تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 12 اولاول ... 34567891011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 116

نام تاپيک: بحث و تبادل نظر در مورد انــواع پـردازنـده ها و مـادربرد ها (بايگاني شد )

داره خودمونی میشه mp3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

اقایهHamidFULL
    ایا این مادر برد برایه بازی هایه سنگین جواب میده
    p4p800-xlرو میگم و ایا از p4p800-se بهتره و قیمته p4p800-xl
    چنده
    cpu:2cel vga:128ati ram:256

خیلی خیلی ممنونم

حـــــرفـه ای HamidFULL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران - بازار رضا

پيش فرض

hajHasan جان به احتمال خيلی قوی مشکل از مادربورد هست در مورد تعمير هم فکر نميکنم به سادگی ها امکان پذير باشه ولی شرکت هايی هستند که اگه اشکال خفن نداشته باشه تعمير ميکنن حالا شما با اواژنگ يه تماس بگير ببين هزينش رو بدی قبول ميکنن يا نه

mp3 عزيز بله حسابی هم جواب ميده برای بازی اصلاً مشکلی نداره مطمئن p4p800-se هم خوب هست ولی از پايين تر هست از نظر امکانات قيمت هم گفتم 78.000 تا 79.000

داره خودمونی میشه alireza_2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

HAMID عزيز چرا به دوستان amd رو پيشنهاد نميكني

الان كه اين نسل داره كولاك ميكنه--من هرجا مقاله ميخونم

برتريهاي 64 بيتي رو نسبت به intel گفته--اگه نظرت بدونم

ممنون ميشم

تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران - بازار رضا

پيش فرض

alireza_2000 عزيز من کار هر دو اينتل و آی ام دی رو قبول دارم و معتقدم هر کدوم ويژگی های خودشون رو دارن ولی تکنولوژی هايی که اينتل به کار ميگيره اصلاً قابل مقايسه به ای ام دی نيست! من بخاطر ساختار پردازنده و Engin ها و تجربه و ... به اين نتيجه رسيدم البته اينم بگم من نميخام بحث اينتل و ای ام دی کش بياد چون اون زمان شما هنوز عضو نشده بودی يک دعوايی سر اينتل و ای ام دی شد که از اون به بعد قرار شده سری سر تر بودن اينتل يا ای ام دی بحث نشه!

حـــــرفـه ای saghy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام
    حميد راست ميگه ... قبلا تصميم گرفتيم كه بر سر تكنولوژي حداقل اين دو شركت حرفي نزنيم. :lol: :arrow: همونطوري كه حميد تجربه خوبي در اينتل دارن من هم همين تجربه را در اي ام دي دارم و تكنولوژي هاي مورد استفاده در اي ام دي را انحصارا در همون تكنولوژي ديدم .در اينجا چون ممكنه بحث به درازا بكشه به صورت كلي ميگم كه تا زماني كه نسخه جديد انجمن راه بيفته و ما هم فكري به حال بررسي قطعات و تكنولوژي ها به صورت مباحث علمي فني بكنيم فعلا اگر چيزي خواستيد به صورت خصوصي مكاتبه كنيد تا براي شما شزح داده شود

داره خودمونی میشه mp3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

سلام اقایه حمید من دوباره یه سوال داشتم
    aya p4p800-xl daraye ddr2 va pci expres mybashad
    va age nestan ye ke ro moarefe konyn
    خیلی خیلی ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    در حال نقل مكان از اهواز به تهران !

پيش فرض

سلام بر همه دوستان
    من ميخواستم يه سيستم ببندم و در اهواز هم هستم . يه ليست با راهنمايي همين تاپيك اماده كردم و رفتم بازار مركزي و با برخورد جالب دوستان كامپيوتر فروش روبرو شدم ! اصلا ْ اسم بعضي هاشو حتا نشنيده بودن . باورتون ميشه ؟ ميخواستم نظر شما رو هم بدونم .
    cpu : intel 3.4 Ghz fsb 800mhz
    Motherboard : giga --GA-8I955X ROYAL
    Ram : 2x512 DDR400 Geil
    Monitor : sumsung 17" 1795
    Graphic card : ATI 9550 256MB
    KEYBOARD : FARSOO 8900
    MOUSE : OPTIONAL
    CASE : MEC
    MODEM : D-LINK INTERNAL 56K
    CD WRITER :PIONEER
    DVD ROM : PLEXTOR

همین دیگه ! . ضمنا ً قیمت بهم یک میلیون صد هزار تومان دادن . میخواستم ببینم قیمتشون درسته . یا اصلا ً به نظر شما اقا حمید فول و جناب ساقی سخت افزارها خوب انتخاب شدن ؟
    لطقا ً راهنمایی ام کنید .

خیلی متشکرم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    در حال نقل مكان از اهواز به تهران !

پيش فرض

راستی اوس حمید ! امروز که رفتم بازار یه PACKAGE دیدم که مادر برد و کارت تصویر و سی پی یو همه با همدیگه بودن . از شرکت AMD و GIGA-BYTE . که بصورت بسته ارائه کردن بودن . CPU اش هم SEMPRON 2600 بود . قیمت اش هم 000/200تومان بود . بنظر شما می ارزه ؟ یا اصلا ً چیز جالبی هست اش یا که خیر ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران - بازار رضا

پيش فرض

mp3 جان نه دارای و نيست در مورد مادربوردی اين اين تکنولوژی هارو پشتيبانی کنه و کامل باشه ميتونی از Ga-8I915P Duo استفاده کنی

peacemaker جان بله من باورم ميشه در ضمن giga --GA-8I955X ROYAL هنوز تو ايران نيومده بياد هم حدود 270.000 قيمت اش هست! ولی بقيه قطعه ها امده يعنی تهران که هست بله قطعه ها خوب انتخاب شدن ولی مشکل از اين هست که سيستم با اين پردازنده گرافيک واقعاً از دور خارجی داره و خيلی بيشتر از اينها ميشه برای گرافيک اش مايه گزاشت در مورد 9550 هم بايد بگم AGP هست PCIX و نيست در ضمن اين سيستم 880.000 در مياد البته بدون مادربورد

راستی شما مقدار پولی که ميخوايد هزينه کنيد بگيد تا بهترين حالت رو براتون بنويسيم

در مورد اين سيستمی که شما ميگيد 200.000 تومان بله اينجا هم هست برای کار های عادی نه مثل بازی و ... استفاده ميشه و از Radeon 9250 استفاده ميکنه و Sempron 2600 و GA-K8VT800 و زياد چيز جالبی نيست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام
    يك لطفي كنيد يك مادربورد براي CPU Xeon معرفی کنید بهمراه قیمت و اطلاعات دیگر؟کیس لازم برای این مادربورد را هم بفرمایید. ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •