور فروش بالا__________خیلی مهمه)
    -
    Last edited by ba maram; 13-05-2011 at 16:19.

10. 2 کاربر از ba maram بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران پاریس

پيش فرض

شما کدوم شهر هستید؟
    ما که تهرانیم رستورانها و کبابیها کار و کاسبیشون کساد شده ولی فست فودهای ارزون مخصوصا فلافل فروشی جلوشون صفه

12. این کاربر از sia0368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    کاشان

پيش فرض

من کاشانم . نه اینجا کار و بارشون خوبه . فقط نمیخوام یه چیز تکراری باشه . میخوام یه چیز تکی باشه و مثلا یادمه یه بار رفتیم قم یه مغازه بود فقط کت و بال و رون کبابی مرغ را میفروخت . تو فکر همچین چیزیم . که کم باشه .

14. این کاربر از pooria_googooli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران پاریس

پيش فرض

من کاشانم . نه اینجا کار و بارشون خوبه . فقط نمیخوام یه چیز تکراری باشه . میخوام یه چیز تکی باشه و مثلا یادمه یه بار رفتیم قم یه مغازه بود فقط کت و بال و رون کبابی مرغ را میفروخت . تو فکر همچین چیزیم . که کم باشه .
    جیگر کبابی هم خوبه دو تا صندلی و میز بیرون مغازه میزاری البته نمیدونم اونجا میگیره یا نه ولی تهران زیاد میخرن

16. 2 کاربر از sia0368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

آقاجوو چه کا میکنــــی، شما تو شناستون زدین کاشان ساکنین حالا نمیدونم چرا دوستان می پرسن

من دانشجو خود کاشونم و اینو همه میدونن که کاشون رو دست دانشجو میچرخه . پس شما باید یه کاری بزنید که وابسته به دانشجو باشه و یا به قشر پولدار کاشون که کمم نیستن

نکته ای که من تو کاشون دیدم و اگه میخواستم مغازه ای بزنم (که امیدوارم تبلیغ نباشه) گرفتن نمایندگی گراد هست، چون به قشر پولدار ربط داره و قشر پولدار پای این چیزا شیتیل میدن

من فست فودا و شرکتای زیادی توی کاشون دیدم که کله پا شدن چون کارشون با قشر متوسطه و این تو کاشون جواب نمیده،(مثلا آیس پک توی خیابون کاشانی بود ولی جمع کرد)

البته فلافلی(به همین پیراشکی سمبوسه و اسنک فروشیاا میگم فلافلی) دم چارراه هم خوبه و یا روسری فروشی توی خیابون رجایی. سوپر مارکت هم دم همون چارراه جالبه، که زدن،

طرز فکرت خوبه شما باید نگاه کنی چه کاری توی فلان شهر گرفته بعد بیایی توی شهرت انجام بدی.

ولی اگه خواستی مغازه بزنی ، مغازه ای بزن که به خانوما ربط داشته باشه، چون تو کاشون از این طریق میشه کاسبی کرد، مثلا نمایندگی آدیداس تو کاشان نمیگیره و مثل همون آیس پک ولی چون به بچه ی اون پولداره ربط داره نمیگیره ولی اگه مثل گراد بخود همون شخص ربط داشته باشه میگیره، مثلاعطر و ادکلن چرا میگیره . نمونشو میتونی توی خیابونه کاشانی ببینی، با این که جاییه که اطرفش خلوته ولی مغازه شیک و تاپیه و همه آدمای توشم باکلاسن

من تو کاشان دنبال نیازمندیهای جام جم رفتم چون خیلی پول توشه و راحته ولی طرف که امتیاز جام جم دستشه خودش کاری نمیکنه و تحویل کسیم نمیده و منم دنبالش نرفتم . ولی امیتیازش هر چند سال باید دست یه شخص باشه و بعد مدتی عوض میشه ، اینو پیگیری کنی و با خود جام جم تو تهران هماهنگ کنی میتونی بدست بیاری

گرفتن نمایندگی امرسان، که شما فقط باید مغازه داشته باشی و خودشون جنس به صورت وام میدن،یکی از آشناهای من زد بیا ببین چی شده

تعمیر موبایل، دوست من موبایل فروش بود و می گفت فایده نداره و رفت تو کار تعمیر که الان خوب در میاره، که یه تعمیرکار درست و حساابی و اسم دار تو کاشان نیس. چون همه موبایل دارن و یه کار دائمیه و مثل خیلی کارا دوره ای نیس خوبه . وفقط باید 2سال دوره ببینی
    Last edited by همراه اول; 13-05-2011 at 19:21.

18. 2 کاربر از همراه اول بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    کاشان

پيش فرض

لوازم آرایشی یه آدم خیلی وارد میخواد . کار همه کس نیست . عموی من تو این کاره بعد از چند سال تونست جا بیفته و وضعش خوب شه . اون ادکلن فروشیم که میگی تو خیابون کاشانی مال آقای طریقت که پسرش با من دوست . اینا کلا معروفن تو کاشان واسه همین سرشون شلوغه من فقط اینجا خواستم ببینم کسی هست که تو شهر خودش یه نوعی رستوران دیده باشه که جدید باشه ؟ مثل همون کت و بال فروشیه که تو پست قبلی گفتم .

20. 3 کاربر از pooria_googooli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •